Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (tydzień 46)

Znowu jest sobota, więc przyszedł czas na kolejne cotygodniowe podsumowanie kryptowalut. I znowu mamy do czynienia z niekończącym się rozwojem, jeśli chodzi o świat kryptowalut. Przeczytaj o tym, co się dzieje z zakładami Bitcoin, kryptoanalizą i nie tylko.

Ale wystarczy przedstawień. Zacznijmy cotygodniowe podsumowanie.

Rosnąca popularność Bitcoina budzi obawy co do dopasowania dopasowania

Wraz z rozpoczęciem sezonu wyścigów konnych 2019 gracze z Australii angażują się w zakłady na kryptowaluty, mimo że jest to nielegalne. Witryna bukmacherska 1xBit z kryptowalutami zyskała dużą popularność dzięki nadchodzącemu najważniejszemu wydarzeniu wyścigowemu, Melbourne Cup. Witryny bukmacherskie z kryptowalutami są zwykle zlokalizowane w krajach trzeciego świata, omijając prawo. I to właśnie wzbudziło obawy dotyczące ustawiania meczów, ponieważ kasyna oparte na łańcuchu bloków mają prawie niemożliwe do wykrycia operacje bankowe. Ale władze uważają, że anonimowość zakładów kryptograficznych to właśnie sprawia, że ​​jest tak popularny.  

Augur odnotowuje 2 miliony dolarów na zakładach w połowie terminów w USA

Augur, zdecentralizowana platforma prognostyczna oparta na blockchain, odnotowała ponad 2 miliony dolarów zakładów w noc wyborczą. Zakłady postawione na wynik wyborów w USA ostatecznie przekroczyły próg 2 milionów dolarów. To było 60% wszystkich zakładów postawionych na Betfair. Ten dApp zyskał popularność jako najbardziej złożony platforma na blockchainie. Kiedy pojawił się po raz pierwszy, Augur przyciągnął różnych inwestorów, analityków i handlowców. To znaczący znak, a zarząd Augur uważa, że ​​to tylko znak tego, co ma nadejść.      

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 46)

Mike Novogratz przewiduje nowy rekord na 2019 rok

Ten rok był rokiem ogromnych korekt i regulacji rynku kryptowalut. Cena Bitcoina spadła z oszałamiających 20000 $ o 70%, tworząc nową bazę na 6000 $. Ale to nie powstrzymało entuzjastów Bitcoinów przed przewidywaniem kolejnego gwałtownego wzrostu ceny Bitcoin. Z pewnością przez cały rok było wiele fałszywych prognoz cen Bitcoinów. Jednak Mike Novogratz, słynny inwestor Bitcoin, przewiduje, że w 2019 roku nastąpi rekordowy wzrost. cena kryptowalut, ale twierdzi też, że pod koniec roku cena nie przekroczy 10 000 USD.

Jeff Wernick opowiada o przyszłości pieniędzy i bitcoinów

Jeff Wernick, człowiek z historyczną karierą jako inwestor i jeden z pierwszych inwestorów w Airbnb i Uber, przeprowadził wywiad z Block Telegraph. A co to za wywiad. Przeczytaj o historii waluty, Rezerwie Federalnej, prognozach Bitcoin i końcu waluty fiducjarnej. Środowiska finansowe oddychają spekulacjami, ale Wernick jest przekonany o przyszłości pieniądza. Cały wywiad jest wciągający i ma wiele ciekawych i do pewnego stopnia kontrowersyjnych opinii. Niemniej jednak krypto to przyszłość pieniędzy.

Tron przewyższa Bitcoin przekraczający milion transakcji dziennie

Justin Sun, dyrektor generalny Tron, ogłosił, że 4 listopada dotarła platforma blockchain Tron 1 milion transakcji w jeden dzień. Wszystko wyszło na jaw, gdy Misha Lederman wszedł na Twittera i wskazał na wzrost aktywności 3 listopada. W tym momencie wolumen transakcji Tron przekroczył inną kryptowalutę. Jednak nawet przy tym kamieniu milowym wolumen obrotu tokenem Tron nie zmienił się. Skok wskazuje na szerokie wykorzystanie Tron DApps. Według Tron DApp House większość zdecentralizowanych aplikacji używanych tego dnia była używana do hazardu.

Fałszywy portfel EOS może ukraść Twoje klucze prywatne

Organizacja EOS Rio ostrzega, że ​​oszuści utworzyli fałszywy portfel simpleIEOS w i przesłali go do Sklepu Google Play. Jego głównym celem jest kradzież kluczy prywatnych. Podczas gdy Sklep Play usunął aplikację, organizacja RIO wydała ostrzeżenie, aby dokładnie sprawdzić aplikację i jej twórcę. Od czasu do czasu pojawiają się takie fałszywe aplikacje portfela. Organizacja z Rio twierdzi, że istnieje wiele innych aplikacji, które mogą kraść prywatne dane i kryptowaluty. Niedawno był przypadek z aplikacją konwertującą. Poczytaj o tym tutaj.  


Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 46)

Nowe miasto Blockchain w Nevadzie

Jeffrey Berns, dyrektor generalny Blockchain LLC, milioner zajmujący się kryptowalutami i prawnik zajmujący się ochroną, niedawno kupił 67 000 akrów w północnej Nevadzie. Ogłosił, że planuje zbudować „Sandbox”, miasto oparte na technologii blockchain. „Sandbox City” to demokracja zarządzana przez system blockchain. Obszar ten znajduje się w pobliżu innych gigantów technologicznych, takich jak Apple, Google i Tesla. Chociaż jest to ambitny projekt, będzie punktem wyjścia dla miasto przyszłości.  

EOS otrzymuje swój pierwszy Stablecoin

Nowojorski start-up blockchain Carbon-12 Labs ogłosił, że CUSD jest dostępny na platformie EOS. Firma Carbon-12 Labs opracowała stabilną monetę CarbonUSD lub CUSD. Pierwotnie została założona przez Samuela Trautweina, Connora Linna, Gavina Mai i Milesa Alberta 12 września 2018 r. Jest to kryptowaluta o stabilnej cenie, w pełni zabezpieczona 1: 1 dolarami amerykańskimi. Przyjrzyj się bliżej Kryptowaluta CarbonUSD.

I to wszystko w tej cotygodniowej zbiórce. Bądź na bieżąco w przyszłym tygodniu, kiedy będziemy przeglądać wiadomości z fantastycznego świata kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map