Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (tydzień 47)

Kiedy patrzymy na świat technologii, wydaje się, że każdego dnia są Święta Bożego Narodzenia. Cóż, Boże Narodzenie w tym sensie, że jest pełne wspaniałej atmosfery, prezentów (produktów) i ich magii (rozwój). I ten niesamowity rozwój jest tym, co omówimy w tej podsumowaniu!

Przeczytaj o prognozach cen, decentralizacji i kryptowalutach. Zacznijmy cotygodniowe podsumowanie.

Circle’s Research on Scentralizowane i zdecentralizowane rynki prognostyczne

Circle Internet Financial opublikował post, w którym porównali scentralizowane i zdecentralizowane rynki prognoz. Rynki prognostyczne są niesamowicie popularne, ponieważ dają inwestorom szansę na uzyskanie dokładnej, wiarygodnej opinii. Najważniejsze jest to, że scentralizowane rynki prognostyczne są droższe, a opłaty za korzystanie z sieci wynoszą od 3% do 10% zysków. Jednak scentralizowane rynki prognostyczne mają do czynienia z „prawdziwymi pieniędzmi”, a więc realnymi stratami, podczas gdy kryptowaluty zachowują aurę niematerialności dla większości inwestorów. Ostatecznie inwestowanie nie jest drogą jednokierunkową i każdy inwestor powinien wykorzystać to, co mu najbardziej odpowiada.

XRP ma szansę na przerzucanie bitcoinów (BTC)

2018 był i nadal jest niesamowitym rokiem dla Bitcoina. Bitcoin przeżył prawie wszystkie inne monety, zachowując swoją cenę, podczas gdy inne straciły prawie 90% wartości ceny. Jednak cała wiara w Bitcoin rozpadła się podczas „wojny haszyszowej” między Craigiem Wrightem i Rogerem Ver. Teraz, jako Bitcoin, gdy istnieją dowody na jego centralizację, więcej ludzi może być skłonnych do inwestowania w XRP. XRP znajdzie również należne mu miejsce w branży bankowej. Wtedy, jak XRP znajduje zastosowanie w głównym nurcie przemysłu, nie będzie niczym niezwykłym, jeśli XRP przerzuca Bitcoin pod koniec roku.

Handlowcy Obstawiając 2 do 1 Bitcoin Cash Fork spowoduje spadek cen

Mimo że wielu programistów, graczy i entuzjastów kryptowalut jest ściśle zainteresowanych kryptowalutami, wygląda na to, że polityka wkroczyła do tego utraconego raju. „Wojna haszyszu” między Craigiem Wrightem i Rogerem Verem prawdopodobnie doprowadzi do podziału Bitcoin Cash na dwie części różne kryptowaluty. Z kolei prowadzi do długich i krótkich spodenek BCH osiągających najwyższe w historii. To wywołało kilka scenariuszy dotyczących przyszłości Bitcoin Cash, a także kilka scenariuszy bliskich przyszłości. Ale, jak zawsze w przypadku kryptowalut, tylko czas opowie historię za widelcem.   

Stwórz swoją rzeczywistość z Decentraland

Plik Platforma oparta na łańcuchu blokowym Ethereum Decentraland będzie gospodarzem otwartej platformy VR, która pozwoli użytkownikom na tworzenie ich rzeczywistości. I chociaż nie został jeszcze oficjalnie uruchomiony, entuzjaści kryptowalut mogą już licytować o ziemię w przestrzeni gry. Ziemia została zlicytowana w grach ERC20 token $ Mana. Aby było bardziej ekscytujące, klienci otrzymają nawet kontrakty chroniące zarówno inwestorów, jak i pożyczkodawców. Handel w grze był tym, do czego Sakamoto wyobrażał sobie kryptowalutę w pierwszej kolejności. Chociaż to wszystko świetnie, jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o wynikach Decentraland.  

Ran Neuner doradza zakup XRP

Wygląda na to, że nikt nie milczał podczas wojen haszyszowych, a to z pewnością sprowokowało Rana Neunera. Gospodarz „Crypto Trader” udał się na Twittera i stwierdził, że inwestorzy kryptowalut powinni odejść od BTC i Bitcoin Cash, oraz inwestować wyłącznie w XRP. Dramat jest całkowicie prawdziwy, ponieważ trafił do społeczności kryptowalut Twittera, gdzie tweet wzbudził polarne, kontrowersyjne opinie. Nikt nie może winić Neunera ani społeczności. Po prostu tak ekscytujący jest naprawdę świat kryptowalut.

Gry e-sportowe i rekreacyjne, które chcą przejść na blockchain

Wraz z eksploracją gier online i blockchain wydaje się, że ich związek jest nieunikniony. I nie jest to zbyt zaskakujące, gdy spojrzymy na sposób, w jaki gry zmieniły się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Dlatego to tylko kwestia formy małżeństwa Esport i blockchain odbędzie się. Pewne jest jednak, że pierwsze kroki postawi podczas turnieju ChallengeMe. Potrwa trzy miesiące, a drużyny będą rywalizować w grze Counter-Strike: Global Offensive, której gospodarzem będzie Unikrn.


Prezes Binance podwaja się podczas Bitcoin Bull Run  

Ripple naprawdę wstrząsnął światem kryptowalut w zeszłym tygodniu. Wszyscy naprawdę ważni gracze w branży, w tym dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao i twierdził kolejny byk, kiedy pojawił się w popularnym programie „Crypto Traders”. Jednak CZ twierdzi, że nie wie, jaki będzie katalizator ani dlaczego tak się stanie, ale CZ jest pewien, że nadejdzie. Mimo to CZ nie było jasne, kiedy to się stanie, ale nadal mocno wierzy, że nadciąga byka.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 47)

Analityk finansowy Gary Shilling szorty Bitcoin

Analityk finansowy Gary Shilling z niesławnej firmy inwestycyjnej „A. Gary Shilling & Co ”jest skracanie Bitcoina. Uważa, że ​​to wszystko jakiś wielki plan Ponziego. Shilling oparł swoje rozumowanie na zupełnie innym zestawie argumentów, które są bliższe „tradycyjnemu rozumowaniu finansowemu”. Po pierwsze, twierdzi, że nie rozumie Bitcoina i nie zainwestuje w coś, czego nie może zrozumieć, wtedy nie jest to magazyn wartości, środek wymiany i nie jest to powszechnie akceptowane. Pośród szaleństwa Ripple w tym tygodniu słuchanie rad starszego przedstawiciela branży może nie jest takie złe.

I to wszystko w tej cotygodniowej łapance. Czekajcie na następny tydzień, kiedy wiele z tych rzeczy będzie miało swoje postanowienia. Do zobaczenia następnym razem, eksploratorze ze świata kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector