Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (tydzień 51)

Krypto to coś, do czego powinieneś podchodzić całym sercem i duszą. Tym bardziej, że przez cały rok rynek niedźwiedzi i regularne spadki cen. Z drugiej strony jest to technologia na nowy wiek i to po prostu coś nie z tego świata. Spójrzmy więc na świat kryptowalut!

Z pewnością jak zawsze obfituje w wydarzenia. A ponieważ najlepszym sposobem na stwierdzenie jest pokazywanie, zacznijmy cotygodniowe podsumowanie!

Justin Sun proponuje programistom Ethereum i EOS migrację do sieci Tron

Bessy rynek kryptowalut nie wpływa na prezesa Rockstar, Justina Sun. Obecnie blockchain Tron obsługuje 28 zdecentralizowanych aplikacji. I od tego czasu nic dziwnego Blockchain Tron oferuje szybszą prędkość transakcji na sekundę i niższe opłaty. Ponadto programowanie w Tron odbywa się za pomocą popularnych języków programowania. W szczególności jest to podstawa bezwzględnej kampanii firmy Sun na Twitterze. Konsekwentnie popularyzuje swój blockchain, wzywając programistów Ethereum i EOS do migracji na jego blockchain. Mimo to, po ogłoszeniu przez Buterina Ethereum 2.0, 2019 może być rokiem końca dominacji Tron.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 51)

Znaczenie ETF-ów Bitcoin i Bakkt

Chociaż były one centrum wielkiego szumu, amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) ruszyła z decyzjami Bitcoin ETF i Bakkt na początek 2019 roku. ETF-y Bitcoin i Bakkt powinny pomóc ustabilizować rynek kryptowalut. Bakkt powinien oferować różnorodne usługi, od magazynowania po handel. I będzie obsługiwać konwersje kryptowalut do fiatów. Dodatkowo giganci, tacy jak Microsoft, BCG, a nawet Starbucks, poprą Bakkt. Podobnie, fundusze ETF Bitcoin pomagają ustabilizować rynek. Bitcoin ETF umożliwia śledzenie działania aktywów bez faktycznego ich posiadania. Entuzjaści kryptowalut uważają, że te przepisy przyciągną tradycyjnych inwestorów i wprowadzą kryptowaluty do powszechnego użytku.

Najwięksi zwycięzcy w kasynie Bitcoin

W kasynie CloudBet znajdują się jedni z największych zwycięzców kasyn Bitcoin wszechczasów. W CloudBet gracze mogą postawić zaledwie 0,0005 BTC na spin lub zaledwie 0,20 USD (cena w momencie pisania). To pozwala graczom stać się Zwycięzcy kasyn Bitcoin. Pierwszy taki gracz pojawił się w marcu 2017 roku. Gracz wygrał 216 BTC przy zakładzie 0,16 BTC podczas gry na automacie Troll Hunters. Następnie, w listopadzie 2018 roku, gracz wygrał oszałamiające 49,22 BTC w jednym spinie. Podczas godzinnej sesji gry gracz podwoił zyski do 87 BTC, co w tamtym czasie wynosiło około 550 000 $. W innym przypadku gracz wygrał 53 BTC bez jackpotów i mnożników w jednej serii, grając w ruletkę na żywo CloudBet. Z grubsza wyniosła 340 000 dolarów.

EOS DApps stracił prawie 1 milion dolarów

EOS DApps znacznie traci, tracąc prawie 1 milion dolarów z powodu naruszenia bezpieczeństwa. Incydent związany z włamaniem obejmuje włamanie do domeny 27 DApps w wysokości 400 000 EOS. Naruszenia bezpieczeństwa korelują z lukami w zabezpieczeniach EOS DApps, a nie z błędami w łańcuchu bloków EOS. Oprócz hakowania istnieje problem z kontami widmowymi. Tych kont nie można zidentyfikować, a eksperci ds. Bezpieczeństwa uważają, że konta są wykorzystywane do znajdowania i wykorzystywania luk w zabezpieczeniach DApps. Po wielu naruszeniach w ciągu ostatnich pięciu miesięcy, blockchain EOS otrzymał tytuł „Ethereum Killer”.  

Francja zainwestuje w Blockchain

We Francji kilka partii z całego spektrum politycznego osiągnęło konsensus co do zalecenia inwestowania 500 000 € w łańcuchu blokowym. W ciągu roku Francja wprowadziła liczne zmiany na korzyść kryptowalut. Logika tego nacisku polega na tym, że blockchain zmniejszy wydatki publiczne. Francja jest również zainteresowana budową wielopaństwowego banku kryptograficznego. Rozporządzenie powinno również zawierać opcję dla przedsiębiorców, aby otworzyć konto bankowe dla firm zorientowanych na blockchain. Dodatkowo, nawet Yellow Wests powinni wprowadzić swoją kryptowalutę. Z historią rewolucyjnych tendencji Francja z pewnością wstrząśnie światem kryptowalut.

Prognozy dotyczące technologii blockchain i kryptowalut na rok 2019

Block Tribune przeprowadził wywiady z myślicielami na temat prognozy kryptowalut na 2019 rok. W tej edycji rozmówcami są Shone Anstey, prezes wykonawczy i współzałożyciel Blockchain Intelligence Group oraz Kevin April, dyrektor generalny SportsCastr. Obaj zgadzają się, że w 2019 roku kryptowaluty wrócą na dobre. Rok 2018 postrzegają jako rok wprowadzenia nowych aplikacji technologii blockchain. Z pewnością jeszcze większa ekspansja technologii blockchain nadchodzi w 2019 roku. Chociaż obaj zgadzają się, że czas, w którym łatwo było uruchomić projekt oparty na blockchain, już minął. Jednak to, co wydarzy się w 2019 roku, jest czymś, czego nawet eksperci nie są w stanie przewidzieć.


Opera na Androida staje się „przeglądarką Blockchain” opartą na Ethereum

Opera chce korzystać z technologii blockchain aby dotrzeć do nowych odbiorców zainteresowanych kryptowalutami. Twórca przeglądarki ogłosił, że Opera na Androida jest teraz przeglądarką blockchain z przykręconym dostępem do łańcucha blokowego Ethereum. Opiera się na istniejącym portfelu kryptowalut. Opera kładzie podwaliny pod Web 3.0. Web 3.0 będzie używać aplikacji hostowanych w zdecentralizowanych sieciach. Ten system jest bliski technologii blockchain, ale nie jest na niej całkowicie oparty. Dlatego użytkownicy będą musieli kupić krypto Ethereum, aby uzyskać dostęp do aplikacji. Przeglądarka Opera uzyskuje dostęp do łańcucha bloków Ethereum za pośrednictwem startupu o nazwie Infura.   

Inwestorzy stawiają na Bitcoin

Liczba inwestorów i handlowcy obstawiający przeciwko Bitcoin wzrasta. Bitcoin i Altcoins stoją w obliczu spadku zarówno ceny, jak i wolumenu obrotu. Łączna wartość wszystkich kryptowalut wyniosła 11 grudnia poniżej 110 miliardów dolarów. Tradycyjni inwestorzy zachowują te same argumenty przeciwko Bitcoinowi i kryptowalutom. Należą do nich zmienność cen bitcoinów, drogie wydobycie, zagrożenia cyberbezpieczeństwa, takie jak oszustwa i hakowanie, oraz koncepcja decentralizacji. Coraz więcej inwestorów jest przeciwnych decentralizacji, mimo że entuzjaści promują ją jako technologię XXI wieku.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (tydzień 51)

Bankomaty Bitcoin to marzenie handlarzy narkotyków

Niezależnie od cen bitcoinów i kryptowalut, musisz pokochać romans związany z kryptowalutami. Bankomaty Bitcoin są gospodarzem samej anarchii. W większości przypadków Bankomaty Bitcoin są używane do prania pieniędzy po nielegalnych działaniach. Ale to dopiero początek sekretnego świata bankomatów Bitcoin. W ciągu dekady miały miejsce groźby, przemoc, porwania, a nawet zgony związane z bankomatami Bitcoin. Posiadanie metody uniemożliwiającej nam wykrycie brudnych pieniędzy, a następnie ich ponownego wykorzystania jest marzeniem handlarza narkotyków.

To wszystko w tej cotygodniowej łapance. Czekajcie na kolejną rundę, kiedy w końcu otrzymamy odpowiedź na losy cen kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector