Reload Saturdays with Stefan – Crypto Gambling Roundup (Tydzień 42)

Witam ponownie entuzjastów Bitcoin. Jest coś ważnego, o czym powinieneś wiedzieć. Tydzień za nami był czymś w rodzaju filmu science-fiction. A to sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej niesamowity. Przeczytaj o genezie rynku gier hazardowych online i jego wizji. Na koniec dowiedz się więcej o dziwnym losie Malezji, która staje się dżunglą cyberprzestępczości.

I ani jeden fragment intro nie jest przesadą. Zobaczmy całą historię.

Założyciel BlockDraw mówi, że Chiny są idealnym placem zabaw dla hazardu kryptowalutowego

Darin Oliver, założyciel BlockDraw i ekspert od kryptowalut, uważa, że ​​Chiny są gotowe na hazard kryptowalutowy. Z biznesowego punktu widzenia Chiny to ogromny potencjalny rynek. Oliver wyjaśnia, że ​​to samo dotyczy innych dużych rynków, takich jak Rosja i Ukraina. Jednak nawet łącznie 35 milionów użytkowników nie może się równać z potencjalnymi 120 milionami użytkowników w Chinach! Ponadto największe rynki kryptowalut to Europa Wschodnia i Azja. To sprawia, że ​​Chiny są przyszłą potęgą hazard kryptograficzny.

Nowy rekord EOS z ponad 51 000 dziennymi użytkownikami

9 października analityk kryptowalut Kevin Rook wszedł na Twittera, powołując się na DappRadar. Sieć EOS osiąga nowy poziom dzięki ponad 51 000 użytkowników w ciągu jednego dnia. Dapps to zdecentralizowane aplikacje w sieci firmowej. W sieci znajduje się tylko kod zaplecza, dzięki czemu Dapps może być dowolną aplikacją. Tym razem Dapps są używane głównie do hazardu. Trzy najlepsze Dapps BetDice, Se7ens i EOS.Win. Naprawdę wspaniały dzień w świecie hazardu online.

Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (Tydzień 42)

Malezja i „Chiba City Blues”

Świat science fiction spięty łańcuchami z surrealistycznym otwarciem słynnej powieści Williima Gibsona. „Chiba City Blues” to pierwszy rozdział jego legendarnej powieści „Neuromancer”. A ostatnio ekosfera kryminalna Malezji szokująco przypomina treść utworu. Notorycznie Szef triady popiera monetę „HB”. I to jest coś, co powinieneś wiedzieć. Zwykle wiadomości dotyczące kryptowalut dotyczą inwestorów i nowych wydarzeń związanych z kryptowalutą i hazardem. To jest coś zupełnie innego.

Koniec Ethereum, jaki znamy

Fantastyczna analiza tego, co obecnie dzieje się z Ethereum i Dapps, ponieważ ich głównym zastosowaniem jest hazard online. Od kilku miesięcy cena Ethereum stale spada. W 2018 roku cena spadła z 1000 do 200 dolarów. Spekuluje się, że głównym powodem awarii jest pojawienie się łańcucha blokowego EOS. Jednak główna przewaga konkurencyjna Ethereum polega na możliwości tworzenia Dappów. Jednak EOS może to zrobić i wiele więcej. Dalsza awaria Ethereum zależy od tego, czy może się poprawić po aktualizacji Capser.

GG World Lottery oferuje regulowane loterie Blockchain

Rynek gier hazardowych w starym stylu jest gotowy na całkowitą metamorfozę. 2 listopada Świat GG ogłosił, że jest gotowy do wdrożenia technologii blockchain w swoim systemie. Doświadczony zespół weteranów przyjął odwrotne podejście ICO w tym projekcie. Model jest tak interesujący dla inwestorów, ponieważ daje im dostęp do wielu sposobów pomnażania inwestycji. Ponadto token GGC zostanie wydany w ramach sprzedaży tokenów, zapewniając specjalne korzyści posiadaczom tokenów.

Kryptowaluty stają się ogromne dla witryn hazardowych online

Przyjęcie Bitcoina wstrząsnęło światem, szczególnie na kilku niszowych rynkach. Z pewnością zdziałał cuda dla witryn hazardowych online. Charakter kryptowalut jako zdecentralizowanej formy handlu dał graczom wiele korzyści. Dało im to anonimowość i możliwość dokonywania płatności poza zwykłymi kanałami bankowymi. Ponadto inną główną korzyścią są niższe opłaty transakcyjne za kryptowaluty niż w przypadku innych metod bankowych. A giganci w branży, tacy jak WPN, odnieśli duże korzyści z włączenia kryptowalut. Ogólnie rzecz biorąc, artykuł przedstawia obraz świata hazardu online.  


Reload Saturdays with Stefan - Crypto Gambling Roundup (Tydzień 42)

World Poker Tour współpracuje z kanadyjskim start-upem kryptowalut

World Poker Tour oficjalnie ogłasza nowe partnerstwo, obiecując wypełnić lukę między nimi hazard i technologia blockchain. Nowym partnerem WPT jest FansUnite z siedzibą w Vancouver, prowadzący bukmachera opartego na Ethereum. W pierwszej serii finansowania FansUnite otrzymało 3,43 miliona dolarów, ale także ekspozycję na globalną publiczność. Przede wszystkim, po stronie WPT, zdobywa podstawy w nowym, wspaniałym świecie kryptowalut. Wpływ tego związku będzie widoczny w nadchodzących latach. To prawdziwa definicja ruchu władzy.

Rynek gier hazardowych online przekroczy 94,4 miliarda dolarów do 2024 roku

Podsumowanie tego tygodnia kończy się imponującym studium, które pokazuje nam, co ma nadejść. Rynek gier hazardowych online ma prześcignąć 94,4 miliarda dolarów do 2024 roku. Badanie szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób natura kryptowalut zmieniła środowisko hazardu online. Niższe ceny bankowe i anonimowość to tylko główne ulepszenia, które wstrząsnęły światem hazardu online. Dlatego trendy, rynki, prognozy i wyzwania, które mogą wystąpić w świecie Bitcoin mają być przestrzegane przez cały czas.

I to wszystko na podsumowanie w tym tygodniu. Po prostu było niesamowicie. Wejdź na następny tydzień, aby dowiedzieć się więcej o nowym i rozwijającym się świecie kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector