Role kryptowalut w globalnej transformacji gospodarczej

Jeśli dobrze znasz sektor finansowy, właśnie natknąłeś się na słowo „kryptowaluta”. Od jakiegoś czasu jest przedmiotem debaty. Teraz zyskał sławę w różnych gospodarkach i krajach. Podczas gdy kilka platform internetowych akceptuje kryptowaluty jako środek płatniczy, inne pozostają sceptyczne. Jednak jedną z podstawowych cech kryptowalut jest to, że są one dostępne. 

Na całym świecie istnieje kilka kryptowalut, a niektóre z nich to Bitcoin, Ethereum, Monero i inne. Waluty te mogą służyć jako magazyn wartości, ponieważ jeden Bitcoin kosztuje obecnie ponad 35 000 USD. Anonimowość jest również istotną cechą kryptowalut. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć e-portfel i możesz już iść. Bez dokumentów, podpisów i pisemnych umów / umów, możesz być wart miliardy dolarów w kryptowalutach. Więc możesz zapytać, jak mogę zamienić moje krypto na pieniądze? To jest łatwe; wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Evonax. Pomagają w wymianie popularnych kryptowalut na fiat lub nawet inne kryptowaluty. 

Oto niektóre role kryptowalut w globalnej transformacji gospodarczej 

  • Popraw handel międzynarodowy

Zaufanie i niepewność zawsze były miarą handlu międzynarodowego. Rząd, banki i korporacje są produktami braku zaufania i niepewności co do handlu międzynarodowego. Na swój sposób te instytucje są zbyt potężne. Jednak od czasu pojawienia się technologii blockchain większość z nich nie może się doczekać konsolidacji swojej władzy. Kryptowaluty są wdrażane w technologii blockchain, która jest w 100% zdecentralizowana. Nie musisz mieć przedstawiciela w innym kraju przed rozpoczęciem handlu. Możesz być w Wielkiej Brytanii, handlując kryptowalutami z kimś w Australii. Kryptowaluta pomogła zmniejszyć poziom niepewności wśród partnerów transakcyjnych. Możesz teraz prowadzić swoją działalność w radykalny sposób w dowolnym sektorze gospodarki. 

  • Postęp w działalności gospodarczej

Od czasu pojawienia się kryptowaluty i technologii blockchain następuje stały wzrost aktywności gospodarczej. Na przykład bitcoin wykorzystuje wyspecjalizowane typy sprzętu do wydobycia, a to samo stworzyło sektory i podsektory w gospodarce, zwiększając możliwości zatrudnienia dla osób w tej niszy. Podczas gdy ludzie handlują cyfrowymi monetami, giełd kryptowalut nie można ignorować ani bagatelizować. To instytucja, która pomogła utrzymać stały wzrost historii sukcesu wśród pisarzy, marketerów, programistów i projektantów stron internetowych na całym świecie. Chociaż możesz utrzymać swój codzienny zgiełk, możesz przyjąć kopanie kryptowalut jako zajęcie poboczne, które może służyć jako dodatkowy strumień dochodu. 

  • Środki płatnicze:

Technologia Blockchain sprawił, że sposób płatności jest stosunkowo łatwy i znacznie szybszy. Zamiast czekać na portalach płatniczych, aby wysłać pieniądze między krajami, możesz teraz korzystać z technologii blockchain. Przebywając w domu w zaciszu własnego domu – możesz wysłać płatność za usługi oferowane każdemu, w dowolnym miejscu na świecie. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć portfel elektroniczny odbiorcy. Możesz zdobyć e-portfel i wymienić swoje krypto na fiat on Evonax. Zamiast borykać się z absurdalnymi opłatami za przelewy z portali płatniczych i banków, kryptowaluta i technologia blockchain oferują skromne i przyjazne dla kieszeni opłaty transakcyjne za przelew. Pamiętaj, że te transakcje wymagają mniej niż minuty, zanim płatność zostanie odzwierciedlona na drugim końcu. Szybki, skuteczny i niezawodny! 

  • Magazynowanie wartości i dystrybucja bogactwa 

Przed kryptowalutą złoto było aktywem używanym jako środek przechowywania wartości. Jednak od narodzin kryptowaluty i narodzin Bitcoina w 2009 r. Władza zmieniła właściciela. Osoby fizyczne i firmy kupują teraz Bitcoin i inne kryptowaluty jako środek przechowywania wartości. Jeden bitcoin w 2009 roku był mniejszy niż 10 dolarów. Obecnie jeden bitcoin kosztuje ponad 35 tysięcy dolarów, a do końca 2021 roku eksperci przewidują, że wzrośnie do 50 tysięcy dolarów. 

Żaden sektor nigdy nie doświadczył wzrostu w świecie kryptowalut. Bitcoin i ethereum odnotowały zwyżkowy wzrost o 2000 i 3000 procent w 2017 roku. Ci, którzy wcześniej zaadoptowali i zainwestowali w kryptowaluty, są tymi, którzy cieszą się teraz z korzyści – tworząc z dnia na dzień milionerów i miliarderów. Osoby z niewielką lub żadną wiedzą na temat inwestycji w ciągu kilku miesięcy stały się gigantami finansowymi. 

Kryptowaluta pomogła zmienić tempo dystrybucji i tworzenia bogactwa. Ponieważ każdy ma równe szanse na uzyskanie dobrej kondycji finansowej, zależy to od tego, czy jesteś skłonny podjąć ryzyko obliczone na ryzyko. Niektóre rządy walczą z innowacjami technologii blockchain, ustanawiając przepisy, które ich powstrzymują.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector