Rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem handlu na Binance

Binance Exchange prawie co tydzień generuje ważne wiadomości. Ostatnio Binance uruchomiło przed terminem własną zdecentralizowaną giełdę w Mainnet. Handel na nowej platformie ma rozpocząć się w ciągu najbliższych kilku dni. Ich DEX ma solidną szansę pójść za przykładem swojej firmy macierzystej Binance i stać się liderem w swojej domenie. Ich głównym produktem jest największa giełda kryptowalut pod względem zwykłych użytkowników i skorygowanego wolumenu na Coinmarketcap. W dzisiejszym artykule omówimy, co sprawiło, że stosunkowo młoda giełda stała się ważną postacią na rynku kryptowalut.

Wprowadzenie do Binance

Platforma Binance została udostępniona użytkownikom we wrześniu 2017 roku. Początkowo firma miała siedzibę w Chinach, ale od tego czasu przeniosła główną siedzibę na Tajwan i otworzyła biura na całym świecie. Binance była pierwszą giełdą, która uruchomiła własną kryptowalutę, BinanceCoin (BNB), z kapitalizacją rynkową przekraczającą 3 miliardy dolarów w momencie pisania.

Jak rozpocząć handel?

Do rozpoczęcia handlu na Binance nie jest wymagana żadna procedura KYC. Wystarczy podać adres e-mail, wybrać bezpieczne hasło i gotowe. Binance ma przyjazny interfejs i szeroki zestaw narzędzi. Zarówno zwykli traderzy, jak i profesjonaliści będą zadowoleni z handlu na Binance i nie zabraknie im technicznych narzędzi do analizy.

Giełda zapewnia ponad 400 par kryptowalut do handlu. Inwestor może być również mile zaskoczony szeroką gamą walut BTC, ETH, USDT, TUSD, USDC, BNB i PAX jako walut kwotowanych. BTC i ETH są sprzedawane odpowiednio w stosunku do 150 i 140 walut. Tak więc większość posiadanych przez Ciebie monet z pewnością będzie dostępnych do handlu na Binance.

Opłaty handlowe

Jedną z wielu rzeczy, które przyciągają inwestorów do Binance, są niskie opłaty. Zwykła opłata transakcyjna wynosi 0,1%. Możesz nawet uzyskać 25% zniżki, jeśli używasz monety BNB do płacenia prowizji. W przypadku dużych wolumenów prowizja może spaść nawet do 0,015% dla Makerów i 0,03% dla Takerów. Wskazówka: jeśli masz jakieś monety, które mają całkowite saldo niższe niż minimalna kwota transakcji na Binance, możesz je zamienić na BNB i użyć ich do zapłacenia prowizji za przyszłe transakcje. Nawet warta 10 centów altcoin, którym nie można handlować zwykłymi zamówieniami, przyniesie wartość.

Opłaty za wpłaty i wypłaty

Wymiana Binance nie pobiera żadnych opłat za wpłaty. Co więcej, ostatnio dodali rozszerzone możliwości wpłat, dodając depozyty kartą kredytową za pośrednictwem Simplex.

Opłaty za wypłatę są różne dla wszystkich kryptowalut. Skonsultuj się z giełdą najnowsze dane. Opłata za wypłatę bitcoina wynosi 0,0005 BTC, dla Ethereum opłata wynosi 0,01 ETH w momencie pisania. Kwota, którą możesz wypłacać codziennie, zależy od poziomu weryfikacji Twojego konta Binance. Możesz zwiększyć limit wypłat, podając wymagane dane osobowe.

Dodatkowe narzędzia do Binance

Kiedy już poczujesz się komfortowo z platformą, możesz zacząć odkrywać możliwości, które z jednej strony mogą uprościć, z drugiej strony uczynić Twój handel bardziej efektywnym. Mają otwarty dostęp do API, który wiele firm z powodzeniem wykorzystało przy opracowywaniu nowych usług handlowych.

Jednym z takich narzędzi, które może znacznie poprawić Twoje doświadczenie handlowe, są automatyczne boty handlowe, które składają zamówienia zgodnie z Twoją strategią 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na przykład sprawdź bezpłatną usługę botów handlowych od TradeSanta. Pozwalają wybierać spośród dostępnych strategii i konfigurować nieograniczoną liczbę botów dla dowolnej liczby par. Boty pomagają również zautomatyzować rutynę i zajmują się handlem, nawet gdy jesteś z dala od monitora. Po skonfigurowaniu bota nigdy nie przegapisz transakcji.


Inną platformą do automatycznych botów handlowych jest Trality. Trality to platforma dla każdego, kto chce czerpać zyski z algorytmicznego handlu kryptowalutami. Oferują one naprawdę wyjątkowe narzędzia dla handlowców do tworzenia, testowania wstecznego i handlu na żywo kryptowalutami:

Trality Rule Builder to graficzny interfejs użytkownika, który pozwala zbudować logikę bota handlowego, po prostu przeciągając i upuszczając wskaźniki i strategie. To niesamowite narzędzie dla tych, którzy nie wiedzą, jak kodować, ale nadal chcą stworzyć bota handlowego, który działa dobrze i generuje stałe zyski.

Trality Code Editor to pierwszy na świecie oparty na przeglądarce edytor kodu Python Bot Code, który oferuje wszystko, czego potrzebuje profesjonalny trader do tworzenia skutecznych algorytmów handlowych. Bardzo ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Edytor kodu wymaga zaawansowanej wiedzy na temat kodowania, więc może nie być odpowiedni dla wszystkich handlowców.

Krótko mówiąc, Binance każdego dnia przyciąga nowych użytkowników, zapewniając niskie opłaty, różnorodne pary kryptowalut i płynne wdrażanie. Jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych handlowców.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector