Top 7 firm zajmujących się marketingiem kryptograficznym 2021 roku!

Po opublikowaniu listy najlepszych firm zajmujących się marketingiem kryptograficznym w 2020 roku, zdecydowaliśmy się zaktualizować listę na rok 2021. Wybierając firmę zajmującą się marketingiem kryptograficznym, należy wziąć pod uwagę doświadczenie firmy. Kolejną ważną kwestią powinny być usługi oferowane przez firmę. Oto lista kilku świetnych firm zajmujących się marketingiem kryptograficznym, z których powinieneś rozważyć korzystanie w 2021 roku.

TokenMinds

TokenMinds jest znaną firmą zajmującą się marketingiem kryptograficznym. Współpracuje z wieloma firmami z sektora kryptowalut. Firma koncentruje się na obszarach marketingu PR, marketingu blockchain i marketingu społecznościowego. Ponadto TokenMinds oferuje usługi rozwoju łańcucha bloków, zarządzanie sprzedażą tokenów, tworzenie WP, rozwój tokenów, marketing projektu, wstępną ofertę wymiany i wystawianie tokenów. Do tej pory pomogli w uruchomieniu 38 pierwszych ofert giełdowych, podczas których zgromadzili 75 milionów dolarów od 220 000 inwestorów. W rzeczywistości firma została wybrana jako wiodąca firma marketingowa IEO w 2019 roku

TokenMinds wiele osiągnął w sektorze kryptowalut i zdobył kilka nagród. Została założona w 2016 roku, co oznacza, że ​​jest jedną z najstarszych firm zajmujących się krypto marketingiem na świecie. W tym czasie firma współpracowała z kilkoma firmami, aby promować swoje projekty. Należą do nich Remme, Essentia i Celsius.  

Współpraca z TokenMinds była dla nas dobrym wyborem. Personel jest profesjonalny i doświadczony. Wszystkie aspekty naszego projektu, w tym promocja projektu, zostały załatwione profesjonalnie. Zarządzali każdym szczegółem działań marketingowych, aby upewnić się, że możemy osiągnąć nasz cel. 

Współpraca z TokenMinds to świetna decyzja. Oferują klientom mierzalne cele. Firma pracowała nad kilkoma dużymi projektami z wielkim sukcesem. Oprócz marketingu projektu zespół TokenMinds ma również doświadczenie w tworzeniu portfela i tokenizacji aktywów.

LimeChain

Limechain jest agencją konsultingowo-rozwojową w zakresie technologii blockchain. U podstaw firmy leży przekonanie, że wyniki mówią same za siebie i że blockchain będzie rewolucyjną technologią. Firma kieruje się tymi dwoma przekonaniami. Ich celem jest pomoc w pionierskim rozwoju technologii blockchain, która jest przełomową technologią. Ich wiara w siłę wyników i wiara w blockchain jest tym, co napędza ich działania. Użytkownicy mogą oczekiwać profesjonalnej obsługi każdego aspektu projektu.

LimeChain jest członkiem różnych organizacji branżowych, takich jak Hyperledger, R3, Linux Foundation i Ethereum Alliance. Daje im to globalną obecność, co pozwala im śledzić najnowsze osiągnięcia w świecie blockchain.

Decyzja o współpracy z Nickiem, George’em, Vladim i Chrisem to naprawdę jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy! Wykonali świetną robotę, opracowując część blockchain naszego rozwiązania dla przemysłu wytwórczego. Zdecydowanie polecamy ten wspaniały zespół innym projektom, które starają się coś zmienić za pomocą blockchain!

Główną usługą firmy jest wspieranie idei technicznych i prototypowania projektów. Aby to osiągnąć, wykorzystują zwinne podejście do tworzenia minimalnych opłacalnych i skalowalnych produktów. Dodatkowo zapewniają bieżące wsparcie dla rozwiązań, które pomagają wprowadzić na rynek.

Agencja Kaikoku Co., Ltd.

Kaikoku pomaga międzynarodowym firmom zlokalizować w Japonii i stworzyć silną i długotrwałą społeczność dla ICO, marek, firm i projektów. Firma szczyci się możliwością zarządzania mediami społecznościowymi. Pomagają w zarządzaniu kontami społecznościowymi różnych marek. Aby to zrobić, zwykle pomagają klientowi wymyślić wirusowe treści, które pomagają rozpowszechniać informacje o projekcie. Swoją wiedzą i doświadczeniem mogą pomóc firmie odnieść sukces.

Kaikoku to japońska agencja, której celem jest przybliżenie Japonii światu. Pracują nad tym, aby międzynarodowe firmy wchodzące do Japonii i firmy japońskie poszukujące globalnej ekspozycji mogły to robić kompetentnie. Ich celem jest zwiększenie świadomości marki każdego projektu wykorzystującego potęgę internetu.


Agencja SICOS

SICOS ma na celu zapewnienie kompleksowego rozwiązania w zakresie finansowania społecznościowego w całej Europie. Zapewniają swoim klientom porady, których potrzebują na różnych poziomach procesu ICO. Firma pomaga ustrukturyzować pojazd ICO za pośrednictwem kompetentnych partnerów globalnych. Zajmują się tokenomiką, zapewniają zgodność z najlepszymi praktykami, łączą projekt z partnerami strategicznymi i nie tylko.

SICOS, z siedzibą w Luksemburgu, pomaga firmom w stworzeniu zgodnego z prawem pojazdu ICO. Aby to osiągnąć, wykorzystują swoich wysoce kompetentnych globalnych partnerów do analizy tokenomiki każdego projektu. Agencja uważa, że ​​dla jego sukcesu potrzebne są najlepsze praktyki wysokiego poziomu dla projektu ICO. Pracują niestrudzenie, aby tak się stało.

EMURGO

EMURGO to globalna firma technologiczna blockchain, która oferuje rozwiązania start-upom, rządom, przedsiębiorstwom i programistom. Tworzą rozwiązania dla firm, tworzą narzędzia deweloperskie, inwestują w startupy i pomagają upowszechniać edukację blockchain. Firma jest obecna w ponad sześciu krajach, w tym w Indiach, Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Indonezji.

Oprócz pomocy w promowaniu projektów związanych z blockchain, EMURGO oferuje kilka ważnych usług. Usługi te obejmują usługi konsultingowe w zakresie IT oraz rozwój UI / UX. Mają profesjonalnych ekspertów branżowych gotowych pomóc firmie w przekształceniu, wdrożeniu i utrzymaniu infrastruktury. Ich wsparcie jest udzielane każdemu projektowi, jeśli jest to potrzebne.

Agencja Blockchain Intelligence Group

Blockchain Intelligence Group to firma konsultingowa, która oferuje więcej niż podstawowe usługi doradcze. Stawiają się na miejscu swoich klientów i dostosowują do nich swoje cele. Firma pracuje następnie nad uwolnieniem pełnego potencjału inwestycji w projekt blockchain. Blockchain Intelligence Group osiągnęła sukces dzięki udanym i profesjonalnym interakcjom z klientami. Rozpoczynając współpracę z klientem, dążymy do tego, aby nie zakłócać normalnego przepływu pracy firmy, jednocześnie dostarczając wymierne rezultaty.

Firma opracowała różne narzędzia we współpracy z zespołem doświadczonych badaczy. Narzędzia te mają na celu zapewnienie, że firma ogranicza wszelkie ryzyko prawne związane z pracą w sektorze blockchain. Współpracując z agencją, startupy w świecie blockchain mogą uniknąć pułapek prawnych, z którymi boryka się większość firm z sektora.

Agencja Yellow Mango

Żółte mango jest agencją cyfrową, która oferuje swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie marketingu swoich produktów. Zajmują się wszystkimi aspektami kampanii marketingowej od jej odkrycia do zakończenia. Firma będzie gromadzić dane, które pomogą określić ilościowo powodzenie jej wysiłków.

Ich główne obszary zainteresowania to cyfrowe usługi doradcze i marketing cyfrowy. Z ich pomocą klienci mogą przeprowadzać skuteczne cyfrowe kampanie marketingowe, które pomagają im zmaksymalizować zwrot z inwestycji w reklamę. Zespół składa się z zespołu doświadczonych specjalistów z różnych branż.

Niektóre z rozwiązań, które otrzymują klienci, obejmują architekturę korporacyjną, analizę biznesową, analizę systemów, marketing cyfrowy i własność produktu. W ramach działań w zakresie marketingu cyfrowego firmy otrzymają usługi takie jak konsulting Google Analytics, płatny marketing w wyszukiwarkach, kampanie e-mail marketingu, tworzenie treści i copywriting oraz usługi SEO..

Agencja Awapal Solutions

AWapal Solutions powstało w 2012 roku. Od tamtej pory wiele się udało. Firma wykorzystuje innowacyjną technologię do oferowania usług marketingu cyfrowego. Aby oferować swoje usługi, wykorzystują najnowsze technologie mobilne i internetowe. Jednak nie specjalizują się w sektorze blockchain. Mimo to każdy projekt oparty na blockchain, który potrzebuje profesjonalnych usług, może uzyskać do nich dostęp.

Oferują różne usługi, w tym usługi doradcze, w których łączą wiedzę biznesową z najnowszymi innowacjami, aby zdefiniować nowe produkty i usługi biznesowe. Agencja pomoże również w opracowaniu projektu, aby zapewnić, że rozwiązuje on wyzwania poprawiające wrażenia użytkownika. Dodatkowo pomagają w inżynierii i eksploatacji projektu, aktywnie angażując się w proces tworzenia oprogramowania. Awapal Solutions uczestniczy również we wdrażaniu i obsłudze projektu, aby zapewnić jego sukces.

Kiedy firma się rozwija, prowadzenie całej dokumentacji w zorganizowany sposób staje się trudne. Ale moje szczególne podziękowania kieruję do Awapal Solutions, która dostarczyła mi spersonalizowane oprogramowanie do mojej wymuszonej macierzy & pokazał mi ścieżkę, jak zachować porządek. Muszę powiedzieć, że przyjazny dla użytkownika dostawca usług oprogramowania, który pomógł mi w oświeceniu przez cel biznesowy. Na pewno skontaktuję się z firmą w sprawie mojego przyszłego biznesplanu.

Podsumowanie

 Chociaż wiele agencji próbowało swoich sił w marketingu cyfrowym w sektorze blockchain, niewiele z nich istnieje tak długo, jak Tokeminds. Każda firma, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie potrzeb marketingowych, powinna rozważyć skontaktowanie się z nią.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector