10 najlepszych kryptowalut

Ostatnia aktualizacja: lipiec 2018 r

Świat finansów się zmienia, a głównym punktem zwrotnym w grze są kryptowaluty. Wyobraź sobie, że wysyłasz pieniądze znajomemu na drugim końcu świata w mniej niż 5 sekund, a korzystanie z banku zajmuje około trzech do pięciu dni. Konsekwencje technologii blockchain dla globalnego handlu są ogromne.

Kryptowaluty nie tylko umożliwiają szybkie transfery pieniędzy, ale wiele kryptowalut przyniosło wykładniczy wzrost cen, który przewyższył najśmielsze oczekiwania.

Chociaż Bitcoin był kryptowalutą, od której wszystko się zaczęło, obecnie istnieje wiele innych innowacyjnych technologii gotowych do dalszego rozwoju branży. Oprócz tego, że są sposobem na transfer wartości, wiele z nich wprowadza ekscytujące nowe sposoby korzystania z technologii blockchain, które mogą bardzo dobrze zmienić sposób, w jaki działa świat.

Ogólnie rzecz biorąc, kryptowaluty cofnęły się po szczytach z końca 2017 r. Jednak ogólnie rzecz biorąc, wiele z nich zapewnia doskonałe możliwości inwestycyjne w oparciu o to, co mogą zaoferować. Wielu analityków porównujących bieżącą korektę z rokiem 2014, w którym doświadczeni inwestorzy mieli okazję kupić pierwszy duży spadek wartości Bitcoina..

1. Ripple (XRP)

Token XRP firmy Ripple jest nadal naszym długoterminowym faworytem. Cena może być poza szczytami, ale nadal jest ponad dwukrotnie wyższa niż w 2017 roku. Spójrz na to dzienny wykres tętnienia według eToro, doskonały broker kryptowalut (i społecznościowy):

Wykres dzienny XRP / USD

Wykres dzienny Ripple

Pomimo szeroko zakrojonej wyprzedaży kryptowalut token XRP firmy Ripple wciąż zyskuje na popularności.

Ten znaczny wzrost ceny sprawił, że Ripple jest trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej (po bitcoinie i ethereum).

Relatywnie mówiąc, Ripple jest naprawdę silny w porównaniu z innymi głównymi kryptowalutami. Szczególnie Bitcoin, który spadł z maksimum o prawie trzy czwarte.

Inne pozytywne aspekty Ripple (XRP) to niewiarygodnie szybkie i tanie transakcje. Sieć Ripple jest również znacznie bardziej stabilna i niezawodna niż Bitcoin i oferuje nieskazitelną skalowalność. Dzięki Ripple nie ma żadnych wąskich gardeł ani opóźnień w rozliczaniu transakcji.

Ripple został stworzony, aby umożliwić bankom i innym instytucjom finansowym dokonywanie globalnych płatności w czasie rzeczywistym i dostarczanie płynności na żądanie wymaganej do osiągnięcia tego.

Coraz więcej instytucji finansowych i dostawców usług płatniczych wykorzystuje technologię Ripple na swoich platformach.


Ważną kwestią przy inwestowaniu w Ripple jest jego niezwykła użyteczność w branży bankowej, która może mieć pozytywny wpływ na jego cenę przez dłuższy czas.

Pozostają jednak pytania, czy XRP zostanie sklasyfikowane jako zabezpieczenie, które będzie miało fundamentalny wpływ na przyszłość.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ripple i dlaczego ma tak duży potencjał, zapoznaj się z „Najlepsze kryptowaluty do inwestowania w 2018 roku”.

2. NEO

Ze wszystkich kryptowalut wymienionych w tym artykule, chiński NEO zyskał ostatnio sporo uwagi.

NEO jest często porównywany do Ether (ETH) i sieci Ethereum, ale w rzeczywistości jest znacznie bardziej zaawansowany niż Ethereum. Podczas gdy obie sieci ułatwiają inteligentne kontrakty, NEO są znacznie bezpieczniejsze, skalowalne i łatwiejsze w użyciu.

Aby to uprościć, powiedzmy, że NEO jest szybszy, inteligentniejszy i bardziej wszechstronny niż sieć Ethereum. Programiści mogą również łatwiej pracować z NEO niż z Ethereum, ponieważ NEO obsługuje kilka języków programowania, podczas gdy Ethereum działa tylko z Solidity.

NEO znajduje się obecnie na 13. miejscu pod względem wielkości kryptowalutowej monety, nieco spadającej, ale wciąż silnej. Miej oko na tę doskonałą kryptowalutę!

3. Eter / Ethereum (ETH)

Ether (Ethereum), mimo że wciąż jest nową technologią, wydaje się być jednym ze starych stagerów. Nie oznacza to, że nie jest to dobra inwestycja, ponieważ jej użyteczność i baza użytkowników wciąż się powiększają. Sieć Ethereum ma większą użyteczność niż Bitcoin i oferuje szybsze rozliczanie transakcji.

Jeśli chodzi o wartość inwestycyjną, Ether (Ethereum) wydaje się mieć większy potencjał niż Bitcoin. Oferuje wyższy wolumen obrotu i większą kapitalizację rynkową (Ether jest obecnie drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej).

Podczas gdy wiele mniejszych i nowszych kryptowalut zostało odtworzonych, Ethereum nadal zajmuje wysoką pozycję w branży. Dowiedz się, jak handlować eterem.

4. Litecoin (LTC)

Litecoin to solidna kryptowaluta, która nadal utrzymuje się na podobnych poziomach do końca 2017 roku.

Litecoin został założony w 2011 roku i od tego czasu dobrze sobie radzi. Obecnie jest szóstą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej i wciąż wyprzedza dwie duże kryptowaluty (Bitcoin i Ethereum).

Szybkość przetwarzania transakcji Litecoin jest znacznie większa niż Bitcoin pod względem szybkości przetwarzania transakcji, a jego sieć jest nastawiona na wysoką skalowalność. Chociaż Litecoin jest wolniejszy niż Ripple, nie ma również problemów z wąskim gardłem w przetwarzaniu transakcji.

Litecoin można łatwo zintegrować z systemami za pomocą Bitcoin, ponieważ jest kompatybilny z API Bitcoin. To znacznie zwiększa popularność Litecoina jako solidnej i wygodnej alternatywy dla Bitcoina.

Świat coraz częściej używa Litecoina, zwłaszcza na Wschodzie. Dwie główne giełdy kryptowalut w Hongkongu i Korei Południowej włączą Litecoin do swojej oferty w 2018 roku, a coraz więcej sprzedawców na całym świecie zaczyna akceptować płatności Litecoin.

Oczekuje się, że Hongkong kupi więcej Litecoinów w przyszłości.

Liderzy FX oferują potężne sygnały handlowe, nie tylko na rynku Forex, towarów i indeksów, ale także na kryptowalutach. Sygnały transakcyjne FX Leader są proste i łatwe w użyciu. Sprawdź nasze Strona główna kryptowalut.

5. Dash

Dash jest 14. co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej. Sytuacja utrzymywała się stosunkowo dobrze, biorąc pod uwagę szeroko zakrojoną wyprzedaż.

Oprócz silnego trendu byka w grze, są inne powody, dla których warto zainwestować w Dash

Dash jest szybszy i tańszy niż Bitcoin, a coraz więcej kupców zaczyna akceptować płatności Dash. Dash (DAS) sprawdził się jako dobry biegacz. Zobaczmy, co przyniesie przyszłość!

6. Cardano

Od czasu rozpoczęcia handlu na Cardano na początku października 2017 r., Cardono jest nadal około 7 razy wyższe na obecnym poziomie. W tej chwili ta niezwykle młoda moneta jest ósmą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Podstawy Cardano pozostają solidne i wskazują na siłę w perspektywie długoterminowej.

7. NEM (XEM)

Zajmująca 17 miejsce co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, NEM jest jedną z kryptowalut wartych uwagi. NEM pozostaje poza szczytami z początku 2018 r., Ale w ostatnim czasie wciąż był szeroko komentowany w mediach.

NEM jest znacznie wydajniejszy niż Bitcoin, ma więcej zastosowań niż wiele innych kryptowalut, w tym Bitcoin, i może być dostępny dla programistów, którzy niekoniecznie są profesjonalistami na arenie kryptowalut.

8. Bitcoin (BTC)

Chociaż bitcoin nie jest obecnie naszym numerem jeden wśród kryptowalut, w które warto inwestować, z pewnością nie należy go ignorować. Wielką zaletą Bitcoina jest to, że jest dobrze znany nawet wśród osób, które niewiele wiedzą o kryptowalutach. Wielu nowicjuszy na rynku kryptowalut rozpoczyna swoją przygodę od zakupu Bitcoina, starszego brata wszystkich kryptowalut.

Cena uległa znacznej korekcie, ale jednym z kluczowych elementów jest to, że podaż jest nadal ograniczona i wynosi tylko 21 000 000 sztuk. Jest to ważny czynnik, który ma sprzyjać wzrostowi cen przez wiele lat. Co to jest Bitcoin?

Bitcoin nadal jest kryptowalutą numer jeden, nie tylko pod względem kapitalizacji rynkowej, ale także cenowej. Wolumen handlu bitcoinami jest również co najmniej dwukrotnie większy niż w przypadku innych kryptowalut w tej chwili.

Oprócz tych punktów, Bitcoin jest akceptowany przez tysiące firm i kupców na całym świecie i ma zbywalny kontrakt futures. Dowiedz się, jak handlować Bitcoinem.

9. Gwiezdny (XLM, Stellar Lumens)

Stellar Lumens radził sobie naprawdę dobrze w 2018 roku w ujęciu względnym. Jego kapitalizacja rynkowa wzrosła, dzięki czemu jest obecnie siódmą co do wielkości kryptowalutą. W porównaniu z 10. ubiegłym rokiem. Podobnie jak Ripple (XRP), jest w stanie znacznie przyspieszyć płatności transgraniczne.

Stellar zarejestrował już kilku dużych klientów, takich jak IBM, którzy skorzystają na szybszych i tańszych płatnościach międzynarodowych. XLM osiągnął już wyjątkowo dobre wyniki i oczekuje się, że będzie to kontynuował, zwłaszcza jeśli system Stellar będzie używany przez bardziej instytucjonalnych graczy do optymalizacji płatności.

10. OmiseGo (OMG)

OmiseGo to oparty na Ethereum system lub kanał płatności, za pośrednictwem którego konsumenci mogą płacić sprzedawcom w wielu różnych walutach fiducjarnych i kryptowalutach. Sprzedawca otrzymuje płatności w swojej preferowanej walucie i nawet nie wie, w jakiej walucie płacą jego klienci. OmiseGo współpracuje obecnie z McDonald’s w Tajlandii w celu usprawnienia procesów płatności.

Projekt OmiseGo ma na celu umożliwienie tanich i łatwo dostępnych płatności osobom, które nie mają kart kredytowych lub debetowych, zwłaszcza w Azji Południowo-Wschodniej.

Wartość tokena OMG wzrosła od czasu jego powstania i nadal rośnie od 2017 roku, co oznacza, że ​​jest względnie silny w porównaniu z szerszymi kryptowalutami. Pozostaje on nieco bardziej spekulacyjny, biorąc pod uwagę fakt, że zajmuje 20. miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, ale jego zastosowanie stale się rozwija.

Wniosek

Rynek kryptowalut jest zmienny i pełen możliwości. Ogromne ilości kapitału napływają do tej klasy aktywów każdego dnia, co podtrzymuje ogólną długoterminową zwyżkę.

Osoby, które chcą inwestować w kryptowaluty, mają ogromne możliwości, ale powinny odpowiednio zarządzać ryzykiem, aby zachować swój kapitał.

Dobra strategia dla tych, którzy wierzą, że kryptowaluty są falą przyszłości, to podejście „kup i trzymaj”. Jeśli nie wiesz, w którą kryptowalutę najlepiej inwestować, możesz rozłożyć ryzyko i kupić portfel wielu kryptowalut. Podobnie jak inwestor z różnorodnym portfelem akcji.

Aby rozpocząć handel kryptowalutami już dziś, spójrz na tych najlepszych brokerów kryptowalut. Inwestowanie w kryptowaluty jest naprawdę ekscytujące! Weź udział w rynku kryptowalut już dziś.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector