Artykuły edukacyjne o kryptowalutach

ARTYKUŁY KRYPTOWALUTOWE

Co to są widelce w kryptowalutach?

Kiedy aktywnie handlujesz kryptowalutami lub jesteś aktywnym członkiem przestrzeni kryptowalut, z pewnością wielokrotnie już natknąłeś się na termin „fork”. Ale czym są widełki kryptowalut? 

Różnice między walutą Fiat a kryptowalutami

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już wiele razy słyszałeś termin „fiat”, ale możesz się zastanawiać, co to ma wspólnego z naszym systemem finansowym. W rzeczywistości, kiedy ekonomiści i analitycy finansowi mówią o fiat, z pewnością nie mówią o włoskim producencie samochodów, ale o walutach, które są powszechnie używane na całym świecie.. 

Co to jest ICO?

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Ci na myśl, kiedy czytasz termin ICO? Prawdopodobnie myślisz o chciwych inwestorach próbujących szybko zarobić, lub możesz pomyśleć o tym, czym to naprawdę jest: nowy, nieskomplikowany i łatwy model pozyskiwania funduszy. W rzeczywistości wielu założycieli start-upów ze wspaniałymi i innowacyjnymi pomysłami, którym brakuje kapitału na rozpoczęcie swojego pomysłu biznesowego, wytwarzało siano, gdy świeci słońce i wykorzystywało ICO do pozyskiwania funduszy dla swojej firmy. Ale co to jest ICO?

Co to jest kryptowaluta?

Kryptowaluty zmieniły sposób przemieszczania pieniędzy, a także otworzyły niestabilny świat niewyobrażalnych możliwości handlowych i inwestycyjnych. Przeczytaj tutaj o historii, technologii blockchain, rewolucyjnych płatnościach i o tym, jak wygodne jest handlowanie głównymi kryptowalutami z brokerami forex.

Co to jest waluta Bitcoin?

Co to jest waluta Bitcoin? Wiele osób, które słyszą o bitcoinie po raz pierwszy, ma trudności ze zrozumieniem, czym on właściwie jest i jak funkcjonuje jako waluta. Jest to całkiem normalne, ponieważ bitcoin (BTC, XBT) w ogóle nie jest zwykłą walutą fiducjarną ani narzędziem inwestycyjnym. 

O platformach kryptowalutowych

Kryptowaluty pojawiły się pozornie znikąd, aby przechwycić kapitał inwestycyjny o wartości miliardów dolarów. Ta dynamiczna klasa aktywów oferuje doskonałe funkcje i zalety osobom i firmom, które wiedzą, jak z niej prawidłowo korzystać.

Giełda kryptowalut

Rynek kryptowalut kwitnie, podobnie jak giełdy kryptowalut. Większość giełd wykonuje ważne zadanie konwersji walut fiducjarnych na kryptowaluty i odwrotnie, podczas gdy niektóre z nich obsługują tylko kryptowaluty. 

Handel kryptowalutami: kup i trzymaj

Żadna inna klasa aktywów nie odnotowała tak wspaniałych zysków, jakie ostatnio zaobserwowano w przypadku kryptowalut. Bitcoin, najbardziej znana kryptowaluta, zwrócił kilka milionów procent od 2010 roku, kiedy został wyceniony na 0,008 USD na jednym etapie. 

Handel kryptowalutami: akcja cenowa

Kryptowaluty – kto by pomyślał, że ta dziwna klasa aktywów przyciągnie tyle uwagi i tak ogromną ilość kapitału inwestycyjnego w tak krótkim czasie? W ciągu ostatnich kilku lat miliardy dolarów napłynęły do ​​szeregu różnych kryptowalut. 

Portfele kryptowalut

Przenoszenie pieniędzy staje się tańsze i łatwiejsze, szczególnie w erze kryptograficznych walut cyfrowych, zwanych po prostu kryptowalutami. Jednak ze względu na cyfrowy charakter kryptowalut, żaden portfel nie może być użyty do ich obsługi. 

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania w 2018 roku

Kryptowaluty. Kto by pomyślał, że ta wyjątkowa i potężna klasa aktywów (wykorzystująca technologię blockchain) będzie miała tak kosmiczny wpływ na współczesny świat finansów? Od pierwszego dnia, w którym Bitcoin zaczął handlować, gwałtownie wzrósł pod względem wartości i udziału w rynku. 

Bańka Bitcoin

Ponieważ Bitcoin wyrósł z zapomnienia, sam jego rozmach zmusił zarówno świat finansów, jak i media głównego nurtu do wstania i zwrócenia uwagi. Tylko w 2017 roku cena Bitcoina (BTC) wzrosła o ponad 1700%. 


10 najlepszych kryptowalut

Świat finansów się zmienia, a głównym punktem zwrotnym w grze są kryptowaluty. Wyobraź sobie, że wysyłasz pieniądze znajomemu na drugim końcu świata w mniej niż 5 sekund, a korzystanie z banku zajmuje około trzech do pięciu dni. Konsekwencje technologii blockchain dla globalnego handlu są ogromne. 

Najlepsi brokerzy bitcoinów

Bitcoin, pierwsza i największa kryptowaluta, jest fenomenalnym instrumentem do handlu. Jednak nawet jeśli jest to idealny cel dla aktywnych handlowców, ważne jest, aby zaangażować się w te ekscytujące rynki, korzystając tylko z najlepszych brokerów bitcoinów..

Jak handlować Bitcoinem – przewodnik dla początkujących

Kryptowaluty zostaną tutaj, to na pewno! Oto nasz szczegółowy przewodnik dotyczący handlu bitcoinem, najbardziej znaną na świecie kryptowalutą. 

Jak handlować Ethereum (Ether) – Przewodnik dla początkujących

Ethereum (eter), druga co do wielkości kryptowaluta na świecie, rośnie wykładniczo. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym traderem, czy nowicjuszem na rynkach kapitałowych, handel ethereum oferuje różnorodne korzyści i możliwości

Bitcoin (BTC) kontra Bitcoin Cash (BCH)

Kiedy Blockchain został po raz pierwszy wprowadzony w białej księdze Bitcoin w 2009 roku przez Satoshi Nakamoto, nie było debaty, takiej jak Bitcoin kontra Bitcoin Cash i czy jedna z nich jest lepsza od drugiej kryptowaluty.. 

Kompletny przewodnik po Day Trading Bitcoin w 2019 roku

Chcesz zacząć handlować bitcoinami, ale nie wiesz jak? Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w Bitcoin, kupując Bitcoin, czy po prostu interesuje Cię daytrading, kupując i sprzedając Bitcoin w krótkim czasie, dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby w końcu zacząć handlować tą kryptowalutą.

Strategia handlu kryptowalutami

Kryptowaluty to popularna klasa aktywów do handlu. Liczne krypty osiągnęły absolutnie fenomenalne zwroty w ciągu ostatnich kilku lat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector