Giełda kryptowalut

Rynek kryptowalut kwitnie, podobnie jak giełdy kryptowalut. Większość giełd wykonuje ważne zadanie konwersji walut fiducjarnych na kryptowaluty i odwrotnie, podczas gdy niektóre z nich obsługują tylko kryptowaluty. Niektóre giełdy oferują handel kryptowalutami z kontami depozytu zabezpieczającego i mają zaawansowane platformy handlowe podobne do platform handlu kryptowalutami oferowanych przez brokerów forex.

* Nie wiesz, co to jest kryptowaluta? Sprawdź „Co to jest kryptowaluta”.
Z kontem depozytowym możesz handlować kryptowalutami z dźwignią (dźwignią).

Liderzy walutowi z dumą przedstawiają obiektywną recenzję różnych giełd kryptowalut w oparciu o kilka czynników, w tym bezpieczeństwo funduszy klientów, różnorodność oferowanych usług i instrumentów oraz obsługę klienta.

Niektóre pytania często zadawane przez potencjalnych użytkowników i handlowców kryptowalut obejmują:

 • Jaka jest najlepsza giełda kryptowalut, z której mogę skorzystać?
 • Jaka jest najlepsza cyfrowa wymiana walut?
 • Jaka jest najlepsza dostępna platforma wymiany kryptowalut?
 • Z której giełdy Bitcoin powinienem skorzystać?
 • Gdzie mogę znaleźć doskonałą wymianę ethereum?
 • Jaka jest obecnie najlepsza dostępna platforma wymiany bitcoinów?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad niektórymi z tych punktów, zapoznaj się z poniższą tabelą, która zawiera wiele informacji potrzebnych do wyboru najlepszej giełdy kryptowalut:

Wymiana kryptowalut Korzyści Dostępne kryptowaluty Metody wpłatOtwórz konto kryptograficzneLogo Coinbase

 • Bezpieczna wymiana kryptowalut
 • Rozsądne opłaty
 • Przechowywane kryptowaluty i depozyty są ubezpieczone
 • Przyjazny dla początkujących
 • Natychmiastowe przelewy między użytkownikami
 • Dostępny handel z depozytem zabezpieczającym

Bitcoin

Eter (Ethereum)

Przelewy bankowe Litecoin (LTC)

Karty kredytowe / debetowe

Przelewy bankowe

Depozyty sepy

KryptowalutaOtwórz Coinbase Crypto

Konto teraz!Logo Krakena

 • Szeroka gama zbywalnych kryptowalut
 • Niskie opłaty transakcyjne
 • Dostępny handel z depozytem zabezpieczającym
 • Handluj różnymi kryptowalutami / walutami fiducjarnymi i parami kryptowalut / kryptowalut

Bitcoin

Eter (Ethereum)

Ethereum Classic (ETC)

Litecoin (LTC)

Dziarskość

Gotówka Bitcoin (BCH)

Różne inne kryptowaluty przelewy bankowe

KryptowalutaOtwórz kryptowalutę Kraken

Konto teraz!CEXIO

 • Ochrona przed ujemnym saldem
 • Handel międzyplatformowy: strona internetowa, aplikacja mobilna, REST API i FIX API
 • Szybka realizacja zamówienia
 • Niski spread

Bitcoin

Eter (Ethereum)

Gotówka Bitcoin (BCH)

Dziarskość

Zcash (ZEC)

Przelewy Bitcoin goldBank

Karty kredytowe / debetowe

KryptowalutaOtwórz Cex.io Crypto

Konto teraz!Logo Poloniex

 • Niskie opłaty transakcyjne
 • Szeroka gama kryptowalut
 • Handel na marginesie dostępny na głównych kryptowalutach i wielu altcoinach
 • Wysoka płynność

Bitcoin

Gotówka Bitcoin (BCH)

Eter (Ethereum)

Dziarskość

Zcash (ZEC)

Oraz wiele innych kryptowalut KryptowalutaOtwórz Poloniex Crypto

Konto teraz!

Dodatkowe informacje dotyczące wymiany kryptowalut

Coinbase

Coinbase to solidna giełda kryptowalut, której zaufało ponad 7 milionów użytkowników. Zdeponowane środki użytkowników Coinbase i przechowywane kryptowaluty są objęte ubezpieczeniem Coinbase, co stanowi doskonałą korzyść w zakresie bezpieczeństwa.

Klienci Coinbase mają teraz dodatkową wygodę w postaci wsparcia telefonicznego (oprócz wsparcia przez e-mail). Coinbase ogólnie oferuje dobrą obsługę klienta pomimo ogromnej liczby nowych użytkowników.

Spieszysz się, aby zdobyć kryptowalutę? Coinbase może być dla Ciebie dobrą opcją.

Coinbase to naprawdę dobra opcja dla początkujących kryptowalut ze względu na łatwy w użyciu interfejs. Kupowanie kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarnej jest również szybsze dzięki Coinbase niż w przypadku większości innych giełd kryptowalut, ponieważ transakcje można wykonać, gdy tylko użytkownicy zweryfikują swoje konta i dane karty kredytowej.

* Czy „kup i trzymaj” to sprytny sposób na handel kryptowalutami?

SpectroCoin

SpectroCoin to szanowana giełda kryptowalut, na której użytkownicy mogą dokonywać wpłat na wiele różnych sposobów, w tym wpłaty kartą debetową i kredytową. Wspaniałą cechą SpectroCoin jest ich przedpłacona karta debetowa, która jest wygodnym sposobem wydawania lub wypłacania środków na całym świecie.

Spectrocoin akceptuje depozyty w wielu walutach fiducjarnych i jest naprawdę wygodną giełdą kryptowalut. Darmowy portfel bitcoin SpectroCoin jest również dostępny w wersji mobilnej, co dodatkowo zwiększa jego przyjazną dla użytkownika cechę charakterystyczną.

Coinmama

Coinmama jest godnym konkurentem w branży wymiany kryptowalut. Pozwala użytkownikom w mgnieniu oka położyć ręce na kryptowalutach. Aby wymienić walutę fiducjarną na kryptowalutę, wystarczy wypełnić formularz płatności i dokonać wpłaty. Po tych szybkich krokach otrzymasz krypto do portfela, gdy tylko depozyt zostanie rozliczony.

Coinmama oferuje bitcoiny i eter i jest jedną z niewielu giełd kryptowalut, które akceptują wpłaty gotówkowe.

Kraken

Kraken ma kompleksowe podejście do bezpieczeństwa. Eksperci firmy Kraken ds. Bezpieczeństwa zastosowali szereg wyrafinowanych środków bezpieczeństwa, aby zapobiec kradzieży pieniędzy i informacji.

Jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie monet, bezpieczeństwo konta użytkownika, bezpieczeństwo systemu, bezpieczeństwo finansowe i zgodność z prawem, Kraken jest prawdziwym liderem w branży.

 • Zdecydowana większość monet jest bezpiecznie przechowywana w zimnych portfelach, całkowicie odizolowanych od jakiegokolwiek systemu online.
 • Jedynymi monetami trzymanymi w gorących portfelach (online) są te potrzebne do utrzymania płynności operacyjnej.
 • Wszystkie portfele kryptowalut są zaszyfrowane.
 • Serwery Kraken są chronione w najwyższej klasy profesjonalnym centrum danych z monitoringiem wideo, systemem skanowania siatkówki i uzbrojonymi strażnikami.
 • Środki klientów są bezpiecznie przechowywane na oddzielnych rachunkach bankowych.

Bezpieczeństwo Krakena jest imponujące – uzbrojeni strażnicy, skany siatkówki itp.

Kraken cieszy się również ogromną liczbą nowych kont użytkowników i jest potężną i dynamiczną giełdą kryptowalut z niskimi opłatami i szeroką gamą oferowanych kryptowalut.

Cex.io

Cex.io to doskonała giełda kryptowalut, która akceptuje najpopularniejsze metody wpłat, takie jak Visa, Mastercard, przelewy bankowe i kryptowaluta.

Cex.io oferuje swoje usługi w większości krajów świata. Jego prowizja jest niska, a platformy transakcyjne doskonale nadają się do handlu instytucjonalnego i algorytmicznego. Duża płynność Cex.io w połączeniu z doskonałymi platformami transakcyjnymi i narzędziami sprawiają, że jest to doskonała opcja do tworzenia rynków, skalpowania, handlu o wysokiej częstotliwości i dużym wolumenie.

Handel na marginesie jest również dostępny na Cex.io, z dźwignią do 1: 3.

* Jedno podejście do handlu przetrwało próbę czasu, nawet na rewolucyjnym rynku kryptowalut. Uczyć się o price action handel kryptowalutami teraz!

Poloniex

Najbardziej imponującą cechą Poloniex jest prawdopodobnie duża liczba dostępnych kryptowalut – około 100. Większość tych kryptowalut można sparować z bitcoinem, eter, Monero i uwięź.

*Co to jest waluta Bitcoin?

Wolumen obrotu Poloniex zwykle mierzy się w pierwszej dziesiątce wszystkich giełd kryptowalut.

Poloniex ułatwia jedynie transakcje wymiany kryptowaluty na kryptowalutę, a wpłaty i wypłaty muszą być dokonywane za pomocą kryptowalut.

Poloniex bardzo stara się zabezpieczyć fundusze swoich klientów, z których większość jest przechowywana w chłodni z izolacją powietrzną (offline).

Wniosek

Coraz więcej kapitału napływa na rynek kryptowalut, a wiele kryptowalut szybko zyskuje na wartości. Jednocześnie coraz więcej firm i osób fizycznych zaczyna handlować kryptowalutami, a także inwestuje w nie lub spekuluje..

Chociaż zaangażowanie się na rynku kryptowalut może wydawać się trudne, w rzeczywistości jest to naprawdę proste – otwórz konto z giełdą kryptowalut, wpłać środki i zamień swoje pieniądze na kryptowaluty, których potrzebujesz, lub handluj różnymi wybranymi parami kryptowalut. Nie zostań w tyle, już dziś zdobądź swój udział w rynku kryptowalut!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me