Najlepsza kryptowaluta do inwestowania w 2018 roku

Ostatnia aktualizacja: lipiec 2018 r

Kryptowaluty. Kto by pomyślał, że ta wyjątkowa i potężna klasa aktywów (wykorzystująca technologię blockchain) będzie miała tak kosmiczny wpływ na współczesny świat finansów? Od pierwszego dnia, w którym Bitcoin zaczął handlować, gwałtownie wzrósł pod względem wartości i udziału w rynku.

Chociaż Bitcoin jest najlepiej znaną kryptowalutą, ostatnio zyskał przewagę, podobnie jak reszta altcoinów w przestrzeni kryptowalut.

Ale to nie znaczy, że wszystkie te monety nie są dobrymi inwestycjami. Wszystkie one nadal mają potencjał, by zmienić sposób funkcjonowania przemysłu, a nawet gospodarek. Jesteśmy w punkcie, w którym musimy zidentyfikować te, które mają rzeczywiste zastosowanie, i te, które ich nie mają.

Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ripple, Monero i Zcash mają bardzo unikalne propozycje wartości. Ale która z nich jest obecnie najlepszą inwestycją? Oddzielmy pszenicę od plew.

Szukam darmowe sygnały handlowe kryptowalut?

Dlaczego lubimy Ripple (XRP)

W czasie, gdy ludzie zaczynają kwestionować, czy kryptowaluty, w szczególności Bitcoin, mają jakąkolwiek realną wartość, niektóre kryptowaluty faktycznie zaczynają zyskiwać coraz większą atrakcyjność.

Ripple i jego token XRP są jedną z takich kryptowalut, uważamy, że mają szerokie zastosowanie i mają szerokie zastosowanie w prawdziwym świecie.

Przez długi czas kryptowaluty były postrzegane tylko jako alternatywna forma płatności, która nie była szczególnie dobra ani nawet praktyczna w użyciu. Zwłaszcza Bitcoin, który stał się niesławny w wielu kręgach. Jednak token XRP Ripple to znacznie więcej. Przyciągnął uwagę wielu instytucji finansowych, które przygotowują się do włączenia unikalnego altcoina do swoich systemów.

Ripple (XRP), w przeciwieństwie do Bitcoin, jest zarówno walutą, jak i siecią płatności. Chociaż przetworzenie transakcji przy użyciu Bitcoin może zająć godziny lub nawet dni, technologia Ripple jest w stanie przetworzyć transakcje w ciągu 4 sekund. To sprawia, że ​​jest szczególnie atrakcyjny dla instytucji finansowych.

Dowiedz się, jak to zrobić handluj Bitcoinami tutaj.

Ripple top kryptowaluta w 2018 roku

Ripple (XRP) jest gotowy, aby zostać kryptowalutą w 2018 roku.

eToro oferuje platformę społecznościową, na której można handlować wieloma kryptowalutami, dołącz do eToro już teraz!

* Twój kapitał jest zagrożony.

Jednocześnie, podczas gdy sektor odnotował szerokie spadki. XRP nadal się sprawdza.

Cena XRP radzi sobie znacznie lepiej niż wielu jego głównych konkurentów w ujęciu względnym. Ponieważ wiele głównych kryptowalut jest skorelowanych, pomaga przeanalizować ich względną siłę, aby podjąć najlepszą decyzję inwestycyjną.

Przestrzeń kryptowalut boryka się z problemami przez cały 2018 rok, więc dobrze jest spojrzeć na nie porównawczo. Pamiętaj, że nie patrzymy na to, która kryptowaluta zyska największą wartość w przyszłym roku. Chodzi o potencjalny zysk procentowy, który można osiągnąć.

Sieć Ripple jest solidna i bezpieczna

Sieć Ripple jest wyjątkowo niezawodna i bezpieczna. Stabilność sieci Ripple znacznie zwiększa zaufanie do niej i do samej kryptowaluty Ripple. Ze znacznie mniejszą liczbą problemów niż jego wielcy bracia, Bitcoin i Ethereum, Proste i płynne działanie Ripple sprawia, że ​​jest to zasadniczo solidna kryptowaluta, w którą warto inwestować.

Wiele instytucji finansowych wykorzystuje solidną technologię stojącą za funkcjonalnością Ripple. Wspierając partnerstwo z ponad połową wiodących banków i domów inwestycyjnych na świecie, Ripple ma szansę stać się nieodzowną częścią handlu międzynarodowego. Silne relacje z Western Union, xRapid, saudyjską władzą monetarną i xCurrent to początek obiecującego sojuszu z potężnymi graczami w światowych finansach.  

Ripple jest niesamowicie szybki i tani

Niesamowita prędkość transakcji sprawia, że ​​Ripple jest zwycięzcą w branży kryptowalut. W porównaniu z Bitcoinem, Ethereum i Litecoinem, Ripple wyprzedza o lata świetlne, jeśli chodzi o przetwarzanie transakcji w swojej sieci. W przeciwieństwie do Bitcoin, przeciążenie transakcji w sieci Ripple nie istnieje.

Jeśli chodzi o koszty, Ripple jest wyraźnym zwycięzcą ze średnią opłatą transakcyjną wynoszącą około 0,0005 USD. Oczywiście, podobnie jak w przypadku większości rzeczy związanych z kryptowalutami, opłaty i koszty ulegają zmniejszeniu wraz z postępem technologicznym.

Wysoka skalowalność

Ripple został zaprojektowany do obsługi dużych wolumenów transakcji. Podczas gdy Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Monero nie mogą obsłużyć nawet 100 transakcji na sekundę, Ripple jest w stanie przetworzyć 1500 transakcji na sekundę. Na horyzoncie pojawia się nowa technologia, która w najbliższej przyszłości zwiększy wydajność Ripple do dziesiątek tysięcy transakcji na sekundę.

Imponujące aplikacje instytucjonalne Ripple

Ripple to znacznie więcej niż tylko kryptowaluta ze względu na imponującą szybkość transakcji, wysoką skalowalność i stabilną sieć, jest idealnym instrumentem do usprawnienia procesów międzynarodowych przelewów pieniężnych.

Korzystając z Ripple, banki i instytucje finansowe uzyskują dostęp do płynności na żądanie i są uprawnione do dokonywania globalnych płatności w czasie rzeczywistym. Tam, gdzie realizacja międzynarodowych przelewów bankowych zajmowała kilka dni, można to zrobić niemal natychmiast dzięki Ripple. Co za rewolucja!

Czy Ripple jest najlepszą kryptowalutą do inwestowania w 2018 roku?

Ripple to imponująca kryptowaluta z wieloma przydatnymi aplikacjami. W porównaniu z Bitcoinem i wieloma innymi popularnymi kryptowalutami, Ripple jest znacznie bardziej stabilny. Dzięki Ripple nie ma twardych rozwidleń i niepotrzebnej polityki. Jego atrakcyjność dodają również tanie transakcje.

Podstawy Ripple są nadal mocne. I podczas gdy cały sektor kryptowalut wycofał się ze swoich wzlotów. Jeśli patrzysz na następne pięć do dziesięciu lat, uważamy, że Ripple (XRP) spełnia wiele kryteriów.

Zobaczmy, co Ripple przygotowuje przez resztę roku. Aby uzyskać swój udział w działaniach Ripple, otwórz konto u świetnego brokera kryptowalut dzisiaj.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me