Przegląd wymiany ABCC

Giełdy są koniecznością i integralną częścią świata kryptowalut. Obecnie, przy ponad setkach giełd kryptowalut obecnych w przestrzeni kryptograficznej, konkurencja tylko rośnie. Ale nie wszystkie te wymiany są takie same. W rzeczywistości różnią się i oferują wiele unikalnych funkcji. Więc co dokładnie giełda kryptowalut ABCC ma Ci do zaoferowania? Aby dowiedzieć się wszystkiego o tej stosunkowo nowej giełdzie na ulicy kryptowalut, zanurkuj bezpośrednio w recenzji ABCC Exchange!

ABCC – „Bezpieczna i przejrzysta platforma wymiany”

„ABCC Digital Asset Exchange (ABCC) to światowej klasy giełda oferująca inwestycje w aktywa cyfrowe i rozwiązania handlowe dla użytkowników na całym świecie”.

Zajmując się problemami, takimi jak brak rozsądnych ram oceny zasobów cyfrowych, brak różnorodności zasobów cyfrowych i problemy z bezpieczeństwem, ABCC koncentruje się na zapewnieniu wysokiej jakości i bezpiecznej platformy handlowej dla kryptowalut.  

Model biznesowy, po którym następuje wymiana, jest połączeniem zastrzeżonych, wielowymiarowych ram oceny, innowacji zasobów cyfrowych oraz inwestycji i inkubacji projektów blockchain na wczesnym etapie.

Natywny token: token AT

Natywnym tokenem wymiany ABCC jest ABCC Token (AT Token) z całkowitą podażą 210 milionów. Cena otwarcia tokena AT wynosiła 0,5 USD, która w ciągu kilku godzin od uruchomienia wzrosła.

Zasady rządzące

ABCC ma prostą, rzeczową i łatwą w obsłudze stronę internetową ze wszystkimi szczegółami dostarczonymi dla użytkowników, która jest również dostępna na Androida i iOS. Ich aplikacja w sklepie Google spotkała się z dużym uznaniem, ponieważ użytkownicy napisali ponad tysiąc komentarzy.

W celu rejestracji i weryfikacji konta wystarczy kliknąć przycisk Zarejestruj się na swojej stronie internetowej, podać swój adres e-mail i wyrazić zgodę na Umowę z klientem.

Wymiana odbywa się również zgodnie z KYC, które wymaga ważnego paszportu, zdjęcia okładki paszportu i strony dowodu tożsamości, dowodu osobistego lub pracy na prawo jazdy, zdjęcia użytkownika posiadającego paszport i papier z odręcznym ABCC, datą i podpisem.

Jeśli chodzi o ukończenie KYC, odbywa się to najwcześniej, chociaż można skontaktować się z administratorem ich grupy Telegram. Można jednak wypłacić do 2 BTC bez KYC, a także handlować na moje.

ABCC wyraźnie wspomina, że ​​użytkownicy KYC w USA, Chinach i Singapurze nie mogą handlować AT ze względu na to, że są oni ograniczeni zgodnie z polityką.

Funkcje i struktura opłat


Giełda ABCC zapewnia i planuje w przyszłości zaoferować swoim klientom szereg funkcji w postaci:

Handel kryptowalutami – Na platformie znajduje się znaczna liczba kryptowalut, które pozwalają na handel w dogodny dla Ciebie sposób

Handel z depozytem zabezpieczającym – Dzięki handlowi na marginesie ABCC oferuje dźwignię pozwalającą na osiągnięcie bardziej wydajnej i elastycznej alokacji aktywów

Handel kontraktami – Kontrakty terminowe typu futures, opcje, portfele inwestycyjne i inne papiery wartościowe zabezpieczone aktywami oparte na kryptowalutach są również częścią planu obsługi tej giełdy

Usługi bez recepty (OTC) – Świadczy usługi handlu blokowego bez recepty, mając partnerów handlowych, w tym osoby o bardzo wysokiej wartości netto, biura rodzinne, firmy wydobywcze, fundusze hedgingowe i inne tradycyjne instytucje finansowe.

Zarabiać & podwójne nagrody:

Aby zdobyć AT, można wydobywać token poprzez działania handlowe z dowolną parą. Najwyraźniej podczas działań handlowych użytkownicy będą generować 0,1% opłaty transakcyjnej. Następnie co sześć godzin górnicy otrzymują propozycyjną AT, która jest oparta na ich opłatach transakcyjnych z całkowitych opłat pobieranych przez ABCC. Innym sposobem na zarobienie i podwojenie nagród jest skorzystanie z programu poleceń górniczych.

Opłata:

ABCC pobiera 0,1% opłat transakcyjnych za każdą transakcję, która dotyczy jednej strony. Ponadto BTC, ETH i USDT są walutami bazowymi, podczas gdy AT zostanie uwzględniony w przyszłości. Ta opłata transakcyjna w wysokości 0,1% wolumenu transakcji jest naliczana tylko w walucie bazowej.

Zgodnie z danymi Coinmarketcap, ABCC ma blisko 45 kryptowalut notowanych na swojej platformie i ponad sto rynków. Ponadto jego dzienny wolumen obrotu przekracza 100 milionów USD.

Niezawodność

W krótkim czasie ABCC zaistniało na rynku. Tak więc, aby zapewnić niezawodność, używa klastra Trading Server z obsługą odłamków, który umożliwia giełdzie obsługę i przetwarzanie ogromnej ilości informacji i danych.

Dzięki wielowarstwowej architekturze danych ten „zastrzeżony system rozliczeń sprawił, że czyszczenie w czasie rzeczywistym stało się rzeczywistością”. Platforma obsługuje również dopasowania dla milionów użytkowników jednocześnie.

Ponadto, aby zabezpieczyć zainteresowanie użytkowników oraz zapewnić stabilne i płynne działanie platformy, firma ABCC jako wdrożyła pomiary zapobiegające zmywaniu i spoofingowi.

Bezpieczeństwo

Dla ABCC bezpieczeństwo jest „sprawą nadrzędną”, dlatego jego architektura bezpieczeństwa obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zabezpieczenia z wieloma podpisami oraz oddzielenie portfeli gorących od portfeli zimnych.

Dzięki big data i współpracy z wiodącymi w branży firmami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem, bezpieczeństwo kapitału, ochrona konta, usługi wypłat i audyt bezpieczeństwa są zapewnione i utrzymywane.

Obsługa klienta

ABCC zapewnia użytkownikom wszystkie informacje w sposób jasny i precyzyjny za pośrednictwem swojej strony internetowej i aplikacji. Od danych o kopaniu, nagrodach, niezbędnych ogłoszeniach, cenach kryptowalut po nowe notowania i rekomendacje handlowe, bardzo dobrze obsługuje swoich klientów.

Wymiana jest przeznaczona dla szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców, oferując pięć opcji językowych. Sekcja aktualności zawiera szczegółowe informacje o nadchodzących wydarzeniach, ważnych ogłoszeniach, dystrybucji nagród i wydawaniu kuponów ulepszeń, między innymi.

Uwaga dla inwestorów

Uruchomiona w kwietniu 2018 r. Giełda stopniowo posuwała się naprzód, dostarczając swoim klientom funkcje jakościowe, takie jak wiele opcji handlowych, programy nagród i wiele więcej. Skupiając się na bezpieczeństwie, integralnym elemencie wymiany wraz z doświadczeniem klienta i wsparciem, platforma wyróżnia rosnącą listę funkcji. Ponadto, ABCCToken AT natywnego tokena również rośnie w dobrym tempie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector