3 firmy kryptograficzne, które już akceptują płatności PayPal

Mówi się, że amerykańska usługa przelewów pieniężnych online PayPal przygotowuje się do wejścia na rynek kryptowalut. Jeśli będzie to poprawne, PayPal stanie się największym podmiotem, który dotychczas oferował zakupy kryptowalut, co oznacza znaczący kamień milowy w branży.

Ale dla tych, którzy nie mogą się doczekać, już teraz można korzystać z PayPal, aby kupić praktycznie wszystko, co chcesz w przestrzeni kryptowalut – jeśli wiesz, gdzie szukać!

Kupuj kryptowaluty z Coinbase

Jeśli chodzi o kupowanie kryptowalut po raz pierwszy, wiele osób nieuchronnie szuka kupna za pomocą PayPal, Venmo i innych popularnych usług płatności online. Zwykle jednak stwierdzą, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ponieważ bardzo niewielu brokerów i sprzedawców akceptuje wszystko oprócz płatności kartą debetową i kredytową.

Na szczęście broker kryptowalut Coinbase z Kalifornii dostrzegł wielką potrzebę na rynku i wkroczył, aby wypełnić lukę, kiedy zaczął akceptować PayPal do zakupów kryptowalut w 2016 roku. Od tego czasu gigant giełdowy dramatycznie rozszerzył zakres kryptowalut, które oferuje. sprzedaż i wdrożyła obsługę płatności PayPal w różnych krajach.

Coinbase oferuje obecnie bezpośrednie zakupy ponad 30 różnych kryptowalut za pośrednictwem PayPal, od dobrze znanych aktywów, takich jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) i Chainlink (LINK), po mniej znane, takie jak Basic Attention Token (BAT) i Zcash (ZEC).

Klienci w 40 różnych regionów obecnie mają możliwość zakupu kryptowalut za pośrednictwem PayPal – w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Jednak klienci w Afryce, Azji i Australii nie mają obecnie tej opcji.

Dla osób w kraju nieobsługiwanym przez Coinbase istnieje kilka alternatyw, które warto zamiast tego sprawdzić. Należą do nich platformy transakcyjne peer-to-peer Paxful i lokalne Bitcoiny, a także eToro, popularna platforma handlu społecznościowego, która jest częściej używana do handlu akcjami i towarami.

Naucz się handlować z NewsCrypto

Chociaż Coinbase można wykorzystać do zakupu wielu popularnych kryptowalut za pośrednictwem PayPal, każdy, kto chce później handlować kryptowalutami, prawie na pewno zechce wcześniej nauczyć się podstaw handlu, analizy technicznej i wykresów – ponieważ niedoświadczeni handlowcy często nie radzą sobie zbyt dobrze w niestabilne rynki.

AktualnościCrypto został zaprojektowany, aby rozwiązać dokładnie ten problem. Jako centrum początkujących i uznanych handlowców kryptowalut, NewsCrypto zapewnia bogactwo zasobów, których celem jest uczynienie handlu zarówno bardziej dostępnym, jak i bardziej dochodowym. Obejmują one mnóstwo narzędzi do śledzenia rynku, wykresów i analiz, a także wskaźniki nastrojów, które dają handlowcom znaczną przewagę nad konkurencją.

Szeroka gama funkcji jest udostępniana bezpłatnie, ale dla tych, którzy chcą mieć dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi używanych przez profesjonalnych handlowców, NewsCrypto oferuje również kilka planów członkostwa premium.


Plan pośredni kosztuje 250 NewsCrypto Coins (NWC) miesięcznie (około 8,30 USD) i odblokowuje narzędzia arbitrażowe i wskaźniki nastrojów, oprócz kilku niestandardowych typów wykresów, podczas gdy zaawansowana aktualizacja 500 NWC / miesiąc (około 16,60 USD) idzie o krok dalej a także odblokowuje między innymi alerty wielorybów, wykresy korelacji i wskaźniki przepływu.

Tokeny NWC można kupić bezpośrednio w witrynie NewsCrypto za pomocą PayPal lub można je uzyskać z zewnętrznych giełd, takich jak KuCoin, aby zapłacić za aktualizację członkostwa. Alternatywnie użytkownicy NewsCrypto, którzy ukończą NewsCrypto kurs edukacji handlowej odblokuje tydzień bezpłatnego zaawansowanego członkostwa.

Chroń swoje aktywa dzięki Ledger

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem kryptowalut, istnieje prawdopodobieństwo, że albo słyszałeś o problemach związanych z hackami giełdowymi lub kradzieżami w branży kryptowalut, albo sam doświadczyłeś jakiejś straty..

Możesz również zdawać sobie sprawę, że portfele sprzętowe kryptowaluty są powszechnie uważane za najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Twoich środków, ponieważ pozwalają one przechowywać kryptowaluty w bezpiecznym środowisku offline i zachować pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi.

Księga główna jest prawdopodobnie odnoszącym największe sukcesy producentem portfeli sprzętowych do kryptowalut, ponieważ produkuje najlepiej sprzedający się portfel sprzętowy Ledger Nano S i sprzedał ponad 1,5 miliona jednostek w ciągu ostatnich czterech lat.

W zeszłym roku firma zaprezentowała portfel sprzętowy nowej generacji, Ledger Nano X za 119 USD, który oferuje taką samą funkcjonalność jak Ledger Nano S, ale dodaje obsługę Bluetooth, więcej pamięci i lepsze pokrycie kryptowalut. Ledger Nano X obsługuje każdą kryptowalutę sprzedawaną przez Coinbase, a nawet obsługuje wspomnianą wcześniej NewsCrypto Coin.

Zarówno Ledger Nano S, jak i Nano X można kupić w sklepie oficjalny sklep Ledger za pomocą PayPal i wielu innych metod płatności – w tym kryptowalut. Jeśli żadne z nich nie spełnia Twoich wymagań, to budżet ShapeShift Portfel KeepKey jest jednym z nielicznych portfeli sprzętowych, które można kupić w systemie PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector