Najlepsi handlowcy kryptowalut do naśladowania w 2020 roku

Jeden z najłatwiejszych sposobów uczenia się i czerpania zysków w obecnym, szybkim tempie rynek kryptowalut polega na wykorzystaniu wiedzy i umiejętności doświadczonych traderów. Znany z ekstremalnej zmienności rynek kryptowalut jest doskonałym miejscem dla doświadczonych traderów do wykorzystywania ruchów rynkowych. Jeśli szukasz „praktycznych spostrzeżeń”, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje, to śledzenie najlepszych handlowców kryptowalut jest dobrą metodologią, aby wprawić w ruch.

W oparciu o dogłębność i dokładność spostrzeżeń i analiz dotyczących kryptowalut zestawiliśmy listę najlepszych handlowców kryptowalut, których należy śledzić w 2020 r..

  1. Zrównoważony stan umysłu z Crypto Monk

Lista zaczyna się od „The Crypto Monk”, tradera, który emanuje zenem i dyscypliną. Niezbędne jest zestawienie zrównoważonego stanu umysłu z rynkiem kryptowalut o wysokiej intensywności. Crypto Monk robi to bez wysiłku dzięki swojemu regularnemu wglądowi w rynek kryptowalut, z ogólnym naciskiem na Bitcoin i szacowną obserwacją blisko 70 000 osób. Dzięki wielu pomocnym zasobom skupionym wokół analizy technicznej i ogólnych perspektyw rynkowych, Crypto Monk jest popularnym źródłem do naśladowania, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w branży. Co więcej, wgląd w rynek metali szlachetnych i towarów również zajmuje ważne miejsce w jego strumieniu, pokazując jego umiejętności w wielu różnych dziedzinach. Ponadto Crypto Monk prowadzi korzystny blog dotyczący analizy technicznej dla początkujących i zaawansowanych traderów.

  1. Handel w tle z Crypto101

Wschodząca gwiazda największej sieci społecznościowej kryptowalut, eToro, jest handlowcem z siedzibą w USA, Crypto101_Kevin. Kevin udowodnił, że jest bystrym traderem z dużą liczbą zwycięskich transakcji, które mogą być łatwo odtworzone przez każdego nowego tradera na eToro. eToro umożliwia cieniowanie i automatyczne kopiuj najlepszych handlowców kryptowalut dzięki unikalnej platformie CopyTrader eToro. Kevin jest aktywny od początku 2020 roku i udało mu się zdobyć godną pochwały 55% skuteczność w zyskownych tygodniach. Raczej imponujący jest wskaźnik rentowności Kevina na Bitcoinie, gdzie udało mu się osiągnąć idealny 100% wskaźnik sukcesu we wszystkich transakcjach związanych z Bitcoinem. Należy zauważyć, że tylko obywatele USA mogą kopiować zawód Kevina, ponieważ jest on obywatelem USA.

  1. Superwoman Insights autorstwa NicTrades

W świecie zdominowanym przez mężczyzn orzeźwiające jest słuchanie myśli kobiety, która jest uważana za jednego z najlepszych traderów do naśladowania w przestrzeni kryptowalut. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na swoim koncie ⁠ – doskonaląc swoje umiejętności analizy technicznej, NicTrades ma wielu obserwujących blisko 120 000 osób na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Jedną z wyjątkowych ofert NicTrades jest to, że często organizuje sesję handlową na żywo, którą można transmitować na jej kanale YouTube. W Livestream Nictrades przedstawia swoją analizę szeregu kryptowalut w kosmosie w sposób racjonalny i obiektywny.

  1. Inwestor społecznościowy na eToro

Z milionami użytkowników w ponad 140 krajach, eToro było domem dla kilku wybitnych traderów, którzy parają się przestrzenią kryptowalut. Jeden z najwybitniejszych traderów na świecie wiodąca sieć handlu społecznościowego jest inwestorem społecznościowym (lub JS Media GmbH). Prawie 3000 osób powieliło strategie inwestycyjne inwestora społecznościowego o łącznej wartości ponad 2 milionów dolarów, a kilka tysięcy więcej śledziło jego informacje na temat eToro. Spośród 403 transakcji na akcjach i kryptowalutach udało mu się zapewnić imponującą rentowność na poziomie 71% w ciągu roku. Social-Investor stanowi dobry punkt wyjścia dla handlowców kryptowalut, którzy chcą zdywersyfikować swoją działalność, ponieważ jego alokacje koncentrują się na dwóch głównych klasach aktywów: akcjach i aktywach cyfrowych. Inwestor społecznościowy jest klasyfikowany jako inwestor globalny, dlatego każdy na świecie – z wyjątkiem mieszkańców USA – może kopiować jego transakcje na eToro.

  1. Profesjonalne spostrzeżenia autorstwa Veteran Trader Petera Brandta

Podstawy handlu można zastosować na dowolnych rynkach publicznych w różnych klasach aktywów, w tym na rynku kryptowalut. Z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w handlu, Peter Brandt jest renomowanym traderem, który handluje od pierwszych dni handel kontraktami terminowymi na giełdzie Chicago Mercantile Exchange (CME). Opublikował także bestseller pt Dziennik profesjonalnego handlowca towarów. Dlatego Brandt jest wysoce wiarygodnym źródłem informacji o tradycyjnych mechanizmach handlowych. Brandt, wierzący w Bitcoin, opowiadał się za jego długoterminowym potencjałem i stworzył kilka filmów poświęconych kryptowalutom na temat handlu bitcoinami i ogólnych ruchów na rynku..

Kopiuj handel, aby zautomatyzować swój portfel

Jeszcze łatwiejszą alternatywą dla lewarowania najlepszych handlowców kryptowalut jest zarejestrowanie się w celu kopiowania platform handlowych, które pozwalają nowym traderom generować zyski bez konieczności wykonywania transakcji opartych na ich względnym braku doświadczenia. Kopiowanie transakcji umożliwia użytkownikom przeglądanie działań doświadczonych i posiadających wiedzę handlowców w czasie rzeczywistym oraz automatyczne wykonywanie strategii handlowych w zależności od tego, kogo obserwują. Wykorzystanie wiedzy wykwalifikowanych handlowców pozwala użytkownikom na narażenie się na bardzo złożone strategie, z którymi normalnie musieliby sobie radzić samodzielnie, co znacznie zwiększa ich prawdopodobieństwo osiągnięcia korzyści finansowych.

Jedną z najpopularniejszych platform do kopiowania kryptowalut jest CopyTrader firmy eToro, który umożliwia użytkownikom automatyczne replikowanie portfela wybranych przez nich wykwalifikowanych traderów. Bez opłat za zarządzanie lub ukrytych kosztów związanych z tym procesem, CopyTrader to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z kryptowalutą poprzez wykorzystanie autorytatywnych traderów, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie w zarabianiu pieniędzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector