Najlepsze platformy transakcyjne z alternatywnymi źródłami przychodów w 2020 roku

Wybór odpowiedniej platformy transakcyjnej jest dość trudny, ale wybranie odpowiedniej platformy, która obejmuje również alternatywne źródła przychodów, takie jak programy polecające lub oferty partnerskie, jest jak znalezienie igły w stogu siana.

Istnieją dziesiątki platform, więc aby lepiej zawęzić wyszukiwanie i czas potrzebny do odkrycia wszystkich najważniejszych korzyści, jakie każda platforma ma do zaoferowania, przygotowaliśmy listę najlepszych platform handlowych z alternatywnymi dochodami źródła w 2020 r.

Każda dołączona platforma to nie tylko solidna platforma handlowa oferująca niezawodne doświadczenie, standardowe narzędzia branżowe, różnorodne instrumenty i nie tylko, mogą one zapewnić handlowcom jeszcze większy dochód, łącząc zyski handlowe ze strumieniem przychodów generowanym przez wszelkie dostępne programy polecające na każdej platformie.

Oto najlepsze platformy z programami afiliacyjnymi lub polecającymi w 2020 roku, które mogą generować dodatkowe strumienie przychodów poza samym handlem.

IQ Option

IQ Option jest pionierską platformą handlową dla walut, akcji, towarów i nie tylko forex, która jest równie znana z niezawodnego doświadczenia handlowego, jak z programu polecającego.

Użytkownicy mogą skorzystać z dwóch wyjątkowych ofert. Pierwsza z nich oferuje do 50% prowizji od wszystkich handlowców, którzy łącznie odnieśli się do platformy. Zamiast tego druga oferta zarabia zaledwie 40%, jednak rozbija każdego tradera indywidualnie, zapobiegając utrudnianiu wzrostu przychodów zbiorowej średniej.

Wiadomo, że obie opcje generują oddzielny strumień dochodu, który nie obejmuje samego handlu, co sprawia, że ​​platforma jest jeszcze bardziej interesująca z perspektywy potencjalnego zysku.

Binance 

Binance, popularna platforma handlowa kryptowalutami oferująca handel spotowy altcoinów, kontraktów terminowych na bitcoiny, handel kryptowalutami i to, co nazywają Friend Commission Kickback.

Użytkownicy mogą dzielić wszelkie zarobki z tymi, których polecają. Pozwala to handlowcom na handel wymienny i zaoferowanie zachęty osobom w ich sieciach społecznościowych i kręgu osobistym do zarejestrowania się na platformie.

Sam podział dzieli się na 20%, aż do 10/10 lub 15/5. Kontynuując grę na temat znajomych, Binance oferuje różne sposoby łatwego udostępniania znajomym linków polecających, w tym przycisków sieci społecznościowych i nie tylko.

Binance dodatkowo nagradza użytkowników, którzy posiadają token narzędziowy Binance Coin. Ci, którzy posiadają ponad 500 BNB na Binance, otrzymają dodatkowe 20% do podziału między swoich znajomych, co daje łącznie 40% prowizji i do podziału 20/20.

W pewnym sensie samo posiadanie Binance Coin może przynosić zyski traderom, jeśli wartość wzrośnie, jednak jej wartość może również spaść.

PrimeXBT

Zbudowany od podstaw z myślą o zyskach, Program poleceń PrimeXBT a oferty CPA są prawie tak lukratywne, jak narzędzia handlowe oferowane przez platformę dla aktywnych traderów.

Handlowcy zarabiają 20% prowizji od bezpośrednich poleceń. Jednak każdy nowy użytkownik, który poleci w przyszłości, również otrzyma dodatkowe przychody z prowizji pierwotnego polecającego, zamieniając kilka początkowych rejestracji w ogromną sieć generującą dochód. Najlepiej zarabiający mają już ponad 50 BTC do wykazania się swoimi wysiłkami, według tabeli liderów na stronie internetowej.

Program CPA jest również oferowany profesjonalnym marketerom, takim jak właściciele witryn, influencerowie i nie tylko. Oferta CPA zapewnia wypłaty od 40 $ za pierwsze depozyty, do 1250 $ dla aktywnych handlowców.

Zindywidualizowane stawki są również oferowane najbardziej zaawansowanym partnerom, od 60 USD dla każdego partnera, który zarejestrował ponad 100+ pierwszych depozytów, do 80 USD dla partnerów z ponad 200+ pierwszymi depozytami..

Ponadto profesjonalnej społeczności handlowej oferowany jest model udziału w przychodach, umożliwiający partnerom zarabianie pasywnego dochodu z prowizjami w wysokości od 40% do 70% przez cały okres ich istnienia..

Huobi Global

Huobi Global  to kolejny duży gracz w globalnej przestrzeni kryptowalut o silnej reputacji i różnorodności produktów handlowych. 

Program poleceń jest niezwykle prostą ofertą: do 30% prowizji od wszystkich transakcji przez całe życie tradera, wypłacane za pośrednictwem tokenów Huobi lub USDT.

Chociaż prostota jest mile widziana, na platformie brakuje dodatkowych poziomów prowizji dla najlepszych partnerów.

Bitfinex

Bitfinex oferuje prowizje do 38%, gdy użytkownicy spełniają różne warunki. Pierwszy stopień zarabia 18% użytkowników, a drugi i trzeci odpowiednio 6% i 2%.

Mnożniki mogą dodatkowo zwiększyć zyski i są dodawane, gdy użytkownicy przejdą każdy poziom weryfikacji KYC, połączą swoje konta w mediach społecznościowych lub mają konto na platformie z zasobem UNES SED LEO, tokena narzędziowego tej platformy. Jednak ci, którzy cenią swoją prywatność, mogą chcieć jej uniknąć.

Podobnie jak Binance, sam token może przynosić zyski, jednak możliwy jest również spadek i należy go wziąć pod uwagę podczas trzymania aktywa.

eToro

Po przeczytaniu zagmatwanej struktury prowizji Bitfinex, prostota eToro może przyjść jako powiew świeżego powietrza.

eToro oferuje obniżoną i suchą prowizję w wysokości 50 USD za każdą rejestrację wprowadzoną na platformę. Co więcej, platforma zaoferuje również 50 USD nowemu użytkownikowi, umożliwiając początkowemu użytkownikowi promowanie darmowych 50 USD wśród przyjaciół i rodziny, aby zachęcić ich do rejestracji.

To sprawia, że ​​generowanie przychodów na eToro jest łatwą sprzedażą, ponieważ możesz po prostu zaoferować darmowe 50 USD każdemu i wszystkim zainteresowanym, wraz z linkiem polecającym. Zyskasz 50 dolarów netto, a oni też, to wygrana-wygrana.

OK, Ex

eToro to łatwa sprzedaż, ale OK, Ex, nie tak bardzo. Jeśli masz rozległą sieć bogatych inwestorów, możesz zarobić fortunę dzięki programowi poleceń platformy, ale w przeciwnym razie może być trudno zacząć zarabiać.

OKEx ma dwa różne poziomy, z których drugi jest odblokowywany po spełnieniu określonych warunków.

Pierwszy poziom wymaga, aby wszyscy poleceni przeszli proces KYC i dokonali transakcji o wartości przekraczającej 16 000 USD w ciągu 180 dni od rejestracji. Gdy polecony użytkownik wykona wymagane kroki, osoba polecająca zarabia 10 USD w USDT.

Drugi poziom jest odblokowywany dopiero po ukończeniu łącznie dziesięciu na poziomie 1. Nowa konfiguracja wypłaca 30% prowizji od każdego polecenia. Skierowania muszą spełniać te same warunki, co poziom pierwszy, aby się liczyć. Haczyk polega jednak na tym, że zarobki są ograniczone do zaledwie 100 USD tygodniowo, co nie jest dużo, jak na przeniesienie ponad 160 000 USD na platformę w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po rejestracji.

BitMEX

Jak eToro, BitMEX  jest często łatwą sprzedażą, ponieważ pozwala użytkownikom dotrzeć do innych z własną ofertą: obrót z rabatem o 10% przez całe pierwsze sześć miesięcy handlu w tym miejscu po zarejestrowaniu się za pośrednictwem linku polecającego.

Połącz to z popularnością platformy i masz przepis na szybkie rejestracje. Jedynym problemem jest to, że poleceni użytkownicy będą musieli zarejestrować się w pośpiechu, ponieważ skierowanie się nie liczy, chyba że zarejestrują się w ciągu pierwszych siedmiu dni od kliknięcia linku.

Stawki rosną do 20% i do osiągnięcia wymagają ponad 10000 BTC obrotów. Bardziej rozsądne 1000 BTC do 10000 BTC to tylko 15%, a najniższy poziom oferuje tylko 10% prowizji za wszystko poniżej 1000 BTC.

Podsumowując: która platforma oferuje największy potencjał przychodów?

Najlepszą platformą do generowania ogólnych przychodów jest również platforma handlowa, która oferuje najlepsze narzędzia, najbardziej niezawodne doświadczenie, większość aktywów i najlepsze funkcje – wśród najbardziej atrakcyjnych funkcji są alternatywne strumienie przychodów dzięki programom polecającym i ofertom CPA.

Ta lista przedstawia różnorodne oferty dostępne dla handlowców i zapewnia wskazówki, które mogą być dla Ciebie odpowiednie. Ostatecznie wybór platformy, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom, zapewni Ci największy sukces.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me