Giełda instrumentów pochodnych, która stawia handlowców na pierwszym miejscu – BaseFEX

Przepisując zasady handlu kryptowalutami i stawiając Twoje potrzeby na pierwszym miejscu, Basefex oferuje najniższe na świecie opłaty transakcyjne, najwyższe zweryfikowane bezpieczeństwo, wsparcie na żywo 24/7 i dźwignię do 100x – wszystko bez KYC.

Handel instrumentami pochodnymi wymaga czegoś więcej niż tylko znajomości różnic między indeksami a obligacjami. Wymaga to dużej wiedzy i doświadczenia, aby zrobić to dobrze, zwłaszcza wśród profesjonalistów. Wymaga również pracy z odpowiednią platformą handlową.

BaseFEX: przegląd

BaseFEX jest stosunkowo nowym uczestnikiem rynku giełd derywatów kryptowalut. Ale już zyskuje opinię zaufanej platformy, na której użytkownicy mogą handlować krypto pochodnymi z najbardziej atrakcyjną dźwignią w branży.

Z zasady, niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, czy zwykłym traderem, który chce zarabiać na życie z branży wymiany krypto-pochodnych, zrozumienie najbardziej krytycznych punktów, których należy szukać na platformie transakcyjnej, jest najważniejsze.. 

Biorąc to pod uwagę, oto niektóre z usług firmy:

 • Platforma przyjazna dla użytkownika
 • Handel lewarowany
 • wykres cen baseFEX
 • bezpieczeństwo użytkownika
 • łatwy proces rejestracji

basefexBezpieczeństwo BaseFEX

Przez lata handel kryptowalutami był skażony wieloma nieprawidłowościami, głównie z powodu regularnych hacków, które kosztują inwestorów dużo pieniędzy i czasu. Każdy inwestor chciałby dziś wiedzieć, w jaki sposób jego potencjalna platforma wymiany zapewnia, że ​​jego aktywa cyfrowe są w bezpiecznych rękach.

BaseFEX wykorzystuje szereg funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo aktywów traderów. Obecnie należy do nielicznych giełd, które nigdy się nie włamały, co jest powszechne w przypadku innych platform. Co ciekawe, program obserwacyjno-testowy obejmujący ponad 500 platform giełdowych przeprowadzony na Mozilli, który umieścił BaseFEX w pierwszej czwórce z wynikiem A +, mimo że platforma ma zaledwie dwa lata w branży wymiany kryptowalut.

 Wśród funkcji bezpieczeństwa zintegrowanych przez baseFex znajduje się uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), które utrudnia hakerom dostęp do zasobów użytkowników. Oprócz tego wszystkie adresy platformy są przechowywane w trybie offline i są objęte wieloma podpisami. 

Jest to najwyższy system bezpieczeństwa, który gwarantuje, że nawet gdyby doszło do załamania systemu, haker nadal nie miałby dostępu do wszystkich kluczy wymaganych do uzyskania dostępu do aktywów traderów.

 Platforma przyjazna dla użytkownika

BaseFEX rozumie, że handluje w wysoce zaludnionej branży, aby pokonać konkurencję; platforma dobrze się wyróżniała. Platforma została zaprojektowana przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która pozwala użytkownikom cieszyć się niezawodnym i przejrzystym doświadczeniem handlowym. 

Chociaż platforma oferuje obecnie najbardziej zaawansowane narzędzia handlowe na rynku, została stosunkowo uproszczona, aby odpowiadać zarówno ekspertom, jak i nowym graczom. Ponadto BaseFEX korzysta z Trading View, oprogramowania innej firmy, które zapewnia dogłębnie przeanalizowane ceny i wykresy rynkowe.


Jeśli angielski Ci nie odpowiada lub nie czujesz się komfortowo, aby nim handlować. Platforma ma dla Ciebie inne opcje. Jest język rosyjski, chiński, koreański i japoński. Wystarczy przełączyć się na ulubione w prawym górnym rogu strony docelowej witryny.

Handel lewarowany

Wśród drobinek, którymi cieszą się użytkownicy na platformie, jest handel lewarowany. Handel lewarowany oznacza, że ​​będziesz narażony na wzrost lub spadek ceny niektórych kryptowalut bez konieczności posiadania wymaganych aktywów.

  „Dźwignia finansowa” oznacza po prostu pożyczanie z platformy, aby obstawiać więcej. Na przykład BaseFEX zapewnia 100-krotną dźwignię finansową dla bitcoinów i 20-krotną w górę dla innych monet.

Platforma nie ograniczy Cię do handlu samym bitcoinem. Wśród kryptowalut, którymi handluje się na platformie są;

 • Bitcoin (USD / USDT)
 • Bitcoin Cash
 • Etherium
 • Binance Coin
 • Marszczyć
 • Litecoin

Brak procedury KYC

BaseFEX rozumie, że wielu inwestorów futures uwielbia handlować na platformie, która zapewnia im zachowanie prywatności. BaseFEX poprosi Cię tylko o Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz pseudonim, abyś mógł zacząć handlować.

Proces rejestracji w BaseFEX

Robienie selfie, skanowanie dokumentów tożsamości to tylko niektóre z biurokracji KYC, z którymi BaseFEX chce się pozbyć. Tak więc użytkownicy dołączający do platformy mogą to zrobić anonimowo. Wszystko, czego potrzebujesz, to ważny adres e-mail, aby kupować bitcoiny i rozpocząć handel na platformie. Oto prosty proces rejestracji;

 • Będąc na stronie BaseFEX, kliknij przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony docelowej.
 • Wprowadź swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz pseudonim.
 • Zapoznaj się z warunkami i kliknij przycisk Zarejestruj się.

Handel kontraktami wieczystymi BTC na BaseFEX

BaseFEX to platforma do handlu kontraktami futures, która oferuje użytkownikom wysoce lewarowane kontrakty handlowe zarówno dla bitcoinów, jak i innych kryptowalut. Użytkownicy muszą pamiętać, że transakcje są rozliczane w BTC lub USDT. Przed rozpoczęciem zaleca się każdemu handlowcowi zapoznanie się z poniższymi terminami;

Umowa wieczysta– jest to umowa między dwoma podmiotami dotycząca kupna / sprzedaży kryptowalut po z góry ustalonej cenie w przyszłości.

Umowa wieczysta– jest to kontrakt podobny do kontraktu futures omówionego powyżej. Jedyna różnica polega na tym, że nie mają określonej daty ważności.

Margines początkowy– jest to minimalna ilość bitcoinów, którą użytkownik musi zdeponować, aby otworzyć pozycję.

Margines utrzymania– jest to minimalny depozyt, który użytkownik powinien posiadać, aby utrzymać pozycję.

Cena rozliczeniowa– jest to cena, po której rozlicza się kontrakt futures.

Oznacz cenę– kontrakt jest wyceniany po tej cenie w trakcie likwidacji i obliczania PNL.

Zlecenie rynkowe – po złożeniu zlecenia rynkowego jest ono realizowane ze skutkiem natychmiastowym po kursie rynkowym.

Zlecenie z limitem– jest to rodzaj zamówienia, który pozwala użytkownikowi ustawić minimalną lub maksymalną cenę, po której będziesz kupować lub sprzedawać. Zlecenie jest realizowane po spełnieniu tego warunku.

Obsługa klienta BaseFEX

Chociaż wiele platform wymiany krypto pochodnych stara się oferować idealną obsługę klienta, najczęściej brakuje im na wiele sposobów, takich jak ograniczone kanały dostępu, niereagujące i dysfunkcyjne centra wsparcia. Na szczęście BaseFEX wykorzystał swój program obsługi klienta, aby zapewnić szybką odpowiedź na wszystkie pytania.

Wśród opcji, z których może skorzystać inwestor, można wymienić wsparcie e-mailowe, Twitter, a nawet czat na żywo. W pilnych przypadkach na koncie LinkedIn platformy zawsze jest ktoś, kto może odpowiedzieć na Twoje pytania.

Podsumowując

Pomimo tego, że jest nowym uczestnikiem branży handlu kontraktami terminowymi, BaseFEX zyskał ogromne zainteresowanie zarówno doświadczonych, jak i nowych inwestorów. Platforma jest jedną z nielicznych, które stosują systemy protokołów generowanych przez ryzyko, które chronią inwestorów przed ryzykiem poniesienia ogromnych strat wykraczających poza saldo ich konta.

 BaseFEX jest jedną z nielicznych nadchodzących platform handlowych, które umożliwiają użytkownikom anonimowe przeprowadzanie transakcji i handel. Najnowocześniejsze technologie, które napędzają firmę, oraz wysoki poziom przejrzystości, jaki przedstawia firma, pozwalają użytkownikom na płynne i częstsze transakcje. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector