Prognoza cen Litecoina [LTC] na 2025 r

Prognoza cen Litecoina [LTC] na 2025 r

  • Litecoin będzie kontynuował wzrost w pozostałych miesiącach drugiej połowy roku.
  • Przewiduje się, że do 31 grudnia 2019 r. Litecoin osiągnie wartość blisko 250 USD
  • Przewiduje się, że wartość Litecoina wyniesie od 1000 do 1200 USD w ciągu pięciu lat.

Przegląd projektu Litecoin

Litecoin jest jednym z głównych graczy w branży kryptowalut, odkąd został założony w 2011 roku jako twardy bitcoin. Oficjalna strona Litecoin stwierdza, że ​​tak „To internetowa waluta typu peer-to-peer, która umożliwia natychmiastowe, niemal zerowe płatności każdemu na świecie”. Podobnie jak wiele innych zdecentralizowanych aktywów cyfrowych w branży, Litecoin jest open source i działa jako globalny protokół płatności bez ingerencji władz centralnych.

Jako jedna z najwcześniejszych kryptowalut na świecie, Litecoin stał się konkurentem dla innych sieci płatniczych. Jest wspierany przez doświadczony i aktywny zespół programistów i ma solidną ekonomię. Jednak pojawiające się technologie i nowe kryptowaluty na przestrzeni lat spowodowały zaostrzenie konkurencji.

Będąc rozwidleniem Bitcoin, Litecoin nadal cierpi z powodu niektórych nieodłącznych problemów związanych z Bitcoinem. Z drugiej strony rywale LTC są w stanie wykorzystać najnowszą technologię. W całej branży pojawiają się bardziej obiecujące sieci blockchain, które są wysoce skalowalne i mogą przetwarzać tysiące transakcji na sekundę przy minimalnych opłatach transakcyjnych. Niektórzy konkurenci cieszą się żywą społecznością i siecią wsparcia handlowców i stali się zagrożeniem dla Litecoina.

Wzrastać ponad wpływ Bitcoina

Chociaż Litecoin przez lata ugruntował swoją pozycję jako solidna kryptowaluta, brak jasnej mapy drogowej i społeczność trzymana w ciemnościach trwającego rozwoju przesłania jego bliską i długoterminową przyszłość. Wielu entuzjastów kryptowalut uważa, że ​​Litecoin nadal działa w cieniu Bitcoina. Różni użytkownicy twierdzą, że Litecoin obecnie nie rozwija się samodzielnie i czeka, aż Bitcoin wyda kod, który jego programiści zaimplementują na Litecoinie. Jest to oczywiście poza sagą Litepay, która w zeszłym roku bardzo dotknęła Litecoina.

Litecoin traci również na marketingu i mówi się, że nie ma określonego zespołu zajmującego się marketingiem. Budowanie tętniącej życiem społeczności na całym świecie pomogłoby w zwiększeniu świadomości na całym świecie, co doprowadziłoby do większego i szerszego przyjęcia opieki długoterminowej.

Przyszłość Litecoina może być bardzo dobrze powiązana z rozwojem kilku dziedzin; Lightning Network (LN) i Atomic Swaps. Jednak aktualne informacje o tych dwóch obszarach są nadal problemem, którym należy się zająć. Założyciel Litecoin, Charlie Lee powiedział w pierwszym kwartale, że sieć pracuje nad wprowadzeniem funkcji prywatności i zamienności. Te dwie funkcje byłyby atrakcyjne dla użytkownika, ale prywatność mogłaby zaszkodzić Litecoinowi, ponieważ sprzedawcy mogliby rozpocząć usuwanie monety z listy, aby zachować zgodność z zasadami AML.

Wydobywanie i halving Litecoina

Litecoin, podobnie jak Bitcoin, jest kryptowalutą, którą można kopać. W tej chwili górnicy otrzymują 25 LTC na blok. Jednak co cztery lata (840 000 bloków) kwota ta zmniejsza się o połowę. Litecoin to moneta Scrypt i głównie wydobywanie przy użyciu sprzętu opracowanego przez kopaczy układów scalonych specyficznych dla aplikacji (ASIC), takich jak Bitmain. Litecoin działa na algorytmie konsensusu określanym jako dowód pracy, tak jak Bitcoin. Jednym z powszechnie używanych urządzeń ASIC do wydobywania LTC jest Antminer L3 + firmy Bitmain, chociaż istnieje konkurent, który wkrótce wypuści A4 + LTCMaster firmy Innosilicon.

Górnicy Litecoin mają możliwość zrobienia tego samodzielnie lub dołączenia do puli wydobywczej. Wydobywanie w pojedynkę utrudnia znalezienie bloku, ale pozwala górnikowi zachować wszystkie 25 nagrody LTC, w tym opłaty. Jednak każdy górnik będzie wymagał dużej mocy mieszania. Wydobywanie w basenie pozwala grupie górników przyczynić się do mocy obliczeniowej i sprawia, że ​​ich zarobki są znacznie bardziej stabilne, ale w niewielkich ilościach.


Jak wspomniano co cztery lata, Litecoin przechodzi przez wydarzenie o połowę, w którym nagrody za wydobycie są zmniejszane o połowę. Wydobywanie litecoinów zmniejsza się o połowę po każdych 840000, co oznacza, że ​​po halvingu w 2019 r. Nagroda za blok górników zostanie zmniejszona o połowę, do 12,5 USD. Wydarzenie zaplanowano na okolicę 6 sierpnia 2019 r. Będzie to drugie halvingowe wydarzenie dla Litecoina po 26 sierpnia 2015 roku.

Oczekuje się, że wpływ tego wydarzenia będzie związany głównie z rentownością wydobywania kryptowalut. W związku z tym, jeśli historia ma znaczenie, spodziewany jest wzrost cen. W 2015 roku Litecoin podwoił swoją wartość po wydarzeniu, które miało miejsce, z 1,5 do 3 USD. Podobny wzrost spodziewany jest po tegorocznej procedurze halvingu.

Litecoin Mass Adoption

Mówi się, że masowa adopcja kryptowalut jest siłą napędową wartości aktywów cyfrowych. Negatywny wpływ na adopcję miał zeszłoroczny trend niedźwiedzi. Jednak eksperci przewidują, że ożywienie po trendach spadkowych z pewnością spowoduje przyjęcie do głównego nurtu. Charlie Lee powiedział kiedyś, że podczas niedźwiedzi rynek projekty koncentrują się bardziej na rozwoju:

„… Myślę, że w przyszłości będziesz używać kryptowalut w swoim codziennym życiu i możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy”,

Zawietrzny powiedział Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii.

Litecoin może być używany do płacenia za towary i usługi na różnych internetowych platformach handlowych, a także w fizycznych lokalizacjach na całym świecie. Ponadto w tej chwili LTC można łatwo kupić na giełdach i wymienić na inne monety i waluty fiducjarne. Istnieją firmy z branży hotelarskiej i turystycznej, które obecnie akceptują LTC jako formę płatności.

Prognoza cen Litecoina na 2019 rok & 2020

Litecoin oscyluje obecnie wokół 115 USD, chociaż aktywa cyfrowe osiągnęły w maju maksimum wokół 122 USD. Wycofanie się ze szczytów jest silnie związane z presją niedźwiedzia wpływającą na główne monety, takie jak Bitcoin, który przetestował wsparcie na poziomie 7500 USD po odrzuceniu z rekordów powyżej 9000 USD.

Kryptowaluty o wartości 6,5 miliarda dolarów znajdują się obecnie na piątym miejscu na rynku według danych CoinMarketCap. Jego 24-godzinny wolumen obrotu w wysokości 3,6 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin, maksymalna podaż 84000000 LTC, ale tylko 62 097 626 monet LTC jest obecnie w obiegu.

Trend ostatnich dwóch miesięcy pokazał inwestorowi, że ożywienie po ekstremalnych spadkach obserwowanych w 2018 roku nie jest mirażem, ale możliwością. Od początku 2019 roku Litecoin zwiększył swoją wartość ponad czterokrotnie, a ten wzrost wydaje się być daleki od zakończenia, zwłaszcza że wydarzenie o połowę jest tuż za rogiem..

Coingape przewiduje, że Litecoin będzie kontynuował wzrost w pozostałych miesiącach w drugiej połowie roku, aby do 31 grudnia 2019 r. handlować blisko 250 USD. Dzieje się tak, ponieważ Litecoin już nabrał rozpędu i popyt na monetę ma wzrosnąć, aby ogłosić halving w sierpniu..

W rzeczywistości prognoza 250 USD dla Litecoina jest dość konserwatywna, a tempo wzrostu wzrośnie na początku 2020 r.. Celem Litecoina w pierwszym kwartale 2020 roku jest obrót w wysokości około 300 USD. Do 31 grudnia 2020 roku Litecoin zmieni właściciela w pobliżu rekordów wszechczasów, jeśli nie około 500 USD. Wraz ze wzrostem popularności kryptowalut w głównym nurcie, Litecoin również nabierze tempa wraz ze wzrostem popytu na giełdach. Jako piąta kryptowaluta, Litecoin jest nadal skorelowany z wartością Bitcoin i może wzrosnąć jeszcze wyżej po wydarzeniu halvingu Bitcoina, w którym przewiduje się, że Bitcoin osiągnie maksimum powyżej 30000 USD.

Prognoza cen Litecoina w 2025 roku i później

Mamy nadzieję, że za pięć lat Litecoin wyjdzie z cienia Bitcoina. Sytuacja, która pozwoli sieci podążać własną ścieżką prowadzącą w przyszłość pod względem rozwoju, ulepszeń i wartości tokenów. Oczekuje się, że LTC jako „nowy globalny standard płatności dla konsumentów i firm na całym świecie” zyska na popularności we wszystkich obszarach. Jest to już plus dla Litecoina, ponieważ ma szybsze czasy potwierdzeń i niższe opłaty za przetwarzanie transakcji.

Przewiduje się, że wartość Litecoina wyniesie od 1000 do 1200 USD w ciągu pięciu lat. Wraz ze wzrostem popularności i coraz lepszymi alternatywami dla płatności i inwestycji kryptowaluty, wartość LTC może osiągnąć wyższy poziom od 1500 USD do 2000 USD w ciągu pięciu lat. Patrząc z perspektywy 10 lat, Litecoin może wynosić od 5000 do 8000 USD.

Przewidywanie ceny Litecoin [aktualizacja]

Cena Litecoina w 2020 roku została podzielona na jeden kwartał zwyżkowy i kolejny kwartał niedźwiedzi.

Cena spadła poniżej wsparcia 0,0054 BTC w okolicach rocznego otwarcia, co doprowadziło do dalszej spadkowej kontynuacji w drugim kwartale. W.r.t. Bitcoin, cena jest konsolidowana powyżej 0,0043 BTC. Jednak nadal notuje się poniżej 50 i 200 dziennej EMA (wykładniczej średniej kroczącej), co jest niedźwiedzie.

Wykres dzienny LTC / BTC na Bitfinex (TradingView)Wykres dzienny LTC / BTC na Bitfinex (TradingView)

Wskaźniki głośności CMF (Chaikin Money Flow) i KVO (Oscylator Klingera) mają lekką tendencję spadkową. Niemniej jednak, to rok po zmniejszeniu o połowę, które również miało miejsce w przeszłości. W skali USD cena kształtuje się powyżej 2018 r., A COVID-19 dołek i zapewnia byczą perspektywę. 

Przewidywanie cen Litecoin na 2020 rok [Zaktualizowano]

Obecnie cena wydaje się wykazywać trend wewnątrz symetrycznego trójkąta z trzema możliwymi wynikami w skali USD. 

Po pierwsze, czerwony – to niedźwiedzie możliwości, jeśli cena spadnie poniżej trójkąta. Obecnie reprezentuje poziomy około 40 USD. 

Po drugie, niebieski – ma większe prawdopodobieństwo wystąpienia, co jest zgodne z obecnymi niepewnościami na rynkach. Kontynuacja konsolidacji do końca roku pozwoli utrzymać cenę na poziomie około 55 USD do końca roku. 

Po trzecie, chciwość – Byczy wybicie powyżej oporu z linii trendu będzie niezwykle zwyżkowy dla LTC z początkowymi celami około 140 USD i 180 USD. 

Tygodniowy wykres LTC / USD na Bitstamp (TradingView)Tygodniowy wykres LTC / USD na Bitstamp (TradingView)

Prognoza cen Litecoina na 2021 rok

Rozdzielczość z trójkąta symetrycznego nada ton pierwszej połowie 2021 roku. Jeśli konsolidacja w ramach wsparcia i oporu będzie się utrzymywać, możemy spodziewać się utrzymującej się niskiej zmienności. Niemniej jednak wybicie po obu stronach spowoduje ogromną zmienność w pierwszym kwartale 2021 r. 

Prognoza cen Litecoina na 2022 r

Długoterminowa stabilność altcoinów zależy w dużej mierze od ich względnego ruchu z Bitcoinem [BTC]. Wzorzec oscylacyjny wykazuje oznaki rosnącej charakterystyki efektu sieciowego. (Większość kryptowalut w kosmosie to waluty zdegenerowane, które nieustannie odnotowują nowe spadki, dopóki nie osiągną punktu braku płynności).

Litecoin [BTC] jest jedną z nielicznych kryptowalut o zdrowej charakterystyce oscylacyjnej. Przed 2021 rokiem, jeśli cena będzie w stanie przekroczyć poziom powyżej 0,0075-0,0067 BTC, możemy przewidzieć cele w okolicy 0,02 BTC (160% wzrostu w stosunku do BTC). 

Miesięczny wykres LTC / BTC na Bitfinex (TradingView)Miesięczny wykres LTC / BTC na Bitfinex (TradingView)

Prognoza cen Litecoina na 2025 rok 

Litecoin [LTC] to oparty na płatnościach token narzędziowy, który został opracowany jako klon lub srebro do złota Bitcoina. Działa również na PoW (Proof of Work) i jest stosunkowo szybszy i tańszy niż Bitcoin. Fundacja Litecoin wyznaczyła obecnie Davida Burketta do dodania funkcji prywatności do waluty za pośrednictwem MimbleWimble Implementation. 

Czy Litecoin [LTC] to dobra inwestycja?

Fundacja Litecoin wykonuje postępową pracę w zakresie przyjmowania płatności Litecoin w całych Stanach Zjednoczonych. Współpracując z drużynami sportowymi i drużynami NASCAR, fundacja stara się pozyskać milenialsów w USA. Bcash [BCH] jest jednym z najsilniejszych konkurentów Litecoina [LTC]. Porównawcza zrealizowana kapitalizacja rynkowa sugeruje również bliskość w łańcuchu.

Kapitalizacja rynku kasowego Litecoin i Bitcoin (źródło: Coinmetrics)Kapitalizacja rynku kasowego Litecoin i Bitcoin (źródło: Coinmetrics)

Ponadto założyciele nie mogą się doczekać wdrożenia prywatności w jej protokole. Według Charliego Lee, twórcy Litecoina, podstawą pieniądza są prywatność i cechy okaziciela. Ta właściwość może wyróżniać się spośród innych wiodących walut płatniczych, wzmacniając podstawy kryptowaluty. 

Jednak wraz z rozwojem rozwiązań płatniczych drugiej warstwy na Bitcoinie wraz z rozwojem rozwiązań blockchain banków centralnych, stablecoinów i CBDC, rynek tokenów płatniczych maleje. 

Opinia ekspertów na temat prognozy cen Litecoin

Większość ekspertów i analityków uważa, że ​​Litecoin poprawi się pod koniec 2019 r. Tempo wzrostu ma wzrosnąć w 2020 r. Niektóre z autorytatywnych stron internetowych również opublikowały swoje prognozy dotyczące Litecoina, niektóre z nich zostaną przedstawione w tej sekcji..

Na przykład CoinSwitch.co, wiodący agregator giełd kryptowalut, uważa, że ​​„Wraz ze wzrostem popularności waluty współczynnik akceptacji może również wzrosnąć. Jest już wysoki w porównaniu z innymi nowicjuszami. Cena wzrośnie dość wysoko w latach 2022 i 2023, kiedy to osiągnie poziom 900 dolarów ”.

Według Kelly’ego, szefa BK Capital Management (LLC) Litecoin do końca 2019 roku obróci około 500 dolarów.. Dodaje, że ta prognoza jest nadal konserwatywna i Litecoin może wzrosnąć do 600 USD w tym samym okresie.

Steemit.com, renomowana witryna z prognozami kryptowalut, przewiduje, że do końca 2019 roku Litecoin osiągnie wartość 3500 USD. Witryna mówi, że Litecoin nabierze rozpędu w parze z resztą rynku kryptowalut.

Inny popularny analityk kryptowalut, George Tung, mówi, że Litecoin jest daleki od swojego absolutnego pułapu. Przewiduje, że Litecoin wzrośnie do progu 1500 dolarów do końca przyszłego roku.

Analiza techniczna Litecoin

Litecoin pozostanie podatny na spadki, o ile krytyczny poziom 120 USD pozostanie niezdobyty. Niedawno rosnąca presja niedźwiedzia przerwała trend wzrostowy, który utworzył formację wyższych szczytów od początku maja. Jednak patrząc na wykres dzienny, widzimy, że pomimo niższej korekty LTC / USD pozostaje powyżej sześciomiesięcznej rosnącej linii trendu.

Wykres dzienny LTC / USD

Poza tym spadki w czerwcu nie spadły poniżej historycznego wsparcia zapewnianego przez 30-dniową wykładniczą średnią kroczącą (EMA). Dopóki cena będzie utrzymywała się powyżej tego wskaźnika, wzrost zainteresowania LTC w nadchodzących sesjach z pewnością wzrośnie.

Dodatkowe dane z wykresu dziennego pokazują, że hossy walczą o wzrost powyżej zatoru sprzedawcy powyżej obecnej wartości 114 USD. Istotne jest, aby kupujący zwiększyli liczbę wejść, aby katapultować Litecoina powyżej 120 USD w krótkim okresie. W końcu trendy RSI sugerują, że Litecoin wciąż znajduje się w fazie zwyżkowej. RSI kształtuje się na wyższym poziomie pomimo ruchów w górę iw dół od początku maja. Oczekuje się, że wskaźnik utrzyma ten sam trend przez cały czerwiec, co prawdopodobnie zwiększy zaufanie kupujących do rynku z tendencją wzrostową. Tymczasem początkowe wsparcie ustala się na 100 USD, chociaż 80 USD, 60 USD i 40 USD przydadzą się w przypadku odwrócenia kursu.

Cena Litecoin Często zadawane pytania:

Jaka jest aktualna cena Litecoina (LTC)?

Litecoin jest obecnie wyceniany na 111 USD (7 czerwca 2019 r.).

Will Litecoin [LTC] osiągnął 100 $?

Jeśli cena przebije się powyżej długoterminowego trójkąta symetrycznego przed końcem 2020 r., Wycena Litecoina na 100 USD jest wysoce prawdopodobna. Niemniej jednak konsolidacja i wybicie niedźwiedzi to inne możliwości, przed którymi inwestorzy muszą się zabezpieczyć.

Jaka jest aktualna cena Litecoina (LTC)?

Litecoin jest obecnie wyceniany na 111 USD (7 czerwca 2019 r.).

Gdzie mogę kupić Litecoiny [LTC] ?

Możesz kupić Litecoin [LTC] na najlepszych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex i tak dalej.

Możesz także handlować jego instrumentami pochodnymi na platformach takich jak Binance, Kraken, Okex, Huobi i tak dalej. Litecoin [LTC] jest również dostępny w wielu bankomatach kryptograficznych.

Czy LTC przetrwa?

Przetrwanie Litecoina będzie gwarantowane przez rozwój kryptowaluty w łańcuchu. Coraz większe wykorzystanie płatności, przekazów pieniężnych i bankomatów ma kluczowe znaczenie dla przetrwania LTC.

Jednak stablecoiny i bank centralny (CBDC) umożliwiły projekty blockchain również zagrażają jego długowieczności, wraz z Bitcoinem i Bitcoin Cash.

Czy LTC osiągnie wartość 1000 USD?

Wycena 1000 USD dla Litecoina [LTC] wymagałaby trzykrotnego zysku w stosunku do poprzedniego ATH. Biorąc pod uwagę skalę tradycyjnych rynków finansowych, nie jest to niemożliwe. Będzie jednak wymagać wszechobecnych płatności Litecoin w co najmniej jednym rozwiniętym lub rozwijającym się kraju lub kilku słabo rozwiniętych regionach.

Jaka będzie cena Litecoina pod koniec czerwca?

LTC / USD będzie wynosić od 120 do 150 USD do końca czerwca 2019 r.

Czy opłaca się kupować i trzymać Litecoina??

Litecoin zyskał na wartości ponad czterokrotnie od początku czerwca. Zgodnie z przewidywaniami zawartymi w tym artykule, jego wartość prawdopodobnie wzrośnie do 250 USD do końca 2019 r., A do końca 2020 r. Osiągnie wartość powyżej 500 USD. Dlatego LTC jest dobrą inwestycją dla posiadacza długoterminowego. Jednak ważne jest, aby inwestować tylko to, na co można sobie pozwolić i po przeprowadzeniu należytej staranności w zakresie wiarygodnych badań.

Czy Litecoin halving spowoduje skok cen?

Halving był w przeszłości powiązany z wzrostami cen Litecoina i Bitcoina. Jeśli historia ma znaczenie, spodziewam się, że Litecoin gwałtownie wzrośnie po wydarzeniu o połowę.

Czy Litecoin może wyjść z cienia Bitcoina??

Jako jedna z najstarszych kryptowalut, Litecoin dojrzał przez lata. I tak, LTC może wytyczyć swoją ścieżkę pod względem rozwoju i wartości niezależnie od Bitcoina. Zacznie się od wprowadzenia unikalnych ulepszeń, skupienia się na marketingu i rozwijaniu tętniącej życiem społeczności na całym świecie.

AKTUALIZACJA: 02 lipca 2019

Wykres 1-godzinny dla handlu LTC / USD pokazuje, w jaki sposób Litecoin podjął próbę osiągnięcia postępu powyżej 61,8% zniesienia Fib dokonanego między ostatnim swingiem szczytu przy 149,20 $ a swingu do 107,80 $. Korekta w kierunku utraty 140 USD na poziomie 137,79 USD po otwarciu puszki Pandory. Niedźwiedzia presja, która przejęła stąd, spowodowała masowe odwrócenie ceny ze 100 prostą średnią kroczącą (SMA) przy 123,16 USD, nie oferując wsparcia. Litecoin spadł dalej poniżej 115 $ i osiągnął dołek na poziomie 112,48 $.

Poziomy techniczne są silnie spadkowe począwszy od wskaźnika siły względnej (RSI) na poziomie 37,61 i nadal znajdują się w trendzie spadkowym po tym, jak nie udało się utrzymać powyżej średniego poziomu. Wykres Moving Average Convergence Divergence (MACD) 1-godzinny również wysyła niedźwiedzie sygnały z dodatnią dywergencją przesuwającą się w kierunku ujemnego.

AKTUALIZACJA: 5 lipca 2019 r

Litecoin znajduje się powyżej kluczowego obszaru wsparcia po korekcie, która rozpoczęła się w zeszłym tygodniu od konsolidacji strefy oporu między 130 a 140 USD. Litecoin osiągnął nowe maksima w czerwcu, osiągając 150 USD w górę według danych cenowych z Coinbase, jednak zmniejszająca się siła nabywcza i rosnąca presja sprzedaży doprowadziły do ​​ograniczenia zysków.

Aby wyjść z kategorii niedźwiedzi, Litecoin musi znaleźć wsparcie między 130 a 140 USD; ruch, który pozwoli bykom skupić się na poziomie 150 $ w nadchodzących tygodniach. Z technicznego punktu widzenia ma potencjał do poprawy, zwłaszcza w przypadku przechodzenia dywergencji średniej ruchomej zbieżności (MACD) w stronę dodatnią.

Aktualizacja rynku Litecoin: Cel krótkoterminowy teraz USTAWIONY na poziomie 60 USD

Tendencja spadkowa Litecoina z zeszłego tygodnia nie jest wyjątkowa, ponieważ spadki były szeroko zakrojone. Powyższa konsolidacja przyniosła pozytywne efekty. Zamiast tego szósta co do wielkości kryptowaluta dokonała zwrotu na najgorsze, nurkując w kierunku 50 USD. Błyskawiczny spadek osiągnął najniższy poziom około 50,27 USD (na Coinbase), po czym płytko się odbudował.

Po utworzeniu niskiego poziomu nieznacznie powyżej 50 USD, byki Litecoin dążyły do ​​poprawy. Jednak wzrost jest nadal ograniczony do 56,00 USD. Wręcz przeciwnie, dynamika jest nieco zwyżkowa w czasie publikacji, a LTC skorygowało powyżej oporu linii trendu. Ponadto cena jest powyżej 50 MA na wykresie godzinnym i 21 EMA. Jedyną przeszkodą jest pokonanie 56 $ (limit zakresu) i otwarcie drogi do korekty zmierzającej do 60 $. Z drugiej strony 52,00 $ to nowe krótkoterminowe wsparcie, a 50 $ przyda się w przypadku spadku postępu.

Wykres cen LTC / USDWykres ceny LTC / USD wg Tradingview

Aktualizacja prognozy cen Litecoin: 13 listopada 2019 r

Czy inwestorzy zapomną o 100 USD w 2019 r?

Minęły niecałe dwa miesiące, zanim rozpoczniemy nowy rok 2020. Jednak obecny stan rynku kryptowalut nie jest zbyt imponujący. Szczególnie Litecoin nie radzi sobie tak dobrze, jak wyobrażali sobie inwestorzy w listopadzie. Jednak pochwalamy byki za dokonanie płytkiej korekty z poziomów nieznacznie powyżej 48 USD do maksimów powyżej 60 USD.

W międzyczasie, Litecoin kosztuje 61,09 USD, przy ciągłym wycofywaniu się po odrzuceniu na 65 USD. To już drugi raz, kiedy Litecoin cofa się z tego samego poziomu w listopadzie. Rosnąca linia trendu nie utrzymała ceny, której natychmiastowy wzrost jest ograniczony przez 50 MA na 4-godzinnym wykresie. 100 MA ma zaoferować wsparcie nieco powyżej 60 USD.

Technicznie rzecz biorąc, litecoin prawdopodobnie będzie nadal spadał do 60 USD. Przełamanie do przedziału 50 USD jest również na horyzoncie w oparciu o opadający RSI. Odwrócenie jest możliwe dzięki powrotowi RSI w kierunku 70 w połączeniu ze wzrostem wolumenu zwyżkowego.

LitecoinŹródło wykresu LTC / USD wg Tradingview, Kraken

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector