Prognoza cenowa Tron TRX – analiza prognozowana

Prognoza cenowa Tron TRX – analiza prognozowana

Tron ma eleganckie możliwości zarówno w 2019, jak i 2020 roku. W momencie publikacji prognozy cen ambitny projekt zmieniał właściciela na 0,024 USD. Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy, jak rynek kryptowalut wszedł w fazę zwyżkową. W rzeczywistości bycze tempo sprawiło, że inwestorzy i eksperci wierzyli, że jest to początek parabolicznego wzrostu, takiego jak ten w 2017 r. Niektórzy eksperci uważają, że korekta nie tylko osiągnie najwyższy poziom wszechczasów, ale także stworzy nowe imponujące szczyty. koniec 2020 roku.

W powyższej prognozie przewidzieliśmy, że Tron wzrośnie do 0,08 USD do końca 2019 roku. Jednak zgodnie ze stanem rynku, dostosujemy tę prognozę do 0,1 USD do końca 2019 roku. Kluczowe ogłoszenia zarówno dla Tron, jak i BitTorrent (BTT) sprawiają, że cel w wysokości 0,1 USD jest dość konserwatywny. Należy zauważyć, że nasza prognoza, że ​​Tron osiągnie 0,2 USD do końca 2020 r., Jest nadal aktualna, ale korekta do 0,4 USD jest nadal możliwa (z ostrożnością przy ostrych wahaniach).

 • Tron jest teraz godnym konkurentem Ethereum po uruchomieniu sieci głównej w 2018 roku.
 • Analiza techniczna umieściła Tron w dobrej fazie zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej.

Rzućmy trochę światła na najczęściej zadawane pytanie dotyczące Tron – to jest Przewidywanie ceny Tron.

Zgodziliby się z tym wszyscy zagorzali zwolennicy rynku kryptowalut tron (TRX) to jeden z najbardziej ambitnych projektów w branży. Projekt pochodzi ze stanu, w którym miał niewiele, jeśli nie nieistniejących przypadków użycia, do tego stopnia, że ​​postrzega siebie jako godnego konkurenta największego altcoin Ethereum (ETH). Rzeczywiście, można by powiedzieć, że Tron jest doskonałym przykładem „udawaj, dopóki tego nie zrobisz”. Dlatego przewidywanie wartości Tron stało się dla nas jeszcze ważniejsze.

Pomijając teatralność, Tron zajmuje obecnie 11. miejsce na liście największych aktywów cyfrowych na rynku z kapitalizacją rynkową na poziomie 1,5 miliarda dolarów. W ciągu ostatnich 24 godzin dane na CoinMarketCap pokazują, że krypto ma wolumen obrotu 636 milionów dolarów. Chociaż Tron ma całkowitą podaż 99 281 283 754 TRX, tylko 66 682 072 191 tokenów TRX jest obecnie w obiegu.

Tron jest notowany na większości wiodących platform wymiany kryptowalut, w tym na największym Binance. Inne platformy obsługujące Tron to między innymi OKEx, HitBTC, Huobi, CoinBene, Bitrue, Upbit, IDAX, Gate.io, Bittrex i Bitfinex.

W tym artykule staramy się przedstawić naszym cenionym czytelnikom przegląd projektu kryptowaluty Tron, przeszłe i przyszłe wyniki, przyszłość projektu, prognozy, a także sekcję FAQ, w której możesz szybko wyposażyć się w informacje dotyczące Tron.

Zawartość

 1. Prognoza ceny Tron na 2019 rok
 2. PROGNOZA Tron 2020
 3. Prognoza cen Tron na 5 lat
 4. Tron 2018 w pigułce
 5. Czy Tron znalazł już dno?
 6. Przyszłość Tron
 7. Analiza techniczna Tron
 8. FAQs
 9. Omówienie projektu Tron
 10. Portfel Tron

Cena Live Tron:

Cena na żywo = zmiana (5 min)

Kapitalizacja rynkowa 24-godzinna głośność 24-godzinny VWAP 24-godzinna zmiana

Prognoza cen Tron 2019

Prognozowanie ceny opiera się głównie na obecnym stanie projektu i jego realizacji w przeszłości. Tron niedawno trafił do 2,7 miliona kont zarejestrowanych w sieci (ustanawiając nowy rekord). W ciągu ostatnich trzech miesięcy firma Tron stale rosła pod względem liczby użytkowników. Kilkakrotnie Tron był liderem branży pod względem posiadania największego dziennego wolumenu onchain i codziennych transakcji. Liczba dApps na platformie osiągnęła ostatnio 400, chociaż nadal jest daleka od celu z 2019 roku, który wynosi 2000.

Cały rynek kryptowalut przedłużył zimę kryptowalut do 2019 r., Kiedy aktywa cyfrowe znacznie zmniejszyły zyski osiągnięte w grudniu 2018 r. Spadek cen w ujęciu ogólnym przypisano głównie inwestorom zajmującym ostatnie miejsce w związku z przedłużającą się presją spadkową. Rajd mistrzem Bitcoin nie zdołał ożywić altcoinów, jak oczekiwano, dopóki nie nastąpiło przełamanie na początku kwietnia.

Nasza prognoza dotycząca Tron na 2019 r. Wskazuje, że TRX na koniec 2019 r. Wyniesie 0,08 USD. Poza tym Tron wyruszy w niesamowitą podróż polegającą na przełamywaniu barier w handlu między 0,05 a 0,07 USD w drugim i trzecim kwartale roku. Sieć zamierza podpisać kilka partnerstw strategicznych, w tym rzekome partnerstwo z Liverpool Football Club. W połączeniu ze zwiększonym rozwojem w zakresie zwiększania prywatności, bezpieczeństwa i prywatności nadal będzie przyciągać uwagę inwestorów.


Prognoza cen Tron 2020

Chociaż Tron kosztuje 0,024 USD po 2% stracie w ciągu ostatnich 24 godzin, przewiduje się, że token osiągnie 0,2 USD do końca 2020 r. Warto również zauważyć, że inni eksperci na rynku wprowadzają na rynek TRX między 0,05 a 0,08 USD do końca 2020 r. (Prognoza TradingBeasts).

Pod koniec 2020 r. Rozpocznie się hossa w okolicach 0,21 USD i 0,30 USD, ustępując miejsca parabolicznemu ruchowi zwyżkowemu, podobnemu do tego, jakiego doświadczył w grudniu 2017 r. Z drugiej strony, w 2020 r. Cena Tron będzie wynosić 0,4 USD, jednak inwestorzy powinni spodziewać się ogromnych wahań. rok.

Prognoza cen Tron 5 lat

Oczekuje się, że Tron pobudzi inwestorów instytucjonalnych w 2020 roku, szczególnie dzięki planowi przekształcenia TRX w token klasy instytucjonalnej. Oczekuje się, że wiele organizacji przyjmie w tym roku technologię blockchain, co z kolei zwiększy akceptację Tron (TRX) wspieraną przez rosnący dApps. Prognozy sugerują, że obecnie inwestycja w TRX będzie miała ROI na poziomie 1536,75% do 2023 r., Co oznacza, że TRX będzie prawdopodobnie kosztował 0,54 USD w tym samym roku.

Tron 2018 w pigułce

2018 był niesamowitym rokiem dla Tron, jak również dla tokena TRX wydanego przez firmę. Poza tym, trzymając się swojej mapy drogowej, sieć osiągnęła różne kamienie milowe, które umieściły ją na mapie globalnej i bezpośrednio konkurują z innymi podobnymi platformami, takimi jak Ethereum, EOS i NEO. Inwestorzy oczekiwali, że Tron będzie działać, a sieć osiągnęła lepsze wyniki.

W pewnym momencie w zeszłym roku udział w rynku Tron znacznie się zwiększył, umieszczając go w pierwszej dziesiątce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Fundacja Tron wypuściła również sieć główną, która umożliwiła Tron transfer tokenów TRX z Ethereum do własnego protokołu. Następnie sieć wybrała super przedstawicieli, aby zapewnić decentralizację sieci. Co więcej, 2018 to rok, w którym Tron nabyty platforma wymiany plików, BitTorrent.

Uruchomienie sieci głównej podniosło Tron do poziomu Ethereum jako zdecentralizowanej platformy do budowania aplikacji (dApps). Jako niezależna platforma, Tron blockchain jest używany do weryfikacji transakcji przy użyciu tak zwanego niezakłócającego algorytmu konsensusu Proof of Authority. Kolejnym znaczącym osiągnięciem firmy Tron w 2018 roku było przełomowe partnerstwo z PornHub; wiodąca witryna internetowa zawierająca treści dla dorosłych, z której codziennie korzysta ponad 120 milionów użytkowników. Mimo to, w 2018 roku społeczność Tron była świadkiem spalenia tokenów, wyborów Super Reprezentantów i niesamowitego Atlasu Projektu.

Przewidywanie cen Tron

Źródło wykresu: Przewodnik po wymianie bitcoinów

Czy Tron znalazł jeszcze dno?

Wydaje się, że kryptowaluty w 2019 r., W tym Tron, znalazły znaczące wsparcie, kończąc zimę kryptowalut, która dominowała na rynku w 2018 r. Patrząc na wykres pary handlowej TRX / USD, widzimy, że spadki z miesiąca na miesiąc w 2018 r. znalazł wsparcie na 0,011 USD. Od tego czasu Tron skorygował ten poziom, aby handlować najwyższymi wartościami 0,0377, ale z czasem cofnął się do obecnego 0,0244 USD. Z drugiej strony, zyski są mocno ograniczone do 0,0400 USD, a handel boczny spodziewany jest za kilka miesięcy. W związku z tym, Prawdą jest, że Tron osiągnął dno i cierpliwie czeka na wybicie.

Wykres dzienny TRX / USD

Przewidywanie cen Tron

Źródło wykresu prognozy ceny Tron: Tradingview

Przyszłość Tron

Tron to projekt, którego wielu uwielbia nienawidzić. Jednak faktem jest, że ma bardzo tętniącą życiem społeczność, która jest aktywna i zaangażowana głównie przez założyciela firmy Tron, Justina Sun. Sun ma wokół siebie interesujący talent marketingowy. Jego umiejętności marketingowe mogą sprawić, że doświadczony ekspert od marketingu będzie zazdrosny. Jednak ta sama otwartość okazała się szkodliwa dla projektu, jak bezpośrednie ataki między Sunem a założycielem Ethereum, Vitalikiem Buterinem.

Według ZyCrypto przyszłość Tron jest ponura, chyba że sieć zmieni taktykę w najbliższej przyszłości. Weźmy na przykład raporty, które mówią, że 90% aktywów jest kanałem dystrybucji do Fundacji Tron podczas dystrybucji, podczas gdy niewielka ilość monet jest odkładana na przyszły rozwój.

Niemniej jednak, zgodnie z podstawami, przyszłość Tron jest nadal jasna i może stać się jaśniejsza. Oczywiście nie ma idealnego zespołu, a ludzie stojący za projektem udowodnili inwestorom, że potrafią dostarczyć już wcześniej i nic nie powstrzyma ich przed ponownym zrobieniem tego.

Możesz być także zainteresowany Tron MainNet Launch: Leaving No Stone Unturned, aby stać się potężną kryptowalutą

Analiza cen Tron

Przyjrzyjmy się bliżej poziomom technicznym wyświetlanym przez ten ambitny token kryptowaluty. 4-godzinny wykres pokazuje, że Tron jest nie tylko silnym odbiciem, ale także ma potencjał do odzyskania szczytów osiągniętych w kwietniu. Po wydłużonej fazie konsolidacji na rynku zaczęły kiełkować zielone pędy. Tron, wraz z innymi zasobami cyfrowymi, przekroczył 200 prostej średniej kroczącej (SMA), wyznaczając początek formacji nóg przed zbliżającym się rajdem byków. Korekta powyżej oporu zakresu na 0,0248 USD była punktem przełomowym, którego Tron wymagał, aby skalować poziomy powyżej 0,0300 USD, a nawet przetestować przeszkodę na 0,0320 USD.

4-godzinny wykres Tron TRX / USD

Przewidywanie cen Tron

Źródło wykresu prognozy cen Tron: Tradingview

Brak przebicia powyżej 0,3200 $ pozwolił poobijanym niedźwiedziom wrócić po zemstę, co spowodowało, że Tron stracił ogromną część zysków zgromadzonych w kwietniu. Wsparcie na poziomie 0,0260 USD ostatecznie ustąpiło ze względu na presję niedźwiedzia, podczas gdy spadek poniżej 200 SMA zwiększył wpływ niedźwiedzia na rynku, powodując dalszy spadek poniżej poziomu 23,6% Fibonacciego, wzięty między ostatnim spadkiem z 0,02786 USD do najniższego poziomu 0,0221 USD..

Kwietniowe spadki znalazły równowagę na niskim poziomie, po czym ponownie wzrosły, aby zapoczątkować nowy miesiąc maj. Chociaż Tron był zwyżkowy w ciągu ostatnich kilku dni, kryptowaluta wróciła do handlu w zakresie oporu, zanim rozpoczął się wzrost w kwietniu. Wzrost jest ograniczony zarówno przez opór w zakresie 0,0248 USD, jak i poziom 23,6% Fib. Widzieliśmy przełamanie powyżej oporu na linii trendu, ale krótkoterminowe wsparcie na poziomie 50% Fib jest nadal zagrożone.

Technicznie rzecz biorąc, Tron jest zwyżkowy w perspektywie krótkoterminowej, ale brakuje mu wsparcia i katalizatora, aby utrzymać wzrost w kierunku kwietniowych maksimów. RSI jest powyżej średniej, a nawet porusza się wyżej powyżej rosnącej linii trendu. Istotne jest, aby Tron przekroczył 200 SMA przy 0,2600 USD, aby zachęcić więcej kupujących do zajmowania pozycji, aby zobaczyć znaczące ożywienie, które może nawet osiągnąć 0,035 USD i 0,0400 USD w średnim okresie (przed końcem czerwca).

Kluczowe wskaźniki techniczne Tron

RSI 4 godziny: 58,79

200 SMA 4 godziny: 0,0260

Trend krótkoterminowy: Zwyżkowy

Długoterminowy trend: Zwyżkowy

Kluczowe obszary wsparcia: 0,0240 USD, 0,0230 USD, 0,02192 USD i 0,0210 USD.

Kluczowe strefy oporu: 0,0260 USD, 0,02742 i 0,0320 USD.

Cena Tron Często zadawane pytania:

Jaka jest aktualna cena Tron (TRX)?

Tron jest obecnie wyceniany na 0,0246 USD (na Coinbase).

Jaka będzie jutro cena Tron (TRX)?

Zgodnie z powyższą analizą techniczną, jutro Tron (TRX) prawdopodobnie osiągnie wartość powyżej 0,0250 USD.

Czy Tron jest zalecanym aktywem inwestycyjnym?

Biorąc pod uwagę prognozy przeanalizowane w tym artykule, Tron jest dobrym aktywem do inwestowania. Jednak jest bardziej opłacalny dla posiadacza długoterminowego lub inaczej znanego jako HODLers.

Jaka jest przewidywana cena Tron za pięć lat?

Zgodnie z powyższą prognozą, za pięć lat Tron prawdopodobnie będzie handlował po 0,54 USD.

Czy Tron ma skłonność do upadku lub wzrostu w przyszłości??

W przyszłości zobaczymy, że handel Tron będzie znacznie wyższy niż obecna cena. Jednak w przypadku zbywalnych aktywów kryptowalutowych będą występować wzloty i upadki. Ważne jest to, że będziemy mieć wyższe szczyty i wyższe dołki.

Jaka będzie cena Tron w 2020 roku?

Przewiduje się, że do końca 2020 r. Cena Tron wyniesie 0,2 USD.

Jaka będzie cena Tron w 2025 roku?

Tron wymieni rozdania między 0,5 a 0,6 USD w 2025 roku (dokładnie za 6 lat).

Can Tron Crash?

Na podstawie analizy, którą przeprowadziliśmy w projekcie, jest mało prawdopodobne, aby Tron się zawiesił. Tron stał się nie tylko większy, ale także lepszy. Deweloperzy z Tron nie zawiedli wcześniej i na pewno nie zaczną dzisiaj.

Gdzie mogę kupić Tron (TRX)?

Możesz kupić Tron na wszystkich giełdach, które obsługują TRX jako zbywalne aktywa, z których niektóre są tutaj wymienione.

Przegląd projektu Tron

Tron określa się jako największa zdecentralizowana platforma w świecie kryptowalut. Witryna twierdzi, że jego wysoka przepustowość jest wynikiem poprawy transakcji na sekundę (TPS) w sieci, „która przewyższyła Bitcoin i Ethereum w praktycznym stopniu codziennego użytku”. Tron twierdzi również, że jest jedną z najbardziej skalowalnych sieci w branży, ponieważ aplikacjom przydzielane są różne metody wdrażania w Tron ze względu na niezwykle skalowalne i efektywne inteligentne kontrakty. Ponadto platforma ma możliwość obsługi ogromnych ilości użytkowników.

Dodatkowe szczegóły na stronie internetowej Tron wyjaśniają, że sieć jest bardziej niezawodna pod względem struktury sieci „aktywa użytkownika, wartość wewnętrzna i wyższy stopień konsensusu decentralizacji wiążą się z ulepszonym mechanizmem dystrybucji nagród”.

Pod względem wydajności, TRX konsekwentnie obsługuje 2000 transakcji na sekundę (TPS) przez całą dobę. TPS Tron przewyższa 25 TPS Ethereum, a jednocześnie jest prawie gigantyczny w porównaniu z transakcjami Bitcoin na sekundę, które wahają się od 3 do 6.

Portfele Tron

Portfel kryptowalutowy jest istotną częścią każdej sieci kryptowalut, ponieważ łączy użytkowników z łańcuchem bloków. Umożliwia wysyłanie, odbieranie i przechowywanie cyfrowych tokenów lub monet, a także stanowi integralną część zdecentralizowanych aplikacji (DApps).

Tron ma kilka typów i wersji portfeli, w tym nowo uruchomiony TronLink. Portfel jest używany głównie w dostępie do DApps na protokole Tron. Może być również używany do wysyłania i odbierania tokenów TRX, TRC10 i TRC20. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z TronLink, muszą pobrać i zainstalować rozszerzenie przeglądarki obsługiwane przez Chrome. Następnie mogą utworzyć nowy portfel i pamiętać o zabezpieczeniu kluczy prywatnych.

Interfejs użytkownika TronLink jest bardzo prosty i precyzyjny, ponieważ pokazuje adres konta, saldo, przepustowość, energię, a także liczbę przechowywanych tokenów.

Portfel Tron

Portfel Tron, z drugiej strony przydaje się dzisiejszemu użytkownikowi, który woli używać swojego smartfona do prawie wszystkiego, o ile jest on połączony z Internetem. Portfel Tron jest jednym z najbardziej zaawansowanych portfeli w branży. Jest to kompletny pakiet dający użytkownikowi możliwość przesyłania kryptowalut, pokazywania historii rachunku transakcyjnego, łączenia się z DApps oprócz obsługi zbiórki pieniędzy i głosowania na Super Przedstawiciela. Ten portfel obsługuje TRX i inne tokeny działające w sieci głównej Tron. Ponadto obsługiwane są różne platformy, w tym internetowa, mobilna i komputerowa.

Przed zakupem kryptowalut konieczne jest przeprowadzenie własnych badań, ponieważ nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć ceny. Ten artykuł ma pomóc w stworzeniu podstawy do podjęcia decyzji o zainwestowaniu w Tron. Jednak dodatkowe badania pomogą ci w podjęciu właściwej oceny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map