Prognozowanie ceny Bitcoin Cash (BCH): Prognozowana analiza na lata 2019 i 2020 do 2024

Bitcoin Cash i pozostałe główne kryptowaluty miały radioaktywny rok 2019. Podczas gdy ożywienie w okresie od kwietnia do końca czerwca było wyjątkowe, ostatnie kilka miesięcy musiało radzić sobie z podwyższoną zmiennością. Innymi słowy, była to przejażdżka kolejką górską.

Inwestowanie w kryptowaluty pozostaje złożoną ideą rozumianą przez garstkę ludzi na całym świecie. Brak odpowiednich informacji i wskazówek utrudnia inwestorom angażowanie się na rynku bez całkowitej utraty pieniędzy lub pozostawania w tej samej „gównianej” pozycji dłużej niż oczekiwano.

Istnieją setki kryptowalut notowanych na CoinMarketCap, jednak nie wszystkie te monety i tokeny są najlepsze do inwestowania. Z tego powodu w tym artykule zagłębimy się w szczegóły Bitcoin Cash i zdemistyfikujemy siłę stojącą za jego wzrostem i oczywiście to, co go powstrzymuje..

zasilany przez Coinlib

Czym jest Bitcoin Cash?

Szybkie fakty BCHŹródło obrazu: Finder.com

Bitcoin Cash to elektroniczna gotówka peer-to-peer „umożliwiająca nowym gospodarkom z niskimi opłatami mikro-transakcjami, dużymi transakcjami biznesowymi i wydatkami bez pozwolenia”.

Należy zauważyć, że ta pięć najpopularniejszych kryptowalut jest twardym rozwidleniem Bitcoina (BTC). Bitcoin Cash narodził się 1 sierpnia 2017 r., Po twardym rozwidleniu kodu Bitcoin. Innymi słowy, hard fork to proces uzyskiwania nowej monety z oryginalnego łańcucha blokowego, w tym przypadku Bitcoin Cash. Niemniej jednak nowy łańcuch bloków zawsze zawiera modyfikacje, które odróżniają go od macierzystego łańcucha blokowego.

Stworzenie BCH było konieczne, aby pokonać kilka wyzwań związanych z Bitcoinem. Pierwsza to skalowalność; wzrost liczby transakcji na blok. Po drugie, aby obniżyć koszty transakcji. Na przykład Bitcoin wymaga średniej opłaty w wysokości 1,31 USD za przetworzenie transakcji, podczas gdy Bitcoin Cash wymaga tylko około 0,125 USD.

Bitcoin Cash (BCH) i Bitcoin SV (BSV)

Oryginalny blockchain Bitcoin Cash (rozwidlenie łańcucha bloków Bitcoin (BTC)) uległ podziałowi w listopadzie 2018 r. Doprowadziło to do powstania nowej kryptowaluty; Bitcoin Satoshi Vision lub Bitcoin SV (BSV). Podział nastąpił w wyniku nieporozumień w społeczności dotyczących planowanej aktualizacji sieci Bitcoin Cash, określanej jako Canonical Transaction Order (CTOR) i OP_CHECKDATASIG.

Część społeczności kierowana przez kontrowersyjnego Craiga Wrighta i Calvina Ayre stanowczo sprzeciwiała się aktualizacjom, które były sprzeczne z pierwotną wizją Bitcoina. Ich wysiłki doprowadziły do ​​podziału sieci za pomocą nowej monety, Bitcoin SV, który może pochwalić się blokiem o wielkości 128 MB.

Kilka miesięcy po dramatycznym podziale Bitcoin SV kosztuje 132,17 USD. Ma kapitalizację rynkową 2,3 mld USD i zajmuje dziewiąte miejsce na rynku.

Mapa drogowa Bitcoin Cash

Bitcoin ma misję stać się użyteczną kryptowalutą na całym świecie. Głównym celem mapy drogowej jest „umożliwienie skalowania Bitcoin Cash od ~ 100 Tx / s do ponad 5 000 000 Tx / s”. Ponadto programiści pracują nad błyskawicznymi i niezawodnymi transakcjami, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia. Co więcej, obszerny protokół sprawia, że ​​przyszłe ulepszenia są mniej uciążliwe i stanowią mocną podstawę dla firm, na których mogą opierać się.


Mapa drogowa BCHMapa drogowa Bitcoin Cash. | Źródło obrazu: BCH Org

Prognoza cen gotówki Bitcoin w 2019 i 2020 roku

Bitcoin Cash osiągnął balistyczne wyniki w 2017 r., Od początkowej ceny 310 USD 1 sierpnia do wysokiego poziomu około 3656 USD 20 grudnia 2017 r. W ciągu mniej niż sześciu miesięcy inwestorzy Bitcoin Cash odnotowali wzrost o ponad 1000%..

Wykres cen Bitcoin CashWykres długoterminowych wyników Bitcoin Cash wg CoinMarketCap

Jednak wyniki w 2018 roku nie były tak różowe. Nastąpiły ogromne paraliżujące spadki na całej planszy, a Bitcoin Cash osiągnął dołek około 75 USD po hard forku z listopada 2018 r..

Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny, zmiany pojawiają się nieoczekiwanie. Jednak postaramy się jak najlepiej przedstawić dokładną prognozę. Jednak te prognozy nie powinny być wykorzystywane jako porady inwestycyjne. Zaleca się skorzystanie z usług eksperta finansowego.

Cena Bitcoin Cash walczy obecnie o utrzymanie powyżej 300 USD. Jednak wraz z rosnącym przyjęciem i rozwojem sieci, BCH ma ogromny potencjał do korekty do wyższych poziomów pod koniec 2019 roku. Jest bardzo prawdopodobne, że Bitcoin Cash zamknie rok powyżej 800 USD.. Bieżący rozwój mający na celu poprawę stabilności sieci i uczynienie platformy przyjazną dla biznesu może dać monecie ożywienie w całym 2020 r., Z prognozą na koniec roku między 800 a 1200 USD..

Możesz również spojrzeć na: Prognoza cen bitcoinów na rok 2019 i później

Eksperci biorą pod uwagę prognozy cen gotówki Bitcoin

Zebraliśmy prognozy z kilku znaczących postaci z branży, w tym prognozy z innych publikacji.

Roger Ver

Jest zawsze zwolennikiem Bitcoin Cash, często nazywanego Bitcoin Jesus. Chociaż nie jest to bezpośrednia prognoza cen Bitcoin Cash, jego sentyment do przyszłości kryptowaluty jest pozytywny. W wywiadzie nie tak dawno temu Ver powiedział: „Jestem bardzo optymistyczny na Bitcoin Cash, tak jak byłem, kiedy byłem pierwszym inwestorem Bitcoin w 2011 roku”. Przewidział, że do końca 2019 roku Bitcoin Cash będzie miał wartość dwa razy większą niż obecna wartość rynkowa. Jest pozytywnie nastawiony do Bitcoin Cash, ponieważ łatwo jest je wydawać i przechowywać jako zwykłą gotówkę.

Roger Ver podejmuje BCH

Finder.com

Jest to strona internetowa, która regularnie udostępnia prognozy dotyczące kryptowalut. Finder.com w swojej najnowszej prognozie Bitcoin Cash mówi, że projekt stanie w obliczu ostrej konkurencji ze strony innych monet, takich jak Bitcoin, Litecoin i Dash. W publikacji dodano, że „Bitcoin Cash to bardzo interesujący projekt i jako jedna z walut cyfrowych o największej kapitalizacji rynkowej na świecie, wyraźnie obserwuje ją z zainteresowaniem wielu entuzjastów kryptowalut. Jeśli uda mu się osiągnąć powszechną akceptację nie tylko wśród społeczności kryptowalut, ale także w społeczeństwie głównego nurtu, może istnieć potencjał wzrostu i oferuje kilka kluczowych punktów różnic w porównaniu z bitcoinem. ”

Inwestor portfelowy

Prognozy inwestorów z portfela dotyczące ceny Bitcoin Cash są niedźwiedzi. Przewidują spadek o -47,724% z obecnej wartości rynkowej do około 149 USD. Poniżej znajduje się wykres linii trendu dla Bitcoin Cash:

Wykres krótkoterminowy BCHWykres prognozy BCH / USD wg Inwestor portfelowy Wykres prognozy BCHWykres prognozy długoterminowej ceny BCH wg Inwestor portfelowy

CoinSwitch

Wiodący agregator giełd kryptowalut, który zapewnia bramę do ponad 300 monet i 45000 par handlowych, również regularnie publikuje prognozy cen kryptowalut. Platforma uważa, że ​​Bitcoin Cash będzie miał rygorystyczną fazę rozwoju w ciągu najbliższych pięciu lat. CoinSwitch twierdzi, że przyszłość BCH będzie kontynuowana w parze z przyszłością Bitcoin (BTC), ponieważ obie monety mają ze sobą wiele wspólnego. Co do prognozy, „W 2019 roku przeważnie będzie słońce. Tylko w drugim kwartale BCH może odnotować marginalny wzrost, po czym przeskoczy i osiągnie poziom 2 tys. USD ”.

Bitcoin Cash Beyond 2020

Wydajność Bitcoin Cash w ciągu najbliższych pięciu lat będzie zależała od rozwoju sieci, postępu technologicznego i przyjęcia do głównego nurtu. Plan przekształcenia Bitcoin Cash w platformę obsługującą inteligentne kontrakty, taką jak Ethereum, może utorować drogę do większej adopcji i wykorzystania w biznesie. Co więcej, spodziewany wzrost liczby bitcoinów po obniżeniu o połowę nagrody za wydobycie w maju 2020 r. Prawdopodobnie wyniesie BCH na większe wysokości. W związku z tym nastąpi znaczny wzrost ceny Bitcoin Cash, osiągając poziomy powyżej 5000 USD do roku 2024.

Bitcoin Cash jako inwestycja

Biorąc pod uwagę ten artykuł, trudno zignorować Bitcoin Cash. Krypto będące rozwidleniem Bitcoina oznacza, że ​​ma solidną technologię i funkcje bezpieczeństwa. Innymi słowy, jest bardzo mało prawdopodobne, że Bitcoin Cash ulegnie awarii i zostanie wymazany w przyszłości.

Platforma przygotowuje się również do dalszych zmian. Jego plan działania jest jasny pod względem zwiększania skalowalności i funkcji w biznesie. Jako platforma inteligentnych kontraktów, Bitcoin Cash będzie mógł konkurować bezpośrednio z Ethereum i innymi zdecentralizowanymi sieciami aplikacji (dApp).

Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja?

Mając powyższe na uwadze, Bitcoin Cash jest dobrym aktywem inwestycyjnym. Krótkoterminowy może wydawać się niedźwiedzi, ale w dłuższej perspektywie BCH zacznie zyskiwać na wartości. Dopóki Bitcoin będzie się rozwijał, spodziewany jest efekt falowania w przypadku innych kryptowalut, zwłaszcza tych z pierwszej dziesiątki.

Często zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest aktualna cena Bitcoin Cash?

Jaka jest aktualna cena Bitcoin Cash?

Czy Bitcoin Cash znowu wzrośnie?

Bitcoin Cash ma rosnąć w pozostałych miesiącach 2019 roku. Inwestorzy będą jednak musieli wytrzymać dużą zmienność panującą obecnie na rynku. Krypto już pokazało, że jest w stanie odzyskać nawet poziomy powyżej 500 USD. Dlatego istnieje potencjał wzrostu pod koniec 2019 r., Kiedy BCH może osiągnąć poziom około 800 USD.

Czy powinieneś kupić BCH?

Opierając się na powyższych przewidywaniach, kupowanie Bitcoin Cash do długoterminowego posiadania byłoby korzystne. Chociaż krótkoterminowe jest niedźwiedzie, Bitcoin Cash w końcu nabierze rozpędu. Jedna wyraźna wskazówka jest taka; BCH zamknie rok na poziomie wyższym niż obecna wartość rynkowa.

Czy BCH przetrwa?

Bitcoin Cash ma solidną technologię i będąc rozwidleniem Bitcoin (BTC), zyskuje dużą siłę dzięki oryginalnemu kodowi Bitcoin. Oznacza to, że BCH będzie istnieć przez długi czas. Jego przyszłość jest w taki czy inny sposób związana z przyszłością Bitcoina.

A co ze spekulacjami BCH?

Zmienność na rynku kryptowalut jest bezpośrednio związana ze spekulacyjnym charakterem rynku. Inwestorzy i handlowcy stawiają na wzrost i spadek cen. Dlatego spekulacja będzie nadal kluczowym czynnikiem w przyszłości Bitcoin Cash. Jednak długoterminowy wzrost pozostaje czynnikiem, jeśli chodzi o inwestycje w Bitcoin Cash.

Aktualizacja: 5 września 2019 r

  • Wysoka koncentracja sprzedawców na poziomie 300 USD ogranicza wzrosty.
  • Elliot Wave Oscillator wyświetla serię niedźwiedzi sesji, które mogą zakończyć się wybiciem.

Aktualizacja: 26 września 2019 r

Po druzgocącym spadku o 10% we wtorek Bitcoin otworzył puszkę Pandory, torując drogę do przejścia od trendu wzrostowego do trendu spadkowego. Kolejny cel na minus to 7200 $. Wykres dzienny pokazuje spadki poniżej 200 średniej ruchomej (MA), których udało się uniknąć lub były krótkotrwałe. W tej chwili BTC wymienia ręce na Coinbase za około 8400 $. Wciąż broniąc wsparcia w wysokości 8 000 $ jest 200-dniowa MA.

Z krótkoterminowej perspektywy Bitcoin ma niedźwiedzie nastawienie. Dywergencja zbieżności średniej ruchomej (MACD) przedstawia silny negatywny obraz. Duża rozbieżność oznacza kontrolę, jaką niedźwiedzie mają nad ceną. Po jaśniejszej stronie ze zmniejszającą się objętością spadki będą prawdopodobnie płytkie.

Tworzenie się wzoru spadającego klina jest długoterminową dobrą opcją dla inwestorów Bitcoin. Przełamanie może chwilę potrwać, ale jego podejście może napędzać Bitcoin powyżej 10 000 USD, a nawet do 11 000 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector