Przewidywanie cen EOS 2020/2021/2025: Ostateczna podróż do 106 USD wystartuje

 • Prognozy cenowe EOS są pozytywne zarówno w krótkim, jak i długim okresie.
 • EOS stopniowo staje się liderem w branży zdecentralizowanych aplikacji.
 • EOS ma potencjał na poziomie od 10 do 14 USD do końca 2019 roku.
 • Ekstrapolując prognozę cen na 2019 r., Stwierdzamy, że EOS może handlować między 20 a 30 USD do grudnia 2020 r.

Spis treści:

 1. Przegląd projektu
 2. Czy EOS jest godnym konkurentem dla Ethereum?
 3. Spojrzenie w przyszłość
 4. Prognoza cen EOS na rok 2019 – publikacje i opinie ekspertów
 5. Werdykt
 6. Na rok 2020
 7. Następne 5 lat
 8. EOS – często zadawane pytania (FAQ)

W chwili pisania tego artykułu EOS waha się w okolicach 4,16 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin skorygował o niższe 3%. Jednak zyskał popularność w stosunku do Bitcoin, wykazując stratę 1,20%. Cena otwarcia dnia wynosiła 4,27 USD. Wzrosła do maksimum około 4,38 USD, podczas gdy na minusie dotarła do minimum na 4,2094 USD. Z kapitalizacją rynkową na poziomie 3,9 miliarda dolarów, EOS zajmuje ósmą pod względem wielkości kryptowalutę na rynku. Według danych CoinMarketCap w ciągu ostatnich 24 godzin wymieniono 1,6 miliarda dolarów.

Źródło wykresu: Tradingview

EOS ma całkowitą podaż 1 021 875 787 tokenów EOS, podczas gdy w obiegu jest obecnie 925 175 782 EOS. EOS jest mocno kupowany i sprzedawany na giełdzie kryptowalut OKEx wykorzystującej parę handlową EOS / USDT. Giełda przejęła 5,87% całego wolumenu obrotu, dokładnie wymieniając 98 248 834 USD. Jest śledzony przez BW.com, gdzie 70.125.810 $ zostało wymienione za pomocą pary handlowej EOS / USDT. DigiFinex zajmuje trzecie miejsce z tą samą parą handlową za 68 052 962 $.

Źródło wykresu: coinmarketcap

W innych powiązanych wiadomościach MinerGate rozszerzyła zakres swoich usług i portfolio, aby stać się producentem bloków EOS. Co więcej, portfel Lumi podpisał umowę, aby użytkownicy mieli udział i głosowali w ekosystemie EOS.

Przegląd projektu

EOSIO, jeden z najbardziej ambitnych projektów kryptowalut, określa się jako protokół nowej generacji o otwartym kodzie źródłowym. Na początkowych etapach rozwoju, entuzjasta kryptowalut określił ją mianem „zabójcy Ethereum”. Jednak potwierdzimy to twierdzenie, kontynuując tę ​​dyskusję.

EOS został wprowadzony na rynek poprzez pierwszą ofertę monet (ICO) w czerwcu 2017 r. ICO zajęło rok, aby stać się najdłuższym na rynku. Według białej księgi EOS ma być siecią blockchain obsługującą miliony transakcji na sekundę. Jednocześnie prowadzi transakcje bez opłat i jest liderem w branży pod względem zdecentralizowanego wdrażania aplikacji.

Podobnie jak Ethereum, EOS jest platformą do tworzenia inteligentnych kontraktów specjalizującą się w systemach opartych na łańcuchu bloków, które obsługują tworzenie aplikacji dApps na skalę komercyjną przy użyciu protokołu EOSIO. Protokół EOSIO blockchain został opracowany przez Block.one, światowego lidera w dziedzinie wysokowydajnego oprogramowania do obsługi łańcucha bloków.

EOSIO został wypuszczony na rynek w czerwcu 2018 r. Niemniej jednak prace nad nim nadal trwają, aby zapewnić optymalizację sieci i łatwość tworzenia „rozwiązań blockchain na poziomie przedsiębiorstwa”. Witryna opisuje EOSIO jako:

„Platforma blockchain zaprojektowana z myślą o prawdziwym świecie. Zaprojektowany do zastosowań publicznych i prywatnych, EOSIO można dostosować do szerokiego zakresu potrzeb biznesowych w różnych branżach dzięki bogatym uprawnieniom bezpieczeństwa opartym na rolach, wiodącym w branży prędkościom i bezpiecznemu przetwarzaniu aplikacji. ”

Sieć EOS oferuje w branży kryptowalut skalowalność i szybkość w celu osiągnięcia opóźnień i przepustowości w transakcjach. Zerowe opłaty transakcyjne sprawiają, że sieć jest opłacalna dzięki optymalizacji zasobów. Ponieważ żyjemy w nowoczesnym świecie, EOS jest przyjazny dla środowiska, zrównoważony i energooszczędny.

Czy EOS jest godnym konkurentem dla Ethereum?

EOS stopniowo staje się preferowaną platformą do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji w branży. Na przykład spośród 30 najpopularniejszych aplikacji dApps 13 jest zbudowanych na platformie EOS. Wydaje się, że trwająca aktualizacja Ethereum popycha programistów do innych protokołów, takich jak Tron (TRX) i EOS. Niektóre z największych i najbardziej interaktywnych aplikacji dApps w protokole EOS obejmują między innymi EOS Knights, BetDice, ITAM Games, BigGame i Dragon Option.


W najnowszym rankingu blockchain opublikowanym przez chiński rząd EOS utrzymał pierwsze miejsce. Chińskie Centrum Informacji i Rozwoju Przemysłu sklasyfikowało 35 projektów blockchain. Tron (TRX) zajął drugie miejsce na liście, a Ethereum uplasował się na trzeciej pozycji. Najwyższy wynik osiągnął EOS – 148,5, Tron – 144,1, a Ethereum – 136,6.

Spojrzenie w przyszłość

Jeśli chodzi o przyszłe zmiany, EOS planuje wprowadzenie asynchronicznej bizantyjskiej odporności na awarie (abFT) do 2019 r. Dzięki temu nieodwracalność czasu ulegnie poprawie dzięki umożliwieniu BP komunikowania się ze sobą bezpośrednio. Aby zachować zgodność z białą księgą, Block.one zamierza stworzyć Universal Resource Inheritance (URI). URI będzie stanowić podstawę 4% inflacji, jak określono w białej księdze.

Co więcej, Huobi, jedna z wiodących giełd kryptowalut, pracuje obecnie nad wydaniem dedykowanej giełdy dla EOS. Współpraca między społecznością EOS i Huobi doprowadzi do powstania Crypto Kylin Testnet; platforma do testowania projektów blockchain. Huobi pracuje również nad platformą do głosowania, aby upewnić się, że społeczność EOS jest świadoma wyborów węzłów.

Prognoza cen EOS na rok 2019 – publikacje i opinie ekspertów

Wyniki kryptowalut w 2019 roku były uderzającym fenomenem. Po minimach osiągniętych w grudniu 2019 r., Rynek zyskał mega wzrost w pierwszym i drugim kwartale 2019 r. Jednak obecnie zmienność jest niezwykle wysoka, co sprawia, że ​​prognozy są trudne do zgryzienia. W tej sekcji zbadamy, co inne publikacje i osobistości mówią na temat przewidywania EOS.

Spójrz na: Ripple Forecast: Prognozowana analiza 2019 & 2020

CoinSwitch

Według CoinSwitch, EOS to świetna platforma dla programistów do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji komercyjnych. Wartość EOS zależy w dużej mierze od jego technologii i tego, co będzie nadal oferować programistom. CoinSwitch pokazuje swój optymizm co do ceny EOS, mówiąc:

„EOS może dotknąć 15 USD do 2019 r. Business Insider przewiduje, że EOS będzie ewoluować jako najbardziej potężny ICO w sieci Ethereum. Wyprzedaż grupowa i skalowalność EOS sprawiają, że jest to jeden z pięciu najbardziej znaczących tokenów, zgodnie z kapitalizacją rynkową. ”

Digitalcoin

W swojej prognozie ceny EOS, Digital coin przewiduje, że EOS wzrośnie do 7,68 USD do końca 2019 roku. Platforma wykorzystuje dane historyczne, aby przedstawić prognozę miesięczną dla EOS, jak pokazano na poniższym wykresie. Najwyższa cena EOS w grudniu 2019 roku wyniosłaby 8,05 USD w porównaniu z obecną ceną 4,16 USD.

Portfel Inwestor

WalletInvestor jest mocno niedźwiedzi, jeśli chodzi o prognozy cen EOS na początku 2019 roku, a nawet pięciu lat w przyszłości. Eksperci od prognoz z WalletInvestor uważają, że EOS wykazuje stopniowy, ale stały spadek ceny zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej.

Krótkoterminowa prognoza Digitalcoin Długoterminowa prognoza cen EOS Digitalcoin

Changelly

Eksperci z Changelly uważają, że trend EOS będzie w większości zgodny z ogólnym zachowaniem rynku. Jednak ze względu na wyjątkowe cechy i zalety monety prawdopodobnie będzie się wyróżniać wśród innych. Changelly twierdzi, że pozycja EOS w branży aplikacji zdecentralizowanych przyczyni się do jej wzrostu wraz z rozwojem branży. EOS może wzrosnąć do 14 USD do końca 2019 r., Ceny, po której wymienił ręce w lutym 2018 r. Changelly nie spodziewa się, że EOS wzrośnie do 500 USD w 2020 r., Ale jest pozytywne, że nastąpi znaczny wzrost.

Przewidywanie ceny EOS [zaktualizowane]

EOS znajduje się w trendzie spadkowym od połowy 2018 roku. Cena spadła poniżej poziomego wsparcia w odniesieniu do BTC podczas pompy Halvingowej Bitcoina. Od tego czasu jest w fazie konsolidacji, nie wiadomo, czy jest niedźwiedzi czy zwyżkowy. Poziomy wsparcia i oporu są oznaczone linią trendu. Wsparcie wynosi około 0,00013-0,00015 BTC, podczas gdy opór wynosi około 0,0003-0,00033 BTC. 

Tygodniowy wykres EOS / BTC na Binance (TradingView)Tygodniowy wykres EOS / BTC na Binance (TradingView)

Co więcej, szkodzi to nastrojom inwestorów, ponieważ inne altcoiny, w tym Ethereum, idą w górę. Ta względna strata na aktywach ze sprawiedliwym ryzykiem skłania inwestorów do przejścia na inne kryptowaluty. 

Jednak EOS miał tendencję do opóźniania akcji cenowej. W 2018 roku, podczas gdy większość altcoinów znajdowała się w trendzie spadkowym, około kwietnia pojawiły się nowe ATH. Chociaż trend od początku był niedźwiedzi.

Może ci się spodobać również: Przewidywanie ceny IOTA (MIOTA): Jak wysoko może iść IOTA?

Prognoza cen EOS 2020

Wyniki EOS w 2020 roku prawdopodobnie będą jaśniejsze niż jego obraz w 2019 roku. Oczekuje się, że cały rynek kryptowalut będzie działał znacznie lepiej w 2020 roku.. Dlatego ekstrapolując prognozę cen na 2019 r., Okazuje się, że EOS może handlować między 20 a 30 USD do grudnia 2020 r.. Jednak niektóre witryny, takie jak Tradingbeasts.com, podają cenę EOS do końca 2020 r. Na 16 USD. Z drugiej strony, Theoofy.com przewiduje, że EOS osiągnie cenę 22 USD w 2020 r. W innym scenariuszu publikacja mówi, że EOS może utrzymać się między 7 a 9 USD w tym samym okresie..

Pomimo różnych prognoz większość uważa, że ​​wartość EOS przynajmniej wzrośnie. Dlatego możemy powiedzieć, że EOS to dobra inwestycja zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

Przewidywane ceny EOS na 2020 rok [Zaktualizowano]

Zstępujący trójkąt na EOS utrzymuje niedźwiedzi pogląd na kryptowalutę od czasu jej osiągnięcia w 2018 roku. Możliwe opcje handlowe pod koniec roku będą silnie zależały od rozwiązania z trójkąta.

Do czwartego kwartału lub ogromnej zmienności spowodowanej przez Bitcoin, możemy spodziewać się przesunięcia wsparcia i oporu w ciągu najbliższych 6-8 tygodni. Nadal nie jest jasne, czy dojdzie do wybuchu, którego skłonność jest na razie niedźwiedzi. Wsparcie poziome wynosi 2,1 USD, a opór w tej chwili jest w pobliżu 50-okresowej EMA (wykładniczej średniej kroczącej) na poziomie 3,1 USD. 

Tygodniowy wykres EOS / USD na Binance (TradingView)Tygodniowy wykres EOS / USD na Binance (TradingView)

Prognoza cen EOS w ciągu następnych 5 lat

Jak już wspomniano, EOS ma ogromny potencjał wzrostu zarówno w perspektywie krótkoterminowej (koniec 2019 r.), Jak i długoterminowej (do 2025 r.). CoinSwitch przewiduje, że w ciągu najbliższych pięciu lat EOS będzie wyceniany na 106,77 USD. Jest to wyjątkowo uparta prognoza, ale możliwa do osiągnięcia, wspierana przez wzrost branży dApps, ogólny wzrost rynku kryptowalut, a także rozwój technologii EOS w połączeniu z przyjęciem tokenów na całym świecie. Innym czynnikiem, który może mieć ogromny wpływ na rozwój EOS, jest jego zdolność do wzniesienia się ponad konkurencję Ethereum i Tron. Zapewni to ogromne wsparcie ze strony środowiska rozwojowego, popychając go dalej w kierunku masowej akceptacji i przyjęcia.

Przewidywanie ceny EOS [zaktualizowane]

Prognoza cen EOS na 2021 rok

Wyłamanie się z trójkąta do końca 2021 r. Określi dynamikę ceny kryptowaluty na początku 2021 r. Poprzednie maksima na poziomie 5,4 USD, 8,6 USD i 23 USD będą poziomami oporu dla byków. Przełamanie poniżej może mieć na celu wsparcie początkowej fazy odkrywania cen w 2018 r. Około 0,5 USD. 

Prognoza cen EOS na 2022 r

Miesięczny wykres na EOS pokazuje, że 2,16 USD jest krytycznym wsparciem dla byków. Podczas gdy wsparcie z dołu jest nadal nienaruszone, seria niższych szczytów ze szczytu ponownie jest niepokojącym sygnałem dla inwestorów.

Podobnie jak większość altcoinów na rynku kryptowalut, wczesny wzrost EOS był szybki i astronomiczny, przypominając końcową fazę Hyperwave. W związku z tym rozdzielczość Hyperwave sugerowałaby ponowny test poziomów akumulacji na poziomie 0,7 USD. Wymaga miesięcznego zamknięcia powyżej 4,2 USD (wyższe maksimum na wykresie miesięcznym), aby ustalić optymistyczne prognozy. 

Miesięczny wykres EOS / BTC na Binance (TradingView)Miesięczny wykres EOS / BTC na Binance (TradingView)

Prognoza cen EOS na 2025 rok

Pięcioletnia prognoza cen EOS zależy od wielu czynników. W 2019 roku, po znacznym wzroście euforii, Block.one ogłosił platformę mediów społecznościowych „Voice”. 4 lipca tego roku zespół uruchomił zdecentralizowaną platformę mediów społecznościowych. Cena odnotowała niewielki wzrost w lipcu, ale może to również wynikać z pozytywnego tempa w altcoinach.

Nawet na początku 2019 roku EOS był najlepiej prosperującą kryptowalutą z najwyższymi rankingami w wielu ocenach przeprowadzonych przez chiński rząd i organizacje prywatne. Jednak wielu konkurentów jest liderem na rynku, ponieważ EOS nadal traci udział w rynku. Ich zakład na platformie mediów społecznościowych nie wydaje się przebiegać zgodnie z zamierzeniami. Co więcej, zainwestowali w to dużo czasu i pieniędzy (około 150 milionów dolarów).

Zespół naciska również na wdrożenie rozwiązań blockchain dla przedsiębiorstw na platformie EOSIO w Ameryce Łacińskiej. Może to działać jako katalizator zwyżki. Czas jednak wydaje się uciekać. Podczas gdy kryptowaluty są nadal we wczesnej fazie, EOS pozostaje w tyle pod względem efektu sieciowego z konkurentami.  

EOS – często zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest dziś wartość rynkowa EOS (30 lipca 2019 r.)?

Obecna cena EOS wynosi 4,16 USD.

Czy cena EOS spadnie?

W oparciu o powyższe prognozy, EOS będzie stopniowo zwiększał cenę, nawet jeśli do 2025 r. Osiągnie 106,77 USD.

Czy EOS osiągnie 10 dolarów?

Jeśli cena przebije się powyżej opadającego trójkąta przed końcem 2020 r., Prawdopodobny jest docelowy poziom 10 USD na EOS. Co więcej, ATH w EOS wynosi 23 USD, co można by przelać w przypadku kontynuacji. Niemniej jednak negatywne wybicie jest kolejną możliwością, przed którą inwestorzy muszą się zabezpieczyć.

Jaka jest aktualna cena EOS?

Cena EOS wynosi 2,4 USD w chwili pisania tego tekstu. Token ma kapitalizację rynkową w wysokości 2,4 miliarda dolarów i 24-godzinny wolumen obrotu w wysokości 1,3 miliarda dolarów.

Gdzie mogę kupić tokeny EOS?

Możesz kupić EOSIO [EOS] na najlepszych giełdach kryptowalut, w tym Coinbase, Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex i tak dalej.

Możesz także postawić EOS na giełdzie takiej jak Binance.

Czy EOSIO przetrwa?

Przetrwanie EOS będzie gwarantowane przez rozwój w łańcuchu zdecentralizowanych aplikacji i tokenów na nim. Rosnące wykorzystanie usług blockchain i wydawanie tokenów ma kluczowe znaczenie dla przetrwania EOS.

Jednak konkurenci tacy jak Tezos, Ethereum, Tron i tak dalej stanowią ogromne ryzyko biznesowe dla inwestorów.

Czy EOS osiągnie 1000 USD?

Wycena EOS na 1000 USD wymagałaby 40-krotnego wzrostu w porównaniu z poprzednim ATH. Biorąc pod uwagę skalę walutową, wygląda to na naciągane. Podaż EOS wynosi około 1 miliarda; stąd wycena warta bilion dolarów wymagałaby lawinowego przypadku użycia dla EOS, takiego jak iPhone. Niemniej jednak może wyglądać na konkurowanie z Ethereum, które ma obecną kapitalizację rynkową na północ od 30 miliardów dolarów.

Czy EOS może pokonać Ethereum?

EOS ma potencjał, by przewyższyć Ethereum i zdominować rynek dApp.

Czy protokół EOS może ulec awarii??

Nie. Wbudowany protokół EOS Block.one jest solidny.

Jaka będzie cena EOS w 2020 roku?

Do końca 2020 r.EOS będzie wynosić od 20 do 30 USD.

Jaka będzie wartość EOS w 2025 roku?

EOS będzie kosztował 106,77 USD do 2025 roku.

Wiadomości EOS:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector