Przewidywanie ceny IOTA (MIOTA) – Jak wysoka może pójść IOTA?

Prognoza cen IOTA (MIOTA)

 • IOTA to opłacalny cyfrowy zasób inwestycyjny, szczególnie dla osób pasjonujących się technologią.
 • Przewiduje się, że IOTA osiągnie wartość od 0,8 do 1,00 USD do końca 2019 roku.
 • Przewiduje się, że IOTA osiągnie wartość między 1,5 a 2,5 USD do końca 2020 r. W oparciu o poniższe prognozy cenowe w artykule.

Spis treści:

 1. Wprowadzenie do IOTA
 2. Technologia Tangle
 3. Internet rzeczy (IoT)
 4. Związki partnerskie
 5. Przewidywanie cen IOTA na rok 2019/2020
 6. Przewidywanie cen IOTA w ciągu najbliższych 5 lat
 7. Eksperckie podejście do prognozowania cen IOTA
 8. Analiza techniczna IOTA (MIOTA)
 9. Często zadawane pytania (FAQ) IOTA

Wprowadzenie do IOTA

IOTA jest jedną z najlepszych kryptowalut groszowych, które zdecydowały się nie tylko stawić czoła przyszłości, ale także wyróżniać się obecnością. W tym projekcie spojrzymy na wartość zaufania i własność w zupełnie inny sposób; za chwilę przejdziemy do szczegółów.

ODROBINA to cyfrowy zasób open source, który jest wydawany przez fundację non-profit obecnie zlokalizowaną w Berlinie w Niemczech. Sieć koncentruje się na umożliwieniu komunikacji między maszynami. Poza tym IOTA może być używana w codziennej działalności do kupowania towarów i usług, a także do handlu. Należy pamiętać, że transakcje na platformie IOTA są bez opłat i odbywają się z niemal natychmiastową szybkością, zapewniając realną opcję dla innych uznanych sieci, takich jak Bitcoin i Ethereum. IOTA ugruntowała również swoją pozycję w obszarze mikropłatności (płatności w obszarach o niskim centach), w których Bitcoin i Ethereum nie mogą świadczyć usług.

Technologia Tangle

W przeciwieństwie do Bitcoin i Ethereum wśród innych kryptowalut działających na blockchainie, założyciele IOTA zdecydowali się uruchomić krypto na platformie innej niż blockchain, zwanej Tangle ze względu na różne niedociągnięcia w łańcuchu blokowym. Tangle działa prawie podobnie jak blockchain, ale bloki nie są wyrównane w ten sam „tradycyjny” sposób. W przypadku Tangle „każdy blok musi zostać potwierdzony przez co najmniej dwie transakcje, aby był ważny i został wykonany” – pisze Altcoin Magazine. Innymi słowy, transakcje nie mają określonej kolejności, ale przebiegają równolegle, dzięki czemu możliwe jest otwarte skalowanie. W tym przypadku wraz ze wzrostem liczby transakcji rośnie prędkość potwierdzania. Scenariusz, który nie jest możliwy, jeśli chodzi o łańcuchy bloków.

Tangle jest określane jako struktura danych tworzona za pomocą połączeń między rejestrami wszystkich węzłów w sieci. Z technicznego punktu widzenia Tangle jest „skierowanym grafem acyklicznym – DAG (dt. Gerichteter azyklischer Graph)”.

IOTA uważa, że ​​dane są cenne tylko wtedy, gdy są prawidłowe, i zapewnia to poprzez „posiadanie kryptograficznie bezpiecznego źródła ujednoliconej prawdy”.

Internet rzeczy (IoT)

IOTA przewiduje, że do 2025 r. Będzie działać 75 miliardów urządzeń, od „małych czujników na drogach i mostach po elektronikę do noszenia na ciele, telefony komórkowe”, które popychają świat w kierunku wzajemnych połączeń. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych urządzeń są zużywane dane. Fundacja IOTA kontynuuje eksplorację Internetu rzeczy w połączeniu z transakcjami bez opłat, aby zapewnić, że wszystkie te urządzenia współużytkują zasoby technologiczne w czasie rzeczywistym w sieci rozproszonej.

Partnerstwa IOTA

Wszystkie projekty kryptowalutowe na świecie wymagają akceptacji w różnych branżach i gospodarkach na całym świecie. Jednym ze sposobów naciskania na przyjęcie do głównego nurtu jest tworzenie partnerstw. Partnerstwa zapewniają kryptowalutom więcej zastosowań i walidację do zastosowań w świecie rzeczywistym. IOTA nie została pozostawiona w tyle pod względem podpisywania partnerstw i współpracy. W tej chwili IOTA nawiązała współpracę z firmami takimi jak Cisco, Volkswagen, Samsung, Innogy, F6S, Luxoft, St.Petersburg Polytechnic, The Government of Thailand, Evernym, Paragon, Satoshi Pay i ostatnią partnerstwem z Land Rover.

IOTA może osiągnąć swój potencjał jedynie poprzez włączenie wsparcia ze strony partnerstw strategicznych. W związku z tym w 2019 r. Firma nawiązała współpracę z kluczowymi liderami branży. Na przykład niedawno sieć połączyła ręce z firmą Dell i Linux, aby opracować platformę, która będzie wykorzystywana do oceny wiarygodności danych..


Należy zauważyć, że IOTA jako sieć opiera się na danych, które są wiarygodne i godne zaufania. Współpraca z Dell i Linux Foundation obejmuje również inne formy, takie jak IBM, rynek zasobów Edge MobiledgeX oraz Unisys, globalna firma informatyczna.

Fundacja IOTA, dążąc do zdobycia sprawności technologicznej, ogłosiła przejęcie firmy technologicznej Link Labs, Inc. Link Labs jest znane z oferowania potężnych, szerokich technologii sieciowych, które wspomagają IoT. IOTA wykorzysta zastrzeżone technologie, aby zbudować sieć bezprzewodową dla IoT.

Prognoza cenowa IOTA – Coingape

IOTA, obecnie 18. największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, ma kapitalizację rynkową w wysokości 825 milionów dolarów. Wyceniany jest na 0,29 USD po stracie 12,93% w ciągu ostatnich 24 godzin. IOTA ma maksymalną podaż 2779530283 MIOTA, podczas gdy 2779530283 MIOTA jest obecnie w obiegu.

Patrząc wstecz na wyniki IOTA w 2018 r., Kryptowaluta utrzymała trend spadkowy w stosunku do rekordowego poziomu odnotowanego w grudniu 2017 r. W okolicach 6,5 USD. Podjęto próbę odzyskania w maju 2018 r. Po tym, jak IOTA znalazła wsparcie w wysokości około 1,00 USD, ale pęd stracił na wartości poniżej 3,00 USD.

Spadki, które nastąpiły po maju, pchnęły dołki dalej w dół do poziomu wsparcia około 0,2 USD w grudniu 2018 r. Od grudnia ubiegłego roku IOTA kontynuowała nacisk na ożywienie, zwłaszcza przy ogólnej tendencji wzrostowej na rynku od początku. z 2019 r. Podczas gdy cena osiągnęła maksimum około 0,59 USD, trwa zniesienie, a obecna wartość rynkowa ma trudności ze znalezieniem równowagi na poziomie 0,388 USD..

Prognoza cenowa IOTA 2019

Jak wiecie, rynek kryptowalut opublikował zmiany zjawisk w 2019 roku w stosunku do trendu obserwowanego w zeszłym roku. Bitcoin przebił ponad 10000 USD i podniósł nowe maksima w 2019 roku do 13800 USD. Jak pokazano powyżej, IOTA znacznie się poprawiła, chociaż nadal istnieje długa podróż, zanim będziemy mogli zobaczyć ją z powrotem na szczyt grudnia 2017 r..

W tej chwili nie będziemy wchodzić w szczegóły obrazu technicznego. Jednak, podobnie jak reszta rynku kryptowalut, IOTA prawdopodobnie utrzyma trend wzrostowy w drugiej połowie roku. Przewiduje się, że Bitcoin osiągnie wartość powyżej 20000 USD do 31 grudnia 2019 r .; posunięcie, które mogłoby wywołać pozytywną reakcję dla większości zasobów cyfrowych, w tym IOTA.

Pod koniec 2019 roku Coingape przewiduje, że IOTA będzie handlować między 0,8 a 1,00 USD. W istocie jest to bardzo konserwatywna prognoza z uwagi na fakt, że znajdujemy się w okresie zwyżkowym. Co więcej, Fundacja IOTA nadal rozwija partnerstwa dążąc do szerszej adopcji. Niedawne partnerstwo z Land Rover pokazuje, że IOTA ma możliwość dodania wartości wszystkim ludziom, nawet tym, którzy nie używają kryptowalut.

Prognoza cen IOTA 2020, 5 lat i więcej

Bardzo zdolny zespół odpowiedzialny za rozwój IOTA jest również wskaźnikiem stałego dodawania wartości do światowej gospodarki poprzez technologię. Nie spodziewam się balistycznego wzrostu ceny, ale w 2020 roku utrzyma się stopniowy trend wzrostowy. Konserwatywne prognozy na poziomie od 1,5 do 2,5 USD to miejsce, w którym IOTA może wymienić ręce do końca 2020 roku. Jednak w ciągu najbliższych pięciu lat należy spodziewać się ogromnego wzrostu, a Internet przedmiotów zyska na popularności. Dlatego IOTA może wzrosnąć do 5-10 USD do 2024 r., Bazując na rozwoju technologii, takich jak AI, 5G i uczenie maszynowe.

Przewidywanie cen IOTA [zaktualizowane]

IOTA od dwóch lat wykazuje zdegenerowaną akcję cenową. Cena od zeszłego roku kształtuje się poniżej 50-okresowej EMA z kumulacją w dwóch równoległych zakresach. Altcoin nie osiągnął znaczącego wzrostu w ciągu ostatnich dwóch lat od bańki kryptograficznej w 2017 roku.

Zmiana wsparcia i oporu na 0,0000407 BTC będzie miała kluczowe znaczenie dla ustalenia pozytywnych perspektyw technicznych. Pierwszy cel i opór z tego poziomu to 0,00009604 BTC.

Wykres IOTA od TradingViewTygodniowy wykres IOTA / BTC na Binance wg TradingView

Prognoza cen na 2020 rok

IOTA złamał się poniżej wsparcia z opadającego trójkąta podczas katastrofy COVID-19. Ponieważ udało mu się wznieść ponad to wraz z ożywieniem na rynku, nadal istnieją znaczące poziomy oporu dla tokena.

Wsparcie i opór z równoległego przedziału od 0,20 do 0,52 USD są kluczowe dla inwestorów. Możliwa przyszła akcja cenowa w tym zakresie została przedstawiona na poniższym wykresie.

Tygodniowy wykres IOTA / BTC na BitfinexTygodniowy wykres IOTA / BTC na Bitfinex

Patrząc na kanał akumulacji w skali BTC, możemy oczekiwać, że cena będzie kontynuowała progresję w korelacji z Bitcoinem. Przełamanie wyżej wymienionych poziomów mogłoby jednak doprowadzić do bardziej określonych trendów cenowych IOTA.

Prognoza cen na 2021 rok

Wskaźniki wolumenu w skali tygodniowej rosną, ponieważ cena chce przekroczyć 50-okresową EMA (wykładnicza średnia krocząca). Współczynnik CMF (Chaikin Money Flow) jest dodatni, a oscylator Klingera również przekracza średnią ruchomą na zielono.

Wskaźniki objętości dla tygodniowego PA na IOTAWskaźniki objętości dla tygodniowego PA na IOTA

Pozytywne fundamentalne zmiany i wdrażanie aplikacji będą działać jako pozytywny katalizator dla kontynuacji biegu. Niemniej jednak, podczas hossy na kryptowalutach, zapowiedzi rozwoju mogą być wykorzystane jako podstęp, aby przyciągnąć kupujących. 

Prognoza cen na 2022 r

Altcoin musi oscylować między bykami i niedźwiedziami wokół punktu zwrotnego w skali Bitcoin, aby ustanowić dynamikę wzrostu. Obecnie IOTA nie zdołała ustalić tego kluczowego punktu. Przełamanie poziomu 10000 satów byłoby dla MIOTA korzystnym obszarem do zdobycia uznania głównego nurtu w kręgach kryptowalut oraz w branży innowacji i FinTech pod względem ceny. 

Górne poziomy upartych celów dla IOTA wynoszą 2,3 i 4,0 USD (szczyty wahadłowe w pobliżu ATH). 

Prognoza cen na 2025 rok

Podaż IOTA jest kolejnym powodem do niepokoju inwestorów ze względu na większe rozwodnienie akcji. Niemniej jednak cała przedminowalna podaż została wypuszczona na rynek. Dlatego też, w przeciwieństwie do XRP Ripple, możemy spodziewać się mniejszego strachu przed zrzutami, kontrolując interesy. Podaż IOTA wynosi ponad 2,7 miliarda, czyli mniej w porównaniu z 26 miliardami ADA i 66 miliardami TRX. Niemniej jednak wielokrotnie większy niż ETH i Tezos. 

Z jednej strony cena IOTA poniżej 1 dolara przyciąga więcej inwestorów detalicznych. Jednak ze względu na dużą podaż początkowi inwestorzy nadal obawiają się dużej wyprzedaży.

 

Porównanie dostaw Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos i TronPorównanie dostaw Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos i Tron

Eksperci na temat prognozy cenowej IOTA

Wiele osób z branży kryptowalut twierdzi, że IOTA jest jednym z najbardziej niedocenianych projektów. Większość z nich opiera swoje argumenty na solidnej technologii zasilającej token. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje IOTA, jest brak adopcji.

John McAfee

Według kontrowersyjnego John McAfee, IOTA doświadczy najwolniejszego wzrostu na całym rynku kryptowalut. MacAfee nie jest fanem IOTA i przewiduje, że będzie rósł w tempie 10% rocznie.

ODROBINAŹródło: Twitter

Finder.com

Finder.com, witryna z prognozami kryptowalut sugeruje, że IOTA może korzystać z unikalnej platformy IoT w celu jej rozwoju w przyszłości. Jednak jego sukces będzie zależał od zdolności platformy do zapewnienia alternatywy dla blockchain dla IoT.

„Jeśli IOTA może zapewnić udaną alternatywę dla łańcucha bloków dla IoT, z pewnością istnieje spory rynek, na który można by wykorzystać”.

DecentralPos

Według DecentralPost, witryna z wiadomościami o kryptowalutach „prognoza IOTA na 2019 r. może zatem być celem w wysokości od 1,25 do 1,30 dolara. Ale nie ma na to żadnej gwarancji ”.

CoinSwitch

Według CoinSwitch, największego na świecie agregatora wymiany kryptowalut, który obecnie obsługuje ponad 300 monet i ponad 45 000 par handlowych, IOTA ma duży potencjał wzrostu w 2019 r. CoinSwtich zaleca również IOTA do inwestycji.

„IOTA ma duży potencjał przyszłych zwrotów i może osiągnąć około 4,20 USD do końca 2019 r. IOTA to jedna z walut cyfrowych, którą należy wziąć pod uwagę, szukając waluty cyfrowej z obiecującą przyszłością do inwestowania.”

Changelly

Nieupoważniona natychmiastowa wymiana kryptowalut oferująca dostęp do ponad 140 cyfrowych zasobów. Changelly działa jako pośrednik między giełdami kryptowalut a użytkownikami. Jest również znany z prognoz ekspertów dotyczących wydajności cen kryptowalut na oficjalnym blogu. Jeśli chodzi o IOTA, Changelly mówi, że inwestorzy nie powinni spodziewać się gwałtownego wzrostu wartości, ponieważ Internet Rzeczy jest wciąż na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a jego wpływ na cenę jest długotrwały. W swoim werdykcie dotyczącym prognozy cen IOTA (MIOTA) Changelly stwierdza:

„Nasza prognoza cenowa IOTA (MIOTA) na 2019 r. To przedział cenowy w przedziale 1-1,5 USD, jeśli rynek będzie kontynuował ruch w górę. Do 2020 roku koszt może wzrosnąć do 4-10 USD. Jednak należy spodziewać się poważnego wzrostu w ciągu najbliższych 5–10 lat, kiedy Internet rzeczy zostanie masowo przyjęty wraz z rozwojem niezbędnych technologii wspomagających, takich jak sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i sieci komórkowe 5G ”.

Tradingbeasts.com

Witryna poświęcona prognozowaniu cen zasobów cyfrowych. Często aktualizuje prognozy i zapewnia prognozy z miesiąca na miesiąc dla każdego krypto objętego danymi przy użyciu danych historycznych z kombinacją regresji liniowej i wielomianowej. Stan na grudzień 2019 r .:

„Przewiduje się, że cena IOTA osiągnie 0,38 USD do początku grudnia 2019 r. Oczekiwana cena maksymalna to 0,55 USD, minimalna 0,38 USD. Przewidywana cena IOTA na koniec miesiąca to 0,44 USD. ”

Wreszcie, Cryptoinfobase w swojej najnowszej prognozie IOTA (MIOTA) łączy wzrost MIOTA z postępem w IoT:

„IOTA ma najgłębszą bazę techniczną i organizacyjną. W związku z tym popularność ich tokena wzrośnie. Osiągnięcie ceny 1 dolara za monetę to cel na koniec pierwszej połowy 2019 roku. Dalszy wzrost jest możliwy, ale nie na taką skalę ”.

Analiza techniczna IOTA (MIOTA)

IOTA, podobnie jak większość kryptowalut na rynku, znacznie skorygował w górę w kwietniu, maju i czerwcu. Cena osiągnęła maksimum powyżej 0,50 USD w czerwcu, zanim rozpoczęła się korekta. Początkowo nastąpiła konsolidacja między 0,38 a 0,42 USD. Jednak rosnąca zmienność i presja niedźwiedzia na rynku spowodowały, że większość kryptowalut, w tym IOTA, spadła znacznie poniżej kilku kluczowych poziomów wsparcia na poziomie 0,38 USD, 0,34 USD i 0,30 USD..

Dołek został utworzony na 0,2850 USD, co pozwala na korektę, która odzyskała wsparcie na 0,30 USD. Cena MIOTA / USD wynosi obecnie 0,3058 USD w ramach wzoru flagi, którego przełamanie może doprowadzić do dalszego wzrostu. Jest jednak oczywiste, że dynamika maleje na korzyść, a prawdopodobny ruch w perspektywie krótkoterminowej jest boczny.

Dywergencja średniej ruchomej zbieżności (MACD) porusza się w górę od minimów, które osiągnął 15 lipca, około -0,01341. Rosnąca dywergencja na północy jest kluczowym wskaźnikiem, że kupujący mają przewagę i zachowają kontrolę w nadchodzących sesjach. Podczas gdy wskaźnik siły względnej (RSI) odzyskał równowagę po wyprzedaniu (-22,61), nie był w stanie przedrzeć się do wykupienia. Zamiast tego jest poziomy wokół powyżej 40, sygnalizując handel boczny i kluczowe ruchy wokół poziomu 0,30 USD.

IOTA ma pozytywny obraz techniczny, chociaż wzrost nie będzie szybki i balistyczny. Inwestorzy mogą spodziewać się ruchów w górę iw dół; jednak bardziej prawdopodobny jest wyższy poziom niskiego poziomu.

IOTA – często zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest aktualna wartość rynkowa IOTA (MIOTA)?

W chwili pisania tego tekstu IOTA kosztuje 0,3058 USD. (16 lipca 2019).

Jaka jest prognoza cenowa IOTA do końca 2019 roku?

Coingape przewiduje, że IOTA osiągnie wartość od 0,8 do 1,00 USD do końca 2019 r. Jednak inni eksperci i analitycy podali IOTA wyższą wartość, jak widać powyżej..

Czy poleciłbyś IOTA do inwestycji?

Tak. IOTA to realny zasób cyfrowy do inwestycji, szczególnie dla osób pasjonujących się technologią, uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją, a także Internetem rzeczy (IoT). Oznacza to, że inwestor nie powinien oczekiwać krótkoterminowych zwrotów, ale spojrzeć z szerszej perspektywy w ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu lat. Innymi słowy, IOTA jest dobra do długoterminowych inwestycji.

Ile będzie kosztować IOTA do końca 2020 roku?

Przewiduje się, że IOTA osiągnie wartość między 1,5 a 2,5 USD do końca 2020 r. W oparciu o powyższe prognozy cenowe w artykule.

Czy MIOTA [IOTA] osiągnie 10 dolarów?

Jeśli cena przebije się powyżej długoterminowego trójkąta symetrycznego przed końcem 2020 r., Wycena Litecoina na 100 USD jest wysoce prawdopodobna. Niemniej jednak konsolidacja i wybicie niedźwiedzi to inne możliwości, przed którymi inwestorzy muszą się zabezpieczyć.

Jaka jest aktualna cena IOTA?

Cena MIOTA [IOTA] w chwili pisania tego tekstu wynosi 0,27 USD. Token ma kapitalizację rynkową w wysokości 760 milionów USD i 24-godzinny wolumen obrotu w wysokości 17 milionów USD.

Gdzie mogę kupić MIOTA [IOTA]?

Możesz kupić MIOTA [IOTA] na najlepszych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Bitfinex, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex i tak dalej.

Możesz także handlować jego instrumentami pochodnymi na platformach takich jak Binance, Okex, Huobi i tak dalej.

Czy IOTA przeżyje?

Przetrwanie IOTA będzie gwarantowane przez rozwój kryptowaluty w łańcuchu. Istnieje wiele platform, które oferują platformę do uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji. IOTA ma przewagę nad innymi blockchainami, ponieważ wdraża architekturę DAG, a tym samym może zaoferować większą skalowalność. Kluczowe znaczenie dla zrównoważonego rozwoju ma bezpieczeństwo sieci i jej uczestników.

Czy IOTA osiągnie 1,00 $?

Wycena 1,00 USD dla MIOTA [IOTA] byłaby po prostu kapitalizacją rynkową przekraczającą 270 miliardów USD. Biorąc pod uwagę obecnie zdecentralizowaną aplikację i platformę użytkową i skalą, wydaje się, że jest to dość daleko idące. Po pierwsze, musi dążyć do zdetronizowania Ethereum jako najlepszej platformy inteligentnych kontraktów z kapitalizacją rynkową wynoszącą ponad 30 miliardów dolarów.

Jaka jest aktualna cena Litecoina (LTC)?

Litecoin jest obecnie wyceniany na 111 USD (7 czerwca 2019 r.).

Ile będzie wyceniana IOTA za pięć lat?

Oczekuję, że do 2024 r. IOTA osiągnie wartość od 5 do 10 USD do końca następnych pięciu lat. Wzrost wartości może być wyższy w zależności od IoT i powiązanych technologii IOTA.

Jak wygląda cena IOTA w 2020 roku?

IOTA, podobnie jak inne kryptowaluty, jest silnie skorelowana z Bitcoinem. Dlatego jest prawdopodobne, że rajd byków po halvingu Bitcoina w 2020 r.Pozytywnie wpłynie na IOTA. Oczekuje się, że IOTA wzrośnie do poziomu powyżej 3,0 USD do końca 2020 roku.

Czy technologia IOTA jest niezawodna??

IOTA to najbardziej niedoceniana kryptowaluta na rynku. Jego technologia wyróżnia go na tle innych, ponieważ nie jest oparty na blockchainie. Jednak technologia ta jest prawdopodobnie jedną z najlepszych alternatyw dla technologii blockchain.

A co ze skalowalnością?

IOTA została zaprojektowana tak, aby była nieskończenie skalowalna, jeśli chodzi o liczbę transakcji wysyłanych na sekundę.

Przyjęcie tokena IOTA

IOTA nadal jest atrakcyjny jako środek płatniczy za istniejące i przyszłe zdecentralizowane aplikacje. W najnowszym dążeniu do tego, aby token był szeroko stosowany w aplikacjach na skalę wieloplatformową, programista IOTA wdrożył platformę płatniczą, której można używać w dowolnej grze lub aplikacji. Nowy system może być używany na różnych platformach, w tym iOS, Android, Windows, WebAbb, Xbox i PlayStation 4.

Aktualizacja prognoz cenowych IOTA: 14 listopada 2019 r

MIOTA / USD dostosowuje się do rajdu na koniec roku

IOTA zawęża się do 0,20 USD. Jednak akcja cenowa z ostatnich kilku dni wydaje się przygotowywać do niezwykłego show, gdy lata zbliżają się do końca. Konsolidacja między 0,2550 USD a 0,2600 USD przyniosła wynik w strefie podaży 0,2700 USD.

Chociaż IOTA cofnęła się do 0,2650 USD (obecny rynek), cena nadal znajduje się powyżej dwutygodniowej malejącej linii trendu. Średnia krocząca 100 ma zapewnić wsparcie na poziomie 0,26 USD, podczas gdy SMA 50 z 1 godziny utrzymuje się na poziomie 0,2586 USD.

IOTA już zaczęła pokazywać potencjał do rajdu na koniec roku. Jednak korekta powyżej 0,30 $ zapowiada początek hossy. Tymczasem utrzymanie się powyżej 0,25 USD jest równie ważne dla byków w perspektywie krótkoterminowej. W przypadku odwrócenia, 0,2450 USD – 0,2500 USD przyda się, aby zatrzymać straty.

Cena £Wykres IOTA / USD wg TradingView, Binance

Aktualizacja prognoz cenowych IOTA: 26 listopada 2019 r

IOTA przedstawia się jako „rozproszona księga bez zezwoleń dla nowej gospodarki”. Sieć została stworzona, aby wspierać przyszłość Internetu rzeczy (IoT). Zapewnia bezproblemowe mikrotransakcje, a także integralność danych dla maszyn. IOTA szczyci się tym, że jest brakującym ogniwem w tym, co technologia blockchain obiecała osiągnąć:

„Scentralizowane sieci umożliwiające otwarte innowacje i transakcje peer-to-peer bez pośredników i opłat”.

Korzystając z technologii Tangle, IOTA może naprawić nieefektywność technologii blockchain grappling.

IOTA obecnie walczy o znalezienie dna po ciągłym trendzie spadkowym z poziomu 0,55 USD opublikowanego w lipcu. Jednak powstanie wzoru podwójnego dna wskazuje na wybicie przed końcem 2019 roku. Co więcej, poprawiający się obraz techniczny pokazuje, że IOTA jest głównym narzędziem do regeneracji. Cel na plus przed rokiem to 1,0 dolara, ale przewiduję bardziej konserwatywną cenę na koniec roku na poziomie 0,55 dolara.

Wykres IOTAWykres IOTA wg Tradingview, Binance

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector