Przewidywanie ceny Uniswap [UNI] – czy ponownie osiągnie 8,65 dolara ATH?

Token UNI firmy Uniswap upadał od czasu jego premiery. Token, który wywołał ogromny szum w kosmosie, wciąż napotyka szereg przeszkód, aby osiągnąć nowe wszechczasów szczyty. 

Zawartość

 1. O Uniswap
 2. Uruchomienie tokena UNI firmy Uniswap
 3. Porównanie cen UNI z innymi tokenami zarządzania
 4. Historia cen UNI
 5. Prognoza cen UNI na 2020 rok
 6. Prognoza cen UNI na 2021 r
 7. Prognoza cen UNI na 2022 r
 8. Czy UNI Token to dobry zakup?
 9. Często Zadawane Pytania

O Uniswap 

Uniswap to zdecentralizowany automatyczny animator rynku wymiany P2P (AMM). Jest zbudowany jako dwa inteligentne kontrakty na Ethereum. 

W przeciwieństwie do giełd scentralizowanych, które wymagają zlecenia kupującego i sprzedającego w celu stworzenia rentownego rynku, płynność Uniswap pochodzi bezpośrednio od dostawców płynności (LP). Rozdzielenie handlowców i dostawców płynności eliminuje przeszkodę w pompowaniu tokena. Każdy lub dowolny projekt może wystawić token na Uniswap do handlu bez pozwolenia. 

Pary kryptowalut na Uniswap są denominowane w ETH; na przykład YFI-ETH, DAI-ETH. Pule płynności dla tych par są tworzone przy użyciu podobnych par. 

Uruchomienie tokena UNI firmy Uniswap 

Token UNI uruchomić 17 września szturmem opanował nie tylko ekosystem DeFi, ale także całą przestrzeń kryptowalut. Byli użytkownicy i dostawcy płynności na Uniswap obudzili się 17 września co najmniej 1000 $ bogatsi. 

Niespodziewane uruchomienie UNI dla byłych użytkowników spowodowało dużą zmienność ceny tokena zarządzającego Uniswap. 

Użyteczność i zachęta do posiadania tokenów zarządzania są tym, co oddziela dobry projekt od złego. Ostatnio pojawia się wiele projektów DeFi, podobnie jak mania ICO. Projekty te są świadkiem ogromnego napływu wolumenu we wczesnych fazach promocji wydobycia płynności. Jednak wkrótce rolnicy wyrzucają swoje żetony na rynek, ponieważ praktycznie nie ma zachęty do posiadania tych żetonów. 

Żetony zarządzania zapewniać prawa głosu w zakresie aktualizacji projektu. Udany projekt przyciągnie więcej osób próbujących skorzystać na zarządzaniu nim niż projekt przeznaczony wyłącznie do uprawy plonów. 

Porównanie cen UNI z innymi tokenami zarządzania 

Badanie porównawcze z innymi żetonami zarządzania również nie jest wiarygodne z powodu nowo odkrytego szaleństwa na polu uprawy plonów, które może wzrosnąć lub ustąpić w przyszłości. Co więcej, chociaż ogólna koncepcja farmienia plonów wymaga obstawiania tokenów lub korzystania z platformy, ich wartość jest ustalana inaczej na każdej platformie. 

Zwróć uwagę, że zdecentralizowane aplikacje (DApps), takie jak MakerDAO, Compound lub Aave, nie są nowe, ale boom w tokenach zarządzania jest. 


Weźmy przykład tokenów COMP, są to tokeny zarządzania, które są dystrybuowane do pożyczkodawców i pożyczkobiorców na platformach. Dystrybucja wynagradza zarówno pożyczkodawców, jak i pożyczkobiorców podzielonych między 50%. 

własność > zarządzanie

– Kyle Davies (@ kyled116) 24 września 2020 r

Zasadniczo tokeny zarządzania nie odgrywają żadnej roli w funkcjonowaniu na platformie. Bezpośrednie dochody z platformy są przekazywane dostawcom płynności i innym uczestnikom sieci. Nagrody za żeton zarządzania to dodatkowe nagrody, które czasami pochodzą ze spalenia części tych zarobków lub mogą być od nich całkowicie oddzielone. 

Wreszcie, same tokeny zarządzania wzrosły astronomicznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wsparcie i opory nie są ustalane na wykresach długoterminowych (tygodniowych i miesięcznych).

YFI1-tygodniowy wykres YFI / USD na Poloniex (TradingView)

YFI, token zarządzania dla yEarn Finance osiągnął szczyt, osiągając 5500% wzrost od sierpnia. Inne, takie jak Aave (LEND), SNX, MKR również rosły ekstatycznie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Stąd określenie boomu DeFi. 

Podczas takiej hossy lub fazy odkrywania cen wszystko jest możliwe, ponieważ istnieje wysoki stosunek ryzyka do zysku. 

Historia cen UNI 

Najwyższa w historii cena tokena UNI na Binance wynosi 8,62 USD 18 września. W momencie premiery cena tokena była bardzo zmienna między 2,4 a 3,6 USD. Samo siedemnastego token podskoczył do maksimum 5,93 $.

Wykres ceny UniWykres cen uni | Źródło: CoinGecko

 W ciągu pierwszych 20 dni od uruchomienia token był na czerwono z 13 z nich. Poziom wsparcia i oporu na poziomie 3,63 USD był krytyczny dla UNI. 

Prognoza cen UNI na 2020 rok

Krótka historia cen tokena UNI i ogromna zmienność cen utrudnia analizę trendów cenowych. Co więcej, niespodziewane uruchomienie tych tokenów zaskoczyło użytkowników kryptowalut. W związku z tym wokół tokena jest obecnie dużo FOMO i FUD. 

Dla każdego, kto wystarczająco długo zajmował się kryptowalutą, uruchomienie tokena zwykle prowadzi do trendu spadkowego, ponieważ interesariusze i pierwsi inwestorzy znajdują sposób na wyjście ze swoich pozycji. 

Uni TokenJednodniowy wykres UNI / USD na Binance (TradingView)

Od momentu powstania UNI znajduje się w trendzie spadkowym. Uniswap’s UNI znalazł się na czołowych giełdach, takich jak Coinbase, Binance i FTX w ciągu pierwszego dnia od uruchomienia. 

21-dniowa prosta średnia ruchoma jest niezawodnym wsparciem dla byków. Token UNI przebił się poniżej tego poziomu po fałszywym wybiciu 1 października. Opór na cenie 3,89 USD jest najważniejszy dla ruchu niedźwiedzia, aby utrzymać krótkie pozycje w tym czasie.  

Co więcej, zamknięcie powyżej 50 SMA jest szczególnie istotne w przypadku hossy, ponieważ doda wiarygodności przełamaniu. Handlowcy muszą pamiętać o potencjalnych strefach oporu w okolicach 5 USD. 

Na czterogodzinnym wykresie cena zbliża się do końca opadającego trójkąta, który jest dalej niedźwiedzi. Zstępujący wzór trójkąta jest rozpoznawany przez niższe wzloty i poziomą podporę, tworząc trójkąt prostokątny. 

Wykres cen Uni4-godzinny wykres UNI / USD na Binance (TradingView)

Wsparcie dla wzoru wynosi 3,65 USD, jeśli cena potwierdzi się poniżej tego poziomu, cel zstępującego trójkąta wskazuje na 0,13 USD. 

Ogólną ideą jest to, że token UNI musi jaśniej określać swoje wsparcie i odporności z czasem, ponieważ obecnie istnieje wiele niepewności co do tego, a ekstremalne możliwości są osiągalne. 

Jeśli cena przekroczy opór ze spadku, może osiągnąć dowolne cele w górę obecnego maksimum wszechczasów (ATH) na poziomie 8,65 USD. 

Prognoza cen UNI na 2021 r

Od uruchomienia tokena UNI minęły zaledwie trzy tygodnie. Stąd szacowanie ceny tokena na rok w przyszłości opiera się całkowicie na wartości fundamentalnej z pewnym prawdopodobieństwem. 

Możliwe scenariusze w przyszłości dla Uniswap to:

 1. Uniswap nadal utrzymuje wolumen na scentralizowanej giełdzie i wynosi nawet 500 milionów dolarów rocznie. Te dochody z opłat zostaną zarobione przez dostawców płynności, a wtedy zarządzanie giełdą będzie bardziej wartościowe.
 2. Ekspansja przestrzeni DeFi poza Ethereum lub ogólne zanikanie giełdy prowadzi do utraty płynności, a token zarządzania ma bardzo małą wartość w przyszłości.
 3. Token UNI i platforma ewoluują z biegiem czasu, aby obsługiwać rynek w inny sposób. Obecnie zespół koncentruje się na budowaniu platform Uniswap i robi to poprzez dotacje i dobra publiczne.

Ponadto Uniswap ponosi również ryzyko techniczne, które wiąże się z każdym projektem opartym na inteligentnych kontraktach, tj. Kontrakty mogą być wykorzystywane. 

Obecnie zachęta do wydobywania tokenów UNI działa na rzecz zwiększenia płynności. Jednak ze względu na wysokie opłaty za Ethereum GAS koszt transakcji zamiany wynosi ponad 3 USD. To odstrasza małych sprzedawców detalicznych na platformie; co za tym idzie, zmniejszenie wolumenu transakcji, które są środkiem zarabiania. 

Prognoza cen UNI na 2022 r

Przyszłość zdecentralizowanych finansów leży nie tylko w rękach deweloperów i użytkowników, ale także organów regulacyjnych. Debata na temat stosowania prawa papierów wartościowych przybrała nowy obrót dzięki tokenom zarządzania DeFi. 

Ethereum, platforma, na której został zaprojektowany, również odgrywa kluczową rolę w przyszłości projektu. 

Ceny gazu Ethereum zmieniają się codziennie zgodnie z popytem. Jeśli wiele osób próbuje jednocześnie używać Ethereum, ceny gazu będą wyższe. Jeśli aktywność jest niska, ceny gazu będą niższe. Wdrożenie warstwy 2 i ETH 2.0 jest wciąż odległe w przyszłości, stąd do tego czasu przeszkoda w wdrożeniu handlu detalicznego nadal istnieje. Token UNI może przyciągnąć użytkowników do platformy, ale ich sukces jest ze sobą spleciony, co powoduje zamieszanie wśród handlowców. 

Chociaż dla niektórych zyski były obfite, zdarzały się liczne przypadki wczesnej wyprzedaży dywanów. W związku z tym regulacja może być konieczna również dla organicznego wzrostu przestrzeni. 

Przeczytaj także: Prognoza ceny Ripple (XRP): x3 (1,0 USD) do końca 2020 r?

Czy UNI Token to dobry zakup? 

Inwestowanie w tokeny UNI jest obecnie równoznaczne z inwestowaniem w start-up lub fundusz venture. Chociaż perspektywy wydają się jasne, prawdopodobieństwo przyszłego sukcesu pozostaje niewyjaśnione. Aby zabezpieczyć się przed ryzykiem ekstremalnych zmian cen, dywersyfikacja portfela pomaga zwiększyć prawdopodobieństwo zysków. Użytkownicy muszą starać się inwestować tylko nie w jedną kryptowalutę; co więcej, nie tylko jeden projekt DeFi. Przestrzeń zwraca się dopiero od 6 miesięcy, ekosystem może ewoluować na wiele sposobów.

Będąc wiodącym DEX w kosmosie, tokeny zarządzania dla platformy są zobowiązane do utrzymania rozpoznawalności i wartości na rynku. Jednak zachęty UNI związane z wydobyciem płynności wygasną 17 listopada, kiedy to możemy być świadkami zatrzymania wyprzedaży. Dopóki podaż nie wydaje się przewyższać popytu.  

Co więcej, wysoka inflacja w pierwszych czterech latach wraz z ograniczonym wykorzystaniem tokena zarządzania ogranicza jego zbywalność w początkowym okresie. Inwestorzy muszą również przeprowadzić należytą analizę perspektyw regulacyjnych dotyczących tokenów. 

Nie mogę komentować krótkoterminowej ceny… &# 128293;

… Ale wydaje mi się, że jestem po prostu zaskoczony, że ludzie są zaskoczeni $ UNI wściekły. &# 129412;

Najczęściej używana aplikacja, opłaty wyższe niż Bitcion, wolumen większy niż wiele CEX-ów i jedna z najlepszych wersji demonstracyjnych Ethereum.

Naucz się widzieć & kup prawdziwe. &# 128064;

– DCinvestor.eth ⟠ aftab.eth (@iamDCinvestor) 18 września 2020 r

FAQs

Q1. Jaka jest obecna cena Uniswap (UNI)?

XRP kosztuje obecnie 3,20 USD na Binance.

Q2. Czy UNI osiągnie 10 dolarów?

Zgodnie z powyższymi przewidywaniami, wraz ze wzrostem organicznym platformy Uniswap, UNI może osiągnąć 10 USD w przyszłości. 

Pytanie 3. Gdzie mogę kupić tokeny UNI?

Możesz kupić Ripple [XRP] na najlepszych giełdach kryptowalut, w tym Binance, Bitstamp, Okex, Poloniex i FTX.

Możesz także handlować jego instrumentami pochodnymi na platformach takich jak FTX, Binance, Okex,i tak dalej.

Q4. Jaka będzie jutro cena Uniswaps w UNI?

Jeśli chodzi o poziomy techniczne, UNI będzie handlować między 3.4000 a 3.000 USD.

Pytanie 5. Czy UNI Token jest wielkim atutem inwestycyjnym?

Przestrzeń DeFi wraz z jej żetonem zarządzania jest stosunkowo nowa, jeśli chodzi o dokładne dokonywanie tego rodzaju osądów. Niemniej jednak, zgodnie z aktualnymi statystykami, jeśli ktoś chce zainwestować w tokeny DeFi – UNI wyróżnia się jako opłacalna opcja. 

Pytanie 6. Czy Uniswap przetrwa?

Uniswap to zdecentralizowana platforma do handlu tokenami ERC-20. Przetrwanie platformy nie jest zagrożone, niemniej jednak wiąże się z ryzykiem technicznym i regulacyjnym. 

Błąd w projektowaniu inteligentnych kontraktów może spowodować utratę środków na platformie. Ponadto organy regulacyjne mogą ogłosić ograniczenia użytkowania w swoim kraju, co ograniczy jego zbywalność. 

P7. Czy UNI osiągnie 10 dolarów?

Przy 10 USD całkowita kapitalizacja rynkowa UNI wyniesie 10 miliardów USD. Chociaż nie jest to niemożliwe, szanse na to, że osiągnie 10 USD w najbliższej przyszłości, są ponure, ponieważ nawet najwyższa scentralizowana giełda moneta Binance BNB ma obecnie mcap w wysokości 4,2 miliarda USD.

Pytanie 8. Jaka będzie wartość Uniswap (UNI) w ciągu najbliższych pięciu lat?

Przewiduje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat Uniswap osiągnie poziom 8,00 USD.

P9. Czy UNI Token jest skłonny spaść lub wzrosnąć w ciągu najbliższych pięciu lat?

Uniswap to innowacyjna platforma, która mogłaby zastąpić scentralizowane platformy handlowe, w tym uruchomienie tradycyjnych papierów wartościowych na Ethereum. Stąd jest duża szansa na jego wzrost. Jednak proces dystrybucji tokenów może spowodować przeszkodę we wzroście ceny. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector