Dash (DAS) Prognoza cenowa w czwartym kwartale 2020 r .: Czy wsparcie się utrzyma?

Kryptowaluta Dash, która rozpoczęła się jako rozwidlenie Bitcoin w 2014 roku, zwana XCoin, Darkcoin i wreszcie Dash, wzrosła o ponad 1500 USD w 2017 roku, podobnie jak wszystkie kryptowaluty, na czele z Bitcoinem, które rozpoczęły się w tym roku na poziomie około 10 USD i wzrosły powyżej 1600 USD, gdy gorączka złota dla walut cyfrowych osiągnęła szczyt. Ale gorączka złota zakończyła się, gdy tylko zaczął się 2018 rok i od tego czasu cena DASH / USD spada i teraz stoi w obliczu długoterminowej strefy wsparcia na poziomie około 37 do 38 USD..

Obraz techniczny nie wygląda obiecująco w przypadku byków Dash; szczyty są coraz niższe, a wskaźniki techniczne stawiają opór na wykresach z dłuższych ram czasowych. Jedną z najbardziej niedźwiedzich oznak jest fakt, że podczas gdy inne główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, rosły od marca, Dash był w stagnacji, a sprzedawcy testowali spadek we wrześniu. To pozostawia nas z niedźwiedzim nastawieniem dla Dasha.  

 

 

obecny DAS Cena £: $

Ostatnie zmiany ceny Dash

Kropka Zmień ($) Zmiana %
30 dni -4.52  -6,7%
3 miesiące -3.22 -4,7%
6 miesięcy -14.45 -21, 2%
1 rok +10.30 +15,1%
3 lata +62,40 +91, 8%

 

 

Tak więc akcja cenowa i wykresy [[DAS]] wskazują w dół, a podstawy również nie są zbyt obiecujące. Zespół Dash powiedział w październiku, że Dash nie powinien być postrzegany jako waluta prywatności, co jest jaskrawym przeciwieństwem tego, co Dash reprezentował na początku. Nie miało to jednak większego wpływu, chociaż presja na spadki nadal pozostaje.

Tak więc, pomimo współpracy Dash z Secure Digital, w celu zaoferowania możliwości handlu za pośrednictwem biur OTC, wprowadzenia dalszych ulepszeń i wzrostu rynku kryptowalut od marca, kupujący nie wykazują zbytniego zaufania do tego altcoina, co nie wskazuje na świetlaną przyszłość. w obecnym stanie rzeczy.    

 

Prognoza Dash: IV kwartał 2020 r Prognoza Dash: 1 rok Prognoza Dash: 3 lata
Cena: 80 USD – 85 USD

Sterowniki cenowe: Nastrój Dash, korelacja USD, wskaźniki techniczne


                                

Cena: 40 USD – 45 USD 

Sterowniki cenowe: Analiza techniczna, nastroje na rynku kryptowalut

                                                                       

Cena: 180 USD – 200 USD

Sterowniki cenowe: Rozwój Dash, sentyment rynkowy Crypto, sentyment Dash, wydarzenia globalne

Wykres Dash na żywo

DAS

 

Prognoza cen Dash na następne 5 lat

Ostatnie wydarzenia dotyczące DASH / USD

Dash miał zarówno pozytywne, jak i negatywne zmiany, chociaż rynki nie były zbyt skoncentrowane na podstawach. Jak wspomniano powyżej, Dash był uważany za kryptowalutę skoncentrowaną na anonimowości, razem z Monero i ZCash, ale zespół Dash odrzucił to wszystko na początku października. Fernando Gutierrez, CMO Dash Core Group, wydał następujące oświadczenie w Cointelegraph, gdy zapytano, czy Dash powinien zachować swój status prywatności: 

„Nie, Dash to kryptowaluta płatności, która kładzie duży nacisk na użyteczność, która obejmuje szybkość, koszt, łatwość użytkowania i ochronę użytkownika dzięki opcjonalnej prywatności”.

Nie wróży to dobrze ze statusem bezpieczeństwa, jaki miał kiedyś, ale wydaje się, że urzędnicy Dash zmieniają go z bezpiecznej / anonimowej kryptowaluty na łatwiejszą, za pomocą której można dokonywać transakcji. Zawarli nowe partnerstwo w zakresie płynności z Secure Digital Markets. SDM jest regulowany przez FINTRAC w Kanadzie i jest globalną platformą handlu aktywami cyfrowymi dla instytucji. SDM zrealizował ponad 2 miliardy dolarów w cyfrowych transferach aktywów bez recepty (OTC). Dzięki temu nowemu partnerstwu SDM pomoże inwestorom instytucjonalnym kupować, sprzedawać i handlować Dash za pośrednictwem punktu Secure Digit Markets OTC.

Pasta, jeden z deweloperów Dash Core Group, wyjaśnił rozwój Dash Core v0.16.0.1, który jest gotowy do wdrożenia przez operatorów węzłów. Te ulepszenia będą obowiązkowe dla wszystkich masternodów i górników Dash i obejmują metody potwierdzania dla odpowiedniego oprogramowania posiadacza masternodów oraz wyższy poziom anonimowości podczas korzystania z PrivateSend i ulepszeń interfejsu portfela. Dash nawiązał również współpracę z Taurus.io, która jest meksykańską giełdą kryptowalut, aby wydać pierwszą kartę debetową Crypto Visa w Ameryce Łacińskiej, ale jak powiedzieliśmy, nie ma to wpływu na akcję cenową.

Analiza techniczna – czy MA popchnie DASH / USD poniżej wsparcia?

Jak pokazuje wykres miesięczny u góry tego artykułu, DASH / USD wzrósł o ponad 15 000% w 2017 roku, z około 10 do 1570 USD. Ale wzrost zakończył się w tym roku, aw 2018 roku rynek kryptowalut się załamał, pociągając za sobą Dasha. DASH / USD stracił prawie wszystkie zyski w 2018 r., Ale baza ukształtowała się na poziomie około 37 do 38 USD. Poza skokiem w grudniu ubiegłego roku, maksima nadal spadają, a 20 SMA (szary) zapewnia opór na wykres miesięczny. Został kilka razy przebity, ale nie został złamany, ponieważ nie widzimy żadnych świeczników, które się nad nim zamknęły. Tak więc 20 SMA utrzymuje presję na spadki dla DASH / USD.  

 

W przypadku Dasha zasięg jest coraz węższy

Na tygodniowym wykresie ram czasowych 20 SMA zapewniało wsparcie podczas zwyżkowego ruchu, przed 2018 r. Jednak ta średnia ruchoma została przełamana po dużym odwróceniu w lutym 2018 r., A cena DASH / USD pozostała poniżej wszystkich średnich kroczących od tamtej pory. Teraz 100 SMA (zielony) pozostaje ostatecznym oporem na tygodniowym wykresie. Odrzucił cenę w lipcu / sierpniu i obniżył Dash. Wsparcie na poziomie 37 USD utrzymało się tym razem, ale presja pozostaje na minusie, więc nie sądzimy, że potrwa to zbyt długo, ponieważ Dash nie skorzystał z hossy na rynkach kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat miesięcy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector