Prognoza cen Binance Coin (BNB) na 2021 r .: Czy BNB / USD będzie nadal rosnąć w 2021 r.? Wyjaśnienie kluczowych czynników!

Cena Binance zdecydowanie wzrosła w połowie lutego, kiedy wzrosła z około 50 do 370 USD. Dało to połowę zysków z ostatniego tygodnia lutego, ale wydaje się, że znów zaczyna zwyżkować. Binance Coin BNB jako pierwszy zasygnalizował wzrost kryptowaluty we wrześniu ubiegłego roku, kiedy podskoczył z około 18 USD do 33 USD i obecnie zyskuje najwięcej, potrojenie ceny od połowy grudnia. Styczniowe rekolekcje były słabe i krótkotrwałe, podczas gdy pierwsze dwa tygodnie lutego były jak dotąd niezwykłe, a Binance prawie podwoił swoją wartość, zwiększając się z około 40 USD do nieco poniżej 100 USD, a następnie utrzymując się powyżej 145 USD, podczas gdy bycze pęd tylko się wzmacnia. Dzieje się to w trakcie prac nad rozwojem produktu, podczas którego Binance wprowadza na rynek kilka nowych produktów kryptowalutowych.

Binance to cyfrowy zasób, który został uruchomiony przez giełdę Binance. Użytkownicy mogą płacić opłaty Binance w BNB iw zamian otrzymują zniżki. Rabaty te obowiązują przez cztery lata i każdego roku zmniejszają się o połowę: 50% w pierwszym roku, 25% w drugim, 12,5% w trzecim i 6,25% w czwartym. Głównym celem Binance Coin jest uiszczanie opłat, chociaż można je również wydawać w różnych sklepach internetowych i fizycznych na całym świecie. Oprócz tego można też inwestować BNB w początkowych ofertach monet (ICO), które zostały założone w ramach programu Binance Launchpad.

Jak dotąd dziesiąta co do wielkości kryptowaluta na świecie, Binance Coin (BNB), ma kapitalizację rynkową na poziomie 4378824720 USD. Binance Coin (BNB) został początkowo utworzony w sieci Ethereum w lipcu 2017 roku, co czyni go kryptowalutą trzeciej generacji i tokenem ERC-20. 

Binance Coin zostało stworzone przez popularną chińską giełdę kryptowalut Binance. Binance, będący kombinacją „binarnych” i „finansowych”, obraca około 5.184.160.910 USD w typowym okresie 24-godzinnym i jest to największa na świecie giełda kryptowalut. Jego sukces można przypisać wewnętrznemu silnikowi dopasowywania, który dopasowuje się do użytkowników, którzy chcą kupić i sprzedać ten sam zasób. W ten sposób Binance prawdopodobnie będzie rosnąć w siłę, ale co z Binance Coin?

Ostatnie zmiany ceny BNB / USD 

Kropka Zmień ($) Zmiana %
30 dni +9,48 USD +21,39%
6 miesięcy +21,18 $ +91,55%
1 rok +25,07 $ +130,23%

 

 

BNB / USD – podsumowanie prognozy

Prognoza Binance: I kwartał 2021 r

Cena £: 350–400 USD

Sterowniki cenowe: Double Top Breakout, Bullish MACD, 10 & 20 Wsparcie EMA

Prognoza Binance: II kwartał 2021 r

Cena £: 500–600 USD

Czynniki cenowe: korekta niedźwiedzia, zniesienie Fibonacciego, realizacja zysków.

Prognoza Binance: 1 rok

Cena £: 1000 $

Sterowniki cenowe: obsługa 50 EMA, ABCD Zakończenie wzoru

 

BNB / USD – Czynniki wpływające na cenę Binance Coin:

Poniższe czynniki, które wpływają na cenę Binance Coin, pomogą Ci zrozumieć rynek i przewidzieć okresy wzrostu lub spadku w oparciu o bieżące wydarzenia. Prognozy są zwykle oparte na zasadach analizy technicznej. Mimo to wszyscy musimy rozumieć różne czynniki, które mogą wpływać na cenę danego aktywa, co z kolei pozwala nam podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne w oparciu o zmieniające się wydarzenia..

Wiele kryptowalut nie podlega obecnie żadnej kontroli rządów i banków centralnych. Jeśli jednak w nadchodzących latach miałyby nastąpić jakiekolwiek zmiany, może to wpłynąć na wartość Binance Coin. Przyjrzyjmy się trzem najważniejszym czynnikom, które mogą wpływać na cenę Binance Coin:

Podaż i popyt:

Zależność między podażą a popytem można uznać za „ogólny” czynnik, który zawsze będzie wpływał na cenę Binance Coin. Warto również zauważyć, że sama zależność między podażą a popytem zależy od wielu różnych czynników. Krótko mówiąc, cena aktywa spadnie, jeśli podaż przewyższy popyt, az kolei wzrośnie, jeśli popyt będzie większy niż podaż. 

Dostawa Binance Coin:

Binance zmniejsza o połowę swoje monety i zdarzenie to ma miejsce mniej więcej raz w roku. Zmniejsza nagrodę za wydobycie nowych bloków o połowę. Podobnie jak w przypadku Bitcoin, istnieje maksymalna całkowita podaż Binance Coin. Kiedy został uruchomiony po raz pierwszy, całkowita podaż wynosiła około 200 milionów; jednak giełda Binance z czasem celowo niszczy tokeny Binance Coin.

 Zwykle robi się to w celu kontrolowania podaży kryptowaluty, co pomaga utrzymać ceny monet Binance na niezmienionym poziomie. W prostych słowach Binance może zarządzać relacją między podażą a popytem, ​​zmniejszając całkowitą podaż, co ma pozytywny wpływ na cenę Binance Coin. 

Sukces ICO:

Innym ważnym czynnikiem, który może wpływać na ceny Binance Coin, jest sukces ICO, które uczestniczą w programie Binance Launchpad. Jeśli Binance obsługuje uruchamianie serii nowych popularnych kryptowalut, oznacza to, że użytkownicy Binance Coin mają więcej możliwości handlu swoimi tokenami. To z kolei wzmacnia popyt na Binance Coin, ponieważ stwarza więcej powodów do handlu na platformie Binance, a tym samym do posiadania BNB. 

Dolar & Moneta Binance:

Przeważający wzrost kursu Binance Coin można również przypisać słabszemu dolarowi amerykańskiemu, wywołanemu postępem w uzgadnianiu kolejnej rundy amerykańskich bodźców fiskalnych, co osłabiło popyt na bezpieczne aktywa, takie jak dolar amerykański, i przyczyniło się do wzrostu. w Binance Coin.

Dlaczego warto kupić Binance Coin? Cechy BNB:

Porozmawiajmy o kilku świetnych powodach, dla których warto kupić Binance (BNB) Coin.

Przystępność – W porównaniu z innymi monetami, takimi jak Bitcoin, BNB jest korzystny pod względem zakupu, ponieważ jest dość przystępny cenowo. Możesz łatwo handlować monetami BNB na platformie Binance.

Podaż i popyt – Podaż i popyt determinują wzrost wartości waluty w cyfrowej wymianie. Bitcoin zyskał na wartości dzięki swojemu limitowi podaży wynoszącemu 21 milionów. W międzyczasie na rynku jest już 99 milionów monet BNB, a wraz z rozprzestrzenianiem się jego sławy podaż będzie malała, co z kolei pozytywnie wpływa na ceny.

 Zaufanie społeczności – Binance Coin jest uważany za jedną z najbardziej zaufanych monet na rynku dzięki łatwości obsługi i wysokiemu limitowi wypłat wynoszącemu 30000 USD. Inwestorzy zyskują większe zaufanie do BNB ze względu na niski poziom bezpieczeństwa. 

 Wzrost – Wraz z rozwojem platformy Binance, waluta BNB rośnie w tym samym tempie. Infrastruktura jest tak silna jak protokół Bitcoin.

Analiza techniczna – czy możemy spodziewać się kontynuacji zwyżkowego trendu – BNB / USD? 

Z technicznego punktu widzenia, Binance handluje z solidnym byczym nastawieniem, osiągając poziom 92,55 $. W tygodniowym przedziale czasowym Binance naruszył podwójny górny poziom oporu 33,66 USD, a także przekracza następny obszar oporu 47 USD. Zamknięcie zwyżkowych świec pochłaniających w tygodniowym przedziale czasowym sugeruje duże szanse na dalsze zakupy w Binance. 

Patrząc na długoterminową prognozę dla Binance, para kryptowalut sugeruje silne nastawienie zwyżkowe. Z wyższej strony Binance może znaleźć następny opór w okolicach 103 $ i 125.100, który jest przedłużany o miesięczne poziomy oporu punktów obrotu. 

BNB / USD Bullish Engulfing, RSI i MACD – wszystkie sugerują zakup

Na wykresie dziennym 10 & 20 okresów Wykładnicze średnie kroczące również wspierają silne bycze nastawienie, ale jednocześnie sugeruje to również solidne szanse na niedźwiedzia korektę, ponieważ wartość pozostaje na poziomie, który jest daleki od obecnej ceny rynkowej BNB 94 USD.

Z drugiej strony, BNB / USD może znaleźć wsparcie na poziomach 88,10 i 79,44 USD, które są rozszerzone o 23,60% i 38,20% poziomy zniesienia Fibonacciego. MACD wykazuje bycze skrzyżowanie i zaczął zamykać histogramy powyżej 0, wspierając bycze nastawienie wśród traderów. Możemy spodziewać się lekkiej korekty BNB do 79,44 $, gdy para jest skrajnie wykupiona, a byki wydają się wyczerpane. Ta aktualizacja przeanalizowała wiele zapierających dech w piersiach projekcji i pomysłów niektórych czołowych specjalistów w dziedzinie kryptowalut. Każdy z nich ma świetny argument, przez co jeszcze ciekawiej jest obserwować, co się rozwikła na początku 2021 roku. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me