Prognoza cen ChainLink na 2021 r .: rośnie wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wyrocznie

ChainLink – podsumowanie prognozy

Prognoza ChainLink: I półrocze 2021 r

Cena: $50-60 USD

Czynniki cenowe: nastroje na rynku kryptowalut Covid-19, status bezpiecznej przystani, programy stymulujące

Prognoza ChainLink: 1 rok

Cena £: 100–120 USD

Czynniki cenowe: ożywienie gospodarcze, po COVID-19, status bezpiecznej przystani

Prognoza ChainLink: 3 lata

Cena £: 200–300 USD

Czynniki wpływające na ceny: zaostrzona polityka pieniężna, status bezpiecznej przystani, ożywienie gospodarcze

Chainlink powstał dwa lata temu, na początku 2019 roku; i stał się byczy, gdy tylko został przedstawiony opinii publicznej. Pod koniec ubiegłego roku cena wzrosła powyżej 4,50 dolara. Większość z tych zysków została utracona po niedźwiedzim powrocie, który nastąpił po tym, ale kupujący wciąż próbowali zyskać, osiągając wyższe szczyty za każdym razem i wygląda na to, że wygrali bitwę; gdy LINK / USD przekroczył 35 USD. Średnie kroczące świetnie sobie radzą, zapewniając wsparcie i podnosząc cenę w górę, ale głównym powodem wzrostu jest fakt, że inwestorzy zwrócili się ku kryptowalutom, które są bezpiecznymi przystaniami od połowy 2020 roku. Odwrót w ostatnim tygodniu lutego był nadal mniejszy niż w większości kryptowalut, a kupujący ponownie odzyskują kontrolę. 

Niepewność gospodarcza i polityczna, którą koronawirus przyniósł na całym świecie, sprawiła, że ​​kupowanie czegokolwiek na rynkach finansowych jest niebezpieczne, z wyjątkiem kryptowalut, które absolutnie rosną, a Link nie jest wyjątkiem. ChainLink korzysta również z faktu, że ma monopolistę w sieci Oracle, takiej jak Ethereum, a sieć rośnie wykładniczo w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ popyt na płatności cyfrowe i transakcje również rośnie wykładniczo. Ponieważ fundamenty są całkowicie zwyżkowe, a obraz techniczny nie wykazuje oznak odwrotu po niedawnym wzroście, ChainLink jest skazany na dalszy wzrost, początkowo do 50 USD, a następnie powyżej 100 USD..    

 

obecny LINK / USD Cena £: $

Ostatnie zmiany ceny palladu

Kropka Zmień ($) Zmiana %
1 miesiąc +10.30 +46,4%
3 miesiące +19.10 +143,6%
6 miesięcy +16.10 +98,2%
1 rok +28.20 +641%
2 lata +31,50 +3000%

 

Czynniki wpływające na ChainLink

ChainLink to zdecentralizowana sieć węzłów i jedyna, która ma monopol w tej dziedzinie, założona przez Siergieja Nazarowa, co pomogło jej wzbudzić ogromne zainteresowanie w ostatnich miesiącach. Ponad 415 projektów kryptograficznych wykorzystuje technologię ChainLink w taki czy inny sposób. Zwiększył się o 100 z 315 w listopadzie ubiegłego roku, a liczba ta będzie dalej rosnąć. Kapitalizacja rynkowa szybko rośnie i obecnie wynosi 13,807 miliardów dolarów w połowie lutego 2021 roku.

Sieć tłumaczy dane i informacje ze źródeł / zamówień spoza łańcucha bloków na inteligentne kontrakty w łańcuchu bloków za pośrednictwem wyroczni, a wykorzystanie sieci szybko rośnie. Ten stosunkowo nowy altcoin, który ma zaledwie dwa lata, stał się niezwykle zwyżkowy od początku 2021 r., Zwiększając się z 1 USD do prawie 35 USD. Trend pozostaje uparty z wielu czynników, takich jak pozytywny sentyment do kryptowalut, takich jak nowy rynek bezpiecznych przystani, a ChainLink jako dostawca sieci Oracle. Niestabilność gospodarcza i niepewność sprawiają, że popyt na kryptowaluty jest wyższy, a w przypadku ChainLink rośnie on dalej, więc wszystko wygląda na zwyżkowe.


Wykres ChainLink na żywo

Prognoza cen ChainLink na następne 5 lat

ChainLink to zdecentralizowana sieć wyroczni zbudowana na Ethereum, która została uruchomiona w dobrym momencie w maju 2019 roku, po zakończeniu wielkiego spadku na rynku kryptowalut w 2018 roku. Wraz z rozwojem inteligentnych kontraktów DeFi popyt na LINK / USD również wzrósł i oczekuje się, że będzie to nadal rosło, wraz ze wzrostem wydajności i funkcji wyroczni. ChainLink jest wdrażany przez różne firmy, więc aktywność w sieci ChainLink wzrosła, a zespół ChainLink planuje wprowadzić kilka nowych i interesujących rozwiązań, a także kilka nowych partnerstw z innymi   

Rosnąca aktywność ChainLink

ChainLink jest w zasadzie pomostem między inteligentnymi kontraktami, które wychodzą z wyroczni i aplikacjami poza łańcuchem, w celu zapewnienia dostępu do zasobów poza łańcuchem, takich jak internetowe interfejsy API, źródła danych itp. Wraz ze wzrostem liczby niekompatybilnych łańcuchów bloków, API i zbiory danych, rośnie również potrzeba lepszej komunikacji między światami finansów poza łańcuchem i poza nim. LINK jest liderem w rozwiązaniu tego problemu, oferując zdecentralizowaną sieć operatorów węzłów Oracle. Zwiększyło to aktywność w ChainLink, ponieważ dane Glassnode pokazują stały wzrost liczby tworzonych nowych adresów oraz włączających się adresów pasywnych. To pokazuje, że nowi inwestorzy wchodzą na rynek kryptowalut ChainLink, ponieważ cena stale rośnie, co jeszcze bardziej napędza zwyżkę.

Innym interesującym wskaźnikiem wskazanym przez Santiment jest również interesujący wskaźnik danych. Pokazuje rosnące wykorzystanie najnowszej ATH, która powstała w wyniku zwiększonego obiegu żetonów. Zwiększyła się również liczba nieaktywnych tokenów poruszających się po okolicy, podobnie jak poziom unikalnej aktywności adresowej, który był trwały.

Aktywność deweloperów Github i Trendy Google również wykazują zwyżkowy trend w aktywności tokena LINK w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i nadal nabiera tempa, co częściowo wyjaśnia niedawny wzrost kursu LINK / USD, jako aktywność w LINK- Run wyroczni rośnie ogromnie w systemie finansowym DeFi. Tak, teraz przekształcił się w system i prawdopodobnie wkrótce stanie się głównym systemem. Zgodnie z danymi sieciowymi Glassnode, kolejną rzeczą, która utrzymywała wzrost ChainLink, jest procentowa podaż LINK w inteligentnych kontraktach, która osiągnęła ATH na poziomie 55,950%. W przypadku wyżej wymienionych wskaźników LINK jest nastawiony na wzrost.  

Wkrótce dla ChainLink

Zdecentralizowany programista sieci Oracle, ChainLink, różni się zarówno z sieci rozproszonych, jak i scentralizowanych, ogłosił, że współpracuje z ważnym operatorem węzła z siedzibą w UE.  Vulcan Link otrzymał grant na integrację ChainLink w sieci SKALE. SKALE to „w pełni” zdecentralizowany, zgodny z siecią Ethereum, dowód stawki (PoS) warstwy 2. Według nich SKALE oferuje wszystkie korzyści płynące z decentralizacji i szybkości transakcji, bez narażania bezpieczeństwa na platformach blockchain.

ChainLink opublikował post na blogu na ten temat:

„Z radością ogłaszamy, że Vulcan Link, unijny operator węzłów ChainLink oraz firma deweloperska i konsultingowa Web3, została wybrana jako odbiorca dotacji społecznościowej na integrację ChainLink z siecią SKALE. Jako niezależna od blockchain sieć Oracle, ChainLink będzie wspierać sieć SKALE, umożliwiając ich programistom tworzenie bardziej zaawansowanych aplikacji do inteligentnych kontraktów, przy użyciu rzeczywistych danych i usług API udostępnianych za pośrednictwem ChainLink Oracles. ”

ChainLink odwraca paradygmat Google i innych takich zespołów programistycznych, które budowały platformy i aplikacje na podstawie protokołów zasilających internet, wysysając całą wartość. ChainLink przechwytuje wszystkie wartości w warstwie protokołu, w samym tokenie, ponieważ jest zbudowany na protokole blockchain. Poza tym ChainLink nie ma prawdziwej konkurencji, ponieważ prace nad budową w tej przestrzeni rozpoczęły się jeszcze przed Ethereum, co oznacza, że ​​ChainLink ma tę przewagę, że jest pierwszym graczem, podobnie jak sam Bitcoin i Ethereum. Przestrzeń wyroczni jest zdominowana przez ChainLink, który ma całkowity wirtualny monopol.

ChainLink jako środek płatniczy i inwestycyjny

Głównym powodem wprowadzenia kryptowalut było wykorzystanie ich jako środka płatniczego, a one również zyskały status inwestowania aktywów, ponieważ działają teraz również jako bezpieczne przystanie. Główne firmy stosują tokeny Link, aby umożliwić płatności, takie jak Deutsche Telekom AG, która jest największą firmą telekomunikacyjną w Europie pod względem przychodów. To sprawia, że ​​są trzecim co do wielkości dostawcami danych dla Chainlink, który oferuje jedyną usługę wyroczni, na której opiera się rynek finansowy DeFi. Tak, Deutsche Telekom po cichu pomogło znacznie w infrastrukturze w łańcuchach bloków PoS i faktycznie zaczęło nadzorować, obstawiać i zdobywać nagrody kryptograficzne, poza zapewnieniem obsługi danych DeFi.

Jak wiemy, wyrocznie ChainLink to system źródeł danych. Transportują dane do świata blockchain inteligentnych kontraktów, co eliminuje zależność od dowolnego scentralizowanego źródła. T-Systems ogłosił, że zamierza uruchomić węzeł ChainLink w sierpniu 2020 r., W czasie, gdy eksplodowały transakcje DeFi, ponieważ zwiększona niepewność skierowała inwestorów w stronę kryptowalut. W tym czasie byliśmy świadkami niesamowitej jazdy, która nadal trwa. Tak więc wielkie nazwiska przyjmują system węzłów ChainLink, a współzałożyciel Oracle, Siergiej Nazarow, mówi, że „to tylko kwestia czasu, zanim inne duże firmy i korporacje pójdą za przykładem Deutsche Telekom”. Dodał, że „ChainLink umożliwia najlepszym zespołom infrastrukturalnym, takim jak T-Systems, zarabianie na ich globalnie rozproszonej infrastrukturze i wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w wielu sieciach już obsługiwanych przez wyrocznie Chainlink”.

 Oprócz tego, że ChainLink został przyjęty jako środek transakcji, jest również traktowany jako składnik aktywów inwestycyjnych. Jeden z największych zarządzających aktywami kryptograficznymi na świecie, Grayscale, który ma około 26 miliardów dolarów w zarządzaniu aktywami w ramach zróżnicowanego zestawu produktów, włączył sześć kolejnych trustów, w tym powiązanych z ChainLink, które zostały niedawno utworzone przez Delaware Trust Company miesięcy. Michael Sonnenshein, dyrektor generalny Grayscale Investments, mówi, że „Grayscale zawsze szuka możliwości oferowania produktów spełniających wymagania inwestorów. Od czasu do czasu będziemy dokonywać rezerwacji, chociaż zgłoszenie nie oznacza, że ​​wprowadzimy produkt na rynek. Grayscale ogłasza – i nadal będzie to robić – kiedy nowe produkty zostaną udostępnione inwestorom ”. Wiemy jednak, że część tej gotówki wpłynie do Link, co spowoduje dalszą aprecjację.

Analiza techniczna – czy średnie kroczące będą popychały LINK / USD w dół?

Na wykresie dziennym trend był zwyżkowy dla LINK / USD, a średnie kroczące podniosły cenę na dziennym wykresie LINK / USD, ściskając ją w górę zakresu w czerwcu 2020 r. Potem nastąpiło wybicie, które wysłało to kryptowaluta rosła w lipcu i sierpniu, chociaż kupujący odwołali ją poniżej 20 USD, a cena spadła do ostatniego tygodnia września, kiedy zdecydowali się wrócić. Ale wzrost w październiku i listopadzie wydawał się słaby w porównaniu z innymi głównymi kryptami, co przyniosło niesamowite zyski. Cena cofnęła się niżej, ale nadal była zwyżkowa, aż do ostatniego tygodnia grudnia, kiedy 200 SMA (fioletowy) dogonił cenę, a ChainLink wzrósł w górę, zbliżając się do 35 USD w połowie lutego. 20 SMA (szary) zapewniał solidne wsparcie w ostatnim miesiącu, powodując wzrost ceny.

20 SMA nie było w stanie nadrobić zaległości w lutym

Na wykresie tygodniowym średnie kroczące również wykonują świetną robotę w zapewnianiu wsparcia. 100 SMA (zielony) zrobił to w marcu ubiegłego roku po początkowej awarii koronawirusa, a następnie 20 SMA wysoki (szary) i 20 SMA normalny (fioletowy) utrzymany jako wsparcie przed ostatnim wzrostem. Teraz nie mogą nawet dogonić ceny. W przeszłości widzieliśmy trzy zwroty po wzrostowych ruchach, ale tym razem wygląda to inaczej. 

 Wzrost trwa nadal w ChainLink

ChainLink Live Rate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector