Prognoza cen ChainLink w czwartym kwartale 2020 r .: Czy 20 SMA znów się utrzyma?

ChainLink, który jest zdecentralizowaną siecią węzłów, która tłumaczy dane i informacje ze źródeł / zamówień spoza łańcucha bloków na inteligentne kontrakty w łańcuchu bloków za pośrednictwem wyroczni, został upubliczniony w odpowiednim momencie dla kryptowalut. Jest to stosunkowo nowy altcoin, który istnieje dopiero od około 1,5 roku, ale był niewątpliwie zwyżkowy, ponieważ do sierpnia 2020 r. Wzrósł z 1 USD do prawie 20 USD. Trend pozostaje byczy, ale Link pozostaje w tyle za resztą rynek kryptowalut, który w listopadzie gwałtownie wzrósł.

Zdecentralizowana sieć wyroczni ChainLink, która jest zbudowana na Ethereum, została uruchomiona w maju 2019 roku, kiedy to dobiegł końca wielki spadek na rynku kryptowalut, który trwał od początku 2018 roku, a rynek ten znalazł się w środek byczego ruchu. Wraz z rozwojem inteligentnych kontraktów DeFi popyt na LINK / USD również wzrósł i oczekuje się, że ten trend będzie kontynuowany wraz ze wzrostem zdolności i funkcji wyroczni.  

 

Przeczytaj najnowszą aktualizację w Prognoza cen ChainLink w 2021 r

 

Ostatnie zmiany w cenie linku / USD

Kropka Zmień ($) Zmiana %
30 dni +3.26 +29,6%
3 miesiące -2.24 -13,5%
6 miesięcy +10.10 +243%
1 rok +11,83 +627%
3 lata +13.24 +1324%

Czynniki wpływające na ChainLink 

Link, który jest monetą sieci ChainLink, rozpoczął życie od 1 dolara i natychmiast zaczął przyciągać inwestorów / kupujących, co pod koniec czerwca podniosło cenę do 4,60 dolara. Cena cofnęła się niżej, ale nigdy nie spadła poniżej poziomu otwarcia, aw dłuższej perspektywie LINK / USD wygląda dość zwyżkowo, ponieważ zwiększony popyt na inne główne kryptowaluty wpływa na popyt na monety Link. Pomimo powrotu ostatniego tygodnia listopada, który był kiepskim tygodniem dla wszystkich walut cyfrowych po ogromnym wzroście na początku miesiąca, główny trend pozostaje zwyżkowy.

Bezpieczeństwo jest czynnikiem w kryptowalutach, zwłaszcza po spamie w sieci ChainLink we wrześniu. Średnie kroczące wspierały LINK / USD na różnych wykresach ram czasowych, a ostateczne wsparcie dotyczyło 20 SMA. Teraz cena powróciła do tej średniej kroczącej, która jest decydującym punktem dla tego krypto, ponieważ utrzymuje równowagę między utrzymaniem zwyżki a spadkiem w nadchodzących tygodniach i miesiącach.     

 

LINK / USD Prognoza Q4 2020  LINK / USD Prognoza na 1 rok LINK / USD Prognoza na 3 lata
Cena: 15,50-16 $

Czynniki cenowe: Niedawna gorączka kryptowalut, Technicals, ChinLink Security

     

Cena: 20 USD 

Czynniki cenowe: Nastroje na rynku kryptowalut, transakcje DeFi, rozwój ChainLink

Cena: 500-600 $

Czynniki cenowe: Wzrost wykorzystania wyroczni, transakcje DeFi, rynek kryptowalut

  

Wykres ChainLink na żywo

OGNIWO ŁAŃCUCHA

Prognoza cen ChainLink na następne 5 lat

Najnowsze zmiany dotyczące LINK / USD

ChainLink to zdecentralizowana sieć, która jest zbudowana na łańcuchu blokowym Ethereum i działa za pośrednictwem wyroczni. Jest to w zasadzie pomost między inteligentnymi kontraktami, które wychodzą z wyroczni, a aplikacjami poza łańcuchem, aby umożliwić dostęp do zasobów poza łańcuchem, takich jak internetowe interfejsy API, źródła danych itp. Rosnąca liczba niekompatybilnych łańcuchów bloków, Interfejsy API i zbiory danych zwiększają potrzebę lepszej komunikacji między światem finansów poza łańcuchem i poza nim. LINK jest liderem w rozwiązaniu tego problemu, oferując zdecentralizowaną sieć Oracle dla operatorów węzłów. Są zachęcani do dostarczania poprawnych danych, stawiając LINK, podczas gdy niewłaściwi dystrybutorzy danych tracą tokeny linków na rzecz tych, którzy podają prawidłowe dane. Wraz ze wzrostem DeFi i potrzebą interoperacyjności między dwoma światami, wzrośnie popyt i wykorzystanie sieci ChainLink Oracle.

Aktywność deweloperów w Google Trends i Github pokazuje rosnący trend w aktywności tokena LINK w ciągu ostatniego roku, co częściowo wyjaśnia niedawny wzrost w LINK / USD, ponieważ aktywność w wyroczniach prowadzonych przez LINK ogromnie wzrosła w świecie DeFi. Jest to jednak w dużej mierze spowodowane zwiększonym spekulacyjnym popytem na kryptowaluty w tym roku, ponieważ niepewność zamieniła je w bezpieczne przystanie. 30 września byliśmy również świadkami ataku spamowego na ChainLink, ale sieć nadal działała normalnie, więc zwiększone bezpieczeństwo będzie również miało znaczenie dla Link.

Analiza techniczna – czy zniesienie zostało zakończone dla LINK / USD?

 Od września są coraz wyższe

 

LINK / USD stał się zwyżkowy, gdy tylko został wprowadzony do publicznej wiadomości, wzrastając powyżej 4,50 USD do końca czerwca 2019 r. Jednak trend wzrostowy odwrócił się, a rynek kryptowalut przez resztę 2019 r. cena wahała się od 1,40 USD do 4,60 USD do marca 2020 r., kiedy to widzieliśmy krach, gdy koronawirus wybuchł w Europie. Ale po początkowej panice kryptowaluty zwyżkowały, a LINK / USD wzrósł. W lipcu i pierwszej połowie sierpnia wartość tej kryptowaluty wzrosła do 19,60 USD, ale we wrześniu ponownie spadła. Jednak 20 SMA ponownie utrzymało się jako wsparcie na wykresie tygodniowym, podnosząc cenę w górę, ale po kolejnym zwyżkowym okresie w listopadzie cena ponownie spadła i teraz znajduje się w tej samej średniej ruchomej. Jeśli 20 SMA zostanie utrzymane, kupujący mogą wrócić ponownie. Jeśli nie, powrót powinien być kontynuowany niżej.     

 Wycofanie zostało zakończone na wykresie tygodniowym

Na dziennym wykresie LINK / USD, MA podbijały cenę, przeciskając ją do szczytu zakresu w czerwcu 2020 r., A następnie nastąpiło wybicie, które spowodowało gwałtowny wzrost tej kryptowaluty w lipcu i sierpniu. Ale kupujący odwołali to poniżej 20 USD, a cena spadła do ostatniego tygodnia września, kiedy zdecydowali się wrócić. Jednak wzrost w październiku i listopadzie wydaje się słaby w porównaniu z innymi głównymi kryptami, które przyniosły niesamowite zyski. Cena spadła w ostatnim tygodniu listopada i obecnie znajduje się tuż powyżej 50 SMA (żółty) i 100 SMA (zielony), które wcześniej działały jako wsparcie i opór. Zobaczmy, czy wytrzymają.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me