Prognoza cenowa Tezos Q4 2020: Brak ostatniego popytu na kryptowaluty

Tezos (XTZ), który zajmuje 18. miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, z około 1,55 mld USD na dzień 15 listopada 2020 r., Rozpoczął działalność w połowie 2018 r., Który nie był najlepszym okresem dla kryptowalut, ponieważ rynek walut cyfrowych był w połowie poważny spadek po gwałtownym wzroście pod koniec 2017 r. W rezultacie podążał za głównymi kryptami w dół w pierwszych kilku miesiącach swojego życia, tracąc ponad 90% swojej wartości do grudnia tego roku.

Ale wrócił do życia w 2019 roku, gdy jego wykorzystanie wzrosło, a rynek kryptowalut zaczął ponownie się odradzać iw sierpniu 2020 roku osiągnął 4,38 USD. Jednak nie skorzystał na gwałtownym wzroście na rynku walut cyfrowych w październiku i listopadzie, kiedy Bitcoin i inne kryptowaluty wzrosły, co rodzi pytania. Ale 20 SMA utrzymuje się jako wsparcie na wykresie miesięcznym, a dla Tezos zachodzą pewne fundamentalne zmiany, więc miejmy nadzieję, że zwyżkowy wzrost zostanie wznowiony, chociaż nie jest to teraz takie pewne.

Przeczytaj najnowszą aktualizację w Cena Tezos (XTZ / USD) Prognoza 2021

 

 

Ostatnie zmiany ceny Tezos

Kropka Zmień ($) Zmiana %
30 dni +0.44 +19,9%
3 miesiące -0.92 -25, 8%
6 miesięcy -0.16 -5,7%
1 rok +1.32 +100%
3 lata -1.36 -0,34%

 

Czynniki wpływające na Tezos 

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych kryptowalut, na Tezos wpływają nastroje na rynku kryptowalut, chociaż w ostatnich miesiącach pozostawał w tyle za innymi głównymi altcoinami, które rosły w górę, podczas gdy XTZ / USD spadł w dół, handlując na poziomie około 2 USD. Poza tym podstawy sieci są nieco jaśniejsze, ponieważ Tezos współpracuje z niektórymi bankami w Europie, mając na celu stać się preferowanym łańcuchem bloków dla głównych europejskich banków centralnych. Ale okaże się, jak to się potoczy, ponieważ reakcja rynków na wiadomości nie była zbyt optymistyczna.  

Prognoza Tezos: IV kwartał 2020 r Prognoza Tezos: 1 rok Prognoza Tezos: 3 lata
Cena: 2,80 USD

Sterowniki cenowe: Sentyment na rynku kryptowalut, Technicals

                            

Cena: 3,40-3,60 USD 

Sterowniki cenowe: Wejście na rynek banków centralnych, rozwój Tezos, rynek kryptowalut


Cena: 8-10 $

Sterowniki cenowe: Ewolucja w Tezos, nastroje na rynku kryptowalut

                     

Wykres na żywo Tezos

TEZOS

 

Prognoza cen Tezos na następne 5 lat

Najnowsze osiągnięcia dla Tezos

Sieć Tezos wykorzystuje mechanizm Proof-of-Stake (POS), który Ethereum również przyjmuje teraz, ponieważ jest prostszy w użyciu niż Proof-of-Work (PoW) i wymaga mniej energii. Sieć Tezos to zdecentralizowana inteligentna umowa i sieć aplikacji. Posiada warstwę zarządzania w łańcuchu, aby umożliwić wydajne aktualizacje sieci i zapewnić przejrzystą społeczność interesariuszy.    

Ale Tezos mógł do pewnego stopnia stracić popyt, ponieważ monety DeFi stały się bardziej rozpowszechnione. Istnieją jednak pewne zmiany, które mogą sprawić, że sieć Tezos będzie dość popularna w Europie. Wcześniej w 2020 roku Banque de France ogłosił, że francuski bank inwestycyjny Societe Generale, a także inne organizacje, będą pracować nad projektem przeprowadzania rozliczeń międzybankowych w Europie z wykorzystaniem waluty cyfrowej banku centralnego. Może to być duża wiadomość, jeśli się zmaterializuje, chociaż jak dotąd reakcja była minimalna, jak widzieliśmy wtedy, co sugeruje, że handlowcy nie są zbyt optymistyczni, chociaż wciąż jest trochę za wcześnie, aby to powiedzieć.    

 

Analiza techniczna – czy średnie kroczące będą nadal obniżać XTZ / USD?

Tezos rozpoczął życie w kiepskim momencie, pod koniec czerwca 2018 r., Kiedy rynek kryptowalut zaczął spadać, po dużym wzroście pod koniec 2017 r. Zaczął od około 4 USD i wzrósł do 4,38 USD, ale potem zaczął spadać. spadł do 0,325 USD w grudniu tego roku, gdzie utrzymywał się przez kilka miesięcy, tworząc po spadku kilka małych świec doji, które są byczymi sygnałami odwrócenia. Cena odwróciła się wyżej na początku 2019 roku i od tego czasu utrzymuje się w trendzie wzrostowym.

 W Tezos ponownie powraca zwyżkowy trend

20 SMA (szary) zapewnił opór na miesiąc w grudniu 2019 r., Ale został przełamany w styczniu 2020 r., Zamieniając się natychmiast we wsparcie. Po raz drugi odbyło się to w marcu, kiedy wybuchł koronawirus, co spowodowało, że rynek kryptowalut spadł z powodu niepewności. Ale później globalna niepewność okazała się pozytywna dla walut cyfrowych, a XTZ / USD wzrósł do 4,33 USD w sierpniu. Jednak wzrost nie podążył za resztą rynku w kolejnych miesiącach, a cena odwróciła się niżej, ponownie spadając do 20 SMA na wykresie miesięcznym. 20 SMA nadal się utrzymuje, co jest dobrym znakiem dla kupujących.

 

 Byczy ruch w listopadzie nadal wygląda na dość słaby 

Na wykresie tygodniowym widzimy, że 20 SMA zapewniała opór, gdy cena spadała, ale została przełamana na początku 2019 r., Tuż przed 50 SMA (żółty). 50 SMA zamieniło się we wsparcie i utrzymało się po dużym spadku w marcu 2020 r. Utrzymało się ponownie przez kilka tygodni we wrześniu / październiku, ale ostatecznie zostało przełamane, chociaż 100 SMA (zielony) zamieniło się we wsparcie. Ale odbicie nie wydaje się zbyt przekonujące, ponieważ SMA 50 zamieniło się w opór na tym wykresie, więc zgodnie z tygodniowym wykresem przyszłość nie jest teraz bardzo pewna, ponieważ cena utknęła między tymi 2 MA na poziomie za chwilę.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector