Prognoza ceny Bitcoin Cash w czwartym kwartale 2020 r .: Czy BCH wkrótce dołączy do wzrostu gospodarczego Bitcoin?

Bitcoin Cash BCH został uruchomiony w świetnym momencie, tuż przed gwałtownym wzrostem w czwartym kwartale 2017 r. Jego życie zaczęło się od 300 USD, a skończyło na 4147 USD w grudniu tego roku. Ale spadek był również dość gwałtowny w następnym roku, a w niektórych momentach [[Bitcoin]] Gotówka skończyła się poniżej 50 $, ponieważ ataki społeczności Bitcoin, z powodu podziału, zaszkodziły jej reputacji. To sprawia, że ​​inwestorzy są ostrożni wobec BCH, co jest jednym z powodów, dla których ta kryptowaluta pozostaje w tyle za innymi głównymi kryptowalutami, mimo że należy do czołowych pod względem kapitalizacji rynkowej..

Przeczytaj najnowszą aktualizację w Prognoza ceny Bitcoin Cash 2021

 

Cena powróciła do ceny otwarcia, oscylując na poziomie około 300 USD od maja 2019 r., Ale przeoczyła duży czas na gwałtownym wzroście w drugiej połowie 2020 r. Średnie kroczące również utrzymują ten altcoin na niskim poziomie, co nie jest dobrym znakiem ale miejmy nadzieję, że znajdzie wolę, by pchnąć nad nimi i dołączyć do byczego biegu, który widzieliśmy na rynku kryptowalut przez większą część 2020 roku.

 

Ostatnie zmiany ceny gotówki Bitcoin

Kropka Zmień ($) Zmiana %
30 dni +56 +22, 2%
3 miesiące +78 +33,9%
6 miesięcy +70 +29, 4%
1 rok +133 +76%
3 lata -1,513 -83%

 

Czynniki wpływające na Bitcoin Cash

 

Nastroje są głównym czynnikiem wpływającym na rynek kryptowalut, który w tym roku był dość pozytywny, a BCH jest również podatny na sentyment. Skalowalność jest atrakcyjna dla użytkowników, ponieważ sprawia, że ​​małe transakcje są tańsze, co było głównym powodem, dla którego Bitcoin Cash odszedł od Bitcoin w 2017 roku. Konkurencja z Bitcoinem jest również głównym czynnikiem dla BTC, ze spadkiem opłat transakcyjnych za Bitcoin, podczas gdy plany BCH aby zwiększyć rozmiar bloku, aby umożliwić szybsze transakcje, przy jednoczesnym obniżeniu opłat. Adaptacja BCH przez duże instytucje lub inwestorów będzie kolejnym czynnikiem, który wpłynie na cenę Bitcoin Cash, np. Wejście Paypala do gry we wrześniu 2020 r..  

Prognoza gotówki Bitcoin: IV kwartał 2020 r Prognoza gotówki Bitcoin: 1 rok  Prognoza gotówki Bitcoin: 3 lata
Cena: 340 USD – 350 USD

Sterowniki cenowe: Status kryptowalut, sentyment BCH, wskaźniki techniczne

                                                                                     

Cena: 450 USD – 500 USD 

Czynniki wpływające na ceny: nastroje na rynku kryptowalut, status bezpiecznej przystani dla kryptowalut, postęp skalowalności


                                                                  

Cena: 1500 USD

Sterowniki cenowe: Status rynku kryptograficznego, inna konkurencja kryptograficzna, negatywna reputacja

                                                                              

Wykres na żywo Bitcoin Cash

BCH

 

Prognoza ceny gotówki Bitcoin na następne 5 lat

Najnowsze osiągnięcia dotyczące Bitcoin Cash

Bitcoin Cash rozpoczął swoje życie w bezpośredniej konkurencji z Bitcoinem, ponieważ był twardym rozwidleniem tego ostatniego. Bitcoin miał problem ze skalowalnością i postanowił opracować Segregated Witness dla transakcji SegWit2x, ale wielu posiadaczy Bitcoinów nie uważało, że to rozwiąże problem czasu transakcji, więc zdecydowali się rozwidlić i stworzyć Bitcoin Cash. Zwiększyli rozmiar bloku z 1 MB do 8 MB i obiecali przestrzegać celu opublikowanego w białej księdze Satoshi Nakamoto.

To sprawia, że ​​BTC jest bezpośrednim konkurentem Bitcoina. Tak więc głównym elementem potencjału sukcesu Bitcoin Cash będzie to, czy użytkownicy zdecydują, że bezpośrednie zwiększenie rozmiaru bloku jest bardziej efektywne niż SegWit. Szybkość transakcji jest szybsza w przypadku BCH, przy 11000 transakcji na sekundę TPS, i będzie dalej rosnąć, ponieważ Bitcoin Cash ma na celu zwiększenie rozmiaru bloku do 32 MB.

Jednak konkurencja z Bitcoinem doprowadziła do ataków na Bitcoin Cash, szkodząc jego reputacji, co było jednym z głównych czynników, które spowodowały, że BCH nie skorzystał na niedawnym wzroście głównych kryptowalut w drugiej połowie 2017 r. Ale to nie przyniosło korzyści. wstrzymał wsparcie ze strony dużych inwestorów, takich jak Paypal, który we wrześniu 2020 r. wdrożył BCH wraz z trzema innymi głównymi kryptowalutami. Ale po raz kolejny BCH nie skorzystał na tej wiadomości. Rynek kryptowalut również odniósł znaczne korzyści w 2020 roku z nowego statusu bezpiecznej przystani, ale po raz kolejny Bitcoin Cash nie skorzystał z tego.  

Analiza techniczna Bitcoin Cash – Czy MA utrzyma BCH / USD na stłumionym poziomie, czy wkrótce przekroczy je?

 

BCH / USD za bardzo stara się ostatnio przełamać MA

Jak wspomniano powyżej, Bitcoin Cash pojawił się w świetnym momencie, tuż przed rozpoczęciem wielkiego wzrostu cen kryptowalut pod koniec 2017 r. Wzrósł z 300 USD, gdzie się zaczął, do 4 147 USD w grudniu tego roku, ale w grudniu tego roku gwałtownie spadł. początek 2018 r. Po krótkotrwałej próbie odwrócenia ceny w kwietniu / maju 2018 r. cena spadła do 75 USD do końca 2018 r. W 2019 r. nastąpiło odbicie, ale wzrost zatrzymał się na poziomie 500 USD, która odbyła się po raz drugi w lutym tego roku. Ostatecznie 20 SMA (zielony) również dogonił cenę na wykresie miesięcznym i od tego czasu zapewnia opór dla BCH / USD i utrzymuje go w dół.

 

 Następnym celem jest poprzedni opór na poziomie 500 USD, jeśli zostaną przełamane MA

Na wykresie tygodniowym widzimy, że 20 SMA zmieniło się w opór dla Bitcoin Cash wiosną 2018 r., Po próbie odwrócenia kursu w górę, i kontynuowało obniżanie ceny do kwietnia 2019 r., Kiedy cena skoczyła powyżej niej. 50 SMA (żółty) popychał cenę przez większą część 2019 r., Podczas gdy 100 SMA (zielony) objął swoją kolej w 2020 r. I nadal przesuwa zniesienia w dół. Tak więc analiza techniczna nie przedstawia jasnego obrazu dla BCH / USD, ale jeśli cena wkrótce przekroczy tę wartość, ponieważ ostatnio utrzymywała się na poziomie 100 SMA, możemy zauważyć wybicie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector