Prognoza Monero Coin (XMR) na 2021 r .: Czy XMR / USD będzie nadal rosnąć w 2021 r.? Wyjaśnienie kluczowych czynników!

Monero Coin (XMR) – podsumowanie prognozy

Prognoza Monero: I kwartał 2021 r

Cena £: 280–300 USD

Sterowniki cenowe: Symetryczne przełamanie wzoru

Prognoza Monero: II kwartał 2021 r

Cena £: 360–400 USD

Czynniki cenowe: Bullish Engulfing, EMA Support i MACD Crossover

Prognoza Monero: 1 rok

Cena £: 800 $

Sterowniki cenowe: podwójny górny opór, korekta niedźwiedzi

Podobnie jak Bitcoin i Ethererum, kryptowaluta Monero również wykazała ostatnio dramatyczny trend wzrostowy. Biorąc pod uwagę wyniki z ostatniego miesiąca, para XMR / USD zyskała + 150 $, o prawie 300%, by handlować po 220 $. W ciągu sześciu miesięcy para XMR / USD zyskała + 150 USD, czyli 273,54%, w stosunku rocznym. Obecnie XMR / USD Wykres cen na żywo sugeruje, że cena Monero (XMR) wynosi 198 USD. Kapitalizacja rynkowa Monero wynosi 3 653 624 934 USD, a obecnie w obiegu jest 17 837 278 XMR. 

 

obecny XMR / USD Cena £: $

Ostatnie zmiany w Monero

Kropka  Zmień ($) Zmiana (%)
30 dni  +42,73 30,94%
6 miesięcy  +72,46 66,86%
1 rok  +114,73 173,54%

Wykres na żywo Monero

Dla początkujących Monero (XMR) jest kryptowalutą, która koncentruje się na tym, że jest niewykrywalna i prywatna. Pod kilkoma kluczowymi względami projekt różni się od Bitcoina, ale można go rozumieć jako kryptowalutę, taką jak Bitcoin. Można go używać do kupowania i sprzedawania rzeczy, a także można go wymienić na inne monety lub żetony. Jak już wspomniano, moneta Monero XMR koncentruje się na prywatności i anonimowości, więc transakcje za pomocą monet XMR mogą być w pełni anonimowe, podobnie jak fizyczna gotówka. Monero powstało w 2012 roku i jest widelcem łańcucha blokowego Bytecoin, który początkowo nosił nazwę Bitmonero.

Jednym z interesujących faktów na temat Monero (XMR) jest to, że jest wymienny i masz pełną kontrolę nad walutą i transakcjami. Monero nie ma ustalonego limitu rozmiaru, podobnie jak w przypadku Bitcoin, co oznacza, że ​​złośliwi kopacze mogą zapchać system nieproporcjonalnie dużymi blokami. Co więcej, Monero (XMR) ma być jedną z trzech najlepiej prosperujących kryptowalut w 2020 r., Według czasu wyroczni, a Monero zyskuje światową akceptację w następstwie swojej polityki prywatności. 

Czy Monero to dobra inwestycja w 2021 roku?

Zgodnie z naszymi prognozami, Monero (XMR) prawdopodobnie będzie handlował zwyżkowo i oczekuje się, że jego cena gwałtownie wzrośnie, podobnie jak jego równorzędne kryptowaluty, Bitcoin i Ethereum. Obecnie cena Monero wynosi 193,42 USD, ale do końca 2021 r. Cena Monero ma wzrosnąć do poziomu 460 USD.


Dlaczego warto kupić Monero (XMR)? 

Monero ma kapitalizację rynkową wynoszącą około 2,553 miliarda i zajmuje 14 miejsce wśród wszystkich kryptowalut według kapitalizacji rynkowej. Dlatego użytkownicy są pewni jego perspektyw dalszego rozwoju. Poza tym Monero, podobnie jak inne kryptowaluty, należy oceniać jako coś więcej niż tylko metodę płatności.

Oto kilka istotnych zalet Monero:

Tajemnica – Tajemnica jest postrzegana jako jedna z kluczowych zalet monety Monero XMR. Jednorazowe adresy i sygnatury dzwonków umożliwiają nadawcom i odbiorcom ukrywanie tras transakcji. Dzięki Monero użytkownicy mają pewność, że ich zakupy i transfery są zabezpieczone przed wyciekami publicznymi. Poza tym transakcje dokonywane za pomocą Monero są również bezpieczne przed hakerami. Jeśli hakerowi uda się znaleźć konkretne adresy jednej ze stron, członek systemu może odrzucić transakcję z powodu zaciemnienia.

Bezpieczeństwo – System proof-of-work i blockchain pozwalają wykluczyć fałszowanie transakcji lub poważne ataki DDoS. Oprogramowanie Monero (XMR) działa na komputerach Mac, Windows, Android, Linux i FreeBSD.

Potencjał inwestycyjny – Oprócz tego, że jest kryptowalutą, Monero (XMR) jest również doskonałym narzędziem inwestycyjnym. Przypomnę, że wartość Monero (XMR) wzrosła z 1 USD do 300 USD między 2016 r. A marcem 2018 r. Od momentu powstania wartość krypto wzrosła o 8900%. Dlatego wielu czołowych ekspertów sugeruje, że XMR powinno być używane do portfeli inwestycyjnych, ponieważ jest to jedna z najbardziej niezawodnych i poufnych kryptowalut..

Silna społeczność – Żadna kryptowaluta nigdy nie zostanie uznana za niepopularną, o ile istnieje społeczność górników, pul, użytkowników i programistów. Warto zgłosić, że wiele grup deweloperskich jest obecnie zaangażowanych w tworzenie i wdrażanie nowych funkcji projektu. Górnicy i zwykli użytkownicy są również zaangażowani w dyskusje o przyszłości Monero. Co ciekawe, setki tysięcy użytkowników na całym świecie używają XMR każdego dnia, dzięki czemu dzienny wolumen obrotu jest doskonały.

Szybkość transakcji – Ten jest moim ulubionym; przeciętny czas przesyłania monet z jednego adresu na drugi zajmuje od 2 do 30 minut. Mówiąc o sieci Bitcoin, czas transferu może wynosić nawet dwie godziny (z lekko załadowanym mempoolem). Monero to niezawodna alternatywa dla nowoczesnych systemów przelewów bankowych o wysokim poziomie prywatności.

Niskie prowizje – Prowizja nie przekracza 0,05% przelewanej kwoty. Z drugiej strony tradycyjne przelewy mogą kosztować nawet 1% lub nawet więcej.

XMR / USD – czynniki wpływające na cenę monety Monero (XMR)

Te wpływające czynniki pomogą Ci zrozumieć rynek i przewidzieć okresy wzrostu lub spadku w oparciu o bieżące wydarzenia. Prognozy są zwykle oparte na zasadach analizy technicznej. Mimo to wszyscy powinniśmy rozumieć różne czynniki, które mogą wpływać na cenę danego aktywa, co z kolei pozwala nam podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne w oparciu o zmieniające się wydarzenia.

 Przyjrzyjmy się trzem najważniejszym czynnikom, które mogą wpływać na cenę Monero Coin:

1- Podaż i popyt:

Związek między podażą a popytem można uznać za kluczowy czynnik, który zawsze będzie wpływał na cenę Monero Coin. Warto również zauważyć, że sam związek między podażą a popytem zależy od wielu różnych czynników. Krótko mówiąc, cena składnika aktywów spadnie, jeśli podaż będzie większa niż popyt, i odwrotnie, wzrośnie, jeśli popyt będzie większy niż cena. 

1: Koszt transakcji (PoW / PoS) 

2: System nagród 

3: Trudność wydobycia (wskaźnik skrótu) 

4: Obieg monet 

5: Widły (zmiany zasad)

2 – Rynki akcji:

Istnieje kilka rodzajów wiadomości lub wydarzeń, które mają negatywny lub pozytywny wpływ na rynki kryptowalut.

Pozwólcie, że podzielę się kilkoma kluczowymi kwestiami:

ja) Przepisy prawne: Rządy na całym świecie zaczynają rozumieć kryptowaluty jako aktywa prawne lub rzeczywiste waluty. W ten sposób klasyfikują je i eksperymentują ze środkami regulacyjnymi dla raczkującej klasy aktywów. Środki regulacyjne na największych rynkach kryptowalut są zobowiązane do wyrównania cen. Środki regulacyjne, które ograniczyłyby wykorzystanie zasobów cyfrowych, są zwykle źle podejmowane przez rynek.

ii) Naruszenia bezpieczeństwa: Dziedzina zasobów cyfrowych słynie z naruszania bezpieczeństwa przez zespoły hakerów, którzy w ten sposób zarabiają duże kwoty. W związku z tym niebezpieczny stan rynków kryptowalut zazwyczaj przesyła ceny z poziomu wsparcia do poziomu wsparcia, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek wiadomości dotyczące hakowania..

iii) Sprawy bieżące:  Kiedy współcześni inwestorzy wkraczają w przestrzeń aktywów cyfrowych, ta wiadomość odgrywa również kluczową rolę w wpływie na ceny aktywów cyfrowych. Coraz więcej osób zaczyna zabezpieczać się kryptowalutami, aby zabezpieczyć swoją wartość przed niepewnością, jaką stwarzają tradycyjne systemy.

3 – Oprocentowanie

Ponieważ kryptowaluty nie dają inwestorom płatności odsetek, rosnące stopy procentowe sprawiają, że waluta cyfrowa jest mniej atrakcyjna dla inwestorów rynkowych. Jeśli Rezerwa Federalna ustala wyższe stopy procentowe, ceny kryptowalut są zwykle osłabiane, ponieważ inwestorzy rynkowi przenoszą swoje pieniądze z inwestycji spekulacyjnych. Warto wspomnieć, że silniejszy dolar amerykański historycznie szkodził wartości kryptowalut, a podwyżka stóp procentowych posłuży jedynie do wzmocnienia dolara. 

Analiza techniczna – Transakcje XMR / USD Symetryczny wzór trójkąta – Przygotuj się na wybicie

Obecnie para XMR / USD jest handlowana z silnym byczym nastawieniem w pobliżu poziomu 200 USD, a techniczna strona XMR / USD również wydaje się być dość uparta. Para XMR / USD utworzyła kanał wzrostowy w dziennych ramach czasowych, który ma zapewnić opór na poziomie 210 USD. Zamknięcie schematu trzech białych żołnierzy w dziennych ramach czasowych wspiera silne nastawienie inwestorów na wzrost; Jednak MACD i RSI sugerują, że Monero weszło do strefy wykupienia. Powinien wykazać niewielką korektę przed dalszą kontynuacją hossy. Tak więc para XMR / USD może cofnąć się do poziomu 177 $ (38,2%) Fibonacciego, przed postawieniem jakichkolwiek dodatkowych byczych zakładów. Z drugiej strony wybicie na poziomie 177 USD może przedłużyć niedźwiedzia korektę do poziomu 61,8% Fibo na poziomie 157 USD. Z drugiej strony, wybicie na poziomie 210 USD może napędzać trendy zakupowe do poziomu 287 USD..

XMR / USD – wykres dzienny – kanał wzrostowy ustawiony jako naruszony

Para XMR / USD zamknęła symetryczny wzór trójkąta, który rozszerza opór na poziomie 200 USD w miesięcznym przedziale czasowym. Biorąc pod uwagę niedawną zwyżkową akcję cenową, XMR / USD prawdopodobnie zamknie byczą obejmującą świecę w miesięcznym przedziale czasowym, a jeśli tak się stanie, możemy zauważyć kontynuację zwyżkowego trendu na parze XMR / USD. Z drugiej strony bycze wybicie na poziomie 200 USD może spowodować gwałtowny zakup pary XMR / USD; jednak para powinna zamknąć kilka świec poza wzorem symetrycznego trójkąta, aby potwierdzić wyrwanie wzoru. 

XMR / USD – Wykres miesięczny – Symetryczny wzór trójkąta w grze

Wiodące i opóźniające się wskaźniki, takie jak średnie kroczące, RSI i MACD, wspierają trend zakupowy w miesięcznych ramach czasowych. Obecnie cena rynkowa XMR / USD wynosi blisko 200 USD, utrzymując przez 50 okresów EMA, co sugeruje trend kupowania. Co więcej, wartości MACD i RSI również utrzymują się w strefie zakupów, odpowiednio powyżej 0 i 50, co sugeruje silne nastawienie zwyżkowe wśród traderów. Byczy wybicie na poziomie 200 USD może otworzyć dalsze pole dla trendu zakupowego dla pary XMR / USD, aż do 470 USD do połowy 2021 r., A później, w drugiej połowie roku, i możemy zaobserwować niedźwiedzi korekta XMR / USD do przedziału 270 USD. 

Na rok 2021 przygotujmy się, uważnie przyglądając się fundamentalnej stronie rynku, aby uchwycić wszelkie zmiany nastrojów XMR. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector