Prognozy cenowe IOTA na 2021 r .: brak drugiego wzrostu w kryptowalutach

IOTA – podsumowanie prognozy

Prognoza IOTA: I połowa 2021 r

Cena £: 2,50 $

Czynniki cenowe: nastroje na rynku kryptowalut, nastroje IOTA, polityka globalna

Prognoza IOTA: 1 rok

Cena £: 4,50 USD – 5,00 USD

Czynniki cenowe: globalne ożywienie gospodarcze, nastroje na rynku kryptowalut, po COVID-19

Prognoza IOTA: 3 lata

Cena £: 10,00–11,00 USD

Czynniki cenowe: rynek kryptowalut, rozwiązania techniczne, adopcja IoT, polityka globalna

 

IOTA, która rozpoczęła się w 2016 roku, absolutnie wzrosła w lutym. Całkowicie przegapił wzrost kryptowalut w 2020 r., Który spowodował, że Bitcoin przekroczył 20000 USD. Ale w końcu dogonił resztę rynku w lutym, gdy cena wzrosła z około 0,40 USD do 1,40 USD. Cena spadła poniżej 1 USD na krótką chwilę 15 lutego, ale w kolejnych dniach ponownie wzrosła powyżej 1,70 USD, co pokazuje, że ten wzrostowy ruch jest trwały. 22 lutego odnotowaliśmy kolejny spadek poniżej 1 USD, ale cena odbiła się ponownie powyżej 1,30 USD, co potwierdza bycze nastawienie.  

IOTA odniosła ogromne korzyści z gwałtownego wzrostu na rynku kryptowalut w 2017 r., Z około 0,20 USD do 5,80 USD do grudnia tego roku. Cena ostatecznie spadła, wraz z resztą rynku kryptowalut, i była notowana w bok przez dwa lata. Ale podczas gdy reszta rynku kryptowalut gwałtownie wzrosła w drugiej połowie 2020 r., Iota nadal handlował w pewnym zakresie, tracąc niedawny wzrost, który po raz drugi wzniósł Bitcoin do 20000 USD..

Wdrażanie Internetu rzeczy (IoT) nabrało tempa od początku pandemii COVID-19, ale pomimo tego, że IOTA jest systemem do transakcji IoT, również na tym nie skorzystało, co rodzi pytania inwestorów. Przynajmniej średnie kroczące zmieniły się ze wsparcia w opór na większych wykresach okresowych, więc miejmy nadzieję, że zaoferują wsparcie dla IOTA.

 

obecny IOTA / USD Cena £: $

Ostatnie zmiany ceny IOTA

Kropka Zmień ($) Zmiana %
1 miesiąc +0.83 +186%
3 miesiące +0.94 +225%
6 miesięcy +0.87 +204%
1 rok +1.01 +360%
3 lata -0.98 -89%

 

Czynniki wpływające na IOTA


IOTA to blockchain stworzony do obsługi transakcji pomiędzy podłączonymi urządzeniami w systemie Internet of Things, który ma na celu połączenie wszystkich maszyn i finansów ludzkich, umożliwiając natychmiastowe automatyczne płatności. Wdrożenie i ewolucja IoT będzie miała wpływ na IOTA, który, jak się oczekuje, będzie głównie pozytywny, chociaż prawdopodobnie będzie miał również wpływ w dłuższej perspektywie. Skalowalność jest pozytywnym czynnikiem dla IOTA w porównaniu z Bitcoinem, chociaż ma swoje własne problemy. Bezpieczeństwo systemu jest dość wrażliwe, co zniechęca inwestorów do korzystania z tej kryptowaluty.

Prognoza cen IOTA na następne 5 lat

Najnowsze osiągnięcia dla IOTA / USD

IOTA, której kapitalizacja rynkowa wynosi około 821 miliardów dolarów, pozostaje w tyle za innymi głównymi kryptowalutami pod względem wzrostu wartości. Podczas gdy większość innych kryptowalut odnotowała wzrost w drugiej połowie 2020 r., MIOTA była w większości w stagnacji, nie zwiększając kapitalizacji rynkowej, co nie jest przekonujące, jeśli chodzi o przyciąganie nowych inwestorów. Z jednej strony IOTA można uznać za kryptowalutę przyszłości, ponieważ IOTA jest siecią Internetu rzeczy. Osiągnęli porozumienia w celu rozszerzenia użyteczności platformy na połączone urządzenia z wiodącymi firmami, takimi jak Bosch i Volkswagen.  

Ale z drugiej strony, kryptowaluta IOTA, MIOTA, nie będzie wyłączną cyfrową walutą do płatności w całej sieci. Wszelkie altcoiny zostaną do tego wykorzystane, więc sieć IOTA będzie działać tylko jako taka, co oznacza brak bezpośrednich korzyści dla altcoina MIOTA, chociaż istnieją korzyści płynące ze skalowalności jej technologii DAG. Technologia ta pozwala użytkownikom zweryfikować 2 poprzednie transakcje w celu dokonania nowej transakcji. W sieci IOTA transakcje są ze sobą powiązane, co pozwala na szybszy czas przetwarzania i niższe opłaty transakcyjne. Jednak IOTA przegapiła gwałtowny wzrost kryptowalut w 2020 r., A fakt, że założyciel i współprzewodniczący, David Sønstebø, został zmuszony do opuszczenia Fundacji Iota po jednogłośnej decyzji zarządu w grudniu 2020 r., Nie pomaga. 

Analiza techniczna IOTA – Jak długo utrzymają się średnie kroczące?

 

 Zyski były minimalne w dłuższych ramach czasowych 

Kurs IOTA / USD wzrósł pod koniec 2017 r., Wraz z większością kryptowalut, zwiększając się do 5,80 USD, ale do lipca 2018 r. Zwrócił wszystkie te zyski, a spadek zatrzymał się w okolicy 0,10 USD, gdzie utworzył strefę wsparcia . Ta strefa stała się ostatecznym wsparciem. W ciągu ostatnich dwóch lat 20 SMA (szary) zapewnił opór, ale w lipcu 2020 r. Cena zdołała wzrosnąć powyżej tej średniej ruchomej, co zamieniło się w wsparcie. Jednak IOTA nie była w stanie osiągnąć nowych szczytów od sierpnia 2020 r., Jak wspomniano powyżej, co sugeruje, że kupujący nie są odpowiedzialni za ten altcoin.

 Wzloty wciąż spadają dla IOTA

Na wykresie tygodniowym średnie kroczące również stanowiły opór przez kilka lat, szczególnie SMA 50 (żółty), który utrzymywał się do połowy ubiegłego roku, kiedy cena przesunęła się powyżej tego poziomu. Strefa wsparcia na poziomie około 0,10 USD jest również widoczna tutaj, podczas gdy 20 SMA zamieniło się w wsparcie, a cena jest obecnie notowana na tej średniej ruchomej. Teraz pytanie brzmi, czy OM zostaną zerwane. Jeśli tak jest, możemy zobaczyć spadek do 0,10 USD z około 0,30 USD, gdzie odbywa się teraz handel. Jeśli nie, możemy spodziewać się odbicia, chociaż prawdopodobnie nie będzie to zbyt duże.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector