5 Lista monet Crypto Airdrop (sierpień 2019 r.) + Przewodnik krok po kroku, jak je zdobyć

Kryptowaluta sama w sobie kupiła wiele nowych koncepcji, aby ludzie mogli się do nich przyczepić. Gratisy, sztuczki marketingowe i strategie całkowicie się zmieniły, odkąd pojawiły się kryptowaluty i łańcuchy bloków, przynosząc zupełnie nowy aspekt. Jedną z takich strategii jest Airdrops i niektóre projekty faktycznie je skutecznie wykorzystywały.

Co to jest Airdrop?

Z definicji zrzut jest taktycznym posunięciem projektu, w ramach którego dystrybuuje on swoje tokeny do portfeli określonych użytkowników, całkowicie bezpłatnie. Są to dosłownie darmowe pieniądze przekazywane posiadaczom monet z różnych powodów. Chociaż brzmi to dość fascynująco dla użytkowników, zrzuty lotnicze są obliczanymi narzędziami marketingowymi, które w rzeczywistości oszczędzają firmom dużo pieniędzy na dłuższą metę.

Powód, dla którego projekty realizują zrzuty z powietrza

Istnieje kilka powodów, dla których firmy mogą chcieć przeprowadzać zrzuty lotnicze. Najpopularniejsze z nich to –

 • Generowanie świadomości: Jednym z najważniejszych i najczęstszych powodów, dla których projekty robią zrzuty, jest tworzenie świadomości nowego projektu. Pozwala to projektom łatwo przyciągnąć uwagę inwestorów podczas ICO / IEO.
 • Zrozumienie użytkowników: Niektóre airdropy proszą użytkowników o wypełnienie formularza różnymi pytaniami. W ten sposób projekty starają się uzyskać więcej informacji o swoich użytkownikach, potencjalnym użytkowniku, co pomoże zespołowi projektowemu w opracowaniu bardziej ukierunkowanych rozwiązań marketingowych i strategii skierowanych do ich idealnej publiczności.
 • Nagradzanie lub inspirująca lojalność: Lojalność wśród użytkowników kryptowalut jest rzeczą bardzo rzadką. Przeciętny użytkownik chce zarobić jak najwięcej pieniędzy, a sposób, w jaki to robi, polega na ciągłym bieganiu za „kolejnym dużym tokenem”, pozostawiając nowicjuszy w tyle. Dlatego niektóre Airdropy skonstruowały w taki sposób, że im więcej tokenów posiada użytkownik / inwestor, tym więcej otrzyma w kolejnych Airdropach. Tak więc, jeśli użytkownik jest rzeczywiście lojalny wobec tokena i przechowuje znaczną jego ilość w swoim portfelu, firma może nagrodzić go większą liczbą tokenów.
 • Szersza dystrybucja tokenów: ICO może zostać zepsute przez interwencję wieloryba. Wieloryb ze wszystkimi swoimi możliwościami pieniężnymi może porwać i przejąć. Dlatego Airdropy są naprawdę ważnym narzędziem do równomiernego rozprowadzania jego tokena. Airdropy to dość skuteczna metoda na uzyskanie szerokiego i równomiernego rozprowadzenia.
 • Twarde widelce: Z definicji rozwidlenie to warunek, w którym stan łańcucha bloków rozdziela się na łańcuchy, w których część sieci ma inne spojrzenie na historię transakcji niż inna część sieci. Tak więc, przy okazji hard forka, użytkownicy oryginalnej monety mogą zdobyć nowe monety w wyniku zrzutu.

Może Cię również zainteresować  Jak wybrać swoje pierwsze ICO, w które chcesz zainwestować?

Najgorętsze trwające i nadchodzące zrzuty lotnicze

1. Tron

Kluczowe specyfikacje

 • Airdrop rozpoczyna się 15 lipca 2019 r
 • Airdrop kończy się 15 sierpnia 2019 r
 • Link do zrzutu: Idź do Link
 • Łączna wartość: 30000000 USDT

TRON to zdecentralizowana sieć na dużą skalę, która umożliwia każdemu swobodne tworzenie treści, aplikacji i usług. Była to jedna z najbardziej ekstrawaganckich monet 2018 roku, a na jej czele stoi Justin Sun. Zrzut został ogłoszony przez Raybo Technology, firmę technologiczną z siedzibą w Pekinie w Chinach, która ogłosiła 30-dniową prezentację od 15 lipca, oferując wypłatę premii każdemu, kto posiada USDT oparty na TRC20. Posiadacze otrzymają codziennie premię za zrzut z wysokością do 100% rocznej stopy procentowej.

Aby wziąć udział w tym airdropie, użytkownicy muszą zamienić swoje istniejące USDT na USDT-TRON. Bonusowe odsetki zostaną automatycznie przesłane na platformy obsługujące USDT-TRON. Platformy obsługujące ten zrzut to –

platformy do zrzutu Tron

Przewodnik krok po kroku
 1. Przechowuj dowolną ilość USDT opartego na TRC-20 w prywatnym portfelu użytkownika lub na obsługiwanych giełdach.
 2. Fundacja TRON wyrzuci łącznie 30000000 USDT do kwalifikujących się portfeli.
 3. Zrzut rozpocznie się od 15 lipca o godz. 09:00 do 15 sierpnia o godz. 08:59.
 4. Posiadacze otrzymają codziennie premię za zrzut.
 5. Kwota nagrody jest obliczana na podstawie salda TRC20 USDT użytkowników * APR / 365.
 6. APR oznacza roczną stopę procentową. RRSO pierwszego dnia zrzutu wynosi 100%. Więc jeśli mają 1000 $
 7. SDT-TRON zostanie obliczony na 1000 USD / 365 = 2,74 USD.

tron airdrop

Przeczytaj także: Prognoza ceny Tron (TRX): analiza prognozowana na 2019 r

2. Binance Jersey

Kluczowe specyfikacje

 • Airdrop rozpoczyna się 9 lipca 2019 r
 • Link do zrzutu: Idź do Link
 • Łączna wartość: 100 000 €

Binance Jersey to nowa giełda kryptowalutowa oparta na technologii opracowanej przez Binance, wiodącą na świecie giełdę kryptowalut i jedną z najszybszych historii sukcesu w branży blockchain. Binance Jersey specjalizuje się w handlu walutami od fiat do kryptowalut, gdzie mogą kupować i sprzedawać Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) za funty (GBP) i euro (EUR).

Binance Jersey przesyła 10 EUR do wszystkich użytkowników, którzy zarejestrują się i ukończą proces KYC. Mogą również zarobić do 100 €, zapraszając znajomych.

Przewodnik krok po kroku:
 1. Odwiedź Binance Jersey i kliknij „Zarejestruj się”.
 2. Zarejestruj się i zweryfikuj adres e-mail.
 3. Zaloguj się do Binance Jersey.
 4. Kliknij „Weryfikuj” w ustawieniach profilu i zakończ weryfikację konta (KYC).
 5. Nagrody zostaną wydane w ciągu 7 dni roboczych po zakończeniu promocji. Użytkownik będzie mógł się zalogować i zobaczyć swoją nagrodę w sekcji Historia dystrybucji w Centrum kont.
 6. Nagrody można wykorzystać wyłącznie do opłacenia opłat transakcyjnych i wypłat i nie można ich wypłacić.

3. Podstawowy żeton uwagi

Kluczowe specyfikacje

Basic Attention Token to token dla branży reklamy cyfrowej stworzony przez twórcę Javascript. Płaci wydawcom za ich treść, a użytkownikom za uwagę, jednocześnie zapewniając reklamodawcom więcej w zamian za ich reklamy. Basic Attention Token dzieli 70% swoich przychodów z reklam ze swoimi użytkownikami. Wystarczy pobrać przeglądarkę Brave, włączyć „Brave Ads” w przeglądarce i otrzymywać powiadomienia o reklamach, aby zarabiać bezpłatne BAT podczas surfowania po Internecie. Użytkownik może również zdobyć BAT, ubiegając się o losowe tokeny o wartości 25-40 BAT. Nowe granty w postaci tokenów są zwykle dostępne co miesiąc. Użytkownicy mogą ubiegać się o przyznanie tokenów raz na 30 dni na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Użytkownicy muszą pamiętać, że Brave Ads są ograniczone geograficznie do następujących krajów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy i Francja. Wkrótce będzie dostępnych więcej obszarów geograficznych.


Przewodnik krok po kroku
 1. Użytkownik może pobrać i zainstalować przeglądarkę Brave na urządzeniu stacjonarnym.
 2. Po pobraniu użytkownik musi uruchomić przeglądarkę Brave i kliknąć logo trójkąta BAT obok paska adresu.
 3. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym użytkownik musi włączyć nagrody, klikając „Dołącz do nagród”.
 4. Teraz przejdź do ustawień nagrody z wyskakującego okienka lub wpisując „brave: // nagrody /” i upewnij się, że przełącznik „Odważne reklamy” jest włączony.
 5. Od teraz użytkownikowi będą prezentowane oferty w formie powiadomień w momencie, który przeglądarka uzna za odpowiedni i niezakłócający.
 6. Po prostu wejdź w interakcję z tymi powiadomieniami, wyświetl reklamy, a użytkownik ma możliwość uzyskania 70% udziału w przychodach z oglądanej reklamy, podczas gdy Brave otrzymuje tylko pozostałe 30%.
 7. Pod koniec miesięcznego cyklu Brave Rewards użytkownik może odebrać zgromadzone tokeny. BAT może być automatycznie przekazywany co miesiąc najczęściej odwiedzanym stronom lub służyć jako napiwki dla ulubionych twórców treści lub znajomych. Wkrótce będą mogli również używać BAT do treści premium, a także wymieniać je na nagrody w świecie rzeczywistym, takie jak pobyty w hotelach, bony restauracyjne i karty podarunkowe. Brave pracuje również nad opcją umożliwiającą użytkownikom wycofanie BAT z ich portfeli do użytku osobistego, konwertowanie ich BAT na lokalną walutę fiducjarną za pośrednictwem partnerów wymiany.

4. Bitpanda

Kluczowe specyfikacje

 • Link do zrzutu: Przejdź do łącza
 • Łączna wartość: 20000000 NAJLEPSZYCH
 • Data rozpoczęcia składania wniosków o zrzut: 9 lipca 2019 r
 • Data rozpoczęcia składania wniosków o zrzut: 9 lipca 2019 r

Bitpanda to łatwa w użyciu, prosta platforma handlowa, która obniża bariery wejścia i sprawia, że ​​inwestycje są dostępne dla każdego. Zapewniają licencję dostawcy usług płatniczych PSD2, najnowocześniejsze zabezpieczenia i usprawnione doświadczenie użytkownika. Bitpanda przesyła łącznie 20000000 tokenów BEST do swoich członków społeczności. Organizują zrzuty lotnicze dla zweryfikowanych użytkowników Bitpandy, a także posiadacze PAN. Weź udział w obu zrzutach, aby zdobyć więcej żetonów NAJLEPSZYCH.

Przewodnik krok po kroku:

Airdrop 1: łącznie 10000000 NAJLEPSZYCH dla zweryfikowanych użytkowników Bitpandy

 1. Odwiedź stronę internetową Bitpanda.
 2. Użytkownik musi się zarejestrować i zweryfikować swój adres e-mail.
 3. Następnie muszą zweryfikować konto, wypełniając KYC.
 4. Każdy zweryfikowany użytkownik Bitpandy, który zgłosi się na airdrop między 09 lipca 2019 a 12 sierpnia 2019, otrzyma darmowe tokeny BEST.

UWAGA: Musi być zweryfikowanym użytkownikiem, aby kwalifikować się do tego airdrop

Airdrop 2: łącznie 10000000 BEST dla posiadaczy PAN (weryfikacja nie jest wymagana)

 1. Użytkownik powinien posiadać co najmniej 500 PAN, aby kwalifikować się do tego airdrop.
 2. Migawka tego samego odbyłaby się 13 sierpnia 2019 r. W godzinach 13: 00-14: 00 (CET).
 3. Im większą liczbę PAN posiada użytkownik, tym więcej NAJLEPSZYCH otrzyma.
 4. Nagrody zostaną przelane do portfela użytkownika zaraz po dacie zrzutu.

5. Gwiezdny (XLM)

Kluczowe specyfikacje

 • Data rozpoczęcia Airdrop: 20 lipca 2019 r
 • Łącze Airdrop (Binance): Przejdź do łącza
 • Całkowita wartość: NA

Stellar to zdecentralizowany protokół o otwartym kodzie źródłowym dla cyfrowych walut do przelewów fiducjarnych, który umożliwia transakcje transgraniczne między dowolnymi parami walut. Protokół Stellar jest obsługiwany przez organizację non-profit, Stellar Development Foundation.

Binance zacznie obstawiać swoje gorące i zimne portfele Stellar (XLM), począwszy od 20 lipca 2019 r., I będzie automatycznie przekazywać nagrody za obstawianie co miesiąc do posiadaczy XLM. Dodatkowe 9 500 000 XLM z poprzednich działań związanych ze stakowaniem również zostanie przekazane posiadaczom XLM. Aby zakwalifikować się do obstawiania nagród, po prostu trzymaj minimum 10 XLM w portfelu Binance i otrzymaj darmowy XLM w oparciu o całkowite nagrody za obstawianie przez Binance. Stakowanie jest wykonywane automatycznie przez Binance, więc nie jest wymagane żadne ręczne działanie.

Przewodnik krok po kroku:
 1. Użytkownik musi założyć konto na Binance.
 2. Będą musieli trzymać co najmniej 10 XLM w swoim portfelu Binance, aby kwalifikować się do obstawiania nagród.
 3. Binance będzie robić codzienne migawki począwszy od 20.07.2019 od 00:00 czasu UTC i rozdzielać nagrody co miesiąc.
 4. Dystrybucja stawek XLM będzie obliczana w następujący sposób:
 1. XLM wygenerowany przez każdego użytkownika = suma nagród za staking XLM otrzymanych przez Binance * Wskaźnik posiadanych aktywów XLM użytkowników.
 2. Wskaźnik posiadanych aktywów XLM użytkowników = zasoby XLM użytkowników / całkowite stawki XLM postawione przez Binance.
 • Nagrody będą obliczane codziennie i rozdzielane piątego dnia każdego miesiąca. Początkowa dystrybucja nagród za obstawianie XLM będzie obliczana do 1 września 2019 r., A średnie salda użytkowników XLM będą obliczane na podstawie dziennych migawek, a 40-dniowe nagrody za obstawianie XLM zostaną rozdane 1 września 2019 r..
 • Dodatkowe 9500000 XLM z poprzednich działań związanych ze stakowaniem również zostanie przekazane posiadaczom XLM na podstawie ich średnich dziennych zasobów.
 • Stakowanie odbywa się automatycznie przez Binance, więc nie jest wymagane żadne ręczne działanie.
 • Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector