5 najlepszych kranów IOTA – wszystko, co musisz wiedzieć

5 najlepszych kranów IOTA

Kryptowaluty przyniosły światu wiele nowych koncepcji, o których nigdy wcześniej nie słyszano ani o nich nie słyszano.

Crypto jest jednym z takich narzędzi, które przyciąga wiele osób ze względu na bezpłatne oferty, a także stało się świetnym sposobem na reklamę i sprzedaż monety. Dla osób, które nie są tego świadome, krany kryptograficzne to strony internetowe lub witryny udostępniające kryptowaluty w zamian za wykonywanie mikro zadań, takich jak przeglądanie reklam lub rozwiązywanie małych zagadek lub captcha.

Było wiele stron internetowych z kranami, które stały się sławne i przyciągnęły do ​​siebie wiele osób, ale nie wszystkie z nich były w rzeczywistości dochodowe z powodu nieplanowanej działalności lub pracy nad bateriami, które wydawały niezbyt cenne monety.

Podczas gdy w początkowych latach wszystkie krany koncentrowały się wyłącznie na bitcoinach, w ostatnich latach pojawiło się wiele kranów altcoinowych i przyciągnęło do nich wielu entuzjastów. Wśród tych altcoinów krany IOTA również zyskały dużą przyczepność, ponieważ wiele osób uważa, że ​​IOTA może być monetą, która może mieć duży skok cenowy w nadchodzących latach..

Co to jest IOTA?

IOTA została wymyślona przez Fundację IOTA, która z powodzeniem zadebiutowała na rynku kryptowalut około 2015 roku.

Celem całego projektu i monety było umożliwienie internetu rzeczy. Fundacja IOTA, założycielka projektu, jest organizacją non-profit i ponosi pełną odpowiedzialność za to, jak działa sieć i jak będzie się rozwijać w przyszłości. Fundacja jest również odpowiedzialna za nawiązywanie strategicznego partnerstwa, które ma na celu poprawę projektu. Podczas gdy rozwój przebiega pomyślnie, projekt już się rozwinął i zaowocował doskonałymi partnerstwami z dużymi firmami na całym świecie, w tym Volkswagen, Samsung, Bosch i Fujitsu..

Według wielu analityków, IOTA jako technologia jest dość rewolucyjna, ponieważ próbuje stworzyć nową warstwę transferu danych i rozliczeń transakcji dla Internetu rzeczy (IoT), który sam jest reklamowany jako przyszłość technologii. Moneta oparta jest na nowej technologii rozproszonej księgi (DTL), która jest nazywana Tangle i uważa się, że przezwycięża niedociągnięcia i nieefektywne błędy projektowe obecnych łańcuchów bloków. Oznacza to, że nie jest wymagane wydobywanie, ponieważ nie ma bloków i łańcuchów bloków. Zamiast tego IOTA wprowadza niezwykle nowy sposób dochodzenia do konsensusu, który w rzeczywistości jest systemem peer to peer i całkowicie zdecentralizowanym.

Mając na celu wyeliminowanie systemu bloków, plątanina IOTA próbuje znaleźć rozwiązania dla lepszych opcji skalowania. W Tangle każdy twórca transakcji musi wykonać pewne prace obliczeniowe i zatwierdzić co najmniej dwie poprzednie transakcje, zanim jego transakcja przejdzie. Można to postrzegać jako transakcję w IOTA bez żadnych opłat, która może być traktowana jako nagroda za współpracę i pomoc innym oraz zabezpieczenie sieci.

Zilustrowana plątanina IOTA– Ilustrowana plątanina IOTA

Dlaczego społeczność optymistycznie podchodzi do IOTA?

Uważa się, że IOTA ma świetlaną przyszłość wśród innych kryptowalut, ponieważ jest to obiekt, który sam w sobie jest reklamowany jako przyszłość technologii – Internet rzeczy.

Zespół projektowy podejmuje wszelkie właściwe kroki, aby udowodnić, że będzie to moneta przyszłości. Fundamentalne kroki, które zespół podejmował, w rzeczywistości przyciągały wielu ludzi do kupowania IOTA i utrzymywania aktywności również jego kranów.


 • Wspaniałe partnerstwa: Zespół IOTA ma wiele wspaniałych partnerstw, które mogą przynieść jego wykorzystanie do prawdziwego świata – marzenie, którego pragnie większość projektów kryptograficznych. CISCO, Samsung i Volkswagen wybrały IOTA do przetestowania swojej technologii. W rzeczywistości nawet miasto Tajpej testuje IOTA, aby wydawać swoim obywatelom dowody osobiste, które będą oparte na Tangle.
 • IoT to kolejna wielka rzecz: IoT jest wszędzie, więc IOTA może być jego pomocnikiem i dlatego świat powoli staje za tym. Oczekuje się, że wydatki B2B na technologie IoT, oprogramowanie, aplikacje i rozwiązania wzrosną 250 mld EUR (267 mld USD) do 2020 r. I to jest rodzaj rynku, do którego zajmuje się IOTA.
 • Doskonała technologia: W czasie, gdy nawet najwięksi z blockchainów nie są w stanie powstrzymać problemów i walczą, IOTA właśnie dała światu rozwiązanie, które może być dobrą alternatywą. Więc IOTA nie tylko oferuje alternatywną technologię, ale jest coś, co jest bardziej widoczne i ma wyższą pozycję.

Chociaż wciąż jest dużo pracy do wykonania przez zespół nad IOTA i jego Tangle, ale w grze jest wystarczająco dużo mięsa, które sprawia, że ​​wszyscy są przywiązani do monety i dlatego wiele osób przywiązuje się do kranów IOTA. Dlatego pomyśleliśmy o dostarczeniu ci najlepszych, gdzie możesz dostać darmowe IOTA.

Najlepsze baterie IOTA

W jednym widoku są tutaj najlepsze baterie IOTA i ich kluczowe cechy –

Nazwa kranu Główne cechy
MineIOTA
 • Wymaga bardzo niewiele lub praktycznie żadnej pracy od użytkownika.
 • Jest bardzo prosty i łatwy w użyciu 
 • Bateria jest jednym z najlepszych płatników i bez ograniczeń
 • Nie opóźnia płatności, które zwykle są realizowane w ciągu jednego dnia.
IOTAfaucet
 • Pomaga ludziom uczyć się i rozumieć IOTA i Tangle.
 • Aby odstąpić od umowy, należy wypełnić formularz wniosku
 • Wypłata raz dziennie
 • Ogranicza ryzyko oszustwa, ponieważ dalsze instrukcje są wysyłane e-mailem, aby podjąć odpowiednie działania 
IOTAFaucet Reddit
 • Rozdziela nagrody użytkownikom, gdy publikują w subie.
 • Wymaga to znacznie mniej pracy od użytkownika
 • Niezwykle prosty i łatwy w użyciu dla użytkowników
 • Baterie zapewniają dobrą zapłatę około 20 IOTA za post
 • Pozwala na ograniczenie sześciu postów dziennie
IOTA Boombitcoins
 • Użytkownik musi pracować co 5 minut, aby rozwiązać nową Captcha.
 • Bateria jest bardzo przyjazna dla użytkownika 
 • Wypłata za kran jest przyzwoita i wynosi do 1200 za godzinę
 • Gdy użytkownik osiągnie 100 000 IOTA, może zażądać wypłaty, a wypłata zostanie dokonana w ciągu 12 godzin 
IOTAlottery Reddit
 • Przydział na loterię to tylko jeden los dla jednego użytkownika
 • Koszt jednego biletu to +10 000 IOTA
 • Losowanie loterii odbywa się tylko raz w miesiącu 

1. MioneIOTA

To strona z kranami, która sprawia, że ​​użytkownicy kopią Monero i płacą im w IOTA. Tak jest w przypadku większości kranów IOTA, które proszą swoich użytkowników o kopanie Monero dla IOTA, ponieważ Monero nadal jest blockchainem, a IOTA nie. Ale to, co wyróżnia MioneIOTA, wymaga od użytkownika mniejszego nakładu pracy. Jest to również jeden z najlepiej opłacalnych warunków baterii, czyli moc wydobywcza, jaką może zapewnić system użytkownika. Kran wypłaca również natychmiast i nie ma dziennego limitu wypłat

2. IOTAfaucet

Ten kran jest projektem eksperymentalnym i beta, który został stworzony w celu opracowania rzeczywistego kranu, aby mógł wydawać darmowe IOTA do dystrybucji, a także umożliwić większej liczbie osób edukację i zapoznanie się z IOTA, jej technologią Tangle i tym, czym jest inna. Eksperymentując, kran ma pewne zasady, które są nieco inne, ponieważ każdy użytkownik powinien wypłacać tylko jedną dziennie, a aby otrzymać monety, użytkownik musi wypełnić i przesłać formularz żądania wypłaty. Opublikuj, w którym użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z instrukcjami

3. IOTAFaucet Reddit

Kolejny kran, który zapewnia użytkownikom dość przyzwoite wynagrodzenie bez zbytniego nakładu pracy. Interfejs strony jest bardzo prosty i bardzo łatwy w nawigacji. Kran prosi swoich użytkowników o opublikowanie nowego posta z aktualną frazą i otrzymanie darmowych tokenów. Każdy użytkownik otrzymuje limit sześciu postów dziennie. Wynagrodzenie z kranu jest całkiem przyzwoite, a za każdy post użytkownicy otrzymują do 20 IOTA.

4. IOTA Boombitcoins

Boombitcoins to jedna z najlepiej płatnych stron dla IOTA i daje użytkownikom szansę na wylosowanie ponad 100 000 IOTA z wypłatą w mniej niż 12 godzin. Aby zmaksymalizować wypłatę, użytkownik musi złożyć wniosek o 100 IOTA 1000 razy. Bateria wymaga od użytkowników wysiłku co pięć minut, dzięki czemu użytkownik jest dość zajęty, a także co pięć minut. Nawet przy wysiłku co pięć minut kran jest dość łatwy w użyciu, a więc jego nawigacja po stronie internetowej.

5. IOTAlottery Reddit

Ten kran jest zbudowany jak loteria, w której wszystko zależy od szczęścia. To losowanie loterii odbywa się tylko raz w miesiącu i zdecydowanie, jeśli użytkownik lubi system loterii i jego emocje związane z nim. Szczęśliwy zwycięzca tej loterii otrzymuje wynagrodzenie w IOTA, które można wymienić i otrzymać gotówkę w dowolnym momencie. Aby użytkownik wziął udział i otrzymał bilet na udział w loterii, musi zdeponować 10000 IOTA. Ten kran jest uważany za dobrą inwestycję dla osób podejmujących ryzyko.

Może ci się spodobać również: Krany kryptograficzne 101: Czy Moon Litecoin to najlepszy kran Litecoin

Wniosek

Jest całkiem jasne, że IOTA to moneta, która mogłaby tu pozostać przez jakiś czas, a ludzie będą polować na coraz więcej kranów, ponieważ uznają to za warte w IOTA. Nadal trudno jest znaleźć czysty kran IOTA, ponieważ monety nie można wydobywać, ale nadal przy całej związanej z nią aktywności, a jeśli użytkownicy otrzymują IOTA, jest całkiem nieźle.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector