Jak i gdzie kupić Bitcoin w Wielkiej Brytanii (recenzja TOP Giełd)

Wielka Brytania jest krajem zorientowanym na technologię. Ten kraj był tym, który dał światu historyczną rewolucję przemysłową, która zmienia sposób funkcjonowania rzeczy w produkcji. Chociaż kraj ten nieco pozostawał w tyle pod względem nowoczesnej technologii wraz z rozwojem Stanów Zjednoczonych i Japonii, odzyskuje grunt i przyjmuje nowszą technologię cyfrową w dość szybkim tempie. Liczby też to mówią.

 • Według raportu Tech Nation z 2018 r. Technologia rozwija się 2,6 razy szybciej niż reszta gospodarki Wielkiej Brytanii.
 • Sektor technologii cyfrowych jest wart prawie 184 miliardy funtów dla gospodarki Wielkiej Brytanii, w porównaniu ze 170 miliardami funtów w 2016 roku.

Londyn powoli wkradł się na drugie miejsce na świecie pod względem najbardziej skomunikowanych technologii, po Dolinie Krzemowej i jest jeszcze lepszy, jeśli chodzi o odsetek zagranicznych klientów. Chociaż Londyn jest epicentrum, rozwój technologii nie ogranicza się do geograficznych granic miasta. Według tego samego raportu, rozwój technologiczny powoli rozprzestrzenia się w 16 miastach w Wielkiej Brytanii, w tym między innymi w Newbury, Reading, Stafford, Huntingdon itp..

Crypto i Blockchain w Wielkiej Brytanii

Podobnie jak wiele krajów na świecie, branża kryptowalut i blockchain rozwija się w Wielkiej Brytanii. Według krajowego organu nadzoru finansowego Financial Conduct Authority (FCA) Giełdy z siedzibą w Wielkiej Brytanii stanowią około 1 procent dziennego handlu światowego. Będąc centrum finansowym i centrum start-upów i dojrzałych firm finansowych, Londyn przyciągnął duże firmy kryptograficzne. Niedawny badanie przeprowadzone przez organ nadzoru finansowego z pomocą Kantar TNS przedstawił kilka interesujących faktów na temat tego, jak rozwijała się branża i jak publiczność kryptowalut wciąż się rozwija, ale rośnie. W grudniu 2018 roku Kantar przeprowadził wywiady z 2132 osobami, aby poznać ich opinię na temat najnowszej formy technologii, która może zmienić sposób funkcjonowania świata. Odkrycie raportu pokazało, że obecnie bardzo niewielka liczba skłania się ku kryptowalutom, co również oznacza, że ​​nadal istnieje ogromny rynek do przejęcia. Ustalenie raportu było następujące:

 • Ponad 70% ankietowanych nie słyszało o kryptowalutach lub nie wiedziało, jak je zdefiniować.
 • Kupowanie kryptowalut w kraju nie jest zbyt popularne, dlatego szacuje się, że tylko 3% całej próby kupiło kryptowaluty w przeszłości.
 • Właściciele kryptowaluty zwykle używają własnych pieniędzy, aby ją kupić. Żaden z respondentów nie zgłosił pożyczenia pieniędzy od firm finansowych lub znajomych / rodziny.
 • Tylko 8% wszystkich właścicieli kryptowalut przeprowadziło „dogłębne badania” przed zakupem, a 16% nie przeprowadziło wcześniejszych badań.
 • Ponad 1 na 3 osoby nigdy nie sprawdzały wartości swojej kryptowaluty od momentu zakupu.
 • Około 40% właścicieli kryptowalut spodziewa się, że będzie je przechowywać przez 3 lub więcej lat, podczas gdy połowa z nich zgłosiła, że ​​sprzedała już część lub całość..

Opracowywanie przepisów

Chociaż powyższe liczby są nadal bardzo naiwne, aby dać pełny obraz branży i potencjału, jaki posiada w Wielkiej Brytanii. Regulator również to rozumie i bacznie obserwuje, jak zbudować wokół tego ścianę regulacyjną. Wiele z nich wciąż obraca się wokół Brexitu, który ponownie zadecyduje o przebiegu regulacji, gdy Wielka Brytania oderwie się od Unii Europejskiej.

Aby uzyskać jasne stanowisko i mieć pełną kontrolę nad sytuacją dzisiejszą i jutrzejszą, brytyjski regulator powołał grupę zadaniową Cryptoasset na początku 2018 r. I stwierdził w raporcie, że Wielka Brytania musi aktywnie regulować kryptowalutę i łańcuch bloków, aby uderzyć równowaga między zapewnieniem bezpieczeństwa i przejrzystości rynków a utrzymaniem pozycji lidera w dziedzinie innowacji finansowych.

Dzięki jasno wyważonemu podejściu do opracowywania przepisów dotyczących kryptowalut, Wielka Brytania nadal nie ma określonego prawa dotyczącego kryptowalut, a kryptowaluty nadal nie są uważane za prawny środek płatniczy w tym kraju. Jednak kraj zdaje sobie sprawę, że będzie musiał traktować tę najnowszą innowację z „unikalną tożsamością”.

Najlepsze giełdy w Wielkiej Brytanii, aby kupić Bitcoin

Rozumiejąc możliwości i wielkość rynku, który wciąż pozostaje do zdobycia, wiele giełd – globalnych i lokalnych – otworzyło sklep i pomaga obywatelom Wielkiej Brytanii w zakupie bitcoinów. Te giełdy nadal muszą podlegać procesowi rejestracji, a FCA utrzymuje „złych graczy” poza branżą. Ponieważ czujny regulator trzyma złe giełdy poza krajem, zobaczmy, które są najlepsze rynki / giełdy, które pozwalają Brytyjczykom kupować bitcoiny.

Coinbase

Jedna z największych giełd kryptowalutowych na świecie, jestem także liderem w Wielkiej Brytanii. Coinbase oznacza zaufanie i uczciwość w świecie kryptowalut, ponieważ giełda jest bezpieczna i nigdy nie została zhakowana. Coinbase to łatwy i szybki sposób na zakup bitcoinów przez nowych użytkowników. Obsługuje klientów w ponad 30 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie (oprócz Niemiec), Wielkiej Brytanii, Singapurze, Kanadzie i Australii, a ta lista rośnie z dnia na dzień. Umożliwia użytkownikom kupowanie bitcoinów za pomocą karty debetowej, przelewu bankowego, przelewu SEPA i nie tylko.

Plusy

 • Godna zaufania
 • Wysoka płynność i limity
 • Łatwy w użyciu, przyjazny dla początkujących
 • Różnorodne opcje płatności

Cons

 • Realizacja zakupów przelewem bankowym zajmuje od 3 do 5 dni
 • Coinbase ma uprawnienia do śledzenia wydatków użytkowników Bitcoin

giełda monet dla bitcoinów w Wielkiej Brytanii

Coinmama

Luno

Coinmama jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których Brytyjczycy kupują swoje Bitcoiny i ma światową siłę 200 000 klientów. Umożliwia użytkownikom z całego świata kupowanie Bitcoinów za pomocą kart debetowych i kredytowych, za które pobiera 6% opłat za transakcję. W przypadku klientów europejskich akceptuje również płatności za pomocą SEPA, w przypadku których opłaty transakcyjne są stosunkowo niższe. Platforma Coinmama jest dość bezpieczna, a transakcje są szybsze. Coinmama obsługuje obecnie BTC, ETH, ETC, BCH, LTC, ADA, QTUM, XRP oraz USD i EURO w Fiats

Plusy

 • Globalna obecność – użytkownicy mogą kupować z dowolnego kraju
 • Zapewnia jeden z najwyższych limitów zakupu bitcoinów za pomocą karty kredytowej
 • Bezpieczne i niezawodne

Wady

 • Pod względem opłat za zakupy kartą debetową i kredytową Coinmama należy zdecydowanie do najwyższych.

wymiana na bitcoiny

Luno

Plusy

 • Zaufana giełda, która istnieje od dawna
 • Wpłaty i wypłaty na adres e-mail lub numer telefonu komórkowego są prawie bezpłatne

Wady

 • Nie ma obsługi klienta
 • Ograniczone funkcje (dla krajów spoza ich list wymiany)

giełda kryptowalut Luno

Bittylne

Ponownie lokalny brytyjski rynek, który stał się popularnym miejscem kupowania bitcoinów. Nie jest to bezpośrednio giełda, ponieważ nie jest to platforma handlowa, ale raczej platforma wymiany P2P, a na scentralizowanym serwerze nie ma żadnych monet. Klienci mogą natychmiast kupować bitcoiny za pośrednictwem Barclays Pingit, przelewu bankowego obsługującego szybsze płatności, płatności lub karty kredytowej / debetowej.

Plusy

 • Bezpieczne, ponieważ ma tylko P2P
 • Prosty interfejs

Wady

 • Brak jasności cen
 • To nie jest platforma handlowa
 • Wysoka marża
 • Nie jest łatwo wyjechać z Europy do Stanów Zjednoczonych

bittylicious Bitcoin Exchange Wielka Brytania

Bitpanda

Bitpanda to popularna europejska giełda, która ma swoją siedzibę w Austrii. Został uruchomiony w 2014 r. I twierdzi, że był „w koordynacji z władzami lokalnymi”, ale nie udzielono żadnych specjalnych licencji. Ale nie było wielu skarg na giełdę od czasu jej powstania, które to rodzaje potwierdzają jej wiarygodność. Giełda obsługuje tylko Bitcoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash i Litecoin i umożliwia handel tylko w euro. Mają wysokie limity płatności i niskie opłaty w szerokiej gamie metod płatności. Bitpanda oferuje klientom opcję kupowania bitcoinów za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, SOFORT, Skrill, NETELLER, giropay, eps, SEPA i przelewu bankowego online.

Plusy

 • Nie zgłoszono jeszcze żadnych poważnych hacków, dzięki czemu jest to bezpieczne
 • Różnorodne opcje płatności do wyboru przez użytkownika
 • Prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs

Wady

 • Nieujawnione opłaty, które obecnie wydają się wynosić 2% w oparciu o obliczenia
 • Mniejsze wsparcie dla altcoinów

bitpanda

CEX.io

CEX.IO powstało w 2013 roku jako basen wydobywczy. Firma z siedzibą w Londynie przekształciła się później w pełnoprawną giełdę kryptowalut. Giełda ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii i jest dostawcą płatności w celu przyjmowania środków klientów, ale nie są one nadzorowane przez Financial Conduct Authority (FCA). Na CEX.IO dostępnych jest kilka monet, w tym BTC, ETH, DASH i ZEC dla EUR, USD i GBP. CEX.io pozwala użytkownikom kupować bitcoiny za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego ACH, przelewu SEPA, gotówki lub AstroPay. Zakupy dokonane kartą kredytową zapewniają natychmiastowy dostęp do bitcoinów. CEX.io działa w Stanach Zjednoczonych, Europie i niektórych krajach Ameryki Południowej.

Plusy

 • Wsparcie dla wielu krajów i regionów
 • Niska opłata transakcyjna wynosząca 0,2%
 • Ugruntowana i zaufana giełda
 • Przyzwoita liczba monet i rynków

Wady

 • Wiele negatywnych recenzji użytkowników w internecie
 • Słabe opcje wykresów
 • Żadnych egzotycznych Altcoinów

cex

LocalBitcoins

Podobnie jak wiele krajów na całym świecie, także Localbitcoins znajduje swoich fanów w Wielkiej Brytanii. LocalBitcoin to globalna giełda kryptowalut peer-2-peer, w której użytkownicy mogą wymieniać kryptowaluty na waluty fiducjarne i odwrotnie. Giełda jest bardzo popularna w miejscach, w których rząd rozprawia się z kryptowalutami i wymianą. Kupowanie i sprzedawanie na LocalBitcoin jest nieco bardziej ryzykowne, ponieważ mogą istnieć oszuści próbujący zwabić prawdziwych kupujących i sprzedających. Mimo że lokalne bitcoiny oferują usługę escrow, która tymczasowo zatrzymuje monety do momentu potwierdzenia płatności, istnieje wiele skarg dotyczących problemów z fałszywymi płatnościami

Plusy

 • Ogromna baza klientów
 • Usługa Escrow
 • Wiele metod płatności
 • Może być prywatny, szybki i łatwy
 • Transakcje osobiste nie wymagają podania danych osobowych

Wady

 • Ryzykowny
 • Wysokie opłaty

localbitcoins

Bitcoin.de

Bitcoin.de jest własnością Bitcoin Deutschland AG, która jest „powiązanym agentem” FIDOR Bank AG. To partnerstwo z innowacyjnym (i co ważniejsze, wysoce regulowanym) bankiem zapewnia firmie dużą stabilność. Warto podkreślić, że FIDOR Bank jest jednym z pierwszych „banków 2.0” w Niemczech, skupiającym się głównie na aktywach cyfrowych. ma również partnerstwa z Kraken i Ripple. Handel na platformie nie jest natychmiastowy (w większości), w przeciwieństwie do większości giełd. Bitcoin.de nie został jeszcze zhakowany, a ponad 98% monet jest przechowywanych w chłodni. Giełda oferuje tylko Bitcoin i Bitcoin Cash w stosunku do euro. Użytkownicy mogą kupować bitcoiny online od innych użytkowników Bitcoin.de za pomocą przelewów bankowych SEPA.

Plusy

 • Bezpieczny jak podłączony do banku
 • Jeszcze nigdy nie zostałeś zhakowany
 • Cold Storage od Assets sprawia, że ​​jest on bezpieczniejszy
 • Akceptuje przelewy bankowe

Wady

 • Handel w czasie rzeczywistym tylko dla posiadaczy rachunków bankowych FIDOR
 • Tylko 2 aktywa w obrocie – BTC BCC
 • Handel tylko w euro
 • Słabe narzędzie do tworzenia wykresów

bitcoin.de

Skończył

Cointed oferuje wiele usług kryptowalutowych, w tym sieć bankomatów, zielone wydobycie, usługi płatnicze, sklep internetowy z portfelami sprzętowymi i platformę wymiany kryptowalut. W tej recenzji skupimy się na wymianie kryptowalut Cointed. Oprócz Bitcoin, Cointend oferuje również wsparcie dla ETH, DASH, ETC, LTC, XMR i Zcash. Jest to oczywiście wymiana skoncentrowana na UE, ponieważ działa tylko z euro. Użytkownicy nie mogą obecnie wpłacać depozytów w USD ani w żadnej innej walucie fiducjarnej.

Plusy

 • Obsługiwany Fiat
 • Obsługiwane karty kredytowe, przelewy bankowe UE
 • Dobra platforma i przyzwoita różnorodność monet

Wady

 • Europejskocentryczny
 • Handel tylko w EUR
 • Wysokie opłaty transakcyjne
 • Dźwignia niedostępna

wymyślony

Paymium

Paymium była pierwszą europejską giełdą Bitcoin, założoną w 2011 roku. Zapewnia usługę wymiany EUR / BTC i jest zgodna ze wszystkimi odpowiednimi przepisami europejskimi. Klienci mogą kupować bitcoiny za pośrednictwem SEPA, przelewu bankowego lub karty kredytowej. Paymium oferuje integrację usług płatności Bitcoin dla handlowców, co nie jest oferowane przez wiele giełd. Usługa obejmuje 0% opłat i automatyczną konwersję na euro.

Plusy

 • Duża giełda europejska
 • Obsługiwane karty kredytowe
 • Dobra platforma i ograniczone niezweryfikowane konta

Wady

 • Nieregulowany
 • Obsługuje tylko Bitcoin
 • Dźwignia niedostępna

paymium

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me