Jak osiągać wysokie zyski na wymianie kryptowalut

Czy możesz?

Krótka odpowiedź brzmi: nie możesz.

Ale są pewne wskazówki dotyczące inwestowania, które znacznie zmniejszają ryzyko straty. A Twój potencjał zysków jest znacznie wyższy.

Baseline vs. Noobs

Po pierwsze, ponieważ w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat zobaczymy monumentalny wzrost liczby bitcoinów, ethereum i litecoinów, można być pewnym, że te trzy podstawowe i „bazowe” monety będą nadal gwałtownie rosnąć. To powiedziawszy, jest to idealny moment, aby przejść z BTC na monety alternatywne, które mają niski koszt zakupu. I dlaczego? Ponieważ widzimy, że coś takiego jak Verge rośnie z jednego grosza do dolara, ci, którzy zainwestowali w to za grosza, zobaczą stukrotny zwrot z inwestycji (ROI).

Po pierwsze

A więc ważne jest, aby KUPOWAĆ BITCOINY. Przez cały czas musisz brać ich małe paczki i inwestować je poprzez giełdę, taką jak Binance lub coś podobnego, w coś, co nazywa się krótko „altcoinami”. Po prostu są zwycięzcą (-ami). Na razie. Chociaż, podobnie jak w przypadku giełd, najlepsze może jeszcze nadejść. Czy zobaczymy kolejny mecz bitcoinowy dolar za dolara? Absolutnie. Po prostu nie od razu. Ale zadziwiające jest, jak szybko niektóre z nich rosną. Weźmy na przykład fakt, że w ciągu ostatniego tygodnia wartość Verge wzrosła pięciokrotnie. W ciągu tygodnia wzrosła z jednego pensa do dwóch, do trzech, do czterech, do PIĘCIU.

Oś czasu

Oznacza to, że gdyby ktoś zainwestował 1000 USD w Verge w zeszłym tygodniu, jego inwestycja byłaby dziś warta zaskakujące PIĘĆ TYSIĘCY dolarów. To jest wypłata w wysokości 4000 $ za jeden tydzień siedzenia i patrzenia na wykresie informującym, że twoja inwestycja gwałtownie rośnie.

Niesamowite

Nigdy wcześniej w historii pieniądza czy towarów, my, jako rasa ludzka, nie widzieliśmy takiego wzrostu. W czymkolwiek. Zawsze. Całkowita głębia błyskawicznego wzrostu kryptowaluty jako stabilnej formy handlu towarami przeszła z zera do przysłowiowego 160 mil na godzinę w ciągu dziesięciu krótkich lat. To naprawdę niezwykłe!

Tutaj zostanę!

Kryptowaluta jest tutaj. Tak długo, jak wydobywane są monety, weryfikowane są transakcje i pojawiają się nowe waluty alternatywne dla „wielkiej trójki”, możliwości inwestycyjne zapewniające ogromne zwroty są nie tylko możliwe, ale także to, co jest tak niezwykłe, że możemy powiedzieć świat finansów; i co prawie najlepiej szeptać; są PRAWDOPODOBNE.


Prawdopodobieństwo?

Inwestycja to kwestia prawdopodobieństwa. Nikt nie może przewidzieć, co zrobi jeden człowiek. Ale można z dużą dokładnością przewidzieć, co zrobi przeciętny człowiek. Dlatego inwestorzy tak bardzo polegają na przekazach ustnych. A także samemu obserwowaniu rynku.

Co kupić

To jest gra, w której wszyscy wygrywają. Zwłaszcza jeśli dajesz znajomym wskazówki, co kupić. Tak to się zaczyna; ktoś pyta: „co warto teraz kupić…” Bardziej doświadczony inwestor odpowie bez wahania, coś w stylu: „Kup ADA, IOTA, XVG i potencjalnie trochę Ripple, jeśli masz na to pieniądze. Ale NALEŻY KUPOWAĆ BITCOIN, ETER I LITECOIN ”.

Co jest ważne

Więc to, co jest ważne i najważniejsze do zrealizowania, to fakt, że chociaż musisz UŻYWAĆ kryptowaluty, takiej jak bitcoin, eter lub litecoin, aby KUPIĆ zamienniki, musisz następnie uzupełnić swoją inwestycję w sam bitcoin. I eter. I LITECOIN. Nie możesz po prostu wyczerpać inwestycji w bitcoiny, ETH i LTC na rzecz kupowania altcoinów i spodziewać się w pełni rozwiniętego portfela w nadchodzących latach. Istnieje OGROMNY potencjał wzrostu w przypadku altcoinów, ale być może jest jeszcze WIĘCEJ możliwości wzrostu w „wielkiej trójce”.

Pocieranie?

W tym tkwi problem. Gdy przenosisz swoje aktywa z Bitcoin do Verge. Cena wartości Verge podwoi się, potem znowu podwoi, a potem ZNOWU podwoi. Będzie dalej podążał tą ścieżką! Więc to CUDOWNY czas na zakup Verge.

– Więc o co chodzi?

Niestety, widzisz wtedy, że cena bitcoinów nadal rośnie, błyskawicznie. Tak jak wyjmujesz pieniądze z BTC i wkładasz je do XVG! Więc co daje? Jak możesz utrzymać silną obecność zarówno w bitcoinach, jak i altcoinach? To wymaga pieniędzy. Mądrze zainwestowane we WŁAŚCIWYM CZASIE.

Nieograniczone zaopatrzenie w wodę

Bitcoin rośnie jak chwast z nieograniczonym zapasem wody. Jest spragniony i wypija tyle, ile może znieść. Dlatego obserwujemy opóźnienia w zamówieniach. Górnicy z trudem nadążają teraz za popytem. W ciągu miesiąca minęło od 15,5 tys. USD do 19,2 tys. USD. Jak to jest możliwe?

Podaż i popyt

Istnieje tylko określona liczba bitcoinów, które można wydobywać. Każdego dnia popyt na ten bardzo ograniczony zasób rośnie wykładniczo. Podbijanie ceny. Co więcej, kiedy ludzie wyciągają pieniądze z BTC i umieszczają je, powiedzmy, XVG, IOTA, Ripple lub ADA… te bitcoiny wracają do obiegu. A raczej są WYMIENIANE tym, którzy już posiadają te alternatywne monety.

Ograniczona ilość

Ważne jest, aby zrozumieć; że chociaż istnieje tylko ustalona liczba monet, ich wartość stale rośnie, sprawiając, że z każdym kolejnym dniem stają się coraz bardziej wartościowe. Czy rynek kiedykolwiek się załamie? Potencjalnie; gdy inne waluty rosną, bitcoin, Ether i Litecoin spadną tu i ówdzie. Ale TREND jest po to, aby stale rosnąć, rosnąć i rosnąć.

Milion dolarów

Prognozy dla BTC pokażą, że waluta może osiągnąć 1 mln USD za MONETĘ do roku 2020. To tylko dwa krótkie lata. Pozostało zaledwie 700 dni, zanim monety warte dziś 16 000 USD będą warte jeden milion USD. To; to naprawdę ekscytujący czas na życie i inwestowanie, ponieważ dzięki możliwościom tak dramatycznych zysków z inwestycji, teraz jest czas na zakup.

– Właściwie wczoraj był czas na zakup

Stymuluje to pilność, która napędza rynek. Co powoduje wzrost cen, co z kolei cyklicznie stymuluje rynek.

To jest fascynujące

A kiedy pytasz znajomych i innych inwestorów o wskazówki, co kupić; Słuchaj ich. Ale przez cały czas badaj swój własny czas, aby dowiedzieć się, czym SĄ monety, do kupienia których byłeś zachęcany. Niektóre mają bardzo różne aspekty od innych. I różne poziomy dynamicznej odpowiedzi na rynku.

Myślenie długoterminowe

Na przykład, jeśli jesteś inwestorem długoterminowym, tak jak wszyscy powinniśmy być, niezwykle ważne jest, aby nadal kupować bitcoiny. Eter. I Litecoin.

Kopnij się

Jeśli tego nie zrobisz, w przenośni i dosłownie będziesz się kopał. I dlaczego? Ponieważ jeśli możesz dziś spaść nawet o 1000 $, zanim bitcoin osiągnie 1 mln USD w parze (prawie powiedziałem) … ponieważ rok 2020 wydaje się za kilka lat. To nie jest! Rok 2020 nadchodzi szybko.

A jeśli nie chcesz przegapić tego, co może być największą okazją inwestycyjną w historii ludzkości, to TERAZ JEST CZAS KUPOWAĆ. Rok 2020 już nie jest za kilka lat. To tylko para. Pamiętaj, że termin 700 dni zbliża się wielkimi krokami. W czasie, jaki zajęło napisanie tego artykułu, jesteśmy o tyle bliżej 699 dnia.

Projekcje

Oto dlaczego: kiedy BTC osiągnie 1 mln USD / monetę, Twoja marna inwestycja 1000 USD będzie warta 52083 USD i zmieni się. To wystarczy, aby kupić dom w niektórych częściach świata. Albo ładny samochód. Albo studia dla twoich dzieci. To wystarczy, aby ponownie zainwestować w powiedzmy Verge, która do tego czasu będzie kosztować około 0,60 USD, a kiedy osiągnie 1,00 USD, Twoje 52 000 USD będzie warte większą część 87 000 USD..

Widzisz więc, jak w ciągu mniej niż czterech lat inwestycja o wartości 1000 USD może zmienić się w prawie 90 000 USD.

Za pomocą tego samego algorytmu do inwestycji w kryptowaluty możesz podjąć inwestycję o wartości 100 USD i łatwo zamienić ją na 9000 USD. Do 2021 roku.

I zapamiętajcie moje słowa, te przyszłe daty nadejdą o wiele wcześniej, niż nam się zdaje. Kup Teraz. Krótka odpowiedź na pytanie: „Jak zarobić dużo pieniędzy, inwestując w kryptowalutę?” Odpowiedź jest prosta:

Kup to

I patrz, jak Twoja inwestycja rozkwita jak kwiat w słońcu. Albo jeszcze lepiej, POLE kwiatów.

Podsumowując. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci i że będziesz pamiętać, inwestując w krótkoterminowe monety wzrostu, takie jak IOTA, Verge, ADA, Ripple i inne, że musisz uzupełnić swoje skarby w przysłowiowej wielkiej trójce. To jest podstawowy aspekt tego całego systemu. Witamy w świecie technologii blockchain. To będzie bardzo dobre dziesięć lat dla inwestorów, którzy mogą spokojnie czekać, obserwować rynek i mądrze inwestować.

Daj nam znać, co myślisz o bitcoinie w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector