Krany kryptograficzne 101: Czy Moon Litecoin – najlepszy Litecoin?

Crypto 101: Is Moon Litecoin – Najlepszy Litecoin

Rozwój branży kryptograficznej i handlu monetami wprowadził świat w wiele nowych koncepcji. Należą do nich takie jak ICO, Atomic Swaps i tak Airdrops. Podczas gdy każdy z nich był równie fascynujący dla świata do zobaczenia, a była jedna rzecz, która wszystkich równie ekscytowała. Wprowadź krany kryptograficzne. Krany kryptograficzne od wczesnych lat kojarzone są ze słowami „Free Crypto”. Chociaż w jakikolwiek sposób nie jest to złe kojarzenie go z Free, należy również pamiętać, ile tego darmowego jest w rzeczywistości darmowe. Wcześniej artykuł odwiedzi niektóre z wiodących kranów Litecoina, w tym bardzo słynny Moon Litecoin –

Co to jest kran kryptograficzny?

Crypto Faucet to strona internetowa, aplikacja lub oprogramowanie, które pomaga osobie generować kryptowaluty poprzez wykonywanie prostych zadań. Zwykle użytkownik odbiera darmowe monety z kranu, klikając przycisk i wykonując captcha lub wykonując inne mikro-zadania. Monety powoli gromadzą się na kontach użytkowników w witrynie, dopóki nie osiągną minimalnego limitu wypłat.

Te strony internetowe są zazwyczaj sprzedawcami lub dostawcami rozwiązań marketingowych. Inne firmy albo nawiązują z nimi bezpośrednią współpracę, albo strona internetowa po prostu otrzymuje link afiliacyjny, umieszcza go na swojej platformie i pozwala ludziom „robić ciężkie rzeczy”. Wszystkie krany mają jeden okres uwalniania darmowych monet. Niektóre witryny z kranami pozwalają użytkownikom odbierać co 15 minut, inne co godzinę, a jeszcze inne tylko raz dziennie. Częstotliwość, z jaką użytkownicy mogą zgłaszać roszczenia, jest związana z wypłatą.

Co sprawia, że ​​krany kryptograficzne są tak popularne?

Chociaż pomysł na gratisy nie jest nowy i stał się doskonałym narzędziem używanym przez marketerów, krany kryptograficzne miały pewne zalety. Jeśli chodzi o gratisy, wprowadzają ludzi w koncepcję kryptowalut jako niezależnej waluty. Pozwalając ludziom zarabiać i przechowywać własne tokeny, krany dają im praktyczne podejście, dzięki czemu kupując tokeny w przyszłości, nie będą mieli problemów z ich obsługą. Kryptowaluty są wciąż nowe i wiele osób, które są zainteresowane ich posiadaniem, nie ma pojęcia, jak je przechowywać lub inwestować. Krany otwierają również drzwi dla nowicjuszy, a także działają jako źródła odpowiednich informacji Bitcoin, do których użytkownicy mogą mieć trudny dostęp w przeciwnym razie.

Typowe rodzaje nagród w kranach

  1. Nagrody lojalnościowe: Są to nagrody, które użytkownik otrzymuje raz dziennie za odwiedzenie kranu przynajmniej raz dziennie.
  2. Nagrody za polecenie: Jest to skonfigurowane w celu nagradzania użytkowników za polecanie nowych użytkowników do baterii. Za każde skierowanie użytkownicy otrzymują punkt procentowy i nadal będą się kumulować.
  3. Tajemnicze nagrody: Jest to nagroda, która pojawia się nieoczekiwanie, zwykle na dole strony, gdy użytkownicy próbują odebrać darmowe Bitcoiny. Jego zawartość nie jest ujawniana, dopóki nie nadejdzie pora, aby kran go wylał, więc użytkownicy zwykle nie wiedzą, czego się spodziewać.
  4. Oferuj nagrody: Są to specjalne nagrody, które użytkownicy mogą zdobyć, wypełniając oferty i ankiety z kilku opcji. Im więcej ofert jest wypełnionych, tym więcej użytkownik może potencjalnie zarobić.
  5. Nagrody górnicze: Jest to swego rodzaju 100% premia, gdy kran używa komputera użytkownika do procesu Proof of Work, w którym wydobywa się Bitcoin. Jest obliczany na podstawie ilości mocy obliczeniowej, którą wniósł użytkownik.

Wiodący kran Litecoin – czy Moon Litecoin jest rzeczywiście najlepszy

Ponieważ ustalono, jak działają krany, należy zrozumieć, że nie wszystkie baterie zapewniają wszystkie monety. Większość kranów jest przeznaczona dla jednej kryptowaluty, ale ostatnie innowacje dały początek kranom z wieloma monetami. Chociaż dostępnych jest tak wiele kranów, w poniższym artykule spróbujemy się skupić top Baterie Litecoin.


MoonLitecoin

MoonLitecoin to najpopularniejszy kran Litecoin. Każdy, kto mógł używać baterii Litecoina, z pewnością wylądowałby na tym kranie przynajmniej wtedy, gdy taka jest jego popularność. Oprócz tego, że jest popularny, kran pozwala użytkownikom odebrać do 1000 litoshi co pięć minut. Aby użytkownicy mogli zdobyć darmowy LTC, muszą rozwiązać captcha i działa na 5-minutowym zegarze.

Witryna twierdzi, że użytkownicy mogą zwiększyć swoje zarobki o 300 procent, korzystając z warstwowych programów premiowych. Wszystkie płatności są dokonywane natychmiastowo i bezpośrednio do mikro-portfela CoinPot użytkownika. Rejestracja jest prosta, wystarczy podać adres portfela użytkownika Litecoin lub konto CoinPot.

Litecoin-Faucet.com

Litecoin-Faucet.com zapewnia użytkownikom usługi kranów do generowania litecoinów poprzez rozwiązanie captcha. Czas kranu wynosi 240 minut i pozwala użytkownikom ubiegać się o uwolnienie Litecoina do 0,00000888 LTC. Istnieje również codzienna loteria, w której użytkownicy mogą zarobić więcej litecoinów.

Ponownie, popularny kran, witryna ma ponad 100 000 użytkowników i do tej pory rozpatrzyła blisko siedem milionów roszczeń. Łączna wypłacona do tej pory kwota to ponad 6000 USD. Płatności są dokonywane za pośrednictwem mikroportfela z kranem.

Litecoin Faucet

Podobnie jak Litecoin-Faucet.com, Litecoin Faucet umożliwia użytkownikom zarabianie darmowej LTC poprzez rozwiązanie captcha. Witryna ma wielopoziomowy system płatności, w którym co 60 minut można zgarnąć do 2500000 litoshi. Witryna ma integrację z Changelly dla tych, którzy chcą zamienić swój Litecoin na inne kryptowaluty.

Amber Litecoin

Amber Litecoin to darmowy kran Litecoin, który umożliwia użytkownikom zarabianie darmowej LTC poprzez rozwiązanie captcha. Użytkownik może odebrać do 3300 litoshi, a licznik czasu dla kranu wynosi 5 minut. Wypłaty są dość natychmiastowe i są dokonywane za pośrednictwem mikro-portfela z kranem. Chociaż Amber Litecoin zapuścił się w inne aktywa, jego projekt został opracowany głównie jako kran Litecoin.

Litecoinfaucet.co

Litecoinfaucet.co to przyjazny dla użytkownika kran, który pozwala użytkownikom zarabiać do 0,00001176 LTC co godzinę. To, co przyciąga większość użytkowników, to fakt, że kran zapewnia captcha i rozwiązuje mikrozadania multimedialne, które są dość łatwe. Podobnie jak inne, ta strona również oferuje codzienne wypłaty za pośrednictwem mikroportfela. Płatności te są prawie natychmiastowe.

TreasureBits

TreasureBits to kolejny popularny darmowy kran Litecoin, który nagradza użytkowników LTC za rozwiązywanie captcha iolvemedia. Witryna obsługuje obecnie inne zasoby cyfrowe, oprócz Litecoin, w tym bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) i inne. Użytkownicy mogą odebrać do 2651 litoshi co pięć minut.

Witryna nie ogranicza się do kranów, ale oferuje również gry, ściany i dostęp do żetonów zrzutów. Dodając do niego, użytkownicy mogą również wydobywać LTC za pomocą funkcji Web Miner na stronie. Wypłaty są dokonywane za pośrednictwem mikroportfela z kranem.

Claimulike- LTC

Claimulike to wielowalutowy kran, który ponownie jest bardzo popularny wśród użytkowników Litecoin Faucet. Kran pozwala użytkownikom zarabiać darmowe litoshi, rozwiązując captcha. Bateria pozwala na roszczenia do 1400 litoshi z zegarem ustawionym na pięć minut. Bateria wymaga rejestracji, która zasadniczo obejmuje tylko podanie użytkownikom adresu Litecoin. Wypłaty są dokonywane za pośrednictwem mikroportfela z kranem.

ClaimLTC

ClaimLTC to także kran z wieloma zasobami, który nagradza użytkowników darmowym LTC za rozwiązywanie captcha. Użytkownicy mogą odebrać do 2071 litoshi co pięć minut, a wszystkie płatności są dokonywane za pośrednictwem mikroportfela z kranem. Timer ustawiony dla tego kranu również wynosi 5 minut i wydaje się być idealną opcją, jeśli użytkownik preferuje kran wielowalutowy z wysokimi wypłatami Litecoina.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map