Kup Bitcoin w Walmart – jak?

Kup Bitcoin w Walmart

Bitcoin wywołał poruszenie od samego początku i ludzie uważają, że może stać się potężniejszy, gdy stanie się integralną częścią życia ludzi – kiedy mogą kupić za jego pomocą kawę w Starbucks lub jest używany do kupowania rzeczy w Walmart, płacąc ich Bitcoin. Może to wkrótce być możliwe, jeśli ludzie będą mogli, nie tylko wydawać swoje bitcoiny w Walmart, ale także kupować je stamtąd.

Obecnie najczęściej kupowane są kryptowaluty za pośrednictwem scentralizowanej wymiany lub platformy pożyczek typu peer to peer, które są rozproszone po całym świecie. Ale wiele osób nie wie, że mogą kupić swoją ulubioną cyfrową walutę w miejscu tak powszechnym jak Walmart i korzystając z usług największego giganta detalicznego.

Kupowanie bitcoinów w sklepie może nie być bułką z masłem, ale tak, jest możliwe i aby Bitcoin był walutą zastępczą, konieczne jest, aby ludzie zaczęli kupować go w sklepie niż na giełdzie.

Poniższy artykuł z przewodnikiem informuje czytelników o tym, jak ich sklep może stać się miejscem, w którym łatwo kupią bitcoiny.

Po pierwsze, skonfiguruj swój portfel

Tak jak każdy potrzebowałby toreb do wyniesienia zakupów poza Walmart, potrzebowałby również portfela, w którym mógłby przechowywać wszystkie swoje przyszłe zasoby cyfrowe.

Ten portfel jest jak fizyczny portfel lub konto bankowe dla Bitcoin.

Istnieje wiele firm świadczących usługi portfelowe, a użytkownik może wybrać jedną z nich w zależności od usługi, którą chce dodatkowo do przechowywania bitcoinów.

Po wybraniu portfela użytkownik będzie musiał pobrać stamtąd adres portfela Bitcoin, ponieważ będzie on potrzebny do przesłania ich bitcoinów.

Po odzyskaniu adresu użytkownik jest gotowy do kupna i sprzedaży kryptowalut.

Będzie to również potrzebne, jeśli użytkownik w ogóle nie chce iść na giełdę kryptowalut i może chcieć sprzedać ją komuś za gotówkę lub za pośrednictwem karty podarunkowej.

Przy okazji, jeśli chcesz rzucić okiem, oto prognoza ceny Bitcoina.

Użyj karty podarunkowej Walmart, aby kupić Bitcoiny


Jeśli użytkownik posiada dodatkową Kartę Podarunkową Walmart, może znaleźć kogoś, kto ma Bitcoiny i udostępnić ją użytkownikowi. Jeśli oboje się zgodzą i istnieje umowa na wymianę kart Walmart z BTC.

Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Użyj gotówki, aby kupić bitcoiny

Ta droga nie jest tak łatwa i szybka jak kupowanie bitcoinów za pomocą karty podarunkowej Walmart. Oczywiście ta trasa nie jest również bezpośrednim zakupem i inna usługa Walmart zostanie użyta, ponieważ będziesz korzystać z Walmart 2 Walmart Money Transfers jako pośrednik.

Czy to nie jest interesujące i kuszące.

Walmart2Walmart to usługa świadczona przez Walmart, która umożliwia użytkownikowi wysyłanie pieniędzy do dowolnego Walmart z siedzibą w USA. Dotyczy to również sklepów zlokalizowanych w Puerto Rico. Te transfery wiążą się z następującymi opłatami:

  • Opłata w wysokości 4 USD za przelew od 0 do 50 USD
  • Opłata w wysokości 8 USD za przelew od 50 do 1000 USD
  • Opłata w wysokości 16 USD za przelew od 1000 do 2500 USD

Aby dokonać transakcji za pomocą usług przelewu Walmart, użytkownik musi odwiedzić najbliższy sklep Walmart i wpłacić równowartość gotówki kasjerowi, który może znajdować się w strefie obsługi klienta sklepu. Te pieniądze należy następnie przelać do sprzedawcy BTC. Nie ma żadnych warunków wstępnych dotyczących przelewów i mogą być dokonywane przez każdego i w dowolnym Walmart.

Jak wspomniano wcześniej, sprzedawcy Bitcoinów mogą wybrać dowolne opcje płatności, które są dla niego dostępne, w tym przelewy Walmart2Walmart.

Oto jak można to zrobić-

Przewodnik krok po kroku

  1. Użytkownik musi zdobyć portfel Bitcoin, który może wybrać spośród różnych firm oferujących te usługi.
  2. Następnie przystąp do wymiany lub barteru peer to peer. Użytkownik musi znaleźć osobę, która chce dokonać wymiany, a system sparuje Twoją lokalizację z lokalizacją sprzedawców w pobliżu. Usługi takie jak LocalBitcoins lub Paxful (opłaty są tutaj trochę drogie) mogą być ciche i przydatne. Użytkownik ma możliwość zakupu BTC za pośrednictwem wszelkich usług przekazu pieniężnego, w tym przelewów banowych online, kart podarunkowych Walmart lub depozytów gotówkowych, do których zaliczają się również przelewy Walmart2Walmart.
  3. Użytkownik wybiera liczbę Bitcoinów, które chce kupić, i wprowadza adres e-mail, aby się zarejestrować.
  4. Następnie wybiera metodę płatności dla wpłat gotówkowych. Następnie widzi listę opcji płatności po lewej stronie strony, na której znajduje się Walmart2Walmart.
  5. Następnie musi udać się do najbliższego Walmartu, aby zdeponować gotówkę, a następnie przekazać pieniądze do Walmart sprzedającego. Wszystkie informacje, które są potrzebne, jeśli chodzi o miejsce przelania pieniędzy, znajdują się na Paxful.
  6. Transakcja jest następnie weryfikowana poprzez przesłanie pokwitowania, które użytkownik otrzymuje od kasjera w Walmart.
  7. Gdy rachunek zostanie przesłany i widoczny dla sprzedawcy, wyda on BTC w ciągu 3 godzin, być może nawet w ciągu zaledwie 10 minut. To zależy od sprzedawcy.

Wniosek

Chociaż wciąż jesteśmy trochę daleko od Walmart, który faktycznie sprzedaje kryptowaluty i akceptuje je, nadal bardzo przydatne jest korzystanie z usług Walmart do kupowania i sprzedawania Bitcoinów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector