Najlepsze aplikacje do śledzenia i zarządzania portfelem kryptowalut w 2021 r. [AKTUALIZACJA]

Kryptowaluta powoli staje się popularna jako aktywo inwestycyjne i przyciąga coraz więcej osób. Chociaż obiecują wysokie zwroty w perspektywie długoterminowej, inwestowanie w kryptowalutę zdecydowanie nie jest grą tygodniową, ponieważ aktywa to zmienność inwestycji i ryzyko. Szalony wzrost w 2017 r., A następnie gwałtowne spadki w 2018 r. Właśnie przestraszył wielu inwestorów. Podczas gdy wielu spekulantów, którzy weszli na rynek w 2017 roku z chciwości szybkiego zarabiania pieniędzy, odeszło, podczas gdy ci, którzy pozostali, to inwestorzy długoterminowi. I zawsze polują na narzędzia, które mogą utrzymać ich w grze i podejmować mądre decyzje. Aby podejmować te mądre decyzje, inwestorzy muszą wyposażyć ich w najlepsze dostępne narzędzia, a jednym z tych narzędzi jest dobry monitor portfela kryptowalut & aplikacje do zarządzania, które dzisiaj omówimy.

Przeczytaj także: 5 błędów, które zwykle popełniają handlowcy kryptowalut

Rise of Altcoins

Rok 2017 był nie tylko rokiem wzrostów cen, ale także wprowadził do gry wiele altcoinów. Zostały one podzielone na Tokeny Użytkowe, Monety Bezpieczeństwa, Monety Prywatności itp., Ale ostatecznie rozszerzyły rynek altcoinów, utrudniając inwestorowi wybór i utrzymanie tego, który mógłby przynieść największe zyski. Obecnie istnieją tysiące altcoinów, a liczba ta powoli i systematycznie rośnie każdego dnia.

Podejście portfelowe do inwestowania w kryptowaluty

Każda osoba, która handlowała na jakimkolwiek rynku, wie, jak duże znaczenie ma podejście portfelowe. Podejście portfelowe jest uważane za podstawę długoterminowego, skutecznego zarządzania pieniędzmi.

Jeśli zdecydujemy się zdefiniować, podejście portfelowe opiera się na tworzeniu dostosowanego portfela inwestycyjnego, który odzwierciedla potrzeby inwestycyjne na różnych etapach życia. Wiele osób wymaga wiedzy na temat tego, jak należy stworzyć portfel w kryptowalutach, poznani na ulicy sugerują pewną zasadę dotyczącą długoterminowej inwestycji w kryptowalutę. Według wielu, każda moneta znajdująca się w portfelu powinna mieć wpływ na te cechy.

 • Udział w rynku: Udział w rynku można zdefiniować jako odsetek kapitalizacji rynkowej, jaką ma kryptowaluta. Duży udział w rynku zazwyczaj wskazuje na dominację.
 • Wartość użytkowa: Ustalając, czy kryptowaluta będzie tu za kilka lat, należy zadać i znaleźć odpowiedzi na pytania typu: Czy kryptowaluta jest przydatna? Czy ma rynek użytkowników? Te pytania są ważne, ponieważ są to najbardziej przydatne kryptowaluty, które prawdopodobnie zostaną szeroko przyjęte.
 • Wolumen transakcji: Aby ustalić, czy kryptowaluta jest rzeczywiście używana, można przyjrzeć się jej wolumenie transakcji. Ten wskaźnik mówi również o długoterminowym używaniu waluty.
 • Wiadomości rynkowe: Wiadomości rynkowe wpływają na cenę jednej kryptowaluty i miałyby retrospektywny wpływ na portfel, dlatego konieczne jest, abyś był gotowy na reakcję. Ogólnie rzecz biorąc, należy być na bieżąco z nowościami rynkowymi dotyczącymi kryptowalut, aby można było podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli ktoś zastosuje te filtry do pełnej listy monet, może znaleźć się w otoczeniu wielu sugestii dotyczących monet i tak należy podejść do tego, dywersyfikując swoją inwestycję.

Potrzeba śledzenia portfela kryptowalut

Wraz z przejściem instytucji do gry kryptograficznej zalecane zarządzanie portfelem „kryptowalut” będzie rosło, a wiele osób będzie posiadało wiele monet w ramach swojego portfela, w którym stosują podejście portfelowe lub nie..

Monitorowanie tych zasobów w różnych monetach powoli staje się wyzwaniem dla ludzi, a wraz ze zmieniającymi się scenariuszami liczba ta będzie rosnąć. W tym miejscu wielu graczy próbuje stworzyć narzędzia do śledzenia portfela przy użyciu technologii takiej samej, jak ta dostępna w przypadku akcji i innych klas aktywów.

Przeczytaj także: Najlepsze aplikacje do agregowania wiadomości o kryptowalutach

Co to jest narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut?

Śledzenie portfela Crypto to program lub usługa, która umożliwia inwestorom, użytkownikom i handlowcom śledzenie ruchów cen aktywów, które posiadają w ramach ich indywidualnych zasobów. Ten program zapewnia użytkownikowi wgląd w to, w jaki sposób jego bieżąca alokacja jest umieszczana i zestawiana wraz z jego długoterminowymi celami i decyzjami finansowymi. Daje to również inwestorowi wyobrażenie o tym, jak radzą sobie ich portfele kryptograficzne w porównaniu z resztą rynku.

Inwestor musi dodać portfele ze swoich rachunków handlowych lub inwestycyjnych, aby automatycznie importować lub tworzyć portfele ręcznie, aby przetestować określone strategie. Robiąc to, należy zawsze pamiętać, że trackery są dobrym rozwiązaniem do monitorowania swojego portfela w dowolnym momencie, ale regularne sprawdzanie portfela może prowadzić do nadmiernego handlu. Ale jeśli ktoś chce utrzymać alokację aktywów na właściwej ścieżce, śledzenie portfela jest prostym i skutecznym sposobem monitorowania tego.

Większość giełd kryptowalut ma jakieś narzędzie do śledzenia i badań, ale możesz używać tylko kont powiązanych z tą giełdą. W związku z tym wiele zewnętrznych trackerów weszło do przestrzeni kryptograficznej do dostarczonego niestandardowego rozwiązania dla inwestorów kryptograficznych, aby śledzić ich portfel.

Cechy świetnego narzędzia do śledzenia portfela kryptowalut

Świetne narzędzia do śledzenia portfela mają dużą pulę pasków inwestycyjnych i wskaźników informacyjnych, które pozwalają użytkownikom czerpać z nich i zapewniają doskonałe i łatwe w użyciu narzędzia badawcze. Chociaż to bardzo osobisty wybór, który program odpowiada komu zgodnie z jego lub jej potrzebami, istnieją pewne standardowe kryteria, które mają zastosowanie do wielu osób i pomagają nam narysować najlepsze narzędzia do śledzenia. Obejmują one-

 • Koszt: Podczas gdy większość narzędzi do śledzenia portfela kryptowalut ma bezpłatną opcję rozpoczęcia, niektóre z dobrych mają dodatki, które można kupić, aby poprawić wrażenia. Zaleca się początkującym, aby skorzystali z bezpłatnej metody i przetestowali trackery przed podjęciem czegoś zaawansowanego i kosztownego.
 • Duża liczba aktywów do śledzenia: Co dobrego przyniesie śledzenie portfela, jeśli inwestor nie może śledzić swojego pełnego portfela aktywów cyfrowych? Dobry tracker pozwoli ci śledzić wszystkie rodzaje i rozmiary monet, żetonów, a nawet nowo dodanych monet.
 • Prędkość: Czas jest cennym elementem handlu kryptowalutami. Chwila tu i tam, a inwestor może znaleźć się w sytuacji, w której może nie chcieć być. Stąd oczywiste jest, że chciałby trackera, który szybko ładuje się na jego telefon lub laptop, a także szybko aktualizuje ceny. Narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut powinno być w stanie publikować notowania cen w czasie rzeczywistym (lub blisko nich), ponieważ inwestorzy lub handlowcy nie mogą handlować, jeśli ceny są opóźnione.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs: Narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut powinno być łatwe w użyciu i na tyle proste, aby użytkownicy w każdym wieku mogli się do niego dostosować i bezbłędnie go obsługiwać.

Najlepsze aplikacje do śledzenia portfela kryptowalut: 

1. Coinstats

Coinstats to ponownie popularna aplikacja dostępna na iOS, Mac OS i Android. Chociaż interfejs użytkownika aplikacji jest nieco wyrafinowany, ma po swojej stronie świetną funkcjonalność. Aplikacja obsługuje i podaje szczegóły dotyczące 1800 monet, z cenami na żywo z ponad 80 giełd. Funkcja automatycznego importu portfela giełdowego jest dostępna dla ponad 30 imponujących giełd. Jego agregator wiadomości śledzi szeroką gamę źródeł (ponad 40), w tym Reddit i Twitter dla każdej monety. Ustawienia alertów Coinstats są również elementem wyróżniającym, z możliwością otrzymywania powiadomień nie tylko na podstawie ceny, ale także kapitalizacji rynkowej i wolumenu.

Chociaż aplikacja jest dostępna bezpłatnie, ma wersję Pro w cenie 27,99 GBP rocznie, która umożliwia wiele portfeli i automatyczne powiadomienia o zmianach cen.

Plusy:

 • Dobra integracja wymiany
 • Nowe aktualizacje
 • Powiadomienie o alertach cenowych

Cons:

 • Konto Pro odbiera najlepszą funkcję
 • Interfejs wymaga trochę czyszczenia.

Narzędzie do śledzenia portfela CoinStats

2. Blockfolio

Blockfolio to samozwańcza „najpopularniejsza na świecie aplikacja do zarządzania portfelem bitcoinów i kryptowalut” Chociaż jest obsługiwana na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, aplikacja zdecydowanie opiera się na fakcie, że nie ma jej wersji na komputery stacjonarne.

Ma imponujące możliwości tworzenia wykresów, a także obsługuje 207 giełd, a więcej bez wątpienia jest w przygotowaniu. Inną wadą aplikacji jest to, że pomija ona niektóre popularne pary handlowe, takie jak USDT. Inne kluczowe cechy aplikacji, które zapewnia natychmiastowe powiadomienia o osiągnięciu określonego poziomu cen. W aplikacji znajduje się również zakładka agregatora wiadomości, która zapewnia przydatny sposób na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Najnowszym dodatkiem jest zaktualizowana funkcja Signal, która zapewnia natychmiastowe aktualizacje od zespołów programistów z Twoich zespołów portfolio, chociaż niektórzy mogą uznać te powiadomienia za nieco rozpraszające.

Plusy:

 • Niesamowite narzędzie do tworzenia wykresów
 • Dodatkową zaletą jest zakładka News
 • Powiadomienie o alertach cenowych

Cons:

 • Brak aplikacji na komputer jest ogromną wadą
 • Brak obsługi Exchange i dostępu do interfejsu API

Blockfolio - narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut

3. Crypto Pro

Crypto Pro to kompleksowa aplikacja do śledzenia portfela kryptowalut. Użytkownicy mogą czytać wiadomości, ustawiać alerty cenowe, śledzić portfele i przeglądać najnowsze notowania krypt i metali szlachetnych. Aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach Apple (iPhone, iPad, Mac i Apple Watch), a użytkownicy mogą bezpiecznie i bezproblemowo synchronizować swoje dane.

Aplikacja koncentruje się na prywatności, ponieważ nie gromadzi żadnych danych osobowych ani w żaden sposób nie monitoruje swoich użytkowników. Jest wyposażony w funkcje, takie jak skróty Siri, konfigurowalne widżety, kalkulator kryptowaluty, import tokenów ERC-20 i wiele więcej.

Crypto Pro można pobrać bezpłatnie, ale kosztuje 7,99 USD miesięcznie lub 47,99 USD rocznie za funkcje premium, takie jak nieograniczone wymiany połączeń API.

Plusy:

 • Ceny na żywo
 • Nieograniczone portfele
 • Połączenia wymiany i portfela
 • Zaawansowane wykresy ze wskaźnikami

Cons:

 • Nie ma jeszcze wersji Androida.

Narzędzie do śledzenia portfela Crypto ProAplikacja do śledzenia portfolio Crypto Pro

4. Delta

Delta to jedna z najbardziej znanych aplikacji z portfolio kryptowalut, która jest szeroko dostępna na komputerach stacjonarnych (macOS, Windows i Linux) oraz platformach mobilnych iOS / Android. Aplikacja jest bardzo przejrzysta, skromnie określa się jako „najlepszy tracker Bitcoin, ICO i Cryptocurrency. Wszędzie.” To, co wyraźnie wyróżnia Delta, to to, że śledzi szeroką gamę tokenów (2000+) na poparcie swojego twierdzenia, że ​​ma największą bibliotekę obsługiwanych monet. Posiada obsługę centrali (175+), funkcjonalność połączenia API (do 13 central) i przyjazny dla użytkownika interfejs. Chociaż ogólne wrażenia są bardzo przekonujące, w module śledzącym brakuje raczej ograniczonych opcji wykresów i powiadomień.

Plusy:

 • Duży wybór tokenów i giełd
 • Samodzielna aplikacja komputerowa
 • Śledzone opłaty handlowe
 • Obsługa wielu portfeli

Cons:

 • Ograniczone wykresy
 • Nieograniczone połączenia API wymiany ograniczone do wersji Pro

Delta - śledzenie portfelaDelta – aplikacja do śledzenia portfela

5. CoinGecko

Rozwój zdecentralizowanych produktów finansowych (DeFi) spowodował również odpowiedni wzrost liczby produktów oferowanych przez jeden z największych serwisów agregujących dane kryptograficzne, Coingecko. Platforma umożliwia użytkownikom tworzenie własnych portfeli, dodając tokeny DeFi i pule płynności do swojego narzędzia do śledzenia portfela. 

Plusy

 • Oferuje szerokie opcje tokenów DeFi i innych kryptowalut.
 • Łatwa nawigacja. 

Cons

 • Ręczny wybór ulubionych monet. 

Aplikacja Coingecko

6. Cryptocompare

Jedną z najpopularniejszych witryn, która dostarcza kompletnych informacji i ma świetne narzędzie do śledzenia portfolio, jest Cryptocompare. Witryna jest profesjonalnym i skoncentrowanym na danych centrum odpowiednim dla organizacji i osób prywatnych. Chociaż obecnie aplikacja jest dostępna na stronie internetowej i telefonach z systemem Android, w jej wersjach IOS nadal panuje cisza. Zespół odpowiedzialny za aplikację bardzo dobrze pracował nad interfejsem, dzięki czemu jest imponujący, ponieważ ujawnia ogromną ilość danych na temat każdego zasobu. Ponieważ CryptoCompare zapewnia lepszy wgląd w wiadomości, artykuły i posty na forum, jest wysoce zalecane w społeczności kryptograficznej. Witryna ma również funkcję osi czasu, która pokazuje podróż każdej monety i kluczowe kamienie milowe, które osiągnęła, wraz z jej spostrzeżeniami z mediów społecznościowych.

Plusy:

 • Ogromna ilość dostępnych informacji
 • Prawie 5000 monet i odpowiadające im 240 000 par handlowych są objęte gwarancją
 • Ustanowiona platforma z solidnymi aktualizacjami.

Cons:

 • Brak aplikacji na iOS

Śledzenie portfela CryptoCompare

7. Kyptographe

Jest to jedna z najnowszych aplikacji do śledzenia portfolio Crypto na rynku, oferująca użytkownikom ogromną liczbę funkcji. Kryptographe oferuje użytkownikom przejrzystą i łatwą w nawigacji platformę pokazującą zyski, straty i zmiany procentowe w Twoim portfelu. Umożliwia także integrację portfela mobilnego i sprzętowego, aby lista aktywów była łatwa do zarządzania i kontrolowania. 

Pozwala również zobaczyć innych najlepszych inwestorów na platformie oraz wyniki procentowe w porównaniu z innymi inwestorami. Pobieranie podstawowych funkcji jest bezpłatne, ale plany premium i złote kosztują 4,99 USD i 6,99 USD miesięcznie. 

Plusy 

 • Przyjazny dla użytkownika i unikalny interfejs użytkownika.
 • Udostępnia sekcję wiadomości, aby mieć oko na bieżące wydarzenia.
 • Dostępne w wielu językach.

Cons

 • Funkcje premium są trochę drogie. 
 • Brak automatycznego dodawania kryptowalut do twojego portfela. 

KryptografieKryptographe – narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut

8. Coinmanager

Coinmanager to aplikacja, która nie tylko śledzi portfel, ale także zapewnia funkcję arbitrażu, która śledzi różnice cenowe między giełdami. Aplikacja ma łącza API do Binance, Bittrex, Bithumb i Coinone, co umożliwia handel bezpośrednio przez aplikację. Aplikacja jest dostępna zarówno w wersji iOS, jak i Android i oferuje imponujące i unikalne funkcje. Na przykład wykresy są obsługiwane przez wiodący w branży widok handlowy.

Plusy:

 • Wykresy oparte na Tradingview
 • Funkcja arbitrażowa
 • Handel w aplikacji

Cons:

 • Brak logowań społecznościowych
 • Trudny interfejs i opanowanie go przez użytkownika zajmuje trochę czasu

Narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut CoinmanagerAplikacja do śledzenia portfela kryptowalut Coinmanager

9. Cryptopanic.com

Cryptopanic to potężny agregator wiadomości, który oferuje również funkcje portfolio i alertów. Jest dostępny zarówno na platformę iOS, jak i Android, a także ma niesamowitą wersję na komputery stacjonarne. Wersja Pro trackera jest wyceniona na 99 USD, co zapewnia natychmiastowe powiadomienia o monetach, a także daje użytkownikowi możliwość dostosowania strony z wiadomościami, dodając własne kanały informacyjne i wyłączając domyślne źródła wiadomości. Chociaż możliwości tworzenia wykresów – zapewniane przez Coinmarketcap.com – są stosunkowo ograniczone, większość użytkowników przyjedzie do Cryptopanic ze względu na możliwość wyświetlania najnowszych wiadomości za pomocą paska monet. Robi to naprawdę bardzo dobrze.

Plusy:

 • Świetny interfejs do wiadomości
 • Opcja profesjonalna zapewnia dużą funkcjonalność dostosowywania i alertów

Cons:

 • Element śledzący portfolio jest pozbawiony funkcjonalności w porównaniu z innymi aplikacjami

CryptoPanic Crypto tracker portfolioCryptoPanic Crypto tracker portfolio

10. Altpocket

Altpocket to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która wyróżnia się możliwością łączenia aktywnej społeczności i list ICO wraz z funkcjonalnością śledzenia portfela. Tracker ma kuszącą wersję internetową, podczas gdy jego aplikacje na Androida i iOS nie zostały jeszcze uruchomione. Aplikacja ogłosiła, że ​​uruchomi również fora, a możliwość głosowania w ankietach przyciągnie tych, którzy szukają wyjątkowych widoków i wglądu.

Plusy:

 • Funkcjonalność społeczności
 • Kuszący interfejs użytkownika na komputery stacjonarne

Cons:

 • Import automatyczny jest obecnie ograniczony do Bittrex, Binance, Coinbase i Poloniex
 • Nie ma jeszcze aplikacji mobilnych.

Narzędzie do śledzenia portfela kryptowalutNarzędzie do śledzenia portfela kryptowalut

11. Aplikacja Binance

Aplikacja Binance

Binance jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie z największymi dziennymi wolumenami handlowanymi na parach kryptowalut. Biorąc pod uwagę dużą bazę użytkowników, Binance stworzyło bezproblemowy i estetyczny moduł do śledzenia portfela, który pomaga użytkownikom łatwo śledzić ich zasoby kryptograficzne. 

Giełda jest odpowiednia dla inwestorów krótkoterminowych, aby utrzymać swoje portfele, ale nie zaleca się trzymania długoterminowego portfela na giełdach – ponieważ przechowują one Twoje środki w gorącym portfelu, który jest podatny na próby włamania. 

Plusy

 • Bezpłatne w użyciu.
 • Estetyczny interfejs użytkownika.
 • Odpowiedni dla często handlujących. 

Cons 

 • Niski poziom bezpieczeństwa.
 • Używa tylko swoich cen wymiany.

Uwaga: Jeśli przegapiliśmy jakiekolwiek narzędzie do śledzenia portfela kryptowalut & Aplikacje do zarządzania, napisz do nas na adres [e-mail chroniony] aby umieścić go na liście.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me