Najlepsze serwery / grupy Crypto Discord do śledzenia w 2021 roku

Jeśli jesteś nowy na rynku kryptowalut, musiałeś dołączyć do kilku społeczności mediów społecznościowych, aby spróbować poznaj istotę tej rewolucyjnej technologii. Twitter, Reddit, Medium i Instagram odnotowują ogromny wzrost liczby kont w 2021 r., Ponieważ rynek bitcoinów i kryptowalut wciąż ustanawia rekordy. Pomimo wpływu Reddita i Twittera na tworzenie dużych społeczności kryptograficznych, jedna platforma mediów społecznościowych staje się ulubioną platformą dla entuzjastów kryptowalut na całym świecie – NIEZGODA! 

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać dodatkowe wskazówki handlowe, poznać najnowsze trendy na rynku, czy też poznać technologię, handel kryptograficzny Discord i „serwery” dyskusyjne mają to wszystko. Jednak ich znalezienie jest nieco trudne – będziesz potrzebować zaproszenia. 

Celem tego artykułu jest przedstawienie najlepszych serwerów / grup kryptowalut Discord, które zapewniają forum dyskusyjne i sygnały handlowe na rynku kryptowalut. Poniżej znajduje się 10 najgorętszych i najlepszych serwerów Crypto Discord w 2021 roku. 

Co to jest serwer Discord?

Każda społeczność Discord jest zorganizowana w zbiór różnych kanałów, które tworzą serwer. Każdy serwer ma swoich zaproszonych członków, tematy, zasady i kanały. Po dołączeniu do serwera możesz współtworzyć dowolny kanał i rozmawiać z innymi członkami na czacie na określonym kanale. 

Serwery są wypełnione kanałami tekstowymi i głosowymi (na których można rozmawiać z innymi osobami). Możesz także udostępniać filmy, obrazy, łącza internetowe, muzykę i nie tylko. Otwarcie serwera na Discordzie jest darmowe. 

Jak efektywnie korzystać z serwerów Crypto Discord

Podczas gdy Discord staje się ulubieńcem mediów społecznościowych dla inwestorów kryptowalutowych, większość grupy kryptowalut Discord są nadal nieefektywne. To spowodowało, że większość inwestorów kryptograficznych przestawiła się na Telegram, aby wchodzić w interakcje z innymi fanatykami kryptowalut, pomimo faktu, że Discord jest znacznie lepszy. 

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości serwera Discord zorientowanego na kryptowaluty.

 • Zablokuj swoje uprawnienia, aby uniknąć spamowania i oszustw na serwerze Discord. 
 • Zarządzaj powiadomieniami o wiadomościach, aby uniknąć powiadamiania każdego członka serwera za każdym razem, gdy wiadomość jest wysyłana na kanale.
 • Skonfiguruj ochronę przed botami, aby uniemożliwić członkom spamowanie. Można to zrobić, konfigurując kod captcha, aby zapewnić dostęp do innych członków serwera tylko ludziom. 
 • Upewnij się, że Twój serwer Discord ma przyjazny interfejs i nie jest przepełniony. 

Jak wybrać najlepszy serwer / grupę Crypto Discord

Znalezienie dobrych serwerów kryptograficznych Discord dla siebie (zwłaszcza jeśli jesteś początkującym Discordem) może być wyzwaniem, biorąc pod uwagę ogromną liczbę powstających grup oszustów. Poniżej podajemy krótką listę tego, na co powinieneś zwrócić uwagę, zanim dołączysz do serwera kryptograficznego Discord. 

 1. Liczba członków na serwerze.
 2. Sprawdź, czy serwer ma Bot Guards. 
 3. Czy platforma jest przyjazna dla użytkownika?
 4. Czy grupa jest interaktywna i szanowana??
 5. Wybierz między płatnymi i bezpłatnymi kanałami.
 6. Treści, które chciałbyś konsumować – sygnały transakcyjne a ogólne wiadomości dotyczące kryptowalut itp. 

Najlepsze grupy Crypto Discord

Dzięki cechom dyskusji pasującym do Twittera oraz dobrze zorganizowanej i regulowanej strukturze podobnej do Reddit, Discord jest marzeniem inwestora kryptowalutowego. Discord daje Ci szansę pracy z interaktywną społecznością i dzielenia się pasją do technologii. 

Poniżej znajduje się lista najlepszych kanałów kryptograficznych Discord w 2021 roku, do których należy dołączyć, aby otrzymywać sygnały transakcyjne i omawiać rozwijającą się technologię. 

Uwaga: Niektóre kanały mają spam, wady i szyderstwa. Przeprowadź własne badania, zanim użyjesz sygnałów transakcyjnych i informacji z tych grup Discord do podjęcia decyzji inwestycyjnych.

 • r / Kryptowaluta

grupa crypto Discord

Udany wzrost r / Cryptocurrency na Reddit zrodził serwer Discord, który pozwala tylko zaproszonym. Serwer jest jedną z największych grup Discord obecnie zajmujących się kryptowalutą – oferującą członkom platformę do dyskusji na temat wszystkich kryptowalut. 

Od handlu kryptowalutami po DeFi, po rolnictwo, altcoiny, wydobycie i transakcje wielorybów – o wszystko można zapytać w grupie r / Cryptocurrency Discord. 

Członkowie: 39,468

Zaproś link: https://discord.com/invite/8T7aqnZ

 • MEGA Pump – Cryptocurrency Investment Group

grupa crypto Discord

MEGA Pump, jak głosi nazwa serwera Discord, to grupa zajmująca się kupnem i sprzedażą kryptowalut w systemie „pump and dump”. Ta grupa zapewnia użytkownikom szansę na maksymalizację zysków dzięki sygnałom handlowym i kanałowi informacyjnemu, aby być na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami w kryptowalutach.

Serwer udostępnia również stronę „Wyniki”, na której można śledzić transakcje sugerowane w grupie. Wreszcie, MEGA Pump zapewnia również „system partnerski”, który nagradza tych, którzy przyciągają nowych inwestorów do grupy.  

Członkowie: 96,483

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/MZ56B8Pwsn

 • Dzisiaj pchamy 

Todaywepush

Kolejna grupa Bitcoin Investment na liście. Dzisiaj We Push składa się z pięciu publicznych kanałów na swoim serwerze – # ogłoszenia, # system-afiliacyjny, # ogólny-czat, # tworzenie-zaproszeń (gdzie możesz zaprosić swoich partnerów na serwer) i # przewodnik po serwerze. Kanał przewodnika po serwerze zawiera przewodnik po najważniejszych kanałach prywatnych, płatnych i bezpłatnych na serwerze. 

Pomimo tego, że jest grupą inwestycyjną Bitcoin, Today We Push obejmuje również pompowanie kanałów różnych tokenów „w formie”.

Członkowie: 45.855

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/EyTDH6bqZg

 • WallStreetBets Crypto Pumps

grupa crypto Discord

Jeśli śledziłeś ostatnią sagę Gamestock, to na pewno słyszałeś o WallStreetBets, stronie Reddit poświęconej pozyskiwaniu funduszy detalicznych i rozbijaniu krótkich sprzedawców funduszy hedgingowych. Sukces strony Reddit spowodował pojawienie się wielu spinoffów – WallStreetBets Crypto Pumps jako jedne z bardziej znanych na Discordzie. 

Ten serwer Discord to głównie grupa pompowa, w ramach której społeczność decyduje się kupić token na jednej giełdzie, aby zawyżać cenę i czerpać zyski. Oferuje również kanał wyników i program partnerski dla zaproszeń.  

Członkowie: 72,854

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/zUtvSwmZH2

 • Big Pump Signal – Bitcoin Investment Group

grupa crypto Discord

Big Pump Signal – Bitcoin Investment Group to jeden z największych serwerów na Discordzie skoncentrowanych na kryptowalutach. Prawie 250 000 członków bierze udział w grupie – rozmawiając o kryptowalutach, omawiając nowe wydarzenia związane z kryptowalutami oraz kupując lub sprzedając sygnały handlowe. 

Codziennie tworzone są kanały „sygnału pompy”, co daje Ci możliwość handlu wraz z masą entuzjastów kryptowalut na serwerze Discord. 

Członkowie: 248,800

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/UjmYxtDe

 • Cryptex Commonwealth 

grupa crypto Discord

Cryptex Commonwealth jest skierowany do inwestorów kryptowalut, którzy patrzą na długoterminowe horyzonty i prowadzą różne dyskusje informacyjne. Aby dołączyć, musisz mieć kod zaproszeniowy, przedstawić się innym członkom i poczekać 24 godziny, aż moderator („Allen”) zweryfikuje i doda Cię do serwera. 

Członkowie: 9,832 

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/qnZwJDS

 • Elitarne sygnały kryptograficzne

grupa crypto Discord

Jako jedna z najlepiej zorganizowanych grup kryptowalut Discord, Elite Crypto Signals zapewnia zarówno bezpłatne, jak i płatne kanały. Podczas gdy serwer ma szeroką gamę kanałów do wyboru, najbardziej aktywne kanały na serwerze koncentrują się na prognozach kupna i sprzedaży oraz sygnałach handlowych. Taka jest powaga w grupie, że handlowcy na serwerze kupują i sprzedają „dokładne” sygnały handlowe za sygnał do 30 USD. 

Serwer jest również świetny do utrzymywania płynności z bieżącymi wydarzeniami na rynku kryptowalut, udostępniania memów i omawiania opinii na temat akcji cenowej. 

Członkowie: 14,340

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/sc6Me8g

 • Cracking Crypto

grupa crypto Discord

Jeden z najstarszych i najbardziej zróżnicowanych serwerów kryptograficznych Discord. Cracking Crypto oferuje członkom szeroką gamę informacji na temat kryptowalut i dyskusji na temat wszelkich zapytań opartych na kryptografii. 

Serwer ma sześć głównych kanałów – znacznie więcej niż jakikolwiek inny serwer na tej liście – w tym informacje wstępne, informacje premium dla subskrybowanych inwestorów, sygnały analizy handlu, ogólne czaty społeczności, zasoby kryptograficzne i partnerstwa zabezpieczone w ekosystemie kryptograficznym. 

Członkowie: 11,272

Link do zaproszenia: https://discord.com/invite/zJkxzrq

Wniosek

W miarę jak rynek szaleje w kierunku znaku 2 bilionów dolarów, oczekuje się, że więcej osób dołączy do modowego trendu kryptowalutowego, a znalezienie pomocnej społeczności może pomóc im szybciej rozwinąć się w ten ekosystem Dzikiego Zachodu. Discord to świetne miejsce, aby znaleźć wszystkie swoje odpowiedzi w krypto, sygnały handlowe, aby zarobić, i nowych przyjaciół, aby podzielić się swoją wiedzą kryptograficzną. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me