Ponad 13 najlepszych platform i wyrzutni IEO

Jednym z powodów, dla których IEO nadrabiają zaległości w stosunku do ICO, ponieważ są bezpieczniej podłączeni do giełdy i jej platformy startowej. Inwestorzy tacy jak IEO, ponieważ istnieje pewność, że platforma / giełda przeprowadziła niezbędne badanie due diligence projektów, które wymienia, a szanse na utratę pieniędzy w wyniku oszustw lub nieprawdziwych informacji są minimalne.

W miarę jak IEO gromadzi siły, krytyczne staje się zrozumienie, która platforma IEO lub platforma startowa są w rzeczywistości dobre, zapewniając najlepsze usługi zarówno inwestorom, jak i projektom.

Aby można było określić je mianem najlepszych platform zaprojektowanych do uruchamiania IEO, platformy IEO muszą mieć określone funkcje, aby oferować najlepsze wyniki i możliwości inwestycyjne.

Podczas gdy inwestorzy i projekty zwracaliby uwagę na niektóre typowe punkty, takie jak platformy powinny mieć łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny, w którym wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w jednym miejscu i może trochę porad ekspertów na temat każdego uruchamianego IEO, zawsze będzie kilka konkretnych punktów, które wymagają do rozważenia.

Krytyczne funkcje dobrej platformy startowej

Wybór odpowiedniej platformy startowej IEO daje projektowi najlepszą okazję do przyciągnięcia inwestorów do Twojego projektu. Podczas gdy większość twierdzi, że ma odpowiednią grupę inwestorów, najlepsze platformy IEO wyróżniają się na podstawie –

  1. Łatwy w użyciu – Platforma musi być prosta i łatwa w użyciu. Niezależnie od tego, czy jest to nowicjusz, czy doświadczony inwestor, łatwe w obsłudze platformy cieszą się większym popytem.
  2. Bezpieczeństwo i stabilność – Jednym z powodów, dla których inwestorzy przechodzą na IEO, jest stabilność i bezpieczeństwo. Tak więc ich oczekiwania wobec platformy są takie same. Inwestorzy zdecydowanie wahają się przed transakcjami na platformie, która jest mniej bezpieczna lub podatna na ataki, ponieważ mają tendencję do przegrywania.
  3. Wysoka płynność – Oczekuje się, że platforma posiadająca solidne relacje z liderami branży z pewnością przyciągnie więcej inwestorów, tworząc obfitość płynności potrzebnej do sprzedaży tokenów.
  4. Obsługa wielu monet – Podczas gdy większość platform zapewnia subskrypcję IEO za pośrednictwem wiodących kryptowalut i ich natywnych tokenów, platforma obsługująca wiele monet zdecydowanie ułatwia życie inwestorom, którzy mogą chcieć użyć dowolnego ze swoich tokenów, aby subskrybować IEO.
  5. Mocna technologia – Błędy techniczne utrudniają płynność każdego procesu, podobnie jest w przypadku Platformy IEO. Silna platforma z doskonałą technologią to zdecydowanie coś, czego szukają nie tylko inwestorzy, ale nawet projekty, aby IEO można było bezproblemowo przeprowadzić.

Kompleksowa lista giełd z platformami IEO & Launchpady:

Binance Launchpad to ekskluzywna platforma startowa dla giełdy Binance. Starter jest najpopularniejszy, ponieważ jest obsługiwany przez jedną z wiodących giełd kryptowalut, Binance. Binance Launchpad szczyci się swoją wiodącą, doskonałą technologią i partnerstwami, które przyciągają więcej inwestorów, co przekłada się na wyższą płynność. Według strony internetowej certyfikowanym silnikiem dopasowującym Binance jest zdolny do przetwarzania 1 400 000 zamówień na sekundę, czyniąc Binance jedną z najszybszych giełd na dzisiejszym rynku.

Wspomina również, że giełda ma solidne relacje z liderami branży i godną pozazdroszczenia listę inwestorów i doradców, którzy są gotowi stać za jej platformą. Starter jest ważnym projektem dla Binance i jest prowadzony przez CZ, który stoi na czele zespołu, który ma doświadczenie zarówno w dziedzinie wall-street, jak i kryptowalut. Ten zespół ma również ogromne doświadczenie w zakładaniu udanych startupów.

Platforma obsługuje wszystkie urządzenia i wiele języków, oferując bezproblemową obsługę.

Binance LaunchpadBinance Launchpad

OKEx, będąc jedną z wiodących giełd pod względem wolumenu transakcji, zdecydował się na śledzenie Binance i Huobi i uruchomił swoją giełdę IEO. Platforma OKEx, oznaczona jako OK Jumpstart, planuje udostępnić platformę ułatwiającą upublicznianie wysokiej jakości projektów blockchain i ich notowanie na płynnym i światowej klasy rynku, a jednocześnie wspierać rozwój rynku blockchain i zdrowego ekosystemu.

Aby zapewnić wyjątkowość swojej platformy, OK Jumpstart stosuje podejście subskrypcja + przydział. Zgodnie z tym podejściem subskrypcja jest otwierana na 30 minut i zostanie zamknięta wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit nadsubskrypcji. Po zakończeniu subskrypcji następuje przydział. Aby wziąć udział OKEx ustanowił kilka podstawowych zasad, które są następujące:

  • Minimalny próg: Inwestor musi posiadać co najmniej 500 OKB przez 7 kolejnych dni lub kupić za 3500 OKB przed czasem wykonania migawki w dniu sprzedaży tokena.
  • Aby zabezpieczyć swoją subskrypcję: Inwestor musi posiadać co najmniej 2500 OKB przez 7 kolejnych dni lub kupić za 17500 OKB przed czasem wykonania migawki w dniu sprzedaży tokena.
  • Aby uzyskać jak najwięcej: Inwestor musi podzielić swoje OKB na różne konta (Twoich znajomych i rodziny). Musi zachować 2500 OKB na każdym koncie przez 7 kolejnych dni lub kupić za 17500 OKB przy użyciu różnych kont przed czasem wykonania migawki w dniu sprzedaży tokenów.

Ok, Szybki startOk, Szybki start

Widząc wzrost IEO i konkurenta Binance, Huobi uruchomił również platformę IEO w marcu 2019 r. O nazwie Huobi Prime. Dzięki tej platformie Huobi planuje zapewnić świetnym projektom kryptograficznym szansę na pozyskanie kapitału u niektórych wykwalifikowanych i prawdziwych inwestorów.


Huobi pozycjonuje również swój starter jako platformę bezpośredniej oferty premium (DPO), która zapewnia użytkownikom różnorodne korzyści. Wszystkie monety zakupione za pośrednictwem Huobi Prime są natychmiast zdeponowane na kontach użytkowników i można nimi handlować na Huobi Global za Huobi Token (HT), nasz natywny token. Nie musisz czekać na przedsprzedaż lub podobne opóźnienia. Giełda przeprowadza rygorystyczny przegląd i ma rygorystyczny proces, aby zapewnić uwzględnienie tylko projektów premium, które nie zostały jeszcze notowane na żadnej większej giełdzie. Platforma daje również równe szanse dużym i małym graczom, otwierając drzwi dla użytkowników osobistych, nie tylko dla profesjonalistów czy VIP-ów.

Huobi PrimeHuobi Prime

Bittrex, znana od dawna i popularna giełda, ogłosiła swój pierwszy IEO w lutym 2019 r. Nie miała jednak łatwego otwarcia debetu IEO, ponieważ pierwsza i jak dotąd jedyna IEO – dla projektu RAID – została anulowana. Niemniej jednak Bittrex ma godną pozazdroszczenia bazę użytkowników i inwestorów i oczekuje się, że w najbliższej przyszłości podejmie kolejne IEO.

BittrexBittrex

KuCoin to dawna giełda Top 10, ale pozostaje jedną z najbardziej znanych giełd na świecie. Po utracie pozycji z powodu spadku wolumenu obrotów w ostatnim czasie, giełda wydaje się zmierzać w kierunku IEO, aby odzyskać swoje fortuny. Niedawno ogłosili pierwsze IEO dla projektu MultiVac na swojej nowej platformie o nazwie Spotlight. KuCoin Spotlight ma na celu wspieranie projektów blockchain w pozyskiwaniu potrzebnych funduszy, przyciągnięciu uwagi rynku i poprawie wpływu przemysłu.

KucoinKucoin

Probit odniósł duży sukces na swojej szybko rozwijającej się platformie IEO. Po przeprowadzeniu pierwszego IEO w lutym 2019 r. Był już gospodarzem ponad 70 rund IEO. Probit wykazał niesamowite wyniki, takie jak Linix IEO, który sprzedał się w zaledwie pięć sekund, a następnie zebrał 300 000 $ w 30 minut i najnowszy ogromny sukces w Boltt Coin, który zebrał 795 000 $ w ciągu 4 kolejnych wyprzedanych rund.

Ich pierwszy Launchpad Premium IEO dla SportX pomógł zdecentralizowanemu ekosystemowi sportowego adresu IP sprzedać wszystkie 5 000 000 tokenów SOX, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu jego wartości o 300%

ProbitProbit

Coinbene często znajduje się na liście 10 najlepszych giełd i ma dużą społeczność, więc jej obecność na rynku IEO wraz z platformą startową była oczywiście oczekiwana. Chociaż giełda była w wiadomościach o rozmowie o uruchomieniu własnej platformy IEO w 2018 roku, jej pierwsze IEO zostało oficjalnie ogłoszone w marcu 2019 roku. zastąpił Coinbene Coineal, aby uruchomić IEO. RedFOX ogłosił odwołanie po tym, jak kilka portali z wiadomościami kryptograficznymi zgłosiło podejrzane działania związane z CoinBene, w tym opóźnienie w przetwarzaniu wypłat i wpłat.

CoinbeneCoinbene

W przeciwieństwie do Probit, Coineal to dość duża giełda z prawie 700 milionami dolarów dziennych obrotów. Mają I podobnie jak inne większe giełdy, one również wzięły udział w wyścigu o platformę startową IEO. Mając silną pozycję na rynkach Azji Południowo-Wschodniej z inwestorami w Chinach, Japonii, Korei, Wietnamie i nie tylko, Coinreal ukończył już IEO dla IPW Token, Levolution i Kizuna Global Token.

CoinealCoineal

Platforma ExMarkets jest jednym z późnych uczestników wyścigu, ale ścigała się dość dobrze. Giełda określa się jako ze względu na doskonałą technologię, która pomaga jej w zapewnianiu obszernych ksiąg zamówień i głębokiej płynności dzięki strukturze zaplecza. Platforma wymienia 5 IEO jako zakończone i pokazuje 6 IEO jako trwające, a 3 kolejne mają się pojawić. Chociaż wymiana nie ujawnia wyniku każdego IEO, liczba wymienionych tutaj projektów świadczy o jej sukcesie.

EXMarketsEXMarkets

Kolejna duża giełda i kolejny jej poboczny projekt, który koncentruje się na IEO. Podobnie jak sukces jej giełdy ZB.com, która była nowicjuszem w 2018 roku, ale szybko znalazła się w pierwszej dziesiątce CoinMarketCap, ZB oczekuje, że jego starter zrobi to samo. Chociaż zostali oskarżeni o fałszowanie obrotów handlowych, niemniej jednak ZBG ukończyło dwa IEO na własnym platformie startowej z projektami V Systems i Kamari.

ZBGZBG

Podobnie jak jej strategiczny partner giełdy ZB.com, BW.com jest również giełdą, która może pochwalić się silną pozycją w regionie azjatyckim. BW Tokens Launchpad wsparł dotychczas trzy projekty IEO, z których dwa zostały ukończone pod koniec marca 2019 r. (Blockbuster i V Systems), a jeden nadal trwa (Grabity).

BWBW

Dość niesłyszana nazwa, BGOGO jest pierwszą cyfrową giełdą aktywów z organem zajmującym się sprzedażą superwęzłów. Bgogo.com jest zarejestrowane na Kajmanach, a do jego założycieli należą członkowie wiodących firm internetowych, takich jak Facebook, Twitter, IBM, Alibaba, itp. Podstawowy zespół inżynierów składa się z kilku mistrzów świata ACM International Collegiate Programming Contest, dając pełny potencjał na giełdę, aby odnieść sukces jako platforma tokenów IEO. Platforma ogłosiła już dwa wydarzenia sprzedaży tokenów dla projektów ARM i X-Block.

BogoBogo

IDAX to globalna platforma cyfrowych usług finansowych skupiająca się na potrzebach handlowców bitcoinów o wysokich dziennych obrotach. Mając już ugruntowaną bazę inwestorów, wejście IDAX na rynki IEO było zaznaczone, gdy platforma ogłosiła pierwszy projekt IEO for ZeroBank, który odbędzie się w kwietniu 2019 r..

IDAXIDAX

Stosunkowo nowa giełda, ale silna platforma pochodna, która ma dostęp do dość dużych inwestorów o wysokich biletach. Ich pierwszy projekt IEO o nazwie DOS Network nie zrobił wiele, aby podniecić społeczność, a już istnieje poczucie, że projekty te mogą mieć trudności z utrzymaniem ceny po umieszczeniu na giełdzie. Jednak to dopiero początek Bitmax Launchpad, który może jeszcze przynieść niektórych zwycięzców.

BitmaxBitmax

Możesz być także zainteresowany: Bittrex Hosting First Initial Exchange Offering (IEO), Czy jest podobny do Binance Launchpad?

  • LATOKEN Launchpad

LATOKEN zyskał sławę, gdy ogłosił, że będzie handlował tokenizowanymi akcjami Apple, Tesli, Google i innych blue chipów, a także złotymi, ropą i nieruchomościami ETF za pośrednictwem kryptowalut. Dając posiadaczom kryptowalut możliwość zdywersyfikowania swojego portfela poprzez uzyskanie dostępu do tokenów powiązanych z ceną rzeczywistych aktywów, giełda również naciska na swoją platformę IEO. Po uruchomieniu startera IEO dawno temu w 2018 roku, aktywność promocyjna platformy IEO właśnie wzrosła w 2019 roku..

LaTokenLaToken

Wniosek

Oczekuje się, że IEO pozostanie tutaj przez jakiś czas i wygląda na to, że może zmienić losy większości z tych giełd, które nie tylko zapewniają pomoc w zakresie subskrypcji, ale także pomagają w dostarczaniu najlepszych projektów do sprzedaży tokenów, ostatecznie czyszcząc blockchain i ekosystem kryptowalut z oszustów i fałszywych projektów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector