SecuX Stone Vs Ledger Nano X – co jest lepszym portfelem sprzętowym Crypto?

SecuX Stone i Ledger Nano X należą do najlepsze sprzętowe portfele kryptowalut w sklepie. Analiza ta skupi się na porównaniu dwóch portfeli, aby określić, który z nich jest bezpieczniejszy. Decydując się na najlepszy sprzęt kryptograficzny dla siebie, będziesz musiał wziąć pod uwagę takie czynniki, jak wielkość portfela; czy potrzebujesz dostępu do internetu, kompatybilności z urządzeniami mobilnymi i komputerami; lub musisz zintegrować portfel innej firmy. Wykorzystamy te czynniki, aby zdecydować o lepszym portfelu sprzętowym kryptowalut między SecuX Stone a Ledger Nano.

SecuX Stone: pierwsze wrażenie

Portfel sprzętowy do kryptowalut SecuX Stone jest dostępny w trzech wersjach – SecuX Stone V20, SecuX Stone W20 i SecuX Stone W10. 

Portfel sprzętowy SecuX Stone V20 Crypto

Portfel sprzętowy do kryptowalut SecuX Stone V20 to flagowy portfel marki SecuX. Ma przyjemnie duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cala w kształcie dwunastokąta, z aluminiową ramą i gumową podstawą. Pod względem estetycznym jest znacznie lepszy i kompaktowy niż inne portfele sprzętowe do kryptowalut, które wydają się cienkie i tanie. Posiada akumulator 600 mAH, który można w pełni naładować w ciągu 2 godzin. Gumowa wyściółka zapewnia właściwości amortyzujące, dzięki czemu portfel może wytrzymać fizyczne nadużycia, jeśli zostanie upuszczony lub dociśnięty do innych przedmiotów. Nie mówimy, że jesteś niezdarny, ale nie musisz się zbytnio martwić o portfel kryptograficzny SecuX Stone V20 na wypadek, gdybyś był.

Portfel ma jeden port micro USB, a także obsługuje technologię Bluetooth. Możesz zarządzać portfelem za pomocą aplikacji SecuX Mobile na Androida i iOS. Jeśli zamierzasz zarządzać swoim portfelem online, możesz użyć portu USB, aby połączyć się z komputerem lub Bluetooth, aby połączyć się z komputerem lub telefonem. Portfel SecuX Stone V20 i Stone W20 umożliwia bezprzewodowe zarządzanie portfelem lub przeprowadzanie transakcji na dużym ekranie dotykowym. Te cechy sprawiają, że SecuX Stone V20 jest również nazywany urządzeniem „wieloplatformowym”. 

Portfel natywnie obsługuje Ripple (XRP), Stella Lumens (XLM), DigiByte (DGB), Groestlcoin (GRS) i inne popularne kryptowaluty. Większość portfeli sprzętowych kryptowalut nie obsługuje natywnie tych unikalnych kryptowalut. 

Pod względem bezpieczeństwa portfel kryptograficzny SecuX Stone V20 jest dostarczany z certyfikowanym elementem zabezpieczającym CC EAL 5+ (SE) firmy Infineon (niemiecka firma), który gwarantuje klucze prywatne i kody PIN. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują: 

  • Wstępnie zainstalowane, odporne na manipulacje oprogramowanie układowe, które można aktualizować 
  • Fizyczne potwierdzenie każdej transakcji z portfela
  • Randomizowana klawiatura cyfrowa zapobiegająca hakowaniu przez naciśnięcia klawiszy 
  • Jednorazowe hasło używane do parowania z urządzeniem hosta, takim jak komputer lub telefon, podczas korzystania z Bluetooth. Co najważniejsze, pozwala na generowanie haseł składających się z 12, 18 i 24 słów, których możesz użyć do odzyskania środków, jeśli portfel jest uszkodzony.

SecuX Stone V20 obsługuje BTC, BCH, ETH, LTC, XRP, XLM, DASH, DOGE, BNB, DGB, GRS i wszystkie tokeny ERC-20, takie jak USDT. Zwróć uwagę, że z każdą aktualizacją oprogramowania sprzętowego obejmuje więcej obsługi monet. Cena detaliczna SecuX Stone V20 zaczyna się od 139 USD, co jest niezłą okazją. 

Portfel sprzętowy SecuX Stone W20 Crypto

W20 ma ten sam rozmiar ekranu co SecuX Stone V20, który wydaje się bardziej kompaktowy i lekki, wyposażony w prostokątną tylną pokrywę ABS o wielkości dłoni, zintegrowaną z klejem topliwym w formowaniu ultradźwiękowym jako integralną całość.

Wszystkie funkcje W20 są takie same jak w V20, w tym obsługa monet, podwójna łączność z komputerem lub bezprzewodowa dla telefonu. Posiada również akumulator litowo-polimerowy 600 mAH, który wytrzymuje do 7 godzin użytkowania. Najbardziej rażącą różnicą między portfelami SecuX Stone W20 i V20 jest fizyczny projekt i materiał, z którego są wykonane. SecuX Stone W20 zaczyna się od 119 USD.

SecuX Złóg Portfel sprzętowy W10 Crypto


Portfel sprzętowy do kryptografii SecuX Stone W10 to portfel dla początkujących z serii SecuX. Jednak jego podstawowy status nie oznacza, że ​​jest gorszy od wersji W20 lub V20. Ma 2,8-calowy kolorowy ekran dotykowy, podobnie jak inne modele SecuX. Jego wygląd zewnętrzny jest zupełnie taki sam jak w przypadku SecuX Stone W20, który jest wykonany z tworzywa ABS z efektownym wyczuciem.

W przeciwieństwie do W20 i V20, SecuX Stone W10 nie obsługuje technologii Bluetooth. Oznacza to, że nie możesz używać aplikacji mobilnych do zarządzania lub przeprowadzania transakcji z portfela SecuX Stone W10. Aby to zrekompensować, ma port micro USB do podłączenia zewnętrznych urządzeń komputerowych w celu zarządzania portfelem. W ten sposób możesz połączyć się z Internetem.

Funkcje bezpieczeństwa wbudowane w portfel sprzętowy do kryptowalut SecuX Stone W10 są takie same jak w portfelach W20 i V20. Wbudowany układ zabezpieczający to bezpieczny element na poziomie wojskowym CC EAL5 + pochodzący od niemieckiej firmy Infineon, który zapewnia nie do zdobycia skarbiec zasobów kryptograficznych dla każdego fizycznego lub cyberataku. Obsługuje również te same monety, co inne portfele SecuX. Ma cenę bazową 99 USD.

Sprzętowy portfel kryptograficzny Ledger Nano X

Sprzęt Ledger Nano X ma postać pamięci USB. Jest mały, kompaktowy i łatwo mieści się w kieszeni. Obecnie portfel sprzętowy kryptowaluty Ledger Nano X jest jednym z wiodących portfeli kryptowalutowych na rynku. Obsługuje ponad 1100 kryptowalut; a dzięki konstrukcji pamięci USB możesz zarządzać swoim portfelem z dowolnego urządzenia komputerowego. Obsługuje również Bluetooth, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do funkcji portfela za pomocą aplikacji na iOS i Androida. 

Ledger Nano X ma również bezpieczny chip z certyfikatem CC EAL5 +, na którym działa zastrzeżony system operacyjny BOLOS. Portfel natywnie obsługuje około 200 monet, ale możesz zarządzać nawet 1100 kryptowalutami. Co więcej, możesz jednocześnie HODL do 100 kryptowalut. Działa na baterii 100 mAh. Ma cenę podstawową 150 USD.

Wniosek: SecuX Kamień kontra Ledger Nano X

Z powyższych porównań wynika, że ​​oba te portfele są świetne na swój sposób. To naprawdę zależy od tego, czego szukasz w portfelu kryptowalut. Podczas gdy oba portfele mają imponujące funkcje bezpieczeństwa i funkcjonalności, Ledger nano X wydaje się nieco bardziej imponujący, ponieważ obsługuje ponad 1100 kryptowalut i funkcji HODLing. Twoje zdrowie. 

Porównanie specyfikacji 

Porównanie SecuX Stone V20 Ledger Nano X
Materiał Aluminiowa rama z gumową podstawą Plastik i stal nierdzewna
Rozmiar ekranu 2,8 cala  0,96 cala
Ekran dotykowy Teraźniejszość Żaden. 2 przyciski dla funkcjonalności
Wymiar 98 mm na 15 mm 72 na 18,6 na 11,8 mm
Waga 120 gramów 34 gramy
MCU nordycki ST
CC EAL5+  Infineon ST
USB Wpisz C. Wpisz C.
Bluetooth Włączone Włączone
Bateria 600 mAh 100 mAh
Aplikacja internetowa Dostępny Nie dotyczy
iOS Utrzymany Utrzymany
Android Utrzymany Utrzymany
Wsparcie monet Dwanaście głównych kryptowalut z maksymalnie 820 tokenami 100 głównych kryptowalut z około 1000 tokenami
Liczba kont w portfelu sprzętowym Obsługuje do 500 kont Tylko 100 kont
Kontrola kodu QR Obsługiwane w trybie offline i online Dostępne tylko na urządzeniu zewnętrznym w trybie online
Fraza nasion 24 słowa 24 słowa
Hasło odzyskiwania funduszu Potwierdź sekwencyjnie zestaw 4 słów z 24-wyrazowej frazy źródłowej Potwierdź kolejno 24 słowa
Cena podstawowa  139 USD  150 $

Jako bonus dla naszych czytelników, możesz otrzymać 10% lub 15% zniżki na swoje zamówienie w SecuX, wpisując kody kuponów przy kasie w sklepie internetowym SecuX:  https://shop.secuxtech.com/

Aby uzyskać 15% zniżki, użyj kodu kuponu: „coingape” dla V20 i W20

Aby uzyskać 10% zniżki, użyj kodu kuponu: „coingapew10” na W10

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector