After The Bull Run: The Future Of Crypto Is Upland’s Virtual Land NFT

Ponieważ hossa w 2021 r. Trwa nadal zamienny tokeny (aka Bitcoin, Ethereum itp.), klasa aktywów niewymienialne tokens (NFT) ma szansę nadrobić zaległości i szturmem podbić świat kryptowalut. Rozwój NFT zbiega się z pojawieniem się metaverses, czyli światów równoległych, w których ludzie spędzają coraz więcej czasu i pieniędzy.

Znany z ery pre-blockchain głównie poprzez Drugie życie, Na scenę wkroczyły metaversy blockchain. Jednym z takich przykładów jest Wyżynny, metaverse, który wykazał silny wzrost w ciągu ostatnich trzech miesięcy i jest obecnie jednym z 3 najlepszych dapsów blockchain pod względem dziennej liczby aktywnych użytkowników. Aby wziąć udział, użytkownicy muszą zakupić wirtualne tereny, które same w sobie są unikalnymi, niewymienialnymi tokenami. Ponieważ każda nieruchomość NFT jest samą w sobie edycją 1/1, można się spodziewać, że wraz ze wzrostem liczby osób, ceny gruntów dla tych nieruchomości NFT będą rosły ze względu na czynnik niedoboru wbudowany w cyfrowe metaverses..

Dołącz do Upland, korzystając z tego specjalnego linku, aby otrzymać specjalny bonus za rejestrację (mobilny lub internetowy): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Upland to metaverse oparty na łańcuchu blokowym EOS, który pozwala graczom na posiadanie wirtualnych nieruchomości odwzorowanych na adresy w świecie rzeczywistym. Upland uruchomiono w San Francisco w 2019 r., A niedawno rozszerzył się na Nowy Jork, NY i Fresno w Kalifornii, planując dodanie nowych miast w najbliższej przyszłości. Pamiętaj, że nie musisz przebywać w jednym z tych miast, aby grać w Upland, można w nie grać z dowolnego miejsca na świecie. Wraz z rozwojem Upland i tokenizacją nieruchomości z całego świata, każda rzeczywista nieruchomość pewnego dnia będzie miała swoją wirtualną wersję zlokalizowaną w Upland. Własność wirtualna będzie tak samo wszechobecna i cenna jak własność w prawdziwym życiu, a Upland jest liderem, aby tak się stało.

Upland kieruje się zasadami otwartej gospodarki rynkowej i wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić prawdziwą własność zasobów cyfrowych: gdy kupisz nieruchomość, możesz ją posiadać na zawsze. Każda działka nieruchomości jest unikalną NFT, którą można kupować, sprzedawać i handlować z zyskiem za pomocą waluty gry zwanej UPX. Upland współpracuje z Tilia Pay (spółką zależną Linden Labs, twórcami Second Life), która umożliwia graczom sprzedaż nieruchomości NFT za dolary amerykańskie. Ta funkcja jest obecnie w fazie beta, ale wkrótce będzie dostępna dla wszystkich Uplanderów. To sprawia, że ​​Upland jest pierwszym metaverse, który umożliwia konwersję wartości aktywów cyfrowych w rzeczywistą formę wartości, pieniądz fiducjarny. 

Jako cyfrowy właściciel ziemski w Upland zarabiasz miesięcznie monety UPX, które można wykorzystać na zakup większej liczby nieruchomości. Mapa drogowa produktów Upland koncentruje się na zorientowanym na użytkownika rozwoju i budowie domów jednorodzinnych, prawdziwych firm i centrów kulturalnych, w tym galerii sztuki, na ich działkach NFT.

Ponieważ pełnoprawne projekty deweloperskie są tuż za rogiem, Upland testuje swoje nowe narzędzia do budowania 3D w serii konkursów zwanych Wojny piaskownicy, zaprojektowany wokół „piaskownicy deweloperskiej”, która pozwoli Uplanders eksperymentować z tymi nowymi funkcjami. Wojny piaskownicy trwają teraz w Upland, a każdy nowy użytkownik może dołączyć do konkurencyjnej dzielnicy.

Oto jak to działa: Sandbox Wars stawia przeciwko sobie dziesięć różnych dzielnic Upland w wyjątkowej grze strategicznej. Gracze będą budować sojusze, współpracując z innymi zespołami utworzonymi organicznie z sąsiedztwa, obaj zdobywając punkty dla własnej drużyny, atakując punkty swoich przeciwników. Dzielnice zdobywają punkty, budując struktury, takie jak budynki mieszkalne i domy, ale mogą też strategicznie budować wieże komórkowe, aby odwracać uwagę od punktów innych dzielnic. Budowa jest możliwa dzięki użyciu Spud, unikalnego żetonu w grze, który jest „tyczony” podczas konstruowania budynku: im więcej spudu jest „tyczony” przeciwko budynkowi, tym szybciej będzie on budowany. To jest zapowiedź tego, jak projekty deweloperskie będą faktycznie funkcjonować w Upland po uruchomieniu Upland’s token zasobu Spark w 2021 roku.

Pod koniec dnia gracze będą musieli oprzeć swoją strategię na zrównoważonym podejściu do czasu budowy, zdobytych punktów, odliczonych punktów, lokowania nieruchomości i nie tylko. Wejście do Metaverse nigdy nie było tak przyjemne, a wciąż jest czas, aby dołączyć do drużyny sąsiedzkiej w Upland’s Niezgoda kanał.

Dołącz do Upland, korzystając z tego specjalnego linku, aby otrzymać specjalny bonus za rejestrację (mobilny lub internetowy): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector