BitMart wymienia token ERC20 EBCoin (EBC), najlepszy prezent dla podróżników

BitMart Exchange, czołowa globalna platforma do handlu aktywami cyfrowymi, niedawno ogłosiła notowanie EBCoin (EBC) na swojej platformie handlowej w ubiegły poniedziałek. Pary handlowe EBC / ETH i EBC / BTC będą dostępne do handlu od 15 sierpnia, a wypłaty będą dostępne 18 sierpnia.

O EBCoin

Projekt EBCoin ma na celu stworzenie ekosystemu, który zrewolucjonizuje rynek bezcłowy / zwrotu podatku turystycznego, którego wartość szacuje się obecnie na 60 miliardów dolarów rocznie. EBCoin będzie funkcjonował jako token ERC20, ustandaryzowany na łańcuchu blokowym Ethereum i zostanie uzupełniony o kompletne rozwiązanie eWallet. Korzystając z platformy EBCoin, konsumenci otrzymają zwrot pieniędzy natychmiast i będą mogli wykorzystać wpływy jako walutę cyfrową. Dzięki EBCoin zwrot podatku będzie przejrzysty, co wpłynie na zwiększenie efektywności organów podatkowych. W przypadku sprzedawców detalicznych EBCoin znacznie obniży wysokie koszty związane z obecnie używanymi nieefektywnymi systemami. Pomoże również w promowaniu wyższych wydatków turystów w uczestniczących bezcłowych sklepach detalicznych, w których konsumenci będą mogli przedstawiać płatność za pomocą portfela EBCoin jako opcjonalnej metody płatności.

Patent EBCoin i ostatnie partnerstwa

Funkcje platformy EBCoin opatentowana technologia (Numer rejestracyjny patentu nr 1018862830000) na nośnik danych odczytywalny komputerowo do składania deklaracji podatkowych za pomocą kryptowaluty opartej na łańcuchu bloków.

EBCoin podpisał również umowę o partnerstwie z NICE TCM, który obecnie zarządza ponad 8 000 bankomatów bankowych i ponad 7 000 bankomatów w całej Korei. NICE TCM będzie współpracować z EBCoin przy tworzeniu kiosków bankomatowych do wymiany EBCoinów na lokalną walutę dla podróżnych.

Ponadto EBCoin niedawno przejął firmę zajmującą się zwrotem podatków Global Insight (etaxfree.com). Global Insight ma obecnie około 200 sprzedawców oferujących usługi zwrotu podatku na głównych lotniskach i portach w Korei (międzynarodowe lotnisko Incheon, międzynarodowe lotnisko Jeju, port Incheon itp.). W wyniku przejęcia EBCoin uzyskał licencję biznesową dotyczącą zwrotu podatku, zatwierdzoną przez koreański Krajowy Urząd Podatkowy.

Bonus depozytowy EBC & konkurencja handlowa

Aby uczcić notowanie EBCoin, BitMart Exchange posiada bonus depozytowy EBC & Trading Competition o wartości 22 500 000 EBC w nagrodach.

  1. Bonus od depozytu

Pierwszych 2000 użytkowników, którzy dokonają wpłaty na BitMart.com i którzy spełnią poniższe warunki, będzie uprawnionych do otrzymania 2000 EBC lub 7500 EBC:

  • Premia pierwszego poziomu: użytkownicy, którzy zrealizują transakcję równą lub większą niż 1 ETH, ale mniej niż 5 ETH, kwalifikują się do otrzymania 2000 EBC.
  • Premia drugiego poziomu: użytkownicy, którzy zrealizują transakcję większą lub równą 5 ETH, kwalifikują się do otrzymania 7500 EBC.
  1. 5,900,000 konkurencji handlowej EBC

Użytkownicy zostaną uszeregowani pod względem całkowitego wolumenu obrotu EBC przy użyciu ich konta BitMart (w tym zarówno zleceń kupna, jak i sprzedaży) we wszystkich parach handlowych EBC w okresie trwania konkursu.

  • 1. miejsce: 2 000 000 EBC
  • 2 miejsce: 1 500 000 EBC
  • 3: 1 000 000 EBC
  • Miejsca 4–10: równo podzielone 1,400 000 EBC
  1. 1600000 loterii handlowej EBC

W programie mogą uczestniczyć użytkownicy z wolumenem obrotu (obejmującym zarówno zlecenia kupna, jak i sprzedaży) co najmniej 200 000 EBC. Użytkownicy z numerami rankingowymi kończącymi się na 6 i 8 (np. 16,18, 26 itd.) Zostaną wybrani do podzielenia równo 1600000 EBC..

O BitMart

BitMart Exchange to czołowa globalna platforma do handlu aktywami cyfrowymi na rynku kryptowalut z ponad 490 000 użytkowników na całym świecie i zajmująca 30 miejsce w rankingu CoinMarketCap. BitMart oferuje obecnie 78 par handlowych z jedną z najniższych opłat transakcyjnych na rynku. Dzienny wolumen obrotu TBitMart waha się od 30 000 000 USD do 40 000 000 USD, a całkowity wolumen obrotu osiągnął ponad 1 000 000 000 USD od czasu uruchomienia w marcu.


BitMart niedawno otworzył nowy rynek dla swojego tokena narzędziowego BMX z jego Misja X program. Prawdziwy rynek notowań społeczności, projekty, które uczestniczą w Mission X, są w stanie uzyskać inwestycje od zwolenników w postaci BMX i użyć ich do wystawienia swoich tokenów na rynku BMX firmy BitMart jako pary handlowej dla BMX. 100% opłat transakcyjnych z BMX Market trafia bezpośrednio do użytkowników, którzy wsparli projekt. Gdy projekt odniesie sukces na rynku BMX, zostanie sprawdzony pod kątem umieszczenia na głównych rynkach handlowych BitMart.

Aby dowiedzieć się więcej o BitMart, odwiedź ich Stronie internetowej, Świergot lub dołącz do ich Telegram.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector