BitMart’s Mission X: Ponad 7 milionów BMX ufundowanych pierwszego dnia

BitMart Exchange rozpoczął oficjalne uruchomienie Misja X: Community Listing Market, nowy program, który pobudzi innowacje w branży blockchain z 9 dołączonymi projektami i 4 już zakwalifikowanymi do notowania pierwszego dnia.

Wild Crypto (WILD) wśród jednego z projektów, które zostały już zakwalifikowane do notowania na rynku BMX

Po osiągnięciu 1 miliona BMX w pierwszym dniu w Laboratorium Inwestycyjnym, Wild Crypto (WILD) będzie notowane na rynku BMX do 1 sierpnia. Wild Crypto (WILD) to strona internetowa, na której użytkownicy mogą grać w gry losowe i brać udział w losowaniach lotto, kupując kupon online, aby obstawiać wyniki loterii Wild Crypto lub grać w gry Instant Win na ekranie, aby wygrać nagrody pieniężne. Ten projekt pochodzi z Wild Crypto B.V., która jest prywatną firmą zarejestrowaną w Kaya Richard J. Beacon Z / N, Willemstad, Curaçao. Ta Usługa działa na podstawie licencji nr 1668 / JAZ wydanej Curaçao eGaming, autoryzowanej i regulowanej przez rząd Curaçao.

Inne projekty kwalifikujące się do umieszczenia na liście pierwszego dnia to OASES (OAS), Sancoj (SANC) i ZRX (0x).

Misja X firmy BitMart oferuje korzyści zarówno dla projektów, jak i dla inwestorów

Bitmart

Tradycyjnie inwestorzy poszukują projektów na etapie ICO, mając nadzieję, że projekt odniesie sukces i zapewni im wysoki zwrot z inwestycji. Jednak w wielu przypadkach projekty te nie są notowane na dużej giełdzie i nigdy nie zapewniają inwestorom zysków, których szukali. Nic z tego nie oznacza, że ​​ICO nie są ważne dla świata kryptowalut i blockchain, ale wskazuje na potrzebę rozwiązania. Właśnie dlatego BitMart opracował nowy sposób, w jaki zarówno projekty, jak i inwestorzy mogą czerpać korzyści z Mission X: The Community Listing Market.

Podsumowując, projekty będą mogły zebrać pieniądze niezbędne do umieszczenia ich w Laboratorium Inwestycyjnym w postaci tokena BitMart, BMX. Gdy całkowita inwestycja w projekt osiągnie 1 milion BMX, projekt ten zostanie wymieniony na BMX market jako para handlowa dla BMX. Dodatkowo pary handlowe na rynku BMX będą objęte opłatą transakcyjną w wysokości 0,1%, która będzie codziennie wynagradzana inwestorom. BitMart podniesie również limit inwestycji do 5 milionów BMX dla projektów w pierwszych 3 dniach każdego miesiąca po notowaniu na rynku BMX, umożliwiając użytkownikom dalsze kapitalizowanie wydarzenia ze zwrotu z inwestycji.

Zespół BitMart’s Coin Listing Review dokona również przeglądu każdego projektu pod kątem głównych rynków handlowych BitMart. Aby dowiedzieć się więcej o tej promocji tutaj.

Ten program daje użytkownikom możliwość decydowania, które projekty użytkownicy chcą być notowani na giełdzie, tworząc samoregulujący się rynek ”- powiedział Sheldon Xia, założyciel i dyrektor generalny BitMart. „Pozwala również projektom, które dopiero co wyszły z etapu ICO, uzyskać notowanie na dużej giełdzie na wczesnym etapie ich rozwoju, pobudzając wzrost i innowacje w zakresie technologii blockchain.

Co to jest BMX?

Token BitMart (BMX) to token oparty na ERC-20 wydany przez BitMart Exchange o łącznej ilości 1000000000 tokenów. BMX posiada również mechanizm odkupu, w którym zespół BitMart pobierze co miesiąc 20% dochodu uzyskanego z opłat handlowych, aby odkupić BMX. Wszystkie odkupione BMX zostaną następnie zniszczone, a rekordy odkupów zostaną natychmiast udostępnione przez BitMart, aby zapewnić przejrzystość. Ten mechanizm będzie działał, dopóki nie zostanie tylko 500 milionów BMX. Pierwsze spalanie BMX zakończyło się pod koniec lipca, a kolejna runda odbędzie się pod koniec sierpnia.

13 lipca BMX zadebiutował na CoinMarketCap (CMC) z ceną 0,0542 USD, co znacznie poprawiło ekspozycję BMX. W chwili pisania cena BMX wzrosła do 0,055967 USD. Można przewidzieć, że wartość BMX będzie znacznie wyższa niż oczekiwano w najbliższej przyszłości.

O BitMart


BitMart ma na celu stworzenie samoregulującego się rynku i trybu zdecentralizowanego, który pochodzi z jego genu i wizji. BitMart Exchange to czołowa globalna platforma do handlu aktywami cyfrowymi na rynku kryptowalut z ponad 450 000 użytkowników na całym świecie i czołową 40 ​​w rankingu na CoinMarketCap. Obecnie oferuje handel kryptowalutami tylko dla monet i tokenów użytkowych. BitMart ma globalny zespół z bogatym doświadczeniem branżowym z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Korei Południowej, Singapuru, Japonii i Hongkongu. Od premiery w marcu BitMart ma łączny wolumen handlowy przekraczający 894 000 000 USD, a średni dzienny wolumen obrotu waha się od 30 000 000 do 40 000 000 USD. Obecnie BitMart oferuje 53 par handlowych dla BTC, ETH, USDT, XLM, EOS, VEN, NEO, OMG, ZRX, IOST, ABT, AE, AISI, BBK, BTM, DPST, EFX, GNT, HYDRO, KAN, MKR, ONT, RHOC, XRR, ZIL , MOBI i BMX.

Każdy projekt zainteresowany rynkiem notowań społeczności BitMart może przesyłać swoje zgłoszenia, wypełniając następujący formularz Google: https://goo.gl/forms/pn3d84NPNlJYKCyL2.

Aby dowiedzieć się więcej o BitMart, odwiedź ich Stronie internetowej, Świergot lub dołącz do ich Telegram.

To jest przesłana historia sponsorowana. Coingape zachęca czytelników do przeprowadzenia własnych badań z należytą starannością w firmie, produkcie lub usłudze, o których mowa w treści poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector