Jak zainwestować bitcoiny w Indiach?

Każdego dnia mija najbardziej wpływowa kryptowaluta na świecie; Bitcoin staje się wysoko cenionym aktywem do inwestowania i uzyskiwania zysków w krótkim, średnim lub długim okresie.

Sytuacja, która nasiliła się w ostatnim kwartale 2020 i początku 2021 roku, czego przykładem jest fakt, że tylko w grudniu cena bitcoina w skali globalnej wzrosła o 66,78%..

Według Cointelegraph:

Bitcoin (BTC) wzrósł z najniższego w ciągu dnia 17 573,29 USD 11 grudnia do dziennego maksimum 29310,19 USD 31 grudnia”.

Wszystko to sprawia, że ​​każdego dnia coraz więcej nowych inwestorów dołącza do kryptowaluty stworzonej przez Satoshi Nakamoto.

Indie nie unikają tej sytuacji, w rzeczywistości są jednym z krajów, które doświadczyły większego wzrostu liczby inwestycji bitcoinowych w 2020 roku i na początku 2021 roku. Wszystko to dzięki temu, że Sąd Najwyższy Indii czasowo zniósł zakaz nałożony przez Bank Rezerw tego kraju.

Środek, który polegał na zakazaniu wszystkich rodzajów operacji przez banki narodowe z firmami na rynku kryptowalut znanym jako Giełda, we wszystkich ich formach.

Sytuacja ta w połączeniu z dobrym rokiem dla bitcoina w 2020 roku doprowadziła do dalszego wzrostu liczby inwestorów w azjatyckiego giganta..

Jak więc zainwestować bitcoiny w Indiach?

Jeśli mieszkasz w Indiach, pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić, to przeanalizować siebie i dowiedzieć się, jakim typem inwestora jesteś lub możesz zostać.

Zadaj sobie takie pytania, jak:

 1. Czy mam konta międzynarodowe w mocnych walutach, takich jak USD i EUR??
 2. Czy mam wystarczającą wiedzę, aby móc korzystać z profesjonalnych giełd tradycyjnych kryptowalut?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na poprzednie pytania, masz różne sposoby inwestowania w bitcoiny w Indiach, czyli poprzez różne formy wymiany.

Brokerzy kryptowalut:

Jego interfejs jest często łatwy w użyciu, ale należy mieć świadomość, że wartość bitcoinów i innych kryptowalut podlega cenom brokerów (nie światowym cenom rynkowym), fakt ten może być zarówno ujemny, jak i dodatni, ale generalnie jest pozytywny, ponieważ wszystkie handlowcy konkretnego brokera dokonują ogromnych kluczowych ruchów finansowych w celu ochrony lub uzyskania zysków. Ponadto użytkownicy indyjskich inwestorów bitcoinowych często mają tylko taką możliwość kup bitcoin India w tym trybie za pośrednictwem silnych walut Fiata, takich jak USD i EUR. Przykładem brokera jest Coinbase.


Tradycyjne giełdy kryptowalut:

Na tego typu giełdzie Twoja inwestycja będzie podlegać oficjalnym cenom kryptowalut na światowym rynku. Wiele z tych giełd, takich jak Binance, umożliwia zakup i inwestowanie bitcoinów za pośrednictwem solidnej międzynarodowej waluty fiducjarnej, takiej jak między innymi: EUR, USD, AUD.

Należy jednak zauważyć, że wiele tradycyjnych giełd nie pozwala na kupowanie bitcoinów w Indiach za pośrednictwem międzynarodowej waluty fiducjarnej, w takich przypadkach wygodnie jest korzystać z modalności P2P Exchange jako bramek zakupowych, które prowadzą nas przez kolejne wypłaty na tradycyjne giełdy . Doskonałym przykładem Exchange P2P jest Remitano.com, niezawodny, bezpieczny, który pozwoli Ci inwestować bitcoiny w Indiach, abyś mógł nawet później handlować nimi na tradycyjnej profesjonalnej giełdzie.

Ale jeśli nie mam kont międzynarodowych w obcej walucie, jak zainwestować bitcoiny w Indiach?

W tym przypadku najlepszym sposobem jest inwestowanie bitcoinów za pośrednictwem indyjskiej waluty fiducjarnej, czyli INR w giełdzie P2P, takiej jak Remitano, za pośrednictwem poniższego linku, który możesz kupić już dziś: http://remitano.com/btc/in.

W tym miejscu należy zauważyć, że przed zniesieniem zakazu handlu kryptowalutami w Indiach za pośrednictwem krajowej bankowości prywatnej giełdy P2P, takie jak Remitano, zezwalały na zakup bitcoinów w Indiach, ponieważ działają jako pośrednicy w handlu między osobami za pośrednictwem kaucja, która stymuluje zaufanie między stronami.

Po zniesieniu tej ustawy lokalne konta bankowe dla waluty fiducjarnej w Indiach są bezpośrednio powiązane z Exchange P2P jako mechanizmy płatności bezpośrednich w celu inwestowania bitcoinów w Indiach, co oznacza, że ​​dziś jest jeszcze bezpieczniej i łatwiej. kup bitcoiny w Indiach poprzez tryb wymiany P2P.

Krok po kroku, jak inwestować bitcoiny w Indiach

 1. Udaj się na jedną z najlepszych giełd P2P w Indiach i zarejestruj się. Na przykład Remitano jest jednym z najbardziej niezawodnych, bezpiecznych i z najlepszymi współczynnikami wypłat.
 2. Po zarejestrowaniu się i zakończeniu szybkiego procesu KYC, jesteś gotowy do inwestowania bitcoinów w Indiach, wystarczy przejść do sekcji zakupu bitcoinów w Indiach, klikając poniższy link: http://remitano.com/btc/in
 3. Gdy znajdziesz się w sekcji zakupów, system automatycznie poprowadzi Cię do najlepszej dla Ciebie opcji zakupu, w podglądzie zobaczysz takie szczegóły jak: metoda płatności w każdej z reklam sprzedawców bitcoinów w lokalnej walucie fiat INR, rodzaj bank, kwota itp

 4. Wybierz najlepszą opcję zakupu, kliknij przycisk kup, w tym momencie otworzy się zlecenie zakupu, a obok niego okno czatu, z którym będziesz miał bezpośrednią i prywatną komunikację ze sprzedawcą bitcoinów.

 5. W oknie czatu, o którym mowa powyżej, musisz wskazać sprzedającemu, że dokona wpłaty w lokalnej walucie fiat INR, zgodnie z danymi podanymi w ogłoszeniu o sprzedaży i zgodnie z kwotą uzgodnioną w zamówieniu.
 6. Następnie dokonasz wpłaty u sprzedawcy bitcoinów w lokalnej walucie fiat INR, biorąc pod uwagę: uzgodnioną kwotę i tożsamość banku.
 7. Po dokonaniu wpłaty lub przelewu w lokalnej walucie fiducjarnej musisz zapisać pokwitowanie, które później wyślesz sprzedawcy w formacie PDF w otwartym oknie czatu prywatnego ze sprzedającym.
 8. Gdy sprzedawca bitcoinów otrzyma fakturę w formacie PDF i potwierdzi wpłatę na Twoje konto bankowe, nastąpi uwolnienie bitcoinów i to wszystko, już masz kupno i inwestycję bitcoinów za pośrednictwem waluty fiat INR po raz pierwszy.
 9. Dzięki bitcoinom w portfelu będziesz mógł robić, co chcesz, trzymać je w portfelu Exchange P2P lub wysłać je w formie wypłaty na tradycyjną profesjonalną giełdę, aby handlować wieloma kryptowalutami, znanymi jako altcoiny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat inwestowania bitcoinów w giełdę P2P, zapoznaj się z następującym przewodnikiem: https://support.remitano.com/en/articles/3352072-how-to-sell-bitcoin-ethereum.

Wniosek

Najłatwiejszym sposobem kupowania bitcoinów w Indiach, który jest znacznie lepiej dostosowany do osób, które mają niskie zasoby i rozpoczynają działalność jako inwestorzy detaliczni, jest zrobienie tego za pośrednictwem modalności wymiany P2P, ponieważ po dokonaniu płatności z INR sprzedawcy , formalnie inwestujesz w bitcoiny w Indiach, po tym i gdy już będziesz mieć bitcoiny (lub ułamki bitcoinów) w portfelu, czeka na Ciebie wszechświat możliwości i możliwości zysku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector