Milionerzy, którzy sami siebie stworzyli, ujawniają swoje techniki handlowe

Opłacalne strategie handlowe online mogą przynieść miliony dolarów i nie mają limitów wzrostu. Niezależnie od tego, czy są to akcje, kontrakty terminowe czy kryptowaluty, na świecie są tysiące odnoszących sukcesy traderów, którzy przekraczają swoje najśmielsze marzenia, regularnie wykonując zyskowne strategie, handlując z laptopa, z dowolnego miejsca na świecie.

Piękno handlu online polega na tym, że KAŻDY może zostać milionerem bez względu na wykształcenie, doświadczenie zawodowe, narodowość itp.

Kiedy już znajdziesz strategię, która faktycznie działa, zaczynasz budować tempo i skalować go, otwierając większe pozycje za każdym razem, gdy rezerwujesz zysk – ostatecznie zwiększając swoje dzienne zyski do dziesiątek tysięcy dolarów. Jest to naturalna ewolucja i postęp każdego odnoszącego sukcesy tradera.

Ale jaki jest przepis na tak zyskowny handel? Jaka metoda lub strategia handlu może uczynić Cię bogatym? Właśnie o tym dowiesz się w tym artykule.

Po przeprowadzeniu dokładnych badań i rozmowie z wieloma odnoszącymi sukcesy handlowcami odkryliśmy dwa sposoby budowania bogactwa w handlu online, które naprawdę działają – TRUDNY i ŁATWY (szybki) sposób.

Trudna droga

TIMOTHY Sykes jest uzależniony od podróży i hulajnogą z dużą ilością gotówki do błysku, ale nie zawsze tak było. Handlowiec i nauczyciel z Miami Beach zbudował imperium za kilka tysięcy dolarów i teraz chce pokazać innym, jak żyć w podobnym stylu życia. Zabrało mu ponad 6 lat nauczyć się strategii handlowej, która faktycznie działa.

„Nie urodziłem się z pieniędzmi, zacząłem z kilkoma tysiącami dolarów… Podjąłem wyzwanie zarobienia miliona dolarów i zrobiłem to” – powiedział pan Sykes na swojej stronie na Instagramie.

Jest pełen pasji i nie ma czasu dla leniwych lub tych, którzy próbują kwestionować jego sukces. Jego konto na Instagramie jest fascynujące i zawiera takie stwierdzenia, jak: „Czasami publikuję okropne zdjęcia gotówkowe, aby zainspirować Cię do intensywnej nauki”.

krypto

„Obracam akcjami prawie codziennie i zarabiam około 5000 USD (6500 USD) tygodniowo, handlując z dowolnego miejsca na świecie, a także zarabiam więcej pieniędzy, ucząc innych również mojego procesu” – wyjaśnił Sykes.

krypto

Jednak opanowanie handlu akcjami i zbudowanie wystarczającego kapitału, aby wykorzystać niewielkie ruchy cen, zajęło mu wiele lat.

Problem z tą strategią handlową polega na tym, że ceny akcji nie zmieniają się zbytnio w ciągu dnia. Akcje wahają się co najwyżej 1-3%, co oznacza, że ​​do zarabiania na tak niewielkich zmianach cen potrzebny jest znaczny kapitał. Oznacza to również, że osiągnięcie tego celu dla początkujących lub osób z niewielkim kapitałem początkowym jest prawie niemożliwe.


„To zdecydowanie wymarzona praca, ale robię to również od prawie 20 lat i muszę powiedzieć, że nauka wymaga dużo czasu i wysiłku, zanim osiągnę taki poziom dochodów” – powiedział Tim..

Ale na szczęście istnieje skrót i znacznie szybszy sposób na zarabianie zysków w handlu online.

ŁATWY (szybki) sposób

Odpowiedź na najważniejsze pytanie „jak szybko stać się bogatym?” nie jest bardzo prosta, wymaga wielu badań i studiów, ale zdecydowanie warto. Krótka wersja odpowiedzi to: handel Bitcoinem z dźwignią, na platformach takich jak PrimeXBT. Słowem kluczowym jest „dźwignia finansowa”, ale najważniejsza jest również platforma i wybór aktywów.

Przewaga (lub handel z marżą), według Investopedia „to strategia inwestycyjna stosowana w celu zwiększenia potencjalnego zwrotu z inwestycji”. Dźwignia może być potężnym narzędziem dla tradera. Możesz go użyć, aby skorzystać ze stosunkowo niewielkich ruchów cen, „wyposażyć” swój portfel w większy rozmiar pozycji i przyspieszyć wzrost kapitału. Dźwignia finansowa jest kluczową cechą innowacyjnych platform transakcyjnych, takich jak PrimeXBT.

Oznacza to, że platforma handlowa PrimeXBT umożliwia handel ze znacznie większym kapitałem niż saldo początkowe i ma potencjał na większy zysk. Na przykład, gdy oferowana jest dźwignia 100x – Twój depozyt w wysokości 100 USD automatycznie zamienia się w kapitał handlowy 10000 USD. Procent zysków handlowych zostanie obliczony na podstawie nowego, większego kapitału handlowego, a teraz nawet najmniejsze ruchy cen zapewnią niesamowite możliwości zysku każdemu, kto korzysta z dźwigni finansowej.

Prawdopodobnie słyszałeś historie o milionerach, którzy wcześnie kupili Bitcoin i odnieśli sukces PrimeXBT handlowcy, którzy zamienili konta 100 -300 $ na miliony, handlując z dźwignią.

krypto

Erik Finman nie podąża tradycyjną ścieżką studentów studiujących w Stanach Zjednoczonych. W maju 2011 roku, w wieku 12 lat, Finman zawarł umowę z rodzicami, aby móc opuścić college w pogoni za niekonwencjonalną edukacją, pod warunkiem, że uda mu się z powodzeniem zainwestować. Transakcja? Musiał zamienić 1000 dolarów w gotówce, które dała mu babcia, na imponujący 1 milion dolarów.

Kolejnym świetnym przykładem odnoszącego sukcesy tradera Bitcoin, który zamienił niewielką kwotę początkowego kapitału w milionową fortunę, jest Rob Graham. Rob Graham jest seryjnym przedsiębiorcą i samodzielnym handlowcem kryptowalutowym-milionerem, który konsekwentnie zarabia od 10 do 30 tysięcy dolarów każdego dnia, handlując Bitcoinami na Platforma PrimeXBT.

kryptoWyniki tygodnia handlowego Robsa

Używa prostej strategii handlowej Bitcoin RSI, którą szczegółowo wyjaśnia jego osobistą stronę internetową które dostarcza bezpłatnie każdemu, kto jest zainteresowany nauką handlu.

Oto niewielka część jego przewodnika krok po kroku:

„Bitcoin, podobnie jak większość innych kryptowalut, jest bardzo zmienny i statystycznie waha się NAJMNIEJ 0,3% dziennie. 80% czasu. Oznacza to, że codziennie będzie wykonywał wahania co najmniej 0,3% w każdym kierunku, co sprawia, że ​​wskaźnik techniczny RSI działa jak szwajcarski zegarek! (jeśli nigdy nie słyszałeś o RSI przed sprawdzeniem: https://en.wikipedia.org/wiki/Relative_strength_index

Nie możesz powiedzieć tego samego o rynku Forex lub towarów – dlatego ta strategia handlowa działa TYLKO na handlu bitcoinami! 0,3% to niewiele, ale używając dźwigni 100x, możesz zamienić 0,3% ruch ceny na 30% zyski!”

Rob handluje wyłącznie na platformie transakcyjnej PrimeXBT, ponieważ jest to jedyna niezawodna platforma, która umożliwia 100-krotną dźwignię na BTC i oferuje wszystkie niezbędne funkcje do pomyślnej realizacji strategii zgodnie z jego doświadczeniem.

Nie ma nic przeciwko udostępnieniu strategii za darmo, ponieważ wierzy, że „jest miejsce na zyski dla każdego”.

Obserwatorzy Roba, którzy zarejestrowali się w PrimeXBT i wypróbowali jego strategię, często dzielą się podziękowaniami na jego Twitterze i Facebooku i mówili o tym, jak szybko byli w stanie zmienić swoje życie przy tak niewielkim kapitale. Historia strategii Roba, która zmienia nowych traderów w milionerów, którzy zarobili samodzielnie, mówi sama za siebie.

Najważniejszym krokiem jest rozpoczęcie pracy, a ponieważ wymagany jest tak mały kapitał, wiąże się to z bardzo niewielkim ryzykiem – ale potencjał nagrody i zysku oraz szansa na potencjalne przeżycie poza najśmielszymi marzeniami są tak wysokie – jest to szansa, która powinna nie można przegapić.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz długą drogę do nauki handlu akcjami, czy też szybszą opcję handlu dźwignią Bitcoin, pamiętaj, że oba wymagają czasu, poświęcenia, badań i konsekwencji, aby odnieść sukces.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector