Najlepsze promocje 3 kryptowalut w kwietniu 2020 r

Ostatni miesiąc był interesującym czasem dla świata kryptowalut. Większość rynków kryptowalut doświadczyła rekordowego krachu w połowie marca, zanim większość strat odzyskała do kwietnia. 

Wydaje się, że ogólny rynek kryptowalut znajduje się w silnym stanie ożywienia, a wiele kryptowalut i projektów kryptograficznych doświadczyło dramatycznego wzrostu aktywności dzięki blokadzie, której doświadcza większość krajów. Tymczasem tradycyjne rynki, takie jak indeksy giełdowe oraz większość towarów i walut, wciąż mają trudności z odbudową.

W świetle obecnej sytuacji rynkowej w ogromnej liczbie projektów kryptograficznych zaczęto wprowadzać promocje, aby dać ludziom w domu coś, na co mogą oczekiwać i w których mogą uczestniczyć, a niektóre z nich oferują poważne nagrody dla wiodących uczestników. 

Mając to na uwadze, oto trzy z najciekawszych promocji, które obecnie trwają.  

Program zwrotu gotówki KuCoin x Newscrypto

Newscrypto to platforma informacyjna typu blockchain z prostym celem – pomóc wszystkim, niezależnie od środków i doświadczenia, zrozumieć podstawy handlu kryptowalutami.

Aby to osiągnąć, Newscrypto oferuje szeroką gamę materiałów edukacyjnych za pośrednictwem szkoły Newscrypto, która zapewnia lekcje na ważne tematy branżowe, w tym podstawy kryptowaluty, podstawy handlu, monety i strategie i nie tylko. 

Użytkownicy platformy mogą również uzyskać dostęp do szerokiej gamy prognoz społeczności, wykresów popularnych kryptowalut, listy nadchodzących zrzutów oraz kilku bardziej zaawansowanych narzędzi z ich planami premium. Plany premium można opłacić za pomocą własnego natywnego tokena narzędziowego Newscrypto Coin (NWC) i odblokować dostęp do kilku zaawansowanych funkcji, w tym wskaźników nastrojów, arbitrażu i narzędzi wydajności.

KuCoin, popularna giełda kryptowalut, prowadzi obecnie promocję dla posiadaczy tokenów NWC, zwaną Program Newscrypto Cashback. Giełda oferuje 60% odsetek w ujęciu rocznym dla użytkowników, którzy blokują Newscrypto Coins na platformie przez okres 90 dni. Użytkownicy mogą zablokować maksymalnie 200 000 NWC (obecnie wartych ~ 5565 USD), a promocja zostanie zamknięta dla nowych uczestników po osiągnięciu ustalonego limitu. 

Udział w programie Newscrypto Cashback jest tak prosty, jak zdeponowanie NWC w portfelu KuCoin, a następnie wypłacenie go na adres LOCKNWC na platformie. 

Konkurs na monety StormGain

StormGain, to szybko rozwijająca się platforma do handlu instrumentami pochodnymi na kryptowaluty, która specjalizuje się w wieczystych kontraktach terminowych na kryptowaluty.

Podobnie jak większość giełd futures na kryptowaluty, StormGain umożliwia swoim użytkownikom handel z wykorzystaniem dźwigni finansowej – zasadniczo umożliwiając im zwielokrotnienie ich ekspozycji na ruchy rynkowe, potencjalnie zamieniając małe ruchy w duże zyski (lub straty). Jednak StormGain oddziela się od konkurencji, oferując wiodącą w branży dźwignię 200x dla kontraktu BTC / USDT i zapewniając bezpłatne sygnały, aby pomóc użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji handlowych. 


StormGain prowadzi również jeden z największych turniejów handlu kryptowalutami wszechczasów, ale z niewielkimi zmianami. Zamiast wymagać od użytkowników konkurowania za pomocą prawdziwych pieniędzy, użytkownicy StormGain muszą wziąć 50 000 pieniędzy z demo Tether (USDT) dostarczonych na ich koncie demo StormGain i wykorzystać je, aby osiągnąć jak największy zysk, jaki mogą przed datą zakończenia konkursu..

Jako część Konkurs na monety StormGain, 500 użytkowników, którzy zgromadzą najwyższe zyski z handlu demo w okresie trwania konkursu, podzieli się pulą nagród w wysokości 100 000 USDT, a inwestor numer 1 wygra 5824 USDT. 

Konkurs kończy się 9 kwietnia 2020 r., Więc nie pozostało dużo czasu do rywalizacji. 

Suterusu Validator Node Competition

Suterusu to stosunkowo nowy projekt blockchain, który ma na celu umożliwienie innym blockchainom, takim jak Bitcoin, Litecoin lub praktycznie wszystkim innym, uruchomienie drugiej warstwy chroniącej prywatność. 

Aby to osiągnąć, Suterusu używa zmodyfikowanej wersji zk-SNARKs używanych przez Zcash, znanej jako zk-ConSNARKs. Te zk-ConSNARK zapewniają nieuzasadnioną prywatność i lepszą skalowalność, jednocześnie eliminując potrzebę posiadania zaufana konfiguracja i związane z tym obawy dotyczące bezpieczeństwa. 

Dzięki zk-ConSNARKs i wirtualnej maszynie Suterusu (SuterVM), łańcuchom bloków wszystkich typów, które zapewniają dodatkową warstwę prywatności w stosunku do ich podstawowych funkcji – umożliwiając prywatne płatności za publiczne łańcuchy bloków, prywatne inteligentne kontrakty, anonimowe głosowanie i nie tylko, wszystko bez potrzeby aby zmienić warstwę podstawową.

Promocja Suterusu różni się nieco od poprzednich dwóch, o których wspomnieliśmy, ponieważ jest to konkurencja między posiadaczami węzłów walidatora Suterusu. Ci walidatorzy otrzymują część nagród za blok Suterusu, ale mogą również uczestniczyć w konkursie Validator Node, aby wygrać do 2 milionów SUTER (około 1760 USD) dziennie do 23 kwietnia 2020 r.. 

Zainteresowani uczestnicy mogą zarejestrować się jako węzeł walidatora na stronie konkursu Validator Node. Każdego dnia węzeł walidatora numer 1 pod względem liczby delegowanych do niego SUTERÓW wygra nagrodę 2M SUTER, która zostanie następnie udostępniona wszystkim delegatom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map