Partnerstwa najwyższego poziomu, które pomagają w wyścigu Tuk Tuk Pass przed konkurencją

Mnóstwo witryn pomaga w planowaniu podróży – wspólne rezerwowanie hotelu i lotu jest wygodne i zapewnia duże zniżki. Ale co z każdym innym aspektem twojej podróży? Jak rezerwujesz to, co faktycznie chcesz zrobić po przybyciu na miejsce docelowe? Skąd wiesz, które restauracje są warte swojej ceny lub które atrakcje odwiedzić najpierw? Niektóre internetowe biura podróży (OTA) udostępniają recenzje, ale oddzielenie rzeczywistych recenzji od reszty może być trudne. Tuk Tuk Pass ma rozwiązanie; to kompleksowe biuro podróży obsługujące blockchain i rozwiązanie sieci społecznościowych, umożliwiające użytkownikom robienie wszystkiego, od rezerwacji hotelu po znalezienie najlepszych restauracji. Tuk Tuk Pass jest w stanie zrobić więcej niż tradycyjne internetowe biura podróży i przeglądać witryny zarówno dzięki rewolucyjnej technologii, jak i sile ich unikalnych partnerstw.

Wyspecjalizowany i doświadczony partner na każdą potrzebę

Tuk Tuk Pass zapewnia skonsolidowane, kompleksowe wrażenia z podróży dzięki partnerstwom strategicznym na najwyższym poziomie. Współpracując z doświadczonymi dostawcami i władzami lokalnymi, Tuk Tuk Pass jest w stanie zapewnić najbardziej wartościowe informacje, usługi i produkty dla swojej bazy klientów, jednocześnie poprawiając ogólne wrażenia klientów.

Ale Tuk Tuk Pass nie jest właśnie usługa konsolidacji. Tuk Tuk Pass wykorzystuje dwie rewolucyjne technologie, aby radykalnie zmienić sposób planowania podróży przez ludzi: blockchain i uczenie maszynowe.

Dzięki technologii blockchain, Tuk Tuk Pass jest w stanie stworzyć usługę peer-to-peer, w której użytkownicy mogą zdobywać kredyty, publikując recenzje dla innych użytkowników na temat towarów, usług i zakwaterowania zakupionych podczas podróży. Dzięki temu systemowi środków na podróż, Tuk Tuk Pass jest w stanie stworzyć środowisko, w którym użytkownicy mogą łatwo łączyć się z transportem, zakwaterowaniem, działalnością i innymi usługami w dowolnym miejscu na świecie. Następnie, po zaplanowaniu idealnej podróży, mogą zarezerwować wszystko, a wszystko to z poziomu interfejsu użytkownika przepustki Tuk Tuk.

Z drugiej strony uczenie maszynowe służy do zapewniania niezrównane wrażenia użytkownika. Zamiast przedstawiać użytkownikom nieokreśloną listę opcji, Tuk Tuk Pass jest w stanie wykorzystać duże zbiory danych w połączeniu z algorytmami uczenia maszynowego, aby określić najlepsze dopasowanie dla każdego użytkownika. W ten sposób mogą działać jako kompletne, sztucznie inteligentne biuro podróży, ucząc się od użytkowników na podstawie ich wyborów i interakcji społecznych.

Chociaż uczenie maszynowe pomaga Tuk Tuk Pass w wydawaniu najlepszych rekomendacji dla swoich użytkowników, nadal potrzebuje bazy danych towarów i usług, z których można czerpać. I tu właśnie pojawia się strategiczne partnerstwo, które utworzyli. Dzięki partnerstwom na najwyższym poziomie Tuk Tuk Pass może zapewnić użytkownikom szeroką gamę opcji rezerwacji idealnych wakacji.

Poznaj partnerów Tuk Tuk Pass

  • Booking.com–Użytkownicy Tuk Tuk Pass będą mogli rezerwować w ponad 1,7 miliona hoteli za pośrednictwem sprawdzonych usług Booking.com. Booking.com zapewnia kompletny interfejs API, za pomocą którego można rezerwować różnorodne udogodnienia, atrakcje, miejsca i usługi, w tym loty i wynajem samochodów.
  • Rentalcars.com–Dzięki wypożyczalniom dostępnym w 160 krajach, Rentalcars.com zapewni klientom dostęp do transportu, gdziekolwiek zechcą. Tuk Tuk Pass dodatkowo poszukuje dodatkowych opcji, od lokalnych lotów po pociągi pociskowe.
  • Stowarzyszenia profesjonalnych przewodników turystycznych–Przez profesjonalne stowarzyszenia przewodników turystycznych – takie jak Thai Professional Tour Guide Association – Tuk Tuk Pass zapewnia dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby lokalnych atrakcji. Lokalne stowarzyszenia przewodników turystycznych znają tajniki swojego regionu i są w stanie zapewnić znacznie lepsze wrażenia niż wiele krajowych lub międzynarodowych sieci.
  • Wirecard– Wirecard, specjalista w przetwarzaniu płatności, świadczy globalne usługi finansowe, ułatwiając klientom dokonywanie płatności w wielu różnych walutach za pośrednictwem bezpiecznego i wygodnego portalu.
  • Lokalne restauracje–Użytkownicy będą mogli dokonywać rezerwacji w lokalnych restauracjach, przeglądać recenzje i wchodzić z nimi w interakcję, a wszystko to w ramach sieci społecznościowych i ekosystemu blockchain. Dostępne będą również kupony, rabaty i inne promocje.
  • Usługi wellness i spa– Pakiety zdrowotne i kosmetyczne będą łatwe do znalezienia na platformie Tuk Tuk Pass, która będzie współpracować z takimi usługami, jak program tajskiego Ministerstwa Zdrowia Publicznego, aby ułatwić dostęp do lokalnych salonów masażu, spa i salonów.

Tuk Tuk Pass to kierowana przez społeczność, kompleksowa usługa, która ułatwi podróżnym tworzenie idealnych planów podróży niż kiedykolwiek. Dzięki usługom peer-to-peer, sieciom społecznościowym i wielu niesamowitym partnerstwom, Tuk Tuk Pass oferuje solidny, elastyczny, oparty na blockchain ekosystem dla potrzeb podróży każdego. Po więcej informacji sprawdź oficjalny dokument dotyczący przepustki Tuk Tuk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector