Sprawiamy, że kryptowaluty znów są świetne

We wrześniu ubiegłego roku Tim Draper, największy inwestor venture capital i lider kilku inwestycji venture capital w firmy technologiczne w momencie ich powstania, powiedział, że w ciągu najbliższych 15 lat łączna kapitalizacja rynku kryptowalut przekroczy 80 bilionów dolarów.

„Internet powstał w ten sam sposób. Przyszła wielkimi falami, potem jakby spadła na głowę, a potem następna fala stała się znacznie większa. Podejrzewam, że to samo dzieje się z Bitcoinem ”- zauważył Draper podczas przemówienia na DealStreetAsia PE-VC 2018 w Singapurze. Według samego Drapera obecna sytuacja na rynku kryptowalut jest nieco podobna do czasów rozwoju Internetu, kiedy to najwięksi tytani z Wall Street nie zdawali sobie jeszcze sprawy, czym może się stać globalna sieć w przyszłości..  

Od tego roku liczba użytkowników internetu przekracza 3 miliardy. Nawet ludzie, którzy nie naciskali dokładnie przycisku odświeżania na wszystkich blogach blockchain, zaczęli witać kryptowalutę w swojej rzeczywistości. Więc ten trend jest niezaprzeczalny.

Co się teraz dzieje na rynku kryptowalut?

Czy widziałeś kryptowalutę lub portal, który umożliwia szybką wymianę pieniędzy fiducjarnych na kryptowalutę? Jeśli nie, nie zdziw się, jeśli zobaczysz je w lokalnym centrum handlowym lub centrum handlowym. Tak, panie i panowie, kryptowaluta pozostanie tutaj – jest w naszych kieszeniach, a dokładniej w naszych smartfonach.

Weźmy na przykład Facebook i WhatsApp. Obaj planują uruchomić własną kryptowalutę. W sieci pojawił się film o Gram (kryptowalucie Telegrama), nieumyślnie lub w ramach kampanii marketingowej. To wszystko świadczy o tym, że sieci mediów społecznościowych wkrótce zaczną w podobny sposób włączać kryptowaluty do swoich platform. To wszystko jest bardzo ekscytujące, zwłaszcza jeśli myślisz o zakupie. Firmy, które mają już zarówno autorytet, jak i ogromną bazę użytkowników, mają przewagę w tej sytuacji.

Jednak może Cię zaskoczyć fakt, że nie tylko nazwy gospodarstw domowych są warte zainteresowania. Dlatego brodząc w wodach kryptowalut, upewnij się, że rozważasz wszystkie dostępne opcje. W szczególności, jeśli nie chcesz podejmować sześciocyfrowych zobowiązań, możesz spróbować kupić kryptowaluty, które niekoniecznie cieszą się dużym zainteresowaniem, ale mają udokumentowaną historię stałego wzrostu.

Co prowadzi nas do następnego punktu…

Pierwsze kroki z kryptowalutą w inteligentny sposób

Więc jeśli studiowałeś kryptowaluty, prawdopodobnie zauważyłeś, że ich wartość zmienia się drastycznie. Na początku 2018 roku Bitcoin, najbardziej znana kryptowaluta, był sprzedawany na poziomie 16 665 USD od 5 stycznia. Coinbase. Jednak pod koniec roku BTC było warte zaledwie 3700 USD. Oczywiście dla każdego, kto jest zainteresowany, jest to powód do wahania. Możesz się zastanawiać, czy kryptowaluty są tego warte.

Prawda jest taka, że ​​nie wszystkie kryptowaluty wchodzą na giełdę cyfrową (DCE) w ten sam sposób. Często powoduje to krytyczną różnicę w tym, jak ich wartość wzrośnie lub spadnie w przyszłości. Oto przykład sieci społecznościowej, która ma potencjał, aby znaleźć się w pierwszej 100 kryptowalut w ciągu jednego roku.

Cały ja, to pierwsza na świecie cyfrowa sieć, która w innowacyjny sposób łączy media społecznościowe, handel elektroniczny i monetyzację treści. All.me daje użytkownikom wygodę mediów społecznościowych z możliwością zarabiania na aktywności społecznościowej. Podczas gdy użytkownicy spędzają czas w sieci społecznościowej, zdobywają token ME, który można wymienić na waluty fiducjarne lub dokonać zakupów na rynku wewnętrznym aplikacji.

Me Token Exchange Listing

ME Token był notowany na CoinAll na 11 lutego 2019 r. CoinAll to zupełnie nowa giełda, która również utrzymuje ścisłą współpracę z OKEx. System CoinAll jest w pełni zintegrowany z OKEx, co umożliwia jego handlowcom rejestrację i handel na CoinAll za pośrednictwem jednego konta bez żadnych dodatkowych formalności. Od dzisiaj ME można handlować na BTC i USDT.

Oto krótkie zestawienie przydatnych danych:

  • Cena tokena przy wejściu na rynek: 0,014 USD
  • Cena tokena w momencie pisania: 0,10 USD
  • Niecałe dwa miesiące po notowaniu na giełdzie cena tokena all.me wzrosła o 1000% i prawdopodobnie będzie nadal rosnąć. Faktem jest, że na koszt ME wpływa nie tylko zainteresowanie samym tokenem, ale także liczba użytkowników portalu społecznościowego all.me.

Aby umieścić to w kontekście, oto kilka szybkich faktów na temat sieci społecznościowej all.me. (Skoncentrujemy się tylko na funkcjach, które odróżniają platformę od innych).

  • All.me twierdzi, że jego użytkownicy mogą zarobić do 50% przychodów z reklam
  • Płatności są dokonywane wewnętrznie za pośrednictwem ME
  • Obejmuje platformę handlową, która umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie produktów od siebie nawzajem (C2C), a także bezpośrednio od międzynarodowych marek (B2C)
  • Zawiera rozwiązanie FinTech (mePay), które łączy technologię blockchain, aktywa cyfrowe, pieniądze elektroniczne, a także klasyczne usługi płatnicze.
  • Użytkownicy mogą przechowywać zarobki, wypłacać lub wpłacać środki na meWallet. Każde konto ma własny portfel online. Korzystając z wewnętrznego systemu bilingowego, transakcje mogą być realizowane natychmiastowo, bez prowizji w sieci.

Ponadto użytkownicy mają możliwość połączenia swoich meWallets z portfelem Etherum.

Dlaczego przewidujemy, że token wzrośnie na wartości

Wierzymy, że kiedy Me Token zostanie wymieniony na większej liczbie giełd, jego wartość wzrośnie jeszcze bardziej. Powodów jest kilka. Przede wszystkim nie da się wydobyć ME Token. Istnieje tylko określona liczba tokenów, które można kupić i sprzedać. W związku z tym ryzyko rynku jest zalane, a późniejsza deprecjacja waluty jest mało prawdopodobna. Ponadto ME Token jest w pełni zabezpieczony płynnością. Przedsprzedaż zakończyła się sukcesem i osiągnęła poziom soft cap w ciągu 24 godzin.

All.me to serwis społecznościowy, w którym ludzie mogą zarabiać na swojej aktywności społecznościowej. Reklamodawcy muszą kupować ME Token w celu reklamy, zwiększając tym samym popyt na walutę. Tymczasem użytkownicy mogą zarobić do 50% przychodów z reklam. Zarabiając ME, użytkownicy mogą kupować usługi platformy, kupować i sprzedawać produkty na rynku sieci lub wymieniać się nimi, co sprawia, że ​​handel jest bardziej stabilny. (Warto zauważyć, że platforma all.me będzie akceptować tylko token ME. Samo to sprawia, że ​​waluta jest odpowiednia).

Ponieważ sieć bezproblemowo łączy media społecznościowe, zakupy online i zarabianie, jesteśmy przekonani, że ME Token nadal będzie zarówno odpowiedni, jak i wartościowy na rynku. Zespół zajmujący się aplikacją all.me jest ogromny i stale się rozwija, z biurami na całym świecie i wizjonerami kierującymi projektem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me