Stabilny + 30% miesięcznie z FBC13 – wywiad z dyrektorem generalnym FBC Fund

Dziś nasz reporter rozmawiał za pośrednictwem wideokonferencji z osobą, która zmieniła świat analizy finansowej. Nasza strona internetowa stwarza wyjątkową okazję do przeprowadzenia krótkiego wywiadu z jedną z najbardziej tajemniczych osób naszych czasów, którą wielu porównuje do Satoshi Nakamoto – Michaelem Hillem, absolwentem Oksfordu, magistrem ekonomii i jednym z twórców algorytmu FBC13 oraz Fundusz FBC.

Reporter: Cześć Michael, dziękuję za spotkanie z nami, powiedz nam, jak wpadłeś na pomysł takiego algorytmu? Jak ludzie w ogóle wymyślają coś takiego?

Michael Hill: Nie ma za co. Problem polega na tym, że ludzie zwykle widzą sukces, ale wszystkie niepowodzenia i daremne wysiłki zawsze pozostają niezauważone. Podziwiasz nasz algorytm, ale tylko kilka osób zwraca uwagę na to, że jego opracowanie zajęło nam 8 lat. Początkowo pracowaliśmy nad innymi projektami, a po niepowodzeniach przeszliśmy do tworzenia algorytmu.

Reporter: Jaki był pierwotny pomysł?

Michael Hill: Na początku próbowaliśmy nauczyć sztuczną inteligencję samodzielnego przewidywania kosztów akcji, surowców, kosztu kryptowalut, kiedy się pojawią, ale po wielu nieudanych próbach zdaliśmy sobie sprawę, że nie możemy nauczyć sieci neuronowej. W tym czasie przeanalizował 947 zmiennych, ale to nie wystarczyło. Sukces był około 4 na 10 razy, co zdecydowanie nie wystarczyło. Bardzo często sieć neuronowa po prostu nie miała czasu na analizę sytuacji, a już zmieniała się dramatycznie. Następnie przeszliśmy do pomysłu stworzenia algorytmu. Było 12 nieudanych wersji i tylko FBC13 odniósł duży sukces. Nawiasem mówiąc, FBC12 miał 8 udanych prognoz na 10, co również nie jest złe.

Reporter: To niesamowite, Michael, pracujesz nad tym pomysłem od 8 lat i się nie wycofałeś. Świetna inspiracja dla wielu ludzi. Proszę, powiedz mi, o ile rozumiem, jesteś teraz bardzo bogatym człowiekiem. Twój algorytm to prawdziwy skarb, jeśli mogę tak powiedzieć. Powiedz mi, dlaczego dzielisz się tym skarbem z innymi ludźmi? Dlaczego stworzyłeś platformę inwestycyjną?

Michael Hill: Trudno ci w to uwierzyć, ale jest to bardzo banalne. Chcę tylko pomagać ludziom, bez względu na to, gdzie są, co robią, w jakiego Boga wierzą, jaki jest kolor ich skóry, to nie ma znaczenia. Jestem pewien, że łańcuch bloków i kryptowaluty zmienią ten świat. Będzie to prawdziwa utopia, w której globalne zasoby nie będą skoncentrowane w rękach 1% populacji, ale będą dostępne dla każdego. Wierzę w to i zrobię wszystko, aby to urzeczywistnić.

Reporter: Jeśli mówisz prawdę, to godne pochwały.

Michael Hill: To prawda.

Reporter: Nie wątpię, ponieważ jestem również inwestorem w waszą platformę (śmiech). Powiedz nam, jak zmieniło się Twoje życie po wynalezieniu algorytmu?

Michael Hill: Prawie nic się nie zmieniło, nie należę do tych, którzy lubią jachty, prywatne odrzutowce, czarny kawior i inne rozkosze życia miliardera. Jestem dość skromną osobą, prawie wszystkie swoje pieniądze przekazuję na cele charytatywne. Teraz pomagam również tym, którzy walczą z koronawirusem.

Reporter: Po prostu jesteś skromny (uśmiech). Nasi czytelnicy ciągle się zastanawiają: jakie gwarancje daje Twoja firma? Wiesz, wszyscy martwią się o portfel inwestycyjny, zwłaszcza teraz.

Michael Hill: Przede wszystkim najważniejszą gwarancją jest nasz algorytm, na którym wyliczono dziesiątki tysięcy operacji, a średni wskaźnik sukcesu to 97,6%. Drugą gwarancją jest fundusz ubezpieczeniowy, ponieważ ubezpieczone są absolutnie wszystkie depozyty każdego inwestora. Nawet w przypadku nieprzewidzianych okoliczności każdy otrzyma przynajmniej własne pieniądze. I po trzecie, reputacja, zarówno moja, jak i firmy. Nie widzę powodu, by w to wątpić.

Reporter: Wyobraź sobie, że czytelnik nic o Tobie nie wie i po raz pierwszy słyszy o Twojej platformie i algorytmie. Czy mógłbyś krótko opowiedzieć nam, jak to działa?


Michael Hill: To bardzo proste, inwestor rejestruje się na naszej platformie, dokonuje wpłaty, wybiera jedną z 5 stawek w oparciu o kwotę inwestycji i pożądany dochód i zaczyna otrzymywać codzienne rozliczenia międzyokresowe, umowa jest ważna przez rok. Ponownie, nie ma znaczenia, gdzie on jest ani co robi. Obecnie dostępna jest tylko wersja angielska, ale już pracujemy nad przetłumaczeniem jej na 8 języków i opracowaniem aplikacji mobilnej dla wygody użytkownika.

Reporter: Nawiasem mówiąc, wymyśliłem to w jeden dzień. To naprawdę proste. Kolega z redakcji poprosił mnie, żebym zadał to pytanie: w jego rozumieniu wkrótce po wynalezieniu tego świata świat się diametralnie zmieni, wszyscy zaczną polować na twój algorytm, będą próbowali go zdobyć, rządy różnych krajów staną się zainteresowani Tobą i tak dalej. Powiedz mi, dlaczego nic się nie zmieniło i wygląda na to, że nikt nawet nie zwrócił na to uwagi? 

Michael Hill: To dobre pytanie. Myślę, że chodzi przede wszystkim o to, że sam algorytm, chociaż nazywa się go algorytmem, nie jest sekretną formułą Krabby Patties pana Kraba, którą Plankton próbował ukraść w kreskówce Sponge Bob. Nie możesz go po prostu znaleźć i użyć do własnych celów, wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane. Myślę, że drugim powodem jest to, że niektórzy ludzie, którym nawet osobiście wyjaśniam zasadę działania, nie mogą jej zrozumieć i nie wierzą, że takie rzeczy naprawdę istnieją. Nawet moi byli koledzy z Oksfordu byli sceptyczni co do FBC13, dopóki nie widzieli tego na własne oczy. I po trzecie, teraz uwaga opinii publicznej skupia się na czymś innym i to słowo słychać we wszystkich wiadomościach. Myślę, że wiesz, o co mi chodzi. (uśmiecha się)

Reporter: Rzeczywiście, całe pole informacyjne jest nim wypełnione. Opowiedz nam o swoich planach na przyszłość i co dalej?

Michael Hill: Pomaganie ludziom jest teraz priorytetem. W zeszłym tygodniu nasza charytatywna fundacja zamówiła 2 miliony masek dla szpitali. Planujemy również zainwestować w firmy farmaceutyczne i kupić szczepionkę. Obecnie prawie jedną czwartą naszych dochodów z operacji giełdowych przeznaczamy na cele charytatywne.

Reporter: To godne pochwały. Zauważyłem, że wiele znanych osób zaczęło teraz pomagać w walce z COVID-19, to dobra wiadomość. Ostatnie pytanie, które niedawno przeczytałem w wiadomościach, że Twój fundusz zainwestował w VectraCoin. O ile wiem, kupiłeś aż 20% monet. Powiedz nam, dlaczego właśnie VectraCoin i jak często Twój fundusz inwestuje w takie projekty?

Michael Hill: Nieustannie inwestujemy w nowe projekty. Wszyscy wiedzą o naszym ogromnym sukcesie w inwestowaniu w sektor Defi, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy wypracowaliśmy naszym inwestorom setki procent wzrostu. Dlaczego Vectra? Myślę, że zrozumiesz za kilka lat (uśmiech).

Reporter: Dziękuję bardzo za odpowiedzi na moje pytania, życzę rozwoju i pomyślności Twojej firmie, wykonujesz dobrą robotę, jeszcze raz dziękuję!

Michael Hill: Dziękuję, miło z tobą rozmawiałem.

To jest płatny artykuł do wywiadu. Przeprowadź własne badania związane z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami wymienionymi w artykule. Coingape.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje szkody lub straty.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector