Tuk Tuk Pass: połączenie najlepszych elementów OTA i sieci społecznościowej

Tuk Tuk Pass to internetowe biuro podróży i sieć społecznościowa. Ale Tuk Tuk Pass to znacznie więcej niż tylko suma jego części. Tuk Tuk Pass łączy najlepsze elementy OTA i sieci społecznościowej, jednocześnie ulepszając oba. Łącząc OTA i sieć społecznościową, Tuk Tuk Pass jest w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebują użytkownicy w ramach jednego, skonsolidowanego systemu.

Prawdziwa społeczność podróżnicza na jednej platformie: Tuk Tuk Pass

Podróżni nie chcą tylko widzieć listy udogodnień. Muszą mieć możliwość przeglądania recenzji i komentarzy, zadawania pytań i uzyskiwania prawdziwych odpowiedzi od prawdziwych podróżników. I tu pojawia się Tuk Tuk Pass. Dzięki nowej, rewolucyjnej platformie Tuk Tuk Pass użytkownicy mogą bezpośrednio komunikować się ze sobą, jednocześnie szukając rekomendacji dotyczących podróży i finalizując swoje rezerwacje podróży..

Możliwość interakcji ze sobą zapewni niesamowitą wartość dla użytkowników Tuk Tuk Pass. Użytkownicy będą mogli:

  • Dziel się pokojami hotelowymi i innymi organizacjami podróży–Użytkownicy mogą korzystać z taryf hurtowych i dzielić się pojedynczym doświadczeniem z podróży, kontaktując się ze społecznością. Co więcej, sama społeczność nagrodzi aktywnych użytkowników, ułatwiając użytkownikom rozróżnienie, którzy użytkownicy mogą być bardziej kompetentni i godni zaufania.
  • Znajdź innych użytkowników, z którymi możesz zjeść obiad–Używanie posiłków peer-to-peer sprawia, że ​​użytkownicy mogą gotować dla siebie nawzajem w egzotycznych lokalizacjach lub wychodzić na wspólny posiłek do restauracji, które ich interesują, tworząc zarówno społeczności społeczne, jak i wykorzystując dużą liczbę partnerów gastronomicznych w sieci.
  • Uzyskaj przewodnika–Użytkownicy mogą kontaktować się z mieszkańcami w miejscu docelowym podróży, aby uzyskać porady, a nawet zarezerwować wycieczki. Miejscowi często znają najlepsze miejsca do odwiedzenia i mogą sprzedawać własne usługi, otrzymując płatności za pośrednictwem systemu Tuk Tuk Pass.

Wszystko to razem tworzy wyjątkową relację między użytkownikami Tuk Tuk Pass, czyniąc z nich więcej niż zwykłych użytkowników aplikacji i tworząc zwartą, samowystarczalną globalną społeczność. Wraz z rozwojem samej przepustki Tuk Tuk, liczba dostępnych usług i informacji będzie rosła wykładniczo.

Użytkownicy nie tylko mogą znaleźć informacje i usługi, ale są również nagradzani za wkład. Użytkownicy, którzy przekażą cenne informacje, uzyskają tokeny za pośrednictwem platformy, które następnie będą mogły zostać przekazane do usług turystycznych. Użytkownicy będą również mogli zdobywać odznaki, które wskazują, co osiągnęli i co ich interesuje. Na koniec, współpracujący partnerzy będą organizować loterie, dzięki czemu użytkownicy będą mieli możliwość wypróbowania nowych, interesujących usług i doświadczeń.

Sztucznie inteligentne biuro podróży

Internetowe biura podróży podadzą użytkownikom wyniki na podstawie tego, czego szukają, ale Tuk Tuk Pass idzie o krok dalej. Zamiast tylko dawać użytkownikom nieocenione wyniki, Tuk Tuk Pass wykorzystuje również swoją wiedzę o użytkownikach, aby dowiedzieć się, czym są najbardziej zainteresowani. Tuk Tuk Pass zbiera duże ilości danych, które są następnie filtrowane przez sztuczną inteligencję uczącą się maszyn. Z biegiem czasu sztuczna inteligencja będzie jeszcze dokładniej określać potrzeby użytkownika.

Dla użytkownika sprawia to, że platforma jest znacznie bardziej efektywna niż bardziej ogólne rozwiązania dla podróżujących. Użytkownicy nie muszą przeszukiwać stron i stron z wynikami, aby ostatecznie znaleźć to, co ich interesuje. Zamiast tego system przesunie na górę to, co ich prawdopodobnie interesuje, a użytkownicy będą mogli przejrzeć wszystko są zainteresowani.

Lepsze transakcje dzięki kryptowalutom

Kryptowaluta i technologia blockchain łączą się w Tuk Tuk Pass, ułatwiając sieci społecznościowej przeprowadzanie transakcji wewnętrznych. Za pomocą kryptowaluty sieć społecznościowa jest w stanie ułatwiać transakcje bez wielokrotnego przesyłania wielu rodzajów waluty. Co więcej, sama waluta ma wartość wewnętrzną. Kryptowaluta Tuk Tuk Pass będzie powiązana prawdziwe usługi turystyczne, w ten sposób zakotwiczając i zwiększając swoją wartość w czasie.

W ten sposób Tuk Tuk Passable nie tylko ułatwia pełną OTA i sieć społecznościową, ale jest także w stanie rozszerzyć skonsolidowaną platformę o naprawdę cenny system walutowy, który będzie tylko zyskiwał na wartości. Podróżni nie będą zmuszeni do korzystania z mniej niż korzystnych kursów wymiany, a zamiast tego będą mogli kupować i płacić za wszystko, czego potrzebują, na jednej platformie. Mogą nawet zdobywać punkty bezpośrednio w systemie, wykonując pracę, a następnie zamieniając te punkty na podróże.

Tuk Tuk Pass to nie tylko prawdziwie innowacyjne rozwiązanie podróżne. Poprawia również istniejące platformy turystyczne, takie jak sieci społecznościowe i internetowe biura podróży. Wykorzystując technologię blockchain i kryptowalut oraz koncentrując się na prezentowaniu użytecznego i ujednoliconego doświadczenia użytkownika, Tuk Tuk Pass jest w stanie wydobyć wszystko, czego naprawdę potrzebują podróżni, w jednym, łatwym w użyciu pakiecie. Inwestorzy i podróżni mogą dziś zaangażować się w śledzenie i inwestowanie w Tuk Tuk Pass.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector